Nyári halfogócska - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 26.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Replikalt

    Replikalt Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a nagy semmit !!!!!!
     
    holdbarát és **viola** kedveli ezt.
  2. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok
    Magamat idéztem, nem tudom szabad-e? De boldog vagyok 13.50-kor meg lett az utolsó (és csak 1 db ra volt még alapanyagom, mondom hátha bejön) prémiumból a vágyott kitehető, így a felhő beüzelehetővé vált.:p
    http://kepfeltoltes.hu/150705/Bar_tok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
     
    Momsza, ourshe, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  3. Zoltano527

    Zoltano527 Utánpótlás-írogató

    A szerencsét mégis ki programozta be szerinted? Mert az nem csak úgy odatermett! Erről ennyit.
     
    holdbarát és Cyra65 kedveli ezt.
  4. vblanka28

    vblanka28 Haladó

    tegnap csoda történt... számtalan elhasznált prémium alap és még FA as csali után 5 alapból az elkeseredés szélén kijött az utolsó kitehetős is... majd még a 2 kicsi mégegyszer... nagon örültem neki... ennek ellenére remélem nem találkozok ezzel a játékstílussal minimum 1 évig :) aki még küzd sok sok sikert
     
  5. holdbarát

    holdbarát Junior szaki

    Ami késik, nem múlik! Hamarosan olvashatjuk, hogy nincs baj! VEGYÉTEK MEG a hiányzó elemeket... Grrr!
    (Mert - ugyebár - erre is volt már példa, nem is egyszer.)

    Ez lesz az első sorom, ami nem sikerült. Nekem jó lesz látni, mert így mindig eszembe fog jutni, hogy ilyen eventbe ne vegyek részt.
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  6. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Én csak normál csalival horgásztam, kitehetők mind megvannak. 17 olyan ólat nyertem, amiből kacsacsőrű lehetett volna, de nem lett egy sem... :(
     
  7. S.Bianka

    S.Bianka Aktív író

    Nekem 0 ismétlem 0 FA áldozással lett meg, ahogy még nagyon sok embernek is;)
     
  8. Borostyán

    Borostyán Törekvő

    Csatlakozom! Természetesen nem lett meg a felhőre az utolsó kitevő! Meglepve nem vagyok! csak bosszant! Pénz, idő, ügyesség, figyelem, mindez nem elég! Tudnám mi kell hozzá, hogy egyszer valamit sikeresen lehessen befejezni! Az utóbbi időben leginkább a pénzről szól az event többsége! Ideje abbahagyni az egészet?
     
    moric67 kedveli ezt.
  9. moric67

    moric67 Törekvő

    Most már esélyem sincs!
    remélem a fákból megkapom a gránátot.még csak 35db van
    mostanában nem költök a játékra!
    telerakom fákkal oszt pár naponta ránézek
    köszönöm.hogy elvették a kedvem az egésztől!!!
    csak azért nem hagyom abba egyenlőre.
    mivel melóban és pénzben is benne vagyok!
    2010.10.21.amikor elkezdtem
    lehet ötödik szülinap nem lesz!!!
    szívem szerint írnék egy hosszú cifrát az egész agyrémre:amit sikerült összehozni
    a kitalálóknak!
    akinek sikerült:GRATULA!!
    én mostanság csendben termelgetek ,saját örömömre
    megmarad egy csomó pénzem SÖRRE!!!
    köszönöm!!!!!!
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  10. brildiko

    brildiko Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hát,a szerencse engem is elkerült.gratulálok azoknak,akiknek sikerült...két nagy farmomon/ 95 és 94-es szint/ sok mindent kipróbáltam ,a növényekkel 0 perceztem,utána az állatokat cserélgettem,igyekeztem az itt elhangzott ötleteket kipróbálni.Az egyik farmon négy kitehető lett,kétféléből kettő,ott esetleg van remény arra,hogy egyszer cserenapkor teljes legyen.A másik farmon egy db kitehető lett összesen,itt esélytelen,hiszen ha egyszer cserélhetőek lesznek a kitehetők,akkor fél farmot is elkérnek majd érte...a harmadik kisfarmon csak játszogattam,ott egy db kitehető sincs....csalódott vagyok hiszen sokféle módszerrel próbálkoztam,éppen úgy odatettem magam,mint a többi eventkor,csak ott mindig van eredmény is....
     
    Cyra65 és stellácska26 kedveli ezt.
  11. szilveszterl

    szilveszterl Aktív író

    Ez az event még viccnek is rossz volt. Inkább veszek lottót azzal több esélyem van nyerni....
    Remélem több ilyen event nem lesz soha!
     
    holdbarát és Cyra65 kedveli ezt.
  12. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    mivel "hal istennek" vagytok nagyon nagyon sokan akik több db kitehetöt is nyertetek ( de ugyanez vonatkozik azokra is akiknek nincs eleg vagy egy sem a kitehetökböl ), nem kell bosszankodni vagy mergelödni.a cserenap ismet izgalmas jatekok kinal szamotokra.
    ez a lehetöseg nekem mar nem fog megadatni az allando negativ visszajelzesetek miatt ( gondolok itt a piti 2 aranyert nyithato kokuszokra,amit a jatekbol többszörösen is meg lehetett nyerni ). valahogyan nekik is megaljt es tiszteletet kell parancsolni:(
     
  13. szedrecske21

    szedrecske21 Fórum-zöldfülű

    Nekem sem sikerült, pocsolyaszörny, legjobb barátok nem lett meg, pedig kifogtam pár aranyhalat.
    Kedvem szegte ez az event nekem is.
     
    Tigrislady kedveli ezt.
  14. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Sikerült a terv , lenulláztam a csalinak valókat :;)xD
    következő eventnél találkozunk ..............
    Vidám szép hétvégét mindenkinek! ( már ami maradt belőle)
     
    Alexa123. és Gio kedveli ezt.
  15. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    A leveleket olvasgatva az a meglátásom, hogy nem volt egy sikeres Event. Reméljük ebből okulnak ott fent.
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  16. Geri092003

    Geri092003 Utánpótlás-írogató

    Csalódás volt ez az event.... Eddig nekem az eventek alatt a felhősor megszerzése volt a cél és mindig sikerült - persze soha sem a szerencsén múlott. Ez az első eset, hogy üresen áll... Mostanában szinte mindig elmondhatom, hogy amiben a szerencse dominál az kudarc. Valószínüleg legközelebb neki sem fogok az ilyen eventeknek...
     
  17. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event véget ért, így a csevegő is zárja kapuit, találkozunk a következő feladat alkalmával.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.