Visszajelzés Neonfényes ólak VI. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    http://kepkezelo.com/images/llq8sha1kba300h2hsvw.jpg

    Ezzel a farmfotólinkkel mindig baj van...egy ideig jó, aztán valahogy eltűnik az éterben...
    De most szerintem jó:oops: a szánok mindjárt karamboloznak...:eek:
    Csak azt nem tudom, miből legyen a hó.:(
     
    Utoljára szerkesztett: 13.11.17
    Matold, osztrak12, taga1 és 4 más kedveli ezt.
  2. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Neonólak begyűjtve! Kivégezve, de engem is kivégzett :)
    Maradt 13 szupertápom plusz ami utána jött. Most aztán valahogy gyűjthetem az utánpótlást be :)
    De neonólakért megérte. :) Kár hogy szupertápfa nincs az eventekbe. Jól jönne :)

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még csinálják :)

    Üdv: DRAGON86
     
    szekulagábor, Cyra65, rencsike982 és 2 más kedveli ezt.
  3. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Te, Cyra, azt hiszem Shrek az ogre, nem troll :D

    Amúgy egyértelműen látszik rajta, hogy direkt ír rosszul, a figyelemre vágyik és mindenkitől meg is kapta. Volt, aki a szárnyai alá vette, más kiröhögte, de mindenki vele foglalkozott. Régi netes szabály, hogy ,,ne etesd a trollt, mert ideszokik" :)

    *

    Nekem nem tetszenek a neon ólak. Tudom, tök gazdaságos, hogy 300 akárhány szupertápból össze lehetett hozni 3 db neon ólat is, miközben event nélkül talán a tízszerese is kevés lenne egy darabhoz, de én most a grafikájukra gondoltam :( Még mindig zavar, hogy nincs bennük újdonság a rózsaólhoz képest. Nagy nehézségek árán sikerült szereznem egy neon kecskeólat most csere eventen (mert nem volt soha), halálra röhögöm magam, ahogy a kecskék mennek körbe a körhintán :) Ezek még olyan aranyosak és kreatívak voltak! Ilyeneket kérünk szépen...

    Szomszédasszony! Annyira cuki a farmod! :inlove: És úgy tetszik, hogy mindig valami témában gondolkodsz. Korábban a kergén volt valami témád emlékeim szerint (büfével talán, minden cukisággal, rémes a memóriám és a dekorokat se ismerem :D ), aztán lett az a rémséges kuckó, minden hátborzongató kütyüvel, most meg ez a karácsonyi bazáros :D Állati cuki :) Nálam baromi unalmasan ki van okádva minden a farmra, amiből éppen termelni kell, semmi kreativitás, semmi szépség...Hadd menjek már át hozzád, szomszééééd :)
     
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    szekulagábor kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Gyere! :)Látod én így farmozok. Nem kell termelni, nincs event, piszmogok a vackaimmal. Alig várom a holnapi kiírást!Akkor lebontok egy csomó mindent, letolom az eventeket és amíg a nagyok topoznak én kiteszek pár ezer ezt-azt a piacra, mert kezdődik az én kedvenc piac-eventem;) Nem termelek semmit, piszmogok a vackaimmal, kikísérletezem a havat, aztán a haszonból megveszem, amit nem termeltem le. Még a felhők némelyikét is lebontom a kütyükért, 6 karácsony-mikulás témájú felhősorom van:inlove: 2 területet is berendezhetek;):p
    A neon ólak...nekem sem tetszenek, de olyan mindegy a vadasban...viszont marha jól mutatnak a neon kütyük egy kupacban a kincsesen, nem olyan jól, mint a zuhatag harmadán röpködő papagájok és más madarak:inlove::music:, mert az állati jó...de azért jól...mondjuk a papagájokat tényleg látnod kéne!
     
    osztrak12, Cyra65 és bendi1121 kedveli ezt.
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Cyra!
    Lehet,hogy jobb is. Hiszen hoztam ide most 1 linket. Nézzétek a dátumát és ezek szerint fejlődik János,de sajnos nagy ívben Vissza ! Kérdezzük már meg tőle,hogy miért ír most így.Nagyon kíváncsi lennék válaszára e kink után pl vagy miért ír így most?
    https://board-hu.farmerama.com/inde...ános-témák-részleg.14196/page-209#post-668768
     
    szekulagábor és Cyra65 kedveli ezt.
  7. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia :)

    Azért mertem trollt írni, mert a troll nem eszik embert az ogre viszont igen, és valahol rokonok, a skandináv mitológiában ráadásul az ogre megegyezik a trollal, nem tesznek különbséget.


    Szia :)

    Megnéztem az általad hozott linket és sajnos visszafelé képezte magát, ez már azért szomorú,mert egyáltalán nem tiszteli a magyar nyelvet, ezzel az erővel (hogy csúnyán fogalmazzak) fel is köphetne a levegőbe és aláállhatna
    :oops:
     
  8. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Olvasgatok itt ''visszafelé''....de már ne is haragudjatok,..ennyi sületlenséget!...Ez mind az eventtel kapcsolatos! ?:sleepy:
    Persze lehet, hogy a ''hiba az én készülékemben van!:D
    Na mindegy,...az én hozzászólásom is lehet, hogy érdekel valakit.
    Neonfényes ólak felhősor aktiválva. ;)xD
    Még maradt 100 db szerelem lakatom,....most godolkodom, hogy mire váltsam be! ?:p
    Szerintetek?:inlove:
     
    osztrak12, szekulagábor és hamuska kedveli ezt.
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szerintem béka, deni, tehén.:)
    Én ezt váltanám ki.
     
    osztrak12 és kedvenc62 kedveli ezt.
  10. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia, szerintem a majomra vagy a szamárra;)
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  11. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Nyúl, tyúk. Igen jó az anakonda táp ára.
     
    osztrak12 és kedvenc62 kedveli ezt.
  12. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Köszi, de ezekből a kitehetőkből (amit a neonüzletben lehet vásárolni)..nem lehet tápot előállítan!xD
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  13. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Sziasztok!

    Mivel a Neonfényes ólak event véget ért, a topikot zárjuk.
    Köszönjük a véleményeteket, észrevételeiteket!
    Külön köszönjük a tapasztalataikat megosztó gazdák segítségét!
    Találkozunk a következő eseményen.
     
    osztrak12 és *-ToFarmer-* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.