Nyári halfogócska - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 26.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vblanka28

    vblanka28 Haladó

    ez a szerencsejáték nem az én esetem... nem szokott szerencsém lenni... :(
    de pár csalaira van esély hogy letudok gyártani (mivel a barkácsból is kifogytam)
    a felhő jóó.. de szerencsére nem elhanyagolhatatlan számomra...
    kitehetőt peddig kicsi hallal is nyerhetek (persze ha szerencsém lesz)
    a legizgalmasabb a 6 XXL barkács... de nem is álmodozok az aranyhal kifogásáról :(
     
    macsek., CitizenZero, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  2. Klarissza-1

    Klarissza-1 Haladó

    Hali!
    Jó lett volna egy kis videót is néznünk, hogy is lesz ez a "gyakorlatban" - sajnálom, hogy megint a szerencsén fog múlni mit is kapunk, ha sikerül a horgászat.
     
    brozsa, macsek., Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  3. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Sziasztok .. jaj :D
    A nyeremények szuperek .. remekek, fantasztikusak! :D De az event .. meglátjuk, jaj az a nemesítés .. és megmondtátok .. szaladok is és nemesítek .. :D
    Szerintetek hogy érdemes kezdeni az eventet? Tegyek ki mindenhová ólakat ??
    Vagy csak 2 területre ólakat, rózsa, piros ólakat ? , a többire hosszúérésűt, és fákat, hogy azokból is jöjjön a röpi ?
    Előre is köszönöm a tanácsokat! Ez tényleg fontos lenne ..
     
    macsek., Kukackukac, hóóvirág és 7 más kedveli ezt.
  4. klari8110

    klari8110 Járnitanuló

    A felhő garantált?
     
    mamszi5107, heureca3 és sziszi1965 kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    • Csak egy alkalommal nyerhető meg, amikor az első Arany pisztrángot fogjuk ki (befejezzük a sort).
     
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem garantál, de:


    "Csak egy alkalommal nyerhető meg, amikor az első Arany pisztrángot fogjuk ki"

    Kérlek nézd át alaposan az event ismertetőjét.
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  7. Szürkepenész

    Szürkepenész Aktív író

    Sziasztok
    Ha cserélhetőek lesznek a kitehetők akkor akinek van fölöslege (mert szerencsés volt) az elkérheti érte a "toronyórát aranylánccal". Hiszen csak a matrica és a felhő "garantált" nyeremény a kitehetők már puszta szerencse. Ez nem Valdemár macskájára hasonlít hisz ott csak ügyesnek kell lenni, hanem a tenyésztésre. Akinek magas a "szerencsefaktora" az nyer(het) az ügyességétől függetlenül is, akinek nincs szerencséje az meg......
     
    brozsa, macsek., Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:) Elolvastam az ismertetőt és hmmmm.... Elsőre úgy látom hogy ebből nem lesz sok napi prémiumos pecázás. Tegyük fel hogy 2 területen mennek a mamutok, mellettük XXL-s fák. A mamutokat csak 1x lehet aratni. Legyen napi 120 gumigiliszta . 2 terület marad az ólaknak. Majd ki kell figyelni hogy melyik ólak adják a legjobban és mindig váltogatni kell hogy melyikből maradtunk le. Nem lesz egyszerű. Vagy bevetjük a szup.trágyát a növényekre amik gépalkatrészt is adnak és 1 területen a növények, 3 területen meg ólak.
     
    brozsa, macsek., Fätum és 15 más kedveli ezt.
  9. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Először is egy kérdés, ami számomra ellentmondásos az eventismertetőből:
    "a prémium csali nagyobb esélyt biztosít a a jobb fogásra" <---> "A különbség a normál és a prémium csali között, hogy a pulzáló karika más sebességgel mozog."
    Számomra ebből nem egyértelmű, hogy a prémium csali "programozási okokból" is alapból jobb esélyt ad az értékesebb hal kifogására vagy csak attól jobb az esély, hogy a kör lassabban pulzál és így könnyebb pontosabb bevágást csinálni, ami növeli az esélyt a jó fogásra. Nagyon nem mindegy - mert ha vki bízik a reflexeiben és nem gond neki a gyorsabb pulzálás, akkor utóbbi esetben fölösleges prémium csalit használnia, előbbi esetben viszont ekor is megfontolandó... MODI TUD ERRE VÁLASZT ADNI?!

    Amúgy az a benyomásom, hogy itt nem a felhősor lesz a kemény dió, mert sztem egyszer azért csak sikerül mindenkinek kifognia egy arany pisztrángot. Hanem az a Halfogócska kitehető, ami csak innen megnyerhető és 22 opció közül választ a rendszer:eek: - hát, ha másodikra nem az lesz a garantált nyeremény (ami sztem nem véletlenül maradt ki az eventismertetőből, hanem sajnos nem az lesz...-.-), akkor azt fogják arany áron mérni cserenapon...:wuerg:

    Egyelőre nem látom magam előtt, mennyi lehetőségem lesz pecázni - nagyban függ attól, hogy a csalitollak hogyan röpködnek az ólakból (ezeket ugye 0 percezni sem lehet, max. szupertáppal felezni és néhány termékkel fargni néhány további %-ot), ill. a gumigiliszták a fákból (termőföldeket vlaszeg nem teszek ki, mert az ólaknak kell a hely...), de az eddigi eventek felröppenpszámaiból kiindulva (ha különböző gyorsítási lehetőségekkel és FA-s vásárlással nem számolunk) normál csalival olyan 150 pecázásra lesz lehetőség (amihez durván 1500 gépalkatrészre van szükség - az az érzésem, hogy ez lesz a kisebb gond, ha valóban megnövelt eséllyel fognak röpködni...)...

    Az event alapvetően tetszik, példás kreatív munka, ötletes, fantáziadús, de hogy nincsenek garantálva az eventhez köthető jutalmak, sőt többlépcsős szerencsefaktor van (jó legyen a csalid (de az sem garancia, ugye) > találd el a gyűrűt (na jó, ez mondjuk nem szerencse, hanem ügyesség, de akkor is) > fogd ki a megfelelő halat > az adja a megfelelő ajándékoto_O:cry:), az nem tetszik...>:(

    Sztem jót fogunk szórakozni - de akik úgy fogják föl, biztosan mérgelődni is... Ez a módi az egyik korábbi szülinapi eventnél már eléggé leszerepelt (meg is lett változtatva a felhősor tematikussága) - most újra elkövetik ugyanezt a hibát...
     
    brozsa, Palacsintax, macsek. és 43 más kedveli ezt.
  10. Dyny

    Dyny Fórumgróf

    Sziasztok:)

    Érdekes eventnek nézünk elébe. Sokszor átfutottam az eventismertetőt mire összeállt minden. 1 kérdésre rögtön választ is kaptam, miszerint a kitehetők többször is megnyerhetőek (erre azért még kiváncsi leszek:p).

    Viszont ha jól értelmeztem, akkor Fortuna istennő kegyeitől függően, akár 1x sem? Mert ugye a felhő kiesik mindenképpen, de a kitehetők rá nem, ha jól láttam.:oops:

    Illetve a csalitoll röpire én is nagyon kiváncsi leszek. A giliszta nyilván rendben lehet, ha valaki "nullapercezig", de a toll érdekes lesz, hogy mi mennyit ad.
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 12 más kedveli ezt.
  11. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A két csali közti százalékos nyerési esély mutató nem áll rendelkezésünkre, ilyen jellegű technikai adatokat nem bocsájtanak rendelkezésünkre.

    Az általad említett kitehető megnyerése nem garantált, ezért nem került be ilyen szöveg az ismertetőbe.
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  12. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Valóban így van, a kitehetők nem garantált jutalmak.
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  13. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Említtetett, hogy hasonlít a húsvéti nyuszis, meg a denevérvadász eventhez. Nekem inkább a Valdemárnál lévő félszemű kalózmalacra hajaz... Ott van az, hogy kapunk "nagyobb esélyt" a ládanyitogatásra = itt meg a lassabban pulzálásra. :sleepy: Ezt majd a gyakorlat mutatja, hogy mennyire érdemes beáldozni.
    Mindenesetre nyomom a töközést, már majdnem ezerrel (913-nál járok) - messze még az ismertetőben látható 104ezres nagyságrend! :D De azért szerintem érdemes lesz belekezdeni egy-egy aranyhalnyereményért. Hajrá, gazdatársak! 8)
     
    macsek., Fätum, Kukackukac és 13 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kukori!:)
    Azt hiszem, hogy ha a baha is belevonható az eventbe (miét ne lenne?) akkor két terület ól lesz 1 a farmon, egy a bahán Az ólak mellet fákat lehet kirakni, egy területen ha szükséges mehetnek a növények, maradhat egy terület esetleg a mamutoknak is. Első ránézésre én ezt gondoltam ki, de lehet, hogy a növényezésre nem lesz akkora szükség és felváltva mehetnek a növények (szükség esetén) és a rövidebb érési idejű ólak. Én biztos, hogy nulla percezni fogok az elején abból majd kiderül, hogy mi legyen a következő lépés giliszta és alkatrészügyben:).
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 9 más kedveli ezt.
  15. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Most nézegetem a gazdaköri feladatokat, hogy hátha találok benne valami barkács cuccos ajándékot .. :D
    Vajon "sokkal" több esély lesz rá, hogy több gépalkatrész röppenjen fel az event ideje alatt?
     
    macsek., Kukackukac, Cyra65 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    • Arany pisztráng:
      • 1 darab kifogása szükséges egy nyeremény megszerzéséhez
      • Az első alkalommal szerzett nyeremény a felhősor lesz!
      • Előfordulása: nagyon ritka
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia:) Én is szup.trágyázni fogok, csak jó lenne tudni hogy arányosan fog-e jönni az ólakból. Nehogy több ezer gumigiliszta legyen és csak 100 csalitoll xD
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 9 más kedveli ezt.
  18. dereret

    dereret Fórumőrült

    Ezt hogyan is kell érteni ?
    A tyúk lényegesen kevesebbet = ól/1 db ? vagy 20 ól adott összesen 4 felröppenőt ?
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 12 más kedveli ezt.
  19. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Így van, de ehhez ki is kell fogni azt a halat, ezért nem mondhatom, hogy a felhőt mindenképpen megnyered.
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  20. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha a tyúk ólanként adna 1 felreppenőt, akkor az nem lenne kevés, és akkor mondjuk a hal ólanként adna 3-4 darabot? Ilyen sosem fordult elő. Pontos számadatokkal nem tudok szolgálni, de hasonlíthatod az általános eventes-növényes felreppenőkhöz. Ott is adott rövid növény is, de alig-alig.
     
    macsek., Kukackukac, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.