Visszajelzés Neonfényes ólak VI. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ugye most már nem kapjuk duplán a felhőre való kitevőket, mint az elején? Csak plusz lakatért vehetjük meg. (nem mintha kellene, csak érdeklődöm :) Tehát a 4. menetben csak az üres felhőt kapjuk. Legalább is nekem így jön le az ismertetőből.
     
    bindi5454 és kukori80 kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    Minden majom, teve és panda tenyésztéskor kapunk 1-1 darabot.
    Más állat tenyésztése NEM ad szerelem lakatot.

    Szia. Jól írod, most nem kapunk duplán, ha többet szeretnénk akkor plusz lakatért meg tudjuk venni.
     
  3. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia!
    Honnan tudod, hogy nekem mennyi legfelsőbb szintű tenyészállatom porosodik a fiókban?
    Különben is most voltam a jósnőnél, és a mostani tenyésztésre 100%-ra mondta a karate pandát.
     
    Cyra65, bigmami56, brozsa és 7 más kedveli ezt.
  4. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    szerintem mások (régiek is) küzdenek ilyen problémákkal. nekik még több az állatuk, fájuk, kacatjuk,,,! Mint mondtam random játszom, és sok olyan event van, volt és lesz, amit nem csinálok. Te most ezt nem tudod csinálni!-gondolod. De ha pl. kiváltod valamelyik (1 db) állat tenyésztési jogát, és elkezdesz piacra tenyészteni, jó sok csp-t kereshetsz vele. A lustik vámja:D:D:D!Kiválthatod a pémium tagságot(1200 Ft /hó), nem összeg,és akkor két klikk és ki meg vissza pakolja a farmod!Sok jó lehetőség van, de ha valamid nincs meg az sem tragédia. Szerintem engedd el,és próbáld jól érezni magad játék közben. Gyűjts csp-t mig mások épp költik.Csinálj gazdaköriket, a neonok meg hamarosan cserélhetők lesznek úgy is.:):):)
     
    maszilva, taga1, brekkencs. és 11 más kedveli ezt.
  5. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Szia!
    Köszi az ötletet! Sajnos nincs elég AB-m hozzá, de szükség esetén megoldom majd FA-al... Remélem azért fortuna velem lesz, és elég lesz ennyi panda is :)
     
    Maszatka47, Gio, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  6. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Nem tudom mit találtál meg, de én is csak 1-1db-ot látok a leírásban. :)
     
    újfarm53, brekkencs., Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  7. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Hát ez az! Mint fentebb írtam bele sem kezdek az eventbe mivel az ajándék /titok ólak/fák/ már őskoriak. Annak persze jó aki alacsony szinten van.
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  8. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Hülyeség? Pontosan kettőre! Volt már nem egyszer, hogy a négy alap állatra kiadta a csúcs modellt. És ha a T. BP nem lenne annyira pénzéhes, akkor nem lenne az a kitétel, hogy csak az összes feladat teljesítése után mehetünk a felhőért.

    Szia!
    Töröltem, de légyszi nézd meg ezzel kapcsolatban írt néhány sorral fentebbi hsz-eimet.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.11.17
    Cyra65, Ribiszke és bindi5454 kedveli ezt.
  9. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szerintem a neonos kitehetőt nézték Neonólnak, pedig az 5. szintű ól a feladat végén van és csak 1-1-1db van. Minden feladat végén!
     
    -W-595-, brekkencs., Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  10. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Teljesen egyet értek az írásoddal, mert először nekem is felcsillant a szemem, aztán pár perc múlva leesett hogy bizony az a neon csak dekor és nem pedig ól. :):D
     
    taga1, -W-595-, brekkencs. és 11 más kedveli ezt.
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Jó neked, nekem még nem volt ilyen, hogy négy alapra kiadta a csúcsot. Na jó, lehet, hogy egyszer előfordult, de semmiképp sem annyiszor, hogy erre alapozni tudnék.
    Amúgy nekem tetszik az event, mindenképpen végigcsinálom.
     
    Ribiszke, csio70, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
  12. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Lakat is kell a feladat teljesítéséhez. Ezért kell tenyészteni
     
    brekkencs., Maszatka47, Gio és 7 más kedveli ezt.
  13. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Erre mondják: 19-re lapot húzni. Tiszta szerencse az egész.
     
    brekkencs., Swordfish, gyulaika és 5 más kedveli ezt.
  14. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Szia kusziera!

    Én is az eleje fele kezdtem a játékot, és szintén egyéb okok miatt abba is hagytam sok-sok évre. Most 94. szitü vagyok.
    Régen nem tudtam befejezni a feladatokat, nem haladtam, nem fórumoztam. Amikor újrakezdtem, szintén nem tudtam befejezni az eventet a hiányosságaim miatt. Beleástam magam a fórumba, olvastam sokat, ha kellett kérdeztem. Nincs meg a gesztenyés felhőm se (sok másikkal együtt), és még most sincs pannim se. Nekem nem is kell. Minden taktikát, és tanácsot elolvastam, kivetítettem a saját lehetőségeimre, és láss csodát, megcsinálom az eventeket. Nem kell kötelezően költeni rá, hogy kész legyen. Sose panaszkodtam, hogy mert a nagyok... a kicsik meg... Sőt volt egy top amin részt vettem kategória 3. azon kívül pedig az 500-ban benne voltam. Olyanoktól kaptam hozzá ajándékot, akik itt olvasnak, mint én, és segítenek ahol tudnak. Sőt, rengeteg olyan gazda is van, aki csak úgy ad, mert neki van, a másiknak meg nincs.
    Nekem ezek által pozitív élményeim lettek a játékban, és bár sokat nem írkálok, inkább olvasok, ahol tudok én is segítek. Csak úgy, mert már én is megtehetem. Ha neked is tudok segíteni valamiben, írj baglyot és megteszem. (ez a farmnevem is)
    További sikerekben gazdag játékot kívánok neked :)
     
    maszilva, Fuhur, spagetti24 és 25 más kedveli ezt.
  15. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Igen ez is meglehet hogy ezer gazdából 999 átkozni fog egy meg áldani fog az ötletért ez is biztos benne van a pakliba:music:
     
    szekulagábor kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nekem is tetszik az event, és természetesen végigcsinálom, mert meg akarom szerezni a nyereményeket.
    Az engem is meglepett, hogy a maja maszkot betették a felhős jutalmak közé.
    Nagyon sokan vagyunk, akik megvettük anno FA-ért a játékórát, ami TP mellett ezt is adja, ezért sokunk számára nem újdonság.
    Maga a termék nagyon jó, (20% érésidő csökkenés a zöldségekre 6 órás hatóidővel), szeretem is, ezért rendszeresen használom, amikor Baha zöldséget termelek, és ami emellett a legfőbb és legjobb tulajdonsága, hogy nem kér plusz rekeszt a bónusz-soron. Időnként a szomszédoknak, barátoknak is küldtem, akiről tudtam, hogy nincs neki.
    Hátránya, hogy a maja maszk nem piacképes, a Körhinta óra, ami adja, az meg nem csereképes. Így jártunk.
    Tévedés ne essék, én nem az ellen ágálok, hogy most bárki megszerezheti az event révén, inkább örülök neki, mert nagyon jó termék, és én nagyon szeretem a termékeket alkalmazva a dolgok tulajdonságait kedvezőbbé formálni, hanem azt nem tartom korrektnek, hogy FA-t adtunk ki érte, és mégsem tudtuk (mert nem engedték) hogy kellően élhessünk és kihasználhassuk ezt a terméket, és lehetőséget, annak ellenére, hogy fizettünk is érte. Igaz, senki nem tartott töltött pisztolyt a fejünkhöz, hogy vegyünk. Ennyi.

    Konklúzió: bármennyire is szeretem idejében megszerezni az ilyen jellegű dolgokat, eztán kivárom, amíg event nyeremény lesz, mert játszani meg szeretek, viszont a pazarló pénzkidobást nem.
    Állataim már nagyon várják a Boomot, hogy bekerülhessenek a szerelemházikóba,
    mert mégiscsak jobban hangzik az iker, mint a szóló. Létszám van, szupertáp van, akkor már csak Baby Boomra várunk.
    Sikeres tenyésztést és jó ugrásokat kívánok mindenkinek!


     
  17. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Szia!

    És arra gondoltál már, hogy az ikrek fenntartása (eltartása) szintén duplába kerül? :p Nehogy a végén kampec legyen nekik, mert nem tudsz gondoskodni róluk, esetleg kevés a hely nekik... ;)
    Viccet félretéve, én is várom már ezt az eventet. Szeretném azt a felhőt :)
    Sikeres tenyésztést kívánok én is mindenkinek :)
     
    brekkencs., csio70, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  18. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Az egyértelmű, én az állatokat számoltam :wuerg::oops:
     
    Maszatka47 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szerencsére ezeket nem kell pelenkázni, iskoláztatni.... de!!!!! tovább szaporíthatók! Na, mit szólsz?! ;):D:inlove:
     
    taga1, brekkencs., meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  20. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Szia!
    Nem tudom, és nem is akarom tudni :p Nekem egy sincs az biztos xD De ha már neked olyan sok van, és most is be van ígérve a karate panda, küldhetnél nekem pár legfelsőbb szintű tenyészállatot xDxDxD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.