Neonfényes csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 7.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok én még mindig nem értem hogy most akkor mindegyik felhősorhoz mennyi lakat kell? szóval aki tudja és érti az írja meg már pontosan mennyi lakat fog kellenni az egésu feladatba.
     
    levi64 és genka53 kedveli ezt.
  2. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Szia!
    Első felhő: 160 lakat
    Második felhő: 180 lakat összesen 340 lakat kell.:)
     
    genka53, heureca3, Gio és 5 más kedveli ezt.
  3. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Sztem meg összesen kell 160, nézd csak meg a kiírásnál az összesítőt.Bocsi, ez csak az első felhősorhoz kell.Ennyi volt az összesítőben, a másodikat nem figyeltem.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.16
    levi64, genka53, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  4. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Gio, sziszi1965 és mamika57 kedveli ezt.
  5. dudute2

    dudute2 Rutinos

    szia köszi szépen
     
  6. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    levi64, genka53, Gio és 2 más kedveli ezt.
  7. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az én csp állományom szépen gyarapszik. Azért nem vagyok még olyan nagyon nagy piacozó, mint néhányan, de lassan beletanulok. Az alapállatokat dobálom piacra, hogy azért maradjon is, mert nem volt pl. 4000 egyik állatból sem, de pár millával több már az egyenlegem! xD :D :inlove: 8)
    Cora
     
    genka53, heureca3, gyfa és 8 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Úgy látszik én nem voltam elég alapos az eventismertető olvasásában mert csak 1 felhősort láttam! Megyek is, még egyszer átolvasom.
    Azt is most vettem észre,hogy nem csak a három állat tenyésztése után kapunk lakatot! Ennek viszont örülök!Figyelmesebben kell végigolvasnom az event kiírásokat ,viszont még nem késtem el vele.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.16
    mamszi5107, genka53, csopke1 és 6 más kedveli ezt.
  9. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    Sziasztok. Mit egyek hogy gyorsabb legyen az ólak termelési ideje?
     
    genka53 kedveli ezt.
  10. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Szia Én Tojás puncsot és Valentin napi cserepet használtam.. igy kaptam15% összesen ..
    Mind 2 aranyrekeszes ..Sok sikert :)
     
    genka53, heureca3, Gio és 4 más kedveli ezt.
  11. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szia!
    Rózsaszín zselét.
     
    heureca3, bindi5454 és Meellcc kedveli ezt.
  12. insignia75

    insignia75 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Rózsaszín zselé!
     
    bindi5454 és Meellcc kedveli ezt.
  13. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Valentin napi cserép, tojás puncs, vagy sajt golyó.
    Ezek csökkentik az ólak érés idejét.:)
     
    genka53, heureca3, Gio és 3 más kedveli ezt.
  14. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    Nagyon köszi.
     
  15. Petramama

    Petramama Törekvő

    Sziasztok! Látom mindenki fel van villanyozva az eventen.Nekem is tetszik csak nagyon sok szupert táp kell hozzá! Mert hiába van alap állat ha a felhő sort akarjuk jócskán kell tenyészteni .:music:
     
    csopke1, gyfa, Gio és 5 más kedveli ezt.
  16. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Rózsaszín zselé a Tenyész ólak idejét csökkenti :)
    Ami nem hat a sima ólakra :)
    Erre érdemes figyelni..
     
    genka53, csopke1, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Valamit valamiért. A siker csak akkor okozhat örömet ha azért meg is dolgozunk. Annak semmi értelme ha csak úgy sec-pecre megcsináljuk a feladatot és utána megint az unalmas termelős hétköznapok vannak. Egyébként szupertápot is előlehet állítani!
     
    genka53, csopke1, gyfa és 4 más kedveli ezt.
  18. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Jól számoltam? 160 lakatot kell a végéig összeszedni, ha 1 lakat jön 1 tenyésztéskor, 1 tenyésztés pedig 2 szupertápot igényel, akkor 320 szupertáp kell a befejezéshez? (Pontosabban 258, mert a feladat tartalmaz 18+20+24 szupertápot) ? A megszerzett lakatokat (amit a 160 miatt szerzünk meg) levásárolhatjuk, vagy az elveszik?
    Köszi!
     
    genka53 és bindi5454 kedveli ezt.
  19. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    hmmm...akkor hogy is van? 340 lakat kell összesen, az 680 szupitáp? vagy én számolom rosszul? baby bum kor nem lesz véletlenul Lakat boom is?:p
     
    SzilvaG, északiboszi, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  20. Dyny

    Dyny Fórumgróf

    Sziasztok:)

    Végig értem az event ismertetőn, még nem volt lehetőségem kiszámolni mivel fogom csinálni az eventet, csak egy pár gondolat igy ez elején.

    Az utóbbi eventekhez hasonlóan ismét kaptunk egyet, ami szabadon változtatható aszerint, hogy mit is szeretnénk kiszedni belőle, ez szerintem jó irány, mert mindenki találhat magának megfelelő célokat.

    Például most is, aki esetleg csak a neonólakra hajt, az akár alapállatokkal is megcsinálhatja és elérheti őket, ami figyelmebe véve azt, hogy amúgy a neonólhoz aranyállat kellene, ha megépiteni akarjuk nem is olyan rossz üzlet:p

    Ez azt jelenti, hogy 569 kacsa, 429 juh, és 413 tehénből kapunk 3 db neonólat. Tehát aki végképp nem akar tenyészteni semmit, már az is könnyen kiszedhet értékes dolgokat az eventből. Ennyi alapállatot akár az event ideje alatt is le lehet aratni.

    Ha az alapeventet is csak alapállatokkal akarjuk végigvénni, akkor már más a helyzet, mert akkor kell 1.706 kacsa, 1.286 juh, és 1.239 tehén, ez már nulláról indulva nagyobb falat, cserébe viszont máris meglesznek az első felhőre a kitehetők.

    Ha már a felhőt is szeretnénk, akkor viszont szükség lesz ugye tenyészteni, mert az lakatok nélkül már nem megy. Viszont az első felhő csak 80 lakat, ami 160 szupertáp. Aki nem akar még egy kör kitehetőt, az itt meg is állhat, mert a többi tenyésztés már az extra kitehetőkért menne.

    A második felhő még 30 lakat, vagyis 60 szupertáp, tehát a két felhősor csupaszon 220 szupertáp. És akkor a többi kütyüre meg marad a cserenap.

    Aki itt szeretne megállni annak érdemes értelemszerűen a kacsákat, juhokat, és teheneket tenyészteni, hogy csökkentsük az alapállat szükségletet a neonólas feladatoknál, és megszerezzük az első felhőre az összes kitehetőt.

    Tehát látszik, hogy megint figyeltek arra, hogy minél több ember találjon magának sikerélményt az eventben még akkor is, ha úgy dönt nem váltja ki mindkét felhőt, és kitehetőket.:)
     
    levi64, icus08, SzilvaG és 35 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.