Visszajelzés Nyári napok - hétvégi küldetések csevegője - 2021. június/július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 10.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    A nyári napok eventböl 2 dekort kitudok váltani , ha valakinek hiányos a felhője szívesen megveszem :) Írj egy üzenetet a farmomra!
    Farmnevem: cili53

    Sziasztok! Mind elkelt többet nem tudok kiváltani!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.21
    barbi021951, ulmo12, -manykó- és 6 más kedveli ezt.
  2. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Végre VÉGE!!! Semmi örömöt nem adott ez a játék, kevés felröppenők!!!! A nyári hétvége, családért van. Nem lett felhő, de nem is érdekel - aki ezt kitalálta - magányos, szegény!!
     
    csillus35, szellorozsa és durnieva kedveli ezt.
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Megvan az utolsó kitehető is, ezzel teljes a 3 felhősor. Nem a kedvencem az ilyen event de megcsináltam.
     
    barbi021951, Domos52, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kész minden felhő... :music:
    Utálom az ilyen vontatott és darabokra szedett eventet:wuerg: de a felhőket gyűjtöm8)
     
    inanna11, barbi021951, Domos52 és 6 más kedveli ezt.
  5. Zsofigi

    Zsofigi Aktív író

    Három felhőből csak egy lett meg, nem érdekel - az unokák többet érnek!!! Nagyon rossz volt a hétvégén nem lehet - illetve nincs idő farmozni!!!
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    Az egész eventből az 1 db matricát váltottam ki . :inlove:
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Meg lett minden belőle,de inkább no comment8)
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezésig:inlove::inlove::inlove:
     
    barbi021951, ulmo12, hugi77.1 és 3 más kedveli ezt.
  8. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Pontosan így vagyok vele én is.
    Az utolsó hétvége végül jól adta a felröppenőt, de normál menetben így sem ment volna, viszont egy kör zöldített szegfűvel, meg persze némi virággyorsítóval meg tudtam oldani. Már az utolsó kör szkrucsi van bent, ami reményeim szerint meghozza a maradék 21-et.
    R
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Háááát, maradt egy szürke felhőm, 1 kitehető, a második maci squash nem jött össze... ez van.
     
    zsani_apja és ulmo12 kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Hála 2 gazdatársnak cili53 és vihence segítő szándékának már csak a maci squash kitehetőm nem lesz meg. Itt is szeretnék nekik köszönetet mondani. Tudom, hogy így off vagyok ezért hozzátenném, hogy 0 percezéssel ma sikerült befejeznem és kivenni az érméket. Ezért maradt csak egy hiányom.
     
    barbi021951 és ulmo12 kedveli ezt.
  11. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!Meglett mind a három felhőm!Nem a kedvenc eventem volt,csak 0 percezéssel lehet megcsinálni!Remélem nem lesz mostanában hasonló!;)
     
  12. csutak007

    csutak007 Haladó

    Üdv.Mindenkinek! Van kiváltva 1 Maradj felszinen, 2 őrületes csapat munka, és 1 maci squas kitehetőm. Ha esetleg tudok valakinek segíteni. csutak 007.
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem bánom,hogy vége ennek az eventnek. Még nullpercezéssel sem sikerült mindent kiváltanom. Az egyik őrületes csapatmunka nem lett meg.
    Aki még küzd, annak hajrá, aki befejezte sikeresen annak gratulálok. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.21
  14. katica063

    katica063 Haladó

    Szia! bármennyire igyekeztem, sajnos nem lett meg a felhőre 2 kitehetőm(maradj a felszínen, őrületes csapatmunka) pedig sok zöld cseppet áldoztam rá, nem jött a felreppenő! Tudnál esetleg segíteni? Írd meg mit adhatnék érte!
    Előre is köszönöm!
     
    jutka190226 és Belange333 kedveli ezt.
  15. Belange333

    Belange333 Junior szaki

    Teljes csőd! Nekem sem sikerült,pedig mindent megpróbáltam!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!

    Véget ért ez a 7 hetes nyári küldetéssorozat.

    Nem lesz a kedvencünk, ezt bizton állíthatom.
    Ne szomorkodjatok az esetleges sikertelenségen. :)

    Élvezzétek ki a melengető, éltető napsugarakat, a családi és nyári örömöket! :)
    Eldobom a Csevegő kulcsát most...

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.