Visszajelzés Neonfényes ólak VI. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Pont elég lesz. 348 kell a felhőhöz és 48-t visszakapunk.
     
    Napsugaram, Kincső52, újfarm53 és 19 más kedveli ezt.
  2. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Szia! Köszi az összesítőt. :) A 3 neon kitehető még hozzá jön, mint fix ajándék. Azért még váltok ki pluszban is azokból, amik a felhőn vannak. :)
     
    újfarm53, -W-595-, brekkencs. és 10 más kedveli ezt.
  3. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Szia! Szabad tudnunk hogy Téged miért zavar az hogy Maja maszkot is ad a felhősor? Én 115. szinten vagyok és még nincs ilyen bónuszom mivel nem szántam rá több száz FA-t az óravásárlásra.
     
    fregolinyi, maszilva, potyi120 és 16 más kedveli ezt.
  4. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Szia!

    Nem tudom Te hogy vagy vele, de nekem a rózsaszín ólak barkácsolása is nagggyon döcögős, persze nem a szerszámok hiányoznak hozzá... xD
     
    brekkencs., Gio, Maszatka47 és 14 más kedveli ezt.
  5. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Utolsó lépés
    Csak akkor végezhető el ez a feladat, ha mindhárom állatos résszel végeztünk.

    [​IMG]
     
    újfarm53, brekkencs., Gio és 12 más kedveli ezt.
  6. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Ezt benéztem, megint költhetek milliókat, és még nem tudom, hogy lesz meg a 348 sztáp. :(
     
    brekkencs., Gio, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  7. kusziera

    kusziera Járnitanuló

    sziasztok! ez az event megint csak annak jó aki már régóta játszik és van bőven tevéje meg pandája meg majma....én egy éve játszom a sima farmon 88.-ik a bahán 172.-ik szinten vagyok és sajnos még mindíg nem sikerült egyik tenyésztést sem kiváltanom a szentélyből....ez elég nagy szívás.....de sok sikert azoknak akik meg tudják csinálni ezt az eventet...még annyi hogy szerintem az az event volt a legjobb amelyik most volt nemrég mert mindenki egyformán küzdött azért hogy meglegyen mindene egy területen mindenféle segítség meg csatnik nélkül! így kellene megcsinálni az összes eventet hogy igazságos legyen azzal is aki kezdő és azzal is aki már 10 éve játszik
     
    Beus85, Napsugaram, szekulagábor és 2 más kedveli ezt.
  8. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Személyes véleményemet írtam le ,miért kellene megindokolnom?
     
    genka53, inanna11 és szotyola2011 kedveli ezt.
  9. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Szia Nyaf-Nyaf!
    A gond csak az a maja maszkkal - nekem van pár száz, hogy nem lehet piacra vinni, úgyhogy visszaváltottam az órákat...
    Gazda: szotyola2011ID: 30301134

    Sziasztok!
    Nem lesz "szerdai" farmpengős tenyésztés előtte? - vagy baby bumm? Csak, mert az utóbbi időben mindig, minden tenyésztés előtt volt... :)
    Gazda: szotyola2011ID: 30301134
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.11.17
    Maszatka47, genka53, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    SZia!

    Az alapállatokat számold újra kérlek. Tudod, múltkor is kukori csinálta jól.
    Ne a teljes összeget oszd el, hanem lépésenként, mert akkor kapsz igazán pontos számot!
    Tudom-tudom, csak pár darabbal térhet el, de ha már leírjuk a számokat, legyen pontos. :) Nehogy a végén 1-2 db hiányozzon. Az bosszantó lenne.
     
    marcsi152, brekkencs., Ribiszke és 16 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    SZia!

    1. Vond össze az egymás után következő hsz-eidet, mert szabálytalan és büntetőpont jár érte. Ha nem tudod, hogy kell, akkor vagy töröld az egyiket, vagy várd meg, amíg más is ír. ;)

    2. Miért váltottad vissza az óráidat? Nagyon komoly a tp hozamuk (még mindig). Nem tudom, jó döntés volt-e. Félre ne értsd, nem bírálni szeretnélek, hanem másoknak jelezni, hogy mielőtt ilyet tennének, nézzék meg a tp jutalmukat.

    3. Az event mellé érkező egyéb akciókról mindig a hivatalos hirdetmények között tájékozódj! ;)
    Miért? Mert játékos nem tud biztosat róla. Olyan moderátor, aki ismeri ezeket az infókat előre, nem mondhat erre semmit, mert őt kötik a szabályok. :(
     
    Fuhur, szotyola2011, újfarm53 és 18 más kedveli ezt.
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    A hsz-ed egyik része sem érthető számomra...két kis farmon játszanak a gyerekek. Egyik sincs 172. szinten a bahán...tegnap az egyiken 2, a másikon 3 tenyésztési jogot váltottam ki, hogy hátha tudjuk ott is csinálni... csak akarni kell.
    A másik része meg egyáltalán nem tetszik. Miért kéne nekem, aki évek óta játszik, csak olyan eventet kapnom, amit az is meg tud csinálni, aki tegnap kezdte???? Halálra unnám magam. Fejlessz, gyarapodj, majd megy neked is a nehezebb, ahogy mi csináltuk évekig! Évi 1 ilyen vacakolós event belefér, de most is 3 napja vakarózóm, hogy nincs event, nincs semmi, unatkozom. Nem akarok ilyen tipusú igazságosságot!
     
    Kincső52, Matold, daszi és 29 más kedveli ezt.
  13. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Hm...hát ezen gondolkodnom kell hogy csináljam e vagy sem. ( bár mostanában mindent csinálok :D )
    Már hónapok óta azon agyalok hogy fejezhetném be a tenyésztéses gazdaköriket..aztán tegnap jött az ihlet hogy mi lenne ha csak egy állattal foglalkoznék, és akkor előbb utóbb abból lenne egy csomó magas szintű, amivel jól lehet kereskedni a piacon, amiből meg tudnám venni a többit. Visszatérve.. a neonólak jók, de 1db-al nem feltétlenül mennék sokra... a felhő..na az elgondolkodtató..de végülis belefér ha kihagyom..a titokólakból pedig amik nálam fejlődnek ki általában a vonatravalók.. :D
    Szóval lehet inkább megspórolom ezt a 300 szupertápot.. arról nem is beszélve hogy ki kéne váltanom a teve, és pandatenyésztést is :(
    Majd holnap kiderül hogy kelek. :D
     
    Fridmann, Ribiszke, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van abban, hogy egy éves farmmal nem lehet felvenni a versenyt a 7 éve játszókkal (de az öt éve játszókkal sem). (A játék még csak 8 éves lesz, tehát 10 éves játékos nincs.) ;)
    Azonban azt is be kell látni, hogy azoknak is szüksége van kihívásra, sikerélményre, akik régóta itt vannak. Azokat az eszközöket, amiket ők összegyűjtöttek, amikért éveken át megdolgoztak, jogosan és örömmel használnák az eredményes eventjeikhez, vagy a mostani munkájuk megkönnyítéséhez.
    Ez is egy nézőpont. És ezért ne a játékot okold, hanem élvezd azt a részét, ami most a te rendelkezésedre áll. ;):)
    Biztos megtalálod te is azt a részt, ahol sikerülnek a dolgaid és gyarapodsz akár tapasztalat terén, akár a pajtakészletedben.
    Kitartást és türelmet kívánok Neked és leld örömödet a játékban!
     
  15. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Azt nem értem, hogy a titok ólaknál és fáknál miért nem lehet a legujabbakat megnyerni!!! Nem fejlődik krokodil. zsiráf sem és a fákból sem a legujbbak bujnak ki!!! Ez kicsit elvette a kedvem az egésztől!!!
    JA....értem már!!!! Vegyük meg fa.-ért!!!!!
     
    Imi*, Babuxx, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  16. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Néha már olyan hülyeségeket irtok hogy az fáj:cry: számold már össze hogy mennyi szupertápra lenne szükség egy neon ól barkácsolására és rá jössz hogy ha most csinálod meg sokkal jobban jársz:)
     
    Anna051955, Kincső52, Matold és 18 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem töröld ezt a hsz-edet, mert megtévesztő lehet másnak. :)
    Mivel nem igaz. :)
     
    Matold, daszi, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem a vacak ólakat is. :D Az ólgőzös végén téptem már a tarajomat is hogy mit rakjak fel, mert ugye kellett a gőte meg a széf. ;) Ilyenkor jól jön a sok sárga ól amit kapunk, legalább van esély belőlük egy új ólra.:)
    Keljél holnap jobb lábbal. ;)
     
    alx528, Kincső52, újfarm53 és 44 más kedveli ezt.
  19. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Teljes mértékben igazat adok Neked és sajnálom, hogy kimaradsz belőle. Eszembe jutott, hogy annak idején én is jártam hasonló cipőben, de haladgattam, s most már nem okoz akkora gondot. Ne csüggedj, egyszer Te is eléred, hogy tudj ilyen feladatokat is megoldani, csak kitartás és a játék szeretete kell hozzá. Szép napot !
     
    alx528, bigmami56, brekkencs. és 18 más kedveli ezt.
  20. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos


    Kedves BackOffice!

    Köszönöm a figyelemfelhívást, jogos. Újraszámoltam és javítottam a hsz.t. Szerencsére a majomnál csak 2 dbot,a pandánál 1et tévedtem, a tevés számításom meg pontos volt :D Mázli,h most ezen nem múlt volna, de máskor már nem fogok beleszaladni ebbe a hibába, remélem :p

    "Javításmentes" Szép napot! ;)
     
    Kincső52, brekkencs., alpha58 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.