Nyári roncsfeltárás event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 14.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    fregolinyi és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nincs mit. Nekem 47.0.1. van és azzal se lehet.:)
     
    macsek., genka53, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  3. ritasoros

    ritasoros Fórumlakó

    Én ugyanezen gondolkodom. Rengeteg növény, rengeteg felröpi (már a teáshoz sem lett meg a felröpim Legenda 25-ös szinten). Ráadásul nekem is túl bonyolult. A nyereményektől meg nem vagyok elragadtatva. :(
     
    mária4702 kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi, ez jobb mint az Excelles, itt nem gúvad ki a szemem annyira. xD Ha lekicsinyítem még el tudom olvasni.
     
    Melan, -vadocka70-, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  5. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ez már az "összesített" xD először a darabokat tettem fel amit pdf-ből konvertáltam amit .xlsx-ből mentettem amit Recsi70 onlány táblázatából van xD

    Nagyból lehet kicsit csinálni olvashatóan (kompromisszumokkal), de kicsiből nem lesz nagy olvashatóan - ez még nem a mozis CSI, hogy 1 pixelből kinagyítjuk tisztán láthatóan az arcot :p
     
    Melan, Kata_rzis, Kincső52 és 5 más kedveli ezt.
  6. Dóri099

    Dóri099 Utánpótlás-írogató

    Az 5 db-os jobban tetszett :D köszi
     
    kati5757 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Kukori ;) Tudom gonoszság volt:music: , hogy belecsempésztelek:inlove: a bográcsba ... de mentségemre legyen , hogy nagyon jól esett8) ... Vajon most olvashatunk a tolladból takarékos megoldást ... útvonalat ?
     
    marcsi152, Melan, Kata_rzis és 5 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, láttam az 5 db-osakat is, de nekem ez jobb így mert egybe látom az egészet és ha kell kinagyítom.
     
    genka53 és osztrak12 kedveli ezt.
  9. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Szia!
    Ha az eventleírásban szereplő táblázatot egérrel kijelölöd, másolod és beilleszted excell táblába, megjelenik az egész táblázat.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Úúúúgy, szóval mégis belekerültem? Hmmmm.....
    Itt takarékos nem nagyon lesz csak rongyrázásos. xD Először kapirgálok magamnak egy kis ebédet, mert éhesen lehet hogy 70 ezer növényt számolok. xD Utána nekikezdek.;)
     
    csio70, marcsi152, Melan és 10 más kedveli ezt.
  11. telitalalatos

    telitalalatos Fórum-zöldfülű

    Izgis ez az event. Jól értem, hogy az első oszlop második vagy negyedik sorának cellájában kezdhető a játék és sehol máshol?
     
    genka53 kedveli ezt.
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia!
    Jonas is irta, hogy kergesre fogjuk kapalni a tenyerunket :p
     
    Mikulás48, Meellcc, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm .... akkor teljes bontás ? ÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Kapirgálj csak ....
    Egyszerűen muszáj volt bele tennem egy kis kakas javát ;)
    Aztán kevesebb gazt számolj kérlek ....
     
    Melan, genka53, missuzy_53 és 3 más kedveli ezt.
  14. Recsi70

    Recsi70 Járnitanuló

    Most frissítettem 47.0.1-re a Firefoxot, nincs csúszka.
    Lehet, hogy a windows verzió a ludas? Nálam win7 fut.
     
    genka53, boldika88, długa és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Menyus333

    Menyus333 Járnitanuló

    Sziasztok :)

    Én csináltam egy útvonalat, lehet hogy nem a legjobb, de hirtelen ez sikerült. Én szerintem így fogok menni.
    A felhősor és a rávaló 3 kitehető számít nekem, úgyhogy ez alapján próbáltam megkeresni a legolcsóbb útvonalat. Meg ami nagyon közel volt azt még útba ejtettem (XXL barkács, 10 szupertáp, 2 aranybanán)

    81 haltáp kell hozzá, ami 21 870 gaz és 1 053 kukac.

    Íme: http://kepfeltoltes.hu/160714/305363463roncsevent_www.kepfeltoltes.hu_.png
     
    Utoljára szerkesztett: 14.7.16
    feketepuma, GN12, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    3 helyen megszakad .... az véletlen ? vagy kihagyható .... egyébként tetszik ;)
     
    genka53 kedveli ezt.
  17. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Nekiálltam útvonalat csinálni az alapján, hogy mi a fontos számomra. Mivel nekem eventekből vannak a tápjaim, így kénytelen vagyok kapálni érte:)
    Kétféle megoldást csináltam.
    1. Tápok, kupon és titok dolgok. Ehhez kéne 21.600 gaz és 1040 felröpi
    2. Tápok és kupon, meg ami még közbe beleesik. Igyekeztem tényleg a rövid megoldást megtalálni. Ehhez kéne 20.520 gaz és 988 felröpi.
    Kitehetőre ill felhőre nem mentem. Ahhoz még ennél is több minden kéne, mert ha jól néztem egyikből se szerzek közbe semmit:)
    Mivel nincs nagy különbség a kétféle út között, így az elsőt fogom választani. Hogy mikét termelek, ill felröpizek még nem tudom. Majd azt is megálmodom:)
     
    feketepuma, Melan, demeter03 és 8 más kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok! Ajaj, mire visszajövök teleírtok 4 oldalt :) Amúgy a táblázatot én is csak Recsi70 hszében látom rendesen(köszi érte), de még nem is foglalkozom vele különösebben. Majd, ha elkezdődik az event megvilágosodik. Olyan forrón nem eszik a kását, legyetek nyugiba :) Emészteni kell az ilyesféle eventeket :) Szerintem minden a felröppenőkön múlik majd, ha kezdésre nem jön több 100, akkor bukott dolog, mert sztrágyáért nem éri meg(szerintem) fullra csinálni.
    Ha tudom, a néhány értékesebb dolgot (trágyák, rabok, titkosak ) kiszedem belőle, a többi nem mozgat meg.
     
  19. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Tisztelt Moderátor! Előfordult a hosszú idők során, hogy valamit nem jó kaptak meg a központtól és úgy rakták ki. Kérdezzék már meg legyen szíves, mert nekem a böngészőm is és a Windows 10 Pro is a legfrissebb és bár minden védelmet leszedtem akkor sincs csúszka. Köszönném ha rákérdezne utólag is.
     
    demeter03, Kincső52, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.