Visszajelzés Nyolckarú szörnyszitter - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 28.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszik az event? Kérjük, értékeld

Szavazás lezárva: 14.3.24.
  1. 1

    37 szavazat
    9.2%
  2. 2

    15 szavazat
    3.7%
  3. 3

    13 szavazat
    3.2%
  4. 4

    19 szavazat
    4.7%
  5. 5

    37 szavazat
    9.2%
  6. 6

    18 szavazat
    4.5%
  7. 7

    25 szavazat
    6.2%
  8. 8

    83 szavazat
    20.6%
  9. 9

    53 szavazat
    13.2%
  10. 10

    103 szavazat
    25.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyorsan meg is csináltam... mintha event lenne;) Bár párat tenyészteni kellett.... aztán lett belőle pár körxDxDxD
    Jó volt tetszett, jöhet a következő;)
     
    cirmi54, kigyo51, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Őszintén?
    Nekem is olyan benyomásom van, volt, hogy ezt most kell megcsinálni. Hiába olvastam, hogy állandó gazdaköri. Felfogtam, de mégis. Amikor itt az eventesbe olvastam róla másoktól a gazdaköriről, az sem nagyon segített az elvonatkoztatáson. Mindegy, az eventet azt lassacskán csinálom, ráérősen.
    :)
     
    Sali~*.*, vihence, katimami51 és 8 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az eventtel együtt sem volt komoly erőfeszítés...:music: Ezért megcsináltuk;) jobban mondva az event idejébe bőven belefér;)
     
    genka53, cirmi54 és alex0824 kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az eventtel együtt indult gazdaköribe valóban kell a rádióaktív zombijuh, de az egy állandó teliholdas gazdaköri feladat; ami csak annyiban kapcsolódik az eventhez, hogy az eventben megszerezhető dekorok támogatják a gazdaköri feladat elvégzését. S könnyebb elérhetőség érdekében tettek egy "kapcsolót" az event felületre, ami oda visz.
    De magába az eventbe csak eventnövényt és felröpit kell beadni :)
     
    PalMa, Sali~*.*, vihence és 8 más kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ja! Én értem! Csak kicsit szokatlan, hogy az eventhez hozzákapcsolt gazdaköri egy "állandó" feladat, amit máskor is el lehet végezni, az eventtől függetlenül.
    :)
    Ez már eventes gazdaköriként vonul a történelembe, ha az, ha nem az!
    :D
     
    juliannakoczkas, Sali~*.*, vihence és 8 más kedveli ezt.
  6. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Kicsit növelni akartam az eventnövények mennyiségét, növénybevételi bónuszra vágytam, kinyitottam 2582 db bónuszláda III-at. 2
    növénybevételi lett, 3 ólbevételi, 4 műhelybevételi, 8 fabevételi. Kacsa Kata és szupertáp lett sok.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Itt minden az aminek a gazdák gondolják:p
    Jó nyitás;) Megkaptad amire vágytál;)
     
    juliannakoczkas, genka53 és alex0824 kedveli ezt.
  8. cirmi54

    cirmi54 Fórum nagymestere

    Event letudva! xD
    Üdv. mindenkinek!:)
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves szomszikám :)

    Nekem tetszik ez az újítás, hogy egy szimpla ültetős event mellé kaptunk egy viszonylag nehezebb állandó gazdaköri feladatsort is. Remélem többször találkozom még hasonló fincsi feladattal, amit mindenki a saját tempójában tudja elvégezni:D:inlove::D
    Részemről még egy aratás és készen lesz az is :) A zombi terményessel gyűlt meg a bajom, de csak egy picit. Elgurult a fonalam és féltettem az alapállatokat a terményesből/től, ezért abból kevesebb volt, de ezt könnyű volt orvosolni.:)
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez arra volt jó, hogy össze zavarjon. Engem picit sikerült. Azt sem tudtam, mit hova és miért ültetek.
    Most már jobban átlátom. Már csak annyi felröpi kell, amennyi hiányzik a végéig. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.24
  11. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is megörültem az új gazdakörinek, mondván, hogy az eventből kapható Mágikus minipárbaj + dekor majd segít az új rémnövényt illetően annak megoldásában, hisz a gazdaköribe szükséges 2.950 db Sárkánykonty virághoz 5*200 = 1.000 db-ot a dekor révén megszerezhetünk.
    Hát nem úgy van az! :D Mert a Gombázóban előbb lettem kész a feladathoz összesen szükséges Sárkánykonyty virág termesztésével, mint az event kellékeivel. :D Persze, azt meg még 5* learassuk 18 óránként! ;)
    A marketing alaptörvénye, hogy ismerd, tudd a partnered igényeit, és úgy add meg az ajánlatodat, amely ez esetben maximális eséllyel kedvező fogadtatásra lel. Na, ez az amit még gyakorolniuk kell a BP-s kollégáknak a vezetőikkel egyetemben. :)

    Hogy klasszikust idézzek: "valaki megint fordítva ült fel a lóra" xD. Ezért kár volt berakni egy külön kapcsolót is még az event ablakba, mert csak összezavart egyeseket. :p
    Sőt, miután kész lett mindkét esemény, az eventhez tartozó vásárlási kapcsolók kiszürkültek, a gazdakörié változatlan maradt :D
    :
    http://foto-hosting.pl/img/7c/d8/ab/7cd8ab50ed1aed275aa996542fccb210a74f9016.jpeg

    További jó játékot mindenkinek! :D:inlove:
     
    aida2330, mamszi5107, Blue-dream és 14 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez szép kritika voltxDxDxD

    A dekor + ajándéka megy a kukába....8) no de a lényeg a felhő aktiválása;)
     
  13. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem feltétlenül megy a kukába, hisz gumifalú a pajtánk :), ott bőven
    elfér, csak az a bosszantó, hogy nem lehet hasznosítani úgy, ahogy vélhetően a játékmesterek elgondolták. Pedig én csak a Gombaerdőnek mintegy 2/3-át ültettem csak be, mert ott vannak még újabb fák, ólak, terményesek, rém-vadaskertek is. Azért céloztam arra, hogy mennyire nem ismernek bennünket, játékosokat, mint az ő szolgáltatásaikat igénybe vevőket.
     
  14. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Én eventen kívül fogom megcsinálni a gazdakörit valamikor, majd akkor jól jön az a dekor. Ha addig el nem felejtem, hogy van ilyenem. Valamelyik nap írtam, hogy aki érti a BP-t az tud fát is hegeszteni. Tegnap ezt a fa hegesztést ellőttem egy villanyszerelőnek (aki jelenleg feltart a vv munkámban, mert nem értem, mit miért úgy csinál ahogy csinálja, lassú.), aki csípőből rávágta, hogy simán lehet fát hegeszteni csak hurkapálca kell hozzá! Csak pislogtam (van nálam is hülyébb)! Na erre varrjál gombot!
    :D
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én biztos vagyok benne, hogy nem úgy gondolták, ahogy te gondolod, hogy gondolták.
     
    juliannakoczkas, Blue-dream, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jól teszed, jól jön az a gazdaköri feladat később is, nehogy elund magad, hisz valóban nem sürget semmi a gazdaköri mielőbbi teljesítésére. ;):)
    A hurkapálcás fa-hegesztést
    xD nem ismerem, nem hallottam még róla... de a szőlő oltvány, ha nem is fa, de hegedéssel jön létre. Süldő lány és ifiasszony koromban pár ezer ilyen oltvány készítésénél módomban állt részt venni. Speciális sajtológépen ki kellett vágni egy negatív és egy pozitív, a görög ABC Omega betűjéhez hasonló alakzatot a vadvesszőnél és a nemes vesszőcsapnál, majd összeillesztés után meleg viaszba mártottuk, és enyhén vizes homokban, ládákba állítva gyökereztettük kiültetés előtt.
    Addigra, ha megfelelő volt az illesztés, akkor szépen összehegedt a nemes szőlő csapja a vadvesszővel, mintha mindig is egybe lett volna. :)
    [​IMG]
    Persze ez nem jelenti azt, hogy érteném a BP-t, mert lehet, hogy időnként ők sem értik egymást :D xD.
     
    mamszi5107, juliannakoczkas, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem azért tetszik ez a Vuduvirágzás. :)
    Szerintem rögzítem a raktáramban. :D
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam a + nélküli tulajdonsága... az hogy felhőre tehető legyen.... fontosabb volt;) Így kiraktam töröltem...:music:
    Még lehet belőle maradandó növény... egy későbbi alkalommal;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Nem értem, hogy miért törölted. Mind a 2 kitehetőből 2 db-t kaptunk, egy-egy +-osat és egy-egy simát. A simát ráraktam a felhőre, a +-osokat meg szépen aratom.
     
    mamszi5107, juliannakoczkas, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Azt hittem mindegyik +-os:oops:
     
    kukori80 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.