Neonfényes csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 7.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Sziasztok!
    Szerintem lesznek olyan játékosok (pl. én) akik csak tenyészállattal akarják a játékot végig vinni. Most megpróbáltam egy kicsit az összesitést:
    Kacsa:
    1. 9 gácsér/1 hirlapi→(ennél 200 a többlet);
    2. 18 gácsér/2 hirlapi→(ennél 400 a többlet);
    3. 27 gácsér/3 hirlapi→(ennél 600 a többlet);
    4. 45 gácsér;
    5. 63 gácsér/2x matróz + 5 gácsér.

    Juh:
    1. 9 barna birka→(ennél 800 a többlet)/3 fekete bárány + 1 barna birka→(ennél 200 a többlet)/4 fekete birka→(ennél 2000 a többlet);
    2. 6 fekete birka;
    3. 1 göndör bárány→(ennél 2000 a többlet)/10 fekete bárány/3 csupasz juh;
    4. 5 csupasz juh/1 göndör bárány+2 csupasz juh→(ennél 2000 a többlet);
    5. 2 göndör bárány+3 fekete bárány→(ennél 1000 a többlet)/7 csupasz juh.

    Tehén:
    1. 10 Magyar tarka marha→(ennél 1000 a többlet)/3 magyar szürke marha + 1 magyar tarka marka→(ennél 400 a többlet)/1 Alpesi tehénke;
    2. 2 Alpesi tehénke;
    3. 3 Alpesi tehénke;
    4. 5 Alpesi tehénke;
    5. 2x Bolyhos borjú+2 magyar szürke marha/ 7 alpesi tehénke.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.16
    levi64, heureca3, szellorozsa és 11 más kedveli ezt.
  2. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mostanra sikerült utolérni magam az event leírás felfogásában - kicsit máshol járnak a gondolataim;):).
    Családnak holnap főzés nagyüzemben, azt ehetik vasárnap estig mert engem ugyan el nem tudnak majd a gép mellől ráncigálnixD. Lehet, még a szobaajtóra is kiteszem a ne zavarjatok táblátxDxD.
    Tenyésztésre fel.. Steve, Breki reszkessetek mert jövök:D:D:inlove:.
    Mindenkinek sok sikert, sok lakatot és nagy ugri-bugrit kívánok:).
     
    levi64, icus08, SzilvaG és 44 más kedveli ezt.
  3. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Szellorozsa !
    Szeretnél kitenyészteni 162 Gácsért (?) ehhez kell 648 kacsa és 162 indított tenyésztés X 2 szupertáp = 324 szupertáp.
    A többit ebből le tudod vezetni,tudsz számolni. De ha megírod féleségenként mennyi állatod van, szívesen segitek a számolásban.
     
    levi64, genka53, csopke1 és 15 más kedveli ezt.
  4. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Szia! Számoltan Neked kicsit.
    Kacsa: 162 db gácsér Juh: 148 barna birka + 18juh Tehén: 166 tarka tehén + 12 tehén
    1 feladat: 9 gácsér 8 barna birka + 3 juh 9 tarka tehén + 3 tehén
    2. feladat: 18 gácsér 16 barna birka + 6 juh 18 tarka tehén + 5 tehén
    3. feladat: 27 gácsér 25 barna birka 28 tarka tehén
    4. feladat: 45 gácsér 41 barna birka + 6 juh 46 tarka tehén + 4 tehén
    5- feladat: 63 gácsér 58 barna birka + 3 juh 91 tarka tehén
    Ez összesen 476 tenyésztés x2 szupitáppal azaz 952 szupitáp kell hozzá. Te döntésed így csinálod, vagy már előző oldalakon volt számolás másként sokkal kevesebb szupitáppal.
    Jó tenyésztést kívánok! :)
     
    heureca3, bindi5454, szellorozsa és 13 más kedveli ezt.
  5. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Szépek az neon ólak! Már alig váron az eventet! Szép napot nektek! :D
     
    heureca3, szellorozsa, bindi5454 és 9 más kedveli ezt.
  6. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Jujj jól összenyomta a táblázatomat a rendszer. Ha így nem érted meg szólj kérlek átküldöm egyesével. Bocsika. :p
     
    genka53, szellorozsa, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  7. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Nem rossz, bár a két felhősor kicsit megdöbbentett és igen az, hogy az egyik kevesebbet ad az is kicsit meglepő :oops:, de attól még nem rossz.
     
    genka53, szellorozsa, bindi5454 és 9 más kedveli ezt.
  8. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Az úgy vót, hogy egyszer már átfutottam az event ismertetőt !
    Majd még biztosan átolvasom, legalább egyer, de lehet, hogy kétszer, ha a Cavintont elfelejtem!
    A többit, majd látom. :D
     
    genka53, heureca3, taga1 és 11 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, jó tervezgetést és számolást mindenkinek:)
    Remélem jönni fog az a jó boom, nagyon rám férne egy kis sikerélmény is a bukták után:), bízom benne, hogy nem fogunk csalódni és tényleg jó hétvége elé nézünk:)
    Az én terveim is ezek, és a végére szeretnék pár pipával is gazdagodni az elmaradásaimban.:D:D
     
    genka53, steve223, Kata_rzis és 16 más kedveli ezt.
  10. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Minden vágyad így teljesüljön! :DxD

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szupertáp-akció-és-baby-boom.13473/#post-412010
     
    genka53, steve223, csopke1 és 13 más kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nagyon jó ötlet, köszönöm az ajánlatot! Gondoltam rá én is, hogy a felhősort biztos kiváltom meg a legdrágább kitehetőt, a két olcsóbb meg csak bejön cserébe;) Persze még számolgatok, jó sok tenyészállatom van, libát meg nagyon kéne tenyésztenem, a vándorkám toporzékolva várja a párját egy ideje:D Persze, ha sokan gondolkoznak ugyanígy, aranyárban fognak menni a hiányzó kütyük ... Mindenképpen foglak keresni;) Főleg, hogy vadlúd az a vándor...
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.16
    heureca3, szellorozsa, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  12. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Akkor sok sikert nekünk, és mindenki másnak!! :inlove:
    Ennyire még nem vártam tenyésztéses eventet :p.
    A boom az jön, csak kérdés, hogy mennyire lesz jó:oops:. Talán imáink meghallgatásra találtak, és elégedettek leszünk a végén;).
     
    genka53, steve223, heureca3 és 17 más kedveli ezt.
  13. mimm72

    mimm72 Utánpótlás-írogató

    Kedves játékosok !

    Nem olyan vészes ez az event, főleg, ha olvastok, olvassátok a Jónás topicot. 360 szupertáp kell s meg van a 2. felhősor szőröstül-bőrüstöl, akinek ennél több is van, az válthat ki ezt-azt pluszba, de tenyészteni kell, azért egy neonos feladatsort csak alapállatból teljesíteni, vagy a piacról, hááát.....
    Majd a pecás lesz az, ami kihívást fog jelenteni, na nem azért, mert igazságtalan, hanem, mert igazán kell vele foglalkozni, nem lehet 3-6 óra alatt letudni, főleg, ha szeretnél ezt-azt.
    A barna birka 3 hete 2000 csp. volt, most .....
    A kacsát le lehet gyártani napi 2x min. 160-at, a tehenet szintén, a birka meg maga gyönyör, hisz aki tud, az már bevásárolt, de akkor is lehet gyártani azt, ami hiányzik, hisz VÉGRE a tenyésztés miatt nem kell átrendezni, kihagyni semmit.
    Na mindegy, a lényeg, SOK Sikert MINDENKINEK !!!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.16
    genka53, heureca3, Ribiszke és 17 más kedveli ezt.
  14. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Rendben :). Még a betöltővirágot sem felejtettem el ;).

    (Megpróbáltam összevonni az előző hsz-emmel, de nem sikerült.)
     
    genka53, csopke1, Baby72 és 10 más kedveli ezt.
  15. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Piacról nem érdemes venni tenyészállatot, mert a szerelem lakatot csak akkor kapod meg ha te tenyésztesz. Semmi más módon nem lehet hozzájutni, márpedig a felhősorhoz azt kell betenni 160 db-ot szerintem ez csak 320 db szupitáp. Én kitettem minden istállómat az érdekelt állatból. Jó munkát mindenkinek.
     
    genka53, csopke1, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  16. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    + 80 lakat az első felhősorhoz kitehetők nélkül (azok meg lesznek a tenyészállatos részből). Így 80x2 szupitápot még adj hozzá. ;)
    Ügyelj arra, hogy eventkezdés után arasd le őket. Akkor jönnek a lakatok is.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.16
    genka53, csopke1, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  17. Lady*Sif

    Lady*Sif Junior szaki

    Sziasztok!
    Az event kapcsán engem az érdekelne, hogy a korábban elindított, de csak eventkezdés után "learatott" tenyésztésekhez is megkapjuk a lakatokat?
    A választ előre is köszi: Lady*Sif
     
  18. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Csak ha az event kezdése után szeded le.
     
    genka53, bindi5454 és Meellcc kedveli ezt.
  19. mimm72

    mimm72 Utánpótlás-írogató

    Nagyon Köszönöm az észrevételt !!!

    Annyira nem néztem át mindent, én se tudok nap mint nap itt lenni, van, hogy 5-10 naponként olvasok ide, vagy oda, s amit le tudok érteni, de tényleg megértek :) , azt amennyi ismerősöm, szomszédom van, annak jelzem, ha gondolja teszi, ha nem ....
    Szeretem ezt a játékot, bár a titkosokban csak csalódok, de nem érdekel. :)
    +1x Köszönöm !

    UI: Szerencsére van annyi szupitápom is. :D
     
    ildiko44, genka53, csopke1 és 10 más kedveli ezt.
  20. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Hm meglátjuk azt a jövetelt! Nehogy ez legyen a vége nálad :cry::cry:
    Nagyon várom mit is fog most a boom produkálni mert ha nix változás akkor én meg -.-leszek, és csak azért is tenyésztek xDxDxD
     
    genka53, steve223, Kata_rzis és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.