Visszajelzés Neonfényes ólak VI. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Én is vásároltam akkor olyan ládát elég sokat de egyetlen egy darab se lett egyikből se. Borkimérés annál több.
    Kíváncsi leszek milyen ugrálós kedvükben lesznek ezek a neonosodni vágyó állatok. Remélem mindenkinek összejön a lakatok megszerzése alatt.
     
  2. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Mindenki azt használja ami van :D. Ha elég bort mértél volna nekik úgy berúgtak volna, hogy számolhatatlan TP-t és felreppenőt adtak volna.xDxDxD
     
  3. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Csapassuk!xD:D
     
  4. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szia, én sem tettem a felhőre egy percig sem. Úgy évente 1-1-szer kiszámolom (elfelejtem mennyi Tp-t ad), hogy így jobb-e nekem vagy rakjam a felhőre és eddig mindíg úgy döntöttem marad mind a 3 óra a kergén, meglehet a maszkra nemigen van szükségem a sok 100 db sose fogy el.
    lukimi
     
    _Cygnus_, taga1, brekkencs. és 6 más kedveli ezt.
  5. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Lényegesen érdekesebb lenne ha a krokit lehetne neonosÍxDtani.
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szerintem előbb színesedjenek majd a papagájok, vagy az anakondák.;)
    Kroki neonra nem vágyom, amúgy jó hogy megemlítetted, mert csórikám a pajtában maradt a fácánommal együtt.xD Lehet már fel is falta.
    Azért a Teliholdat ne felejtsétek majd el a sok cseresznye, meg iker szülés miatt.
     
    maszilva, taga1, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  7. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Anaconda.xD szegény fáááácánka:cry:
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Bizony. Pénteken kapkodhatjuk a fejünket, gondolom estére berakják a boomot is. :)
     
    _Cygnus_, bubafejgingo, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  9. akhilleusz20

    akhilleusz20 Haladó

    Sziasztok
    Király eventnek nézünk elébe jók lesznek a jutalmak NEON ólak zuhataga!!
    Ritkán írok ide, de most nem bírom megállni...
    jelenleg(szerencsémre) még kevés hsz van itt a csevegő topicban
    Amit nem értek hogy miért van ilyen nagy fennforgás azon hogy most ad maja maszkot a felhősor??? Adjon, hát az csak jó( nekem is áll a pajtában vagy 500 db)!!! Minden amit kapunk a játék során az plusz és valamire jó, az hogy jelenleg nem eladható az nem biztos h azt jelenti h soha nem is lesz az... hisz ismerjük a játék fejlesztőit okoztak már meglepetéseket szerencsére
    akinek van játékórája és nem a felhőre rakta hanem a kergébe az most örülhet mert berakhatja a felhőre és akkor is kap maszkot hála a mostani felhősornak, aki viszont a felhőn tárolja annak meg megint csak jó mert nem kell levennie onnan és mégis lesz neki akinek meg nincs játékórája annak meg megint csak jó mert már nem is kell neki mert itt a felhősor
    ezzel a ksi mondanivalómmal senkit megbántani nem akarok senkit nem akarok bírálni és semmilyen negativitásnak nem akarok utat törni csak egyszerűen nem értem

    Mindenkinek sok szerencsét kívánok az eventezéshez és remélem hogy hétvégére jön BabyBummm(szokás szerint)
    Építő és bontó kritikákat is várok ide vagy bagolyban
     
    maszilva, Fuhur, Napsugaram és 27 más kedveli ezt.
  10. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ;);););););););)

    a próféta beszéljen belőled, mert én is csak alapot tudtam betenni, csak kicsik vannak....de majd megnőnek!!!! és szaporodnak is annak rendje módja szerint. Jó lenne ha egy-két létrafokot kihagynának és magasabb szintűek jönnének! értékelném

    hogy Te mikre nem emlékszel.......
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.11.17
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Írjál csak nyugodtan. ;)
    Tudod: amibe bele lehet kötni, abba itt mindenki beleköt. Még abba is hogy nem jó helyre raktad a mondatodban az "a" betűt. :D De angol hidegvér, megszokás kérdése az egész. :D
     
    Sonche, _Cygnus_, 55nagyi55 és 20 más kedveli ezt.
  12. akhilleusz20

    akhilleusz20 Haladó

    Melyik az "a" betű? Tudni akarom!!! :) :D
    Egy másodpercig sem ment fel a vérhőmérsékletnem csak nem értem hogy miért egy olyan dolgon vannak kiakadva amit nem elvesznek hanem kapunk?? Kapjuk! Borzasztó... xD
     
    z2856, _Cygnus_, 55nagyi55 és 15 más kedveli ezt.
  13. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Jaj olyan nyűgős vagyok már:cry:Nem tudom már mihez kezdjek ,átrendeztem már kétszer a farmot ,fel leltároztam a kincseim,ott is arattam már ahol nem is vettem.:pÚgy várom már ezt a cerelemházasat. És még majamaszkom is lesz.:D
     
    Sonche, Akela, 55nagyi55 és 12 más kedveli ezt.
  14. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Úgy legyen :D
     
  15. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Én inkább örülök hogy végre lesznek játékosok,akiknek igen csak hasznos lesz a felhősor. sőt 1-1-1 db neon ólat is simán meg fognak tudni szerezni. :)
    Jó event, semmi baj nincs vele.
     
    _Cygnus_, taga1, brekkencs. és 11 más kedveli ezt.
  16. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Még pontosan nem tudom de én rakok be "natúrba" egy kör állatot és meglátom mit hoz majd! Ólak tetszenek nagyon jól néznek ki!:inlove:

    Próbálok majd arra törekedni, hogy a lehető legjobban jöjjek ki majd a beadásnál! :) (A papagájnak én is örülnék mind leendő tenyészállat):inlove::inlove::inlove: A Maja maszknak örülök nagyon mivel a tárgy ami adja az a felhőn csücsül és nekem megéri a 168 óra, hogy kapjak egy kupont!;)
    Mindenkinek kívánok majd örömteli tenyésztést és további szép napot!:)
     
    Sonche, _Cygnus_, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  17. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Nekem van 4db így teljes a sor +1. Nem költök FA-ra, így csak a a ládafia adhatta (másik farmon is teljes a sor de nincsen +, a harmadikon meg van körhinta). Arra emlékszem a felhősor beteljesedése után csak 2 félét adott farmonként de leginkább a körhintát. Végül is így is jó volt, mert ha a dátumokat nézem előtte volt a 100FA/db vásár aztán a láda 15FA/db (ami esetén a 1db 100FA árából nekem kijött a 3db xD) aztán jött a 75-80FA/db felhősor "beteljesítő" vásár.

    Ilyenek ma már nincsenek xD
     
    taga1, brekkencs., -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én csak arra emlékszem, hogy nekem csak a játékóra lett meg, pedig sokat költöttem a kitehetőkre:cry:De volt csomag is ha jól emlékszem és csak azok tudták megvenni, akiknek nem volt meg a felhő vagy mit tudom én már hogy volt.Illetve akiknek nem volt meg a felhő azok vehettek olcsóbban csomagot.Darabonként nagyon drága volt .Ha nem így volt bocsika!!! Na ezt jól meg fogalmaztam, de ti okosak vagytok és értitek.
    Már nem érdekes, várom a nagy ugrású ikreket és készxD
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.17
    _Cygnus_, bubafejgingo, brekkencs. és 8 más kedveli ezt.
  19. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Milyen igazad van Nagyanyó:p! Kiraktad már az eperfádra a madárházikót:D? Az a szép itt, hogy az első fórum kitiltásom is, itt kaptam meg a Kazimir küldött 3 napra el mert még új voltam.xD:wuerg:
     
  20. almáspite48

    almáspite48 Aktív író

    Sziasztok!!Azt mindenki elfelejti,hogy nem volt Jónás,az eventekre nem tudtunk készülni,mert váratlanul jött-vagy észre vettük vagy nem! szép estét mindenkinek
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.11.17
    _Cygnus_, 55nagyi55, brekkencs. és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.