Visszajelzés Neonfényes ólak VII. - 2018. május - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Most látom, hogy elindult mind a három event, éppen ezzel van a baj, a bahán nem lehetett tervezve ültetni, így bukta egy nap, sebaj. A tenyésztőst, én a magam részéről kihagyom, iszonyú sokat kérnek érte, Eddig még nem hagytam ki egy eventet sem , nem durciból, de azt hiszem, jó nekem a meglévő rózsaszín állomány is. Sok sikert,és kevesebb bosszankodást mindenkinek, süt a nap , és lehet ültetni az igazi kertben is. farm 149 baha 395 szint:)
     
    cinege65, Ribiszke, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  2. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Prémium tag vagyok és most léptem be a farmomra. A karbantartás elinditása előtt 14 óra pár perckor a tenyésztelepemen még le tudtam aratni a reggel elinditott 132 tenyésztést. A lakatokat is megadta, de most egyetlen egyet sem találok a pajtámban. A medvét tenyésztettem, hiányzik a tenyésztésre felhasznált állatok, valamint a tenyésztésként kapott állatok is. A tenyésztelepen most learatásra váró állatokat még el tudtam akkor inditani. Kérem a segitségedet, melyet köszönök. ID számom: 5338636.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.18
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    genka53, hóóvirág, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Valami történt a tenyésztésekkel :) Olyanokat ugrott nekem, el se hittem :) Asztropocok, egérmuskétás Meine Coon, 2 kozák medve :) Örvendezek :)
     
    genka53, hóóvirág, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    ALAP állatokból jött két egérmuskétás, egy örvös medve és egy brit kék macska!
    Szóval hát készen is lettem!;) Vannak szép új neon ólaim!:inlove:


    [​IMG]

    Sok szép állatot kívánok nektek!
     
    genka53, hóóvirág, taga1 és 11 más kedveli ezt.
  6. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Valahogy úgy érzek én is mint Te :oops: Sajnálom ezt a rengeteg mennyiséget bedobálni...Pedig volt időm gondolkozni rajta, de ahogy most élesben látom háááát....döntésképtelen vagyok :wuerg:
     
    genka53, zsona416, bocsinet és 2 más kedveli ezt.
  7. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sajna letenyésztettem a kötelezőket. Apránként, nem is egybe, és nem csak alapállatokkal. Aztán elkezdtem számolni, amit előbb kellett volna. 176 ezer jött ki max pajtaértékben az egerekből. Végülis majdnem 1,5 milla :mad:

    Kár volt elkezdenem. Vicc kategória.:oops:
     
  8. Brigi031976

    Brigi031976 Fórum ismerője

    Szia!Én is ezen gondolkozom,hogy bedobjam vagy inkább eladjam!?:wuerg::wuerg:
     
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Valahogy én is ezt érzem. Van 1 olyan érzésem, hogy most először nem lesz neonólam. 2x tele volt a kupim, aztán még 50 tenyésztés és nem lett semmi értékelhető állatom. Kiábrándító. S valahogy sem mérges, sem kedvetlen nem vagyok miatta. Inkább érdektelen.
    Mindenképpen alszom erre még.
     
    Mevilla, bocsinet, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  10. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Elkezdtem én is a tenyésztést, de semmire sem jutok, elment már vagy ezer tápom
    nem gondoltam volna, hogy ilyen lassú, most bedobtam még 120-at
    bedobálni az eventbe biztos nem fogom, vagy megy a piacra,vagy a feladatba
    eddig megvolt minden neon ólam, de most szakitok a hagyománnyal, bosszantó az is, hogy csak a következőt adja mindig, semmi kiugrót nem ad.
    Ez egy nagyon gagyi event,
     
    mamszi70, Maszatka47, Mevilla és 6 más kedveli ezt.
  11. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    Van állatom,van szupertápom és mégsem haladok.Nagyon sokat kér,a tenyészállatok pajtaértéke kevés,ugrani sem ugrik a tenyésztés.
     
    Maszatka47, Mevilla, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  12. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Ne legyetek ilyen szomorúak!
    Én elkészültem vele. Minden neon ólat kedvelek ;)
     
    Maszatka47 és bokorugró133 kedveli ezt.
  13. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    Kedvelni mi is kedveljük /kedvelnénk/
     
    Sikka1, Maszatka47, Mevilla és 3 más kedveli ezt.
  14. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Ne írták el a mennyiséget? szinte teljesíthetetlenen :(
     
  15. bsand59

    bsand59 Aktív író

    már legalább 700 szupertápot elhasználtam és sehol nem tartok, nagyon sokat kell beadni, nem csak a lakatok számát kell nézni. ezt csak annak mondom akinek nincs sok szupertápja
     
  16. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Sziasztok! Azt hiszem én feladom:( Majd 400 sztáp ment el és sehol se tartok:((
     
    zsona416, -kaktuszable-, cinege65 és 5 más kedveli ezt.
  17. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Örülök, hogy neked sikerült. Elárulnád, hogy mennyi szupertápot áldoztál a feladatra?
     
  18. Brigi031976

    Brigi031976 Fórum ismerője

    Én most eldöntöttem részemről vége az eventnek!Eddig is megvoltam a neon ólak nélkül ezután is megleszek!!!
     
  19. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok!

    Nálam nagy az öröm! :)

    Kb. 500 sztápot használtam el
    Csak alap állatokat indítottam mind3 fajtából (macska, egér, medve)

    Ezek lettek, ami lényeges: 1db táncoló medve, 1db brit kék macska, 1db tudós pocok, 3db egérmuskétás, 3db szakács egér, 2db kozák medve, és még egy csomó 4es szintű mind 3 fajtából, már 2x is be tudtam volna fejezni ezt az eventet, de úgydöntöttem, hogy inkább kereskedek vele :) majd lesz máskor neon ólam. lakatom van 314db.
    Piacon is vettem még 2db táncoló medvét, 1perzsa cicát fillérekért, 3db gót pillangó 1,6M-ért/db. szintet is léptem.
    Úgyhogy én elégedett vagyok! :) Köszönöm BP (remélem nem a hiba miatt voltam ma ily szerencsés :D )
     
    ursa11, genka53, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  20. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Eddig sem szerettem a tenyésztést,most már utálom!Van 430 lakatom vagyis elpocskoltam 860 szupit és elszomorító az eredmény!
    Szigorúan a kötelezőt adja csak,az egér egyenesen gyalázatos,mivel a pajtaértéke szinte a fele,mint a másik kettőnek!A medve sem remekel.Azt hiszem a macskát befejezem,a lakatokat pedig elszórom a boltban!
     
    genka53, Mevilla, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.