Visszajelzés Nyári napok - hétvégi küldetések csevegője - 2021. június/július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 10.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is ebben bízom...:music: Nagyon sok felreppenő kell:wuerg:
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...a szédültön hajdina volt ültetve...most arattam... egyenlően adta 193 -193 mindkét felröppenőt kb. és 76 nublont.
    Nem tudom hogy csináljam..eventest ültetek a szédültre is...most tudok 0 percezni...de lehet nincs értelme a hétvéginél teperni...nem jó kitevőket vettem a Felhőre:(( További jó eventezést.
     
    Kuzdern, PZoli64, Fätum és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    ÉÉééés 202, azt hiszem elégedett lehetek :inlove:

    R
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Azt hiszem én is elégedett vagyok :)
    [​IMG] Aludtam egyet ebéd után így elkéstem az aratással, de már képben vagyok és végeztem. A pajtámba bekerültek célul kitűzött növények, annyi ahányra szükségem van a gkörbe :)
    Felröppenőt is kaptam elég sokat, így be tudtam fejezni az eventet. Az utolsó még hiányzó felhőmet (a növényekre hatót hagytam meg erre a hétvégére) aktiválva folytattam a krizantém gyűjtését.
    Szerintem ne add fel, sok idő van még hátra, ültessél eventnövényt és vasárnap nézd meg, hogy mennyi felröppenő jött össze. Ha bármelyik felhőt aktivvá tudnád tenni a megvásárolt dekorokból, már nyertél is egy felhőt, talán összejön.
    Sok sikert hozzá, ne hagy magad még sikerülhet :),ha nem is az amit szerettél volna. Remélem összeillő dekorokat vettél meg és ki fogja adni a felhőre valót, bármelyiket a háromból, szurkolok neked :)
     
    zotya280303, Amira09, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  5. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Dáliára 195 felröpi.
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Elég jól kimatekoztam a röpit. :D
    [​IMG]
     
    zotya280303, vihence, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A három felhőm meg van.Vége a hétvégi eventeknek. Nagy kő esett le a szivemről .Ezen is túl vagyok.
     
    zotya280303, Samborg, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    ügyes:) nekem nem lesz meg mind a három..:D
     
    szellorozsa és magdi06 kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok, tényleg jól kiszámoltad.Jön még ahhoz pár darab a végéig.
     
    szellorozsa és zsani_apja kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Sikerült befejeznem az eventeteket,:inlove: ma nulláztam kicsit ennek érdekében. A röpik jól jöttek a másik eventhez is, sőt még a nublion akku repkedéséhez is. Elmondhatom szerencsésen alakult ez a nap, hisz meglepően jó volt a piccoló ládák tartalma.:p Köszönöm szépen BP.;)
    [​IMG]
    Sok sikert, szerencsés játékot, bő termést kívánok mindenkinek!:)
     
    zotya280303, katimami51, vihence és 17 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia nagyon szépen köszönöm a drukkolást:) Az a baj hogy 2 Felhőt szeretnénk 1-es és 3-as..meg is vettem őket már régebben...
    A 3-ra meg van minden kitevő...viszont az a baj hogy az 1-re nem jót vettem:(
    Még kettő darab kellene rá: a Maradj a felszinen..és az Őrültes csapatmunka....és ez a kettő nem jön ki a most szerezhető csillagokból:(...csak az egyik darab.
    Az a baj hogy kétszer vettem meg a Játék mindkét oldalon:( és csak 1 kell belőle.
    Jó lenne majd cserekor ha valakinek az kellene ..nekem meg az Őrületes ...de szerintem esélytelen lesz...mindenkinek kell a Felhőjére.
    Nahh ez a helyzet:D....de köszönöm a biztatást:)
     
    zotya280303, PZoli64, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudok rajtad segíteni, ha elfogadod. Én úgy jártam, hogy nem számoltam, csak megijedtem, hogy valamit kihagytam, ezért egy hétvégét megcsináltam a kisfarmomon. Ott van 32 zseton amire nincsen szükségem, mert már megvan minden. Elfogadod? Ha igen kérlek írjál egy baglyot a dekor nevével nekem, hogy melyiket vegyem meg, melyik hiányzik neked, és a tiéd ajándékba a következő cserekor. :)
     
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia jajj de kedves vagy:) Akkor én megveszem a Maradj felszinen...és akkor az Őrültes csapatmunka kellene. Nagyon szivesen elfogadom...akkor írom a bagolyba. Köszönöm:inlove:.
     
    zotya280303, rencsike982, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. böszike50

    böszike50 Junior szaki

    Sziasztok, bocsi a kérdésért, de napelem honnan kapom?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt találsz róla leírást! Kicsit görgess lefele. ;)
     
    szellorozsa és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Még 1 dekorom hiányzik...:music: Kitartóan gyűjtöm a felreppenőt;)
     
    zotya280303, szellorozsa, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Legyen szép napja Mindenkinek!:)
    Mi az, hogy még nem vagy kész?! o_OAzta!!!.....Nah, húzzál bele, húzzál bele! :D
     
    inanna11, zotya280303, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Hát kérem szépen az úgy volt:eek:o_O, hogy természetesen nem bontottam le a szántó felét... :p mert minek:wuerg:
    Ugyan 100 kiskocka amaránttal vártam az eventet... de ugye nem 200 felreppenő kell:music:
    Közben terem az eventgaz... az nem sok felreppenőt hoz... :music: az ólak semmit8)
    Még 420 felreppenőm hiányzik:wuerg: ha nagyon muszáj lesz akkor 0 percezek holnap délután... :music:De reménykedem a spórolós befejezésben:)
    Ja meg van 3 kicsi gyerekem:inlove:, meg egy elvileg felnőtt gyerekem:inlove:.. akik folyton igényt tartanak rám:) s olykor a zsázsa is 3 órán keresztül érikxDxDxD Szóval én nem tehetek semmiről:p
     
    rencsike982, inanna11, zotya280303 és 5 más kedveli ezt.
  19. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Hagymát arattam reggel + fákat, s ha jól láttam, 2 Kókuszvíz jött Itt nem kellett eventnövény, kevéskének tűnik. Esetleg tudhatni mi nem volt ok? ID6689151 Köszönöm.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  20. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Befejeztem, a felhők beüzemelve!xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
    Sali~*.* és szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.