Visszajelzés Neonfényes ólak VI. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Sokan írták , hogy 2 darab neon ólat ad a feladat mindegyik állatból , de én csak 1-1 darabolt látok .
    Mit néztem nagyon el

    na háát , megtaláltam , és ígérem megtanulok olvasni is :)
    csak 1- 1 ólat ad :)
     
    potyi120, brekkencs., taga1 és 6 más kedveli ezt.
  2. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Na azok a neonólak és kitehetők, kellenek nekem,és most letesztelem, hogy hajlamos vagyok-e epilepsziára, mert kirakom minden területre az összes neonólat és neon dekort, és legalább 3 percig meredten bámulom majd a villódzást , utána eldől, hogy kell-e szednem gyógyszert epilepsziás rohamra vagy sem, figyelem, senki ne próbálja meg otthon, én is a rendelőben fogom kipróbálni a laptopomon(közel a segítség)
    :D
     
    Imi*, újfarm53, Matold és 32 más kedveli ezt.
  3. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Szia Kuszeria! Ezt a megállapÍtásodat mire alapoztad? Miből gondolod, hogy magasabb szinten egyszerűbb a dolga bárkinek is? Úgy gondolom számodra is nyitva áll a gazdakör, és a piac.Rengeteg feladatot lehet csinálni AB-ért, amivel fejleszteni tudod a Baha részt. Jah!, hogy esetleg Neked más volt elsődleges az nem más hibája. Mert a régiek,,,,,. Nos! Még a kezdetek kezdetén regisztráltam ide, de a mai napig is eléggé random játékot játszom.Úgy is haladok! De Neked van fogalmad arról, hogy akik már magas szinteken játszanak, hogyan jutottak oda? Nem úgy mint Te meg a többi frissebb játékos. Keményen küzdöttek néhány pilóta pontért, mely majd egyszer csak (jó sok óra után), engedte őket a bahára. Sok sok szint lépés kellett egy egy új állat vagy növény megszerzésért. A tetejébe olyan embereket okolsz a saját esetlegesen rossz stratégiádért, akik még AB-t is küldenének neked ha tudnának, csak hogy segÍtsenek! Kb 60 AB ért kiváltod a jogokat, és utána már elérhető a piacon is. Vagy. dolgozol event helyett a farmod fejlesztésén, és majd amikor cserélhető lesz elcsereberéled, vagy egyszerűen csak jól érzed magad játék közben, és nem mérgelődsz. :) Mit kezdenél 3 olyan neon ólllal amit nem is udsz használni?:D:D:D
     
    Fätum, újfarm53, apcimama és 25 más kedveli ezt.
  4. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Rátekintettem az event leírásra és már végeztem vele. A titok ólak/ fák őskövületek, azon játékosoknak jó akik később kezdték és hiányzik a sorból. Megfogadtam olyan eventbe bele sem kezdek ami titkosakat ad meg party pörgetést ugyanis eddig az esetek 99,9 %-ban csak csalódtam mert egyetlen egyszer sem kaptam azt amit a fantázia neve alapján adhatott volna. Közel 20 titok ólam van a pajtában köztük a fácán is azok ott mumifikálódnak. Nem szerzem meg magamnak a bosszankodást még akkor sem ha ez csak egy játék.
    Hozzászólásommal senkit nem akarok befolyásolni, mindenki játsszon lehetősége és kedve szerint.
     
    Ribiszke, rencsike982, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  5. gazdane1959

    gazdane1959 Járnitanuló

    Nagyon igazad van abban amit írtál,már kedvem sincs ki rakni a titok ólakat mert semmi új nem fejlődik ki belőle,amiket a tegnapi eventel kaptunk lett vakondom és ló istállóm,nagy volt az örömöm!
     
    evusz67, Maszatka47, Agár1962 és 5 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok. :)
    Az event tetszik, barátságos a szupitáp felhasználása is.
    3 db neon ólat szinte ingyen kapunk, mert ha ezt ki kéne tenyészteni az bizony sokkal több szupitápot igényelne vagy csp-t.
    A felhő is szuper, hiszen sok játékosnak nincs maja maszkot adó órája, így azoknak is igen kedvezett ezzel a BP.
    Nagy ugrásokat kívánok Mindenkinek.
     
    Imi*, újfarm53, maszilva és 23 más kedveli ezt.
  7. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Kár! mert amikor ól vagy fa gőzös van nagyon jó szolgálatot tesznek.:D
     
    brekkencs., taga1, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  8. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Azért azt a pilótarepülést nem cserélném el a mostanival! Mindkettőt próbáltam, de annak a hangulatát, izgalmát ez a sima csillagért való kiváltás sosem fogja visszaadni.
    A farmunk a játékkal együtt nőtt, mi másképp tekintünk a "világra".
     
    tigris125, apcimama, Fätum és 30 más kedveli ezt.
  9. B-Ella

    B-Ella Járnitanuló

    Ez nem teljesen igaz, és akkor csak a saját példámat írnám le.
    Április elején kezdtem játszani (idén április, és teljesen új regisztráció). Jelenleg A farmon a 89. a bahán a 263. szinten vagyok. A tenyésztéseket 2 hete váltottam ki mikor olvasta, a pletykák közt, hogy milyen állatok lesznek tenyésztősek és akkor kezdtem őket letermelni (oké, majmom meg tevém volt egy 20 db kb, de a pandakuckó frissen kiváltott. Mára több száz van a pajtába mindegyikből, valamennyit el is piacoztam a csp végett.
    És már 2-3 hónapja mindenféle vásárlás nélkül be tudom fejezni az eventeket. Lehet, hogy csak az utolsó 24 órában végzek velük, de sikerül befejezni. Most az őszi kertes eventben is sikerült mind 2 oszlopban eljutni az utolsóig. Igaz a levelek utolsó este lettek meg de meglettek. Eleinte pedig nem az volt a cél, hogy meglegyen, hanem ha lehetőség volt rá, olyan dolgokat szedjek ki az eventből amik a haladásom szolgálják.
    Érdemes sokat olvasni a fórumon, mert jó taktikákat lehet találni, és ha ezekre rááll az ember akkor szépen lehet haladni előre.
    Egy több éve játszónak nem az az előnye, hogy van plusz bónusza (persze az is jól jön), hanem az a legnagyobb előnye, hogy ismeri a különböző eventekre a legjobb taktikákat, de ezt meg is szokták osztani a nagyok, egy kis olvasgatás, és fórumbúvárkodással ehhez bárki hozzájuthat. Sokszor olvasom ilyen event topicba, hogy 2-3 éve játszó nálam 20-30-40 szinttel feljebb lévő nem tudta befejezni az eventet.
     
    Gabimami, Sonche, Zuhi és 34 más kedveli ezt.
  10. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    egyetértek, nekem is ez jutott eszembe....igaz zsiráfra én is vágyom, de még várni kell, majd valamikor elérhetővé válik számomra is s akkor itt az öröm. Igaz most már sokféle állat van a területen, de nem baj, csak figyelni kell hogy összhangban legyen a táppal, mert különben az ól a pajtában porosodik, vagy kemény pénzért kell tápot venni....elgondolás kérdése. Hát majd minden kiderül. Az előzőekben viszont sikerült 2 db narancssárga koalakuckóra szert tennem, ez igy már egészen baráti....
     
    Matold, -W-595-, bigmami56 és 9 más kedveli ezt.
  11. irkuvasz

    irkuvasz Törekvő

    Szia. A maja maszkot adó órát hogy érted? A majamaszk 20%-kal gyorsabb érést ad baha zöldségekre.
     
    Maszatka47, Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    szia Mebajah! Igazad van!-más volt. Nekünk épp az emlékek miatt jobb is, de haladás szempontjából nehezebb.:D Egy év alatt nagyjából a felét értük el, hiába "güriztünk". Arattunk kézzel-lábbal, több szintlépés után volt egy egy újdonság. De nem nyafogtunk, nem a másikat hibáztattuk. Nem voltak stratégiák, sőt! már annak is örültünk ha az eső nem mosta ki az ültetvényt.xDxDxD. Tehát senki ne merje ezt megkérdőjelezni. Ráadásul tényleg vannak itt olyanok akikről (neveket nem mondok, mert ha valaki kimarad rossz néven veszi), akik annyira segÍtőkészek, hogy annál jobban nem lehet! Azért vannak magas szinten mert megérdemlik.xD

    sok jó ólat kaptam a gőzöstől,és pont ezeket a felesleges ólakat adtam értük. de cserenapokon is jött már jól, mert másnak másból van sok.:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.11.17
    szaszipanni, Gabimami, Sonche és 21 más kedveli ezt.
  13. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Látom,már megy a szóváltás az ovisok,és az egyetemisták között. Ha új a farmod,akkor nincs tevéd,és és pandád. Ennyike. Majd lesz! DE mikor mi kezdtünk,még nem voltak munkások,nem volt csatni,és egy eső elsöpört mindent,ami a farmodon volt. Hát hajrá mindenki!!!! Neon kitehetőt tudok küldeni új gazdának /sokra nem mennek vele/
     
    alx528, apcimama, fregolinyi és 33 más kedveli ezt.
  14. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Annak idején a körhinta játék órát Fa ért meg lehetett venni és az adja a majamaszkot azoknak akik éltek ezzel a lehetőséggel.
     
    brekkencs., HéricsBáró, Gio és 9 más kedveli ezt.
  15. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztooook!
    Nagyon vártam már ezt az evenetet! Ezeket nagyon imádom!! :)
    433 szupertáppal indítok, úgyhogy ez már tuti meg van. 358 majmom, 347 tevém, és 267 pandám van (a pandából szerintem ez kevés lesz, de remélem tévedek). Egy aratással 15 pandához jutok. Többre nem futja, mivel táppal sem bírom folyamatosan :D

    Tenyésztett állatom ezekből egy sincs :(
    Szóval mindent összevetve: a szupertápom elméleti síkon elegendő (a lakatokhoz), állatom is van, de kell egy kis szerencse is, hogy összejöjjön az a pajtaértékű állat mennyiség is, ami kell a feladathoz. Bár örülnék a pengős felreppenőnek is, de megvárom a baby boomot, mert az többet segít a további előrejutásban (jelenleg 479 farmpengőm van a 600-ból), kevesebb ólat kell kiraknom a mostani 3 állatból, így más is ki fog kerülni.
     
    SzilvaG, -W-595-, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, Petike!
    Örülök, hogy még sokan vagyunk az első csapatból!
    Nagyon ritkán is lehet olvasni elégedetlenkedő sorainkat. Hiába minden lépésért megküzdöttünk /fórumot nem is ismertem/, mégis örültünk, mint majom a farkának,ha sikerült valami.
    Megértem én a sokkal később regisztráltakat is, mert Ők már ezt a játékot ismerik, mások az igényeik.
     
    Othep, újfarm53, 55nagyi55 és 20 más kedveli ezt.
  17. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Lehet, hogy néha egy egy-egy event erejéig vissza kellene hozni a régi játékot :D! Farmmunkások, forum támogatás nélkül. Esővel , gazzal, szintlépésekkel szerezhető újakkal. Amikor majd menő lesz a 200 tp-t adó kitehető is xDxDxD
     
    tigris125, Othep, Sonche és 17 más kedveli ezt.
  18. B-Ella

    B-Ella Járnitanuló

    Ha van elég arany banánod a panda tenyésztő kezdőcsomag szobor és a pandatenyésztés jóváírás szobor mindegyike ad 333 pandát.
     
    Sonche, újfarm53, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  19. kusziera

    kusziera Járnitanuló

    nem megbántani akartam ezzel senkit csak a véleményemet írtam le....és van fogalmam hogy hogyan lehetett eljutni a bahára tudod 6-7 éve játszottam én a farmeraval de sajnos egyéb okok miatt abbahagytam....(de mivel szeretem ezt a játékot újrakezdtem egy éve)akkor sokkal jobb volt mint most nem volt még aranybanán meg szentély akkor szintlépéskor kaptunk mindenféle növényt a bahán is nem kellett gyűjtögetni....akkoriban az eventeket is könnyebben meg tudtam csinálni pedig 3 műszakban dolgoztam vendéglátósként...csak annyi a véleményem h most már sokkal nehezebb minden eventet megcsinálni és hiába a gazdakör is ott van vannak benne olyan feladatok amik hát elég érdekesek....nehéz megcsinálni...7 kamrám van kiváltva szóval az sztem elég jó bár pont a tenyésztősöket nem váltottam ki mert inkább a növényker és fákra hajtottam h tudjak haladni a gazdakörben...igyekszem haladni ahogy tudok és csinálni is az eventeket amelyiket persze lehet mert sajnos egy területem van amin haladni tudok..jó ez egyéni szoc probléma azt is tudom csak annyi állat van már meg fa hogy 2 területet foglal el és megmondom őszintén hogy nincs hozzá se kedven se időm h mindíg ki be pakolásszam az állatokat egy event kedvéért....azért lenne jó ha egy adott terület lenne ahol csak az eventes feladatok lennének és ezzel sztem nem én vagyok így egyedül hanem vannak többen is
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.17
    Gabimami, Sonche, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  20. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    "Minden majom, teve és panda tenyésztéskor kapunk 1-1 darabot."

    A régi neonos állatok is adnak lakatot vagy azok akkor nem?
     
    Maszatka47 és bindi5454 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.