Nyugdíjasok

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Gobio55, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok,...

    Kipp kopp, kopogok , az ajtó előtt kopogok.Bejöhetek vajon, gondolatom elmondhatom?
    Elmondanám de kinek,elmondom hát mindenkinek.
    Történt az mikor, amikor, amikor, valamikor.Kamelina ültetvényem locsolom,hogy hányszor, fel nem sorolom.
    Érés után aratom, kötegelem ha akarom,egy sem marad a nyakamon.Malomba viszem,hogy a bióüzemanyagot véghez vigyem.
    Az üzemanyagot Edit egérke várja már, s igy nem lesz az élete sivár.Pilótaként üli meg sárkányát,el nem engedi a zsákmányát.
    Együtt hasítanak az égen,én meg hajlongom a verejtékben.

    Nézzétek el nekem ezt a bohókát....nem jutott más eszembe, hátha bejöttök ti is a terembe....
     
  2. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Csak minél több bohókád legyen!
    Én nem repülök, így nincs miről beszámoljak. Hacsak nem arról, hogy tegnap megmásztam a tetőt, lift-karbantartás miatt. A kilátás csodás, onnan körpanoráma van. De majdnem annyi lépcsőt másztam, mintha feljö9ttem volna a saját lépcsőházunkban. :D
     
  3. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Helló...

    Mimikém,
    igazán aranyos vagy, tényleg nem jutott eszembe semmi,de mégis jelezni akartam, hogy itt voltam.
    Csodás lehetett a kilátás olyan fentről, nem szédültél???
     
  4. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Nincs tériszonyom, különben hogy is tudnék magasan lakni?
     
  5. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Hahóóóóó,

    Volt itt valamikor valaki??Az ablakok pókhálósak, az ajtó alig nyílott, nyikorog nagyon.Jót mosolyogtam magamban, az előző oldalon még Húsvét volt, most meg már közeleg a Karácsony, jó jó még kicsit lassan....

    Nagyii58,
    mi újság van veled, nincs valami javulás a műtéteddel kapcsolatban.Hogy vagy egyébként?MIként éled napjaidat?

    MImikém,
    oly csodásak ezek az almák, nagyon szeretem őket.Volt idő, amikor voltam szedd magad mozgalom keretén belül szedni.Az volt aztán az igazi.A fáról leszedni, kicsit a nadrágon meg csiholni, hogy az éppen rászállt por lejöjjön, meg talánla megmaradt permetből is és máris lehet beleharapni.Mi a (jonathán ), jonatánnak hívjuk , juj de finom volt, amikor harsogva csorgott le az államon az almalé.De jó lenne még egyszer ezt megélni.

    Jonathan - Valószínűleg az Esopus Spitzenberg alma fajta magonca.1800-ban találták az USA-ban. 160 éve kapott nevet Jonathan Hasbrouckról, aki a fajtára a figyelmet felhívta. Hazájában a bevezetést követően eléggé jelentős volt, de az 1900-as években nagyon lecsökkent a termesztési aránya. Európa valamennyi almatermesztő országában elismerték, de hazánkon kívül sehol sem vált fő fajtává.Bereczki Máté honosította 1876-ban, s Mohácsy szavaival:˝úgy terjedt, mint tűz a nádasban˝.
    [​IMG] Csodás alma,

    Kulcs a lábtörlő alatt.............
     
  6. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia, sziasztok!
    Meg találtam a kulcsot a lábtörlő alatt.;) Nagyon régen jártam erre utoljára. Sajnos nincs sok változás, ha őszinte akarok lenni, semmi változás nincs.
    Azóta jártam orvosnál mindenki nagyon ráér. Szörnyülködnek, hogy ilyen sokat kell várni a műtétre (2025), de nem hajlandóak semmit sem tenni ez ellen.
    Addig nem akarok orvost látni, amíg műtétre nem hívnak. Csak ideges leszek tőlük és utána hetekbe telik mire lelkileg összeszedem magam.
    Amúgy élem az életemet, megpróbálok a jó dolgokra összpontosítani, nagy erőkkel csinálom a farmot még 1-2 nap és elérem a 242. szintet.
    Ti hogy vagytok? Sokat kirándultok ebben a szép időben? Csoda szép ez az alma, kedvem lenne beleharapni:);):inlove:
     
  7. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Jó reggelt...
    Szia Nagyii,
    sajnálom, hogy nincs változás, azt gondoltam, hogy jutottál előrébb.Ám ha azt nézzük, hogy milyen hihetetlen gyorsan szaladnak a napok, hamarosan eljön a te időd is.

    Ha sokat nem is de néha eltudok menni kirándulni én is.Igaz már nem vagyok a régi én sem, amikor bizony nem volt olyan hónap, hogy valamerre ne vitt volna a busz.Most például nem voltam rest és vonattal elmentem Veresegyházra a piacra, szombaton, mert
    amikor egyszer voltam mostanában, ott ettem egy fantasztikus meggyes rétest.Gondoltam magamban, hogy megnézem én újra azt a meggyes rétest, (nagyon szeretem).Felültem a vonatra, és egykettőre ott is voltam, és szerencsére nincs messze az állomástól a piac,és lám lám újra érezhettem a friss finom rétes ízét.Akkor vették le a forró sütőlapról húúúú de nagyon finom volt.Olyan igazi, nyújtott rétes.Szívesen mennék újra.......

    Gratulálok a 242-ik szintedhez ez valami nagyszerű.Én már nem is számolom, mert nagyon lassan haladok.Kicsit elhanyagolom a farmot,a lelkesedésem már csappant, néha néha másfelé is kacsingatok, főleg az online kártyázás, és még a szókirakós játékokat is kedvelem.
    Azért nem tudom itt hagyni teljesen, mert mindig kiváncsi vagyok, hogy mi van az ismerősökkel, vajon játszanak még?Ki hogy van.

    Legyen derűs napod és hajrá előre....
     
  8. bubus57

    bubus57 Utánpótlás-írogató

    Kop kop kop kulcsot találtam de igen hűvös a reggel kicsit begyújtottam a kandallóba meleg tea forralt bor a párkányán. Én is régen jártam erre de most már az udvari kerti munkálatok vége felé haladnak több idő jut a játékra is de sajnos már nincs türelmem a gép előtt ücsörögni meg nem is tudok már annyira. Aki beteg annak jobbulást aki nem annak is mindenkinek szép napot. :)
     
    jófarmerlány, Koppi, szöszi50 és 5 más kedveli ezt.
  9. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Sziasztok...

    Ilonka,
    régi szép idők, hogy elszaladtak....azért ha időd engedi nézzél csak be egy teára...
     
  10. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Kedves nyugdíjas,és nem nyugdíjas ismerőseim!Mindenkinek Boldog Újévet kívánok!Nagyon régen jártam én is erre felé,nincsen kedvem semmihez!Meg probálok jövőre hozzátok benézni!
     
  11. bündihugi

    bündihugi Törzsjátékos

    BÚÉK!!! Kedves Nyugdíjasok,minden jót és jó egészséget nektek!!! Elze Marinak is aki kicsit hanyagolja a gazdaságát... Ölelés neki :) További jó kapálást 2024-ben is :)
     
  12. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

  13. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    Sziasztok!

    BÚÉK Mindenkinek!
    Jó Egészséget Kívánok hiszen az a legfontosabb!!!!!!!!
     
    Sali~*.*, jófarmerlány, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  14. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Mindenkinek Jó Egészséget és nagyon Boldog Új Évet kívánok!!:inlove:
     
  15. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szép estét,kedveskéim!Remélem,hogy a betegek jobban vannak,és nem beteg senki!Néha betekintek hozzátok,Elzemarika,és mimi merre járok?Megint egy év elmúlott nagyon rohan az idő!További szerencsés játékot kívánok!
     
  16. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Jó éjt Örökifjú "rokonlelkek"!

    Elzemarika 13évi gazdálkodásom egyik legkedvesebb játékostársa.Imádom a hozzászólásait,amelyekkel többször túllendített-egy-egy mélyvölgyön.
    Szokatlanul hosszú hallgatása nekem is feltünt,és aggodtam érte.Újév első napján hívtam telefonon,megnyugtatott,hogy nem Ő beteg,csak a számítógépe lett alkalmatlan a játékra.Reméli,hogy a februári 13. havi nyugdíjból alkalma lesz egy új gépet vásárolni,és akkor visszatérhet.
    Nagyon hiányoztok neki is.
    Felhatalmazott,hogy a nevében kívánjak örömteli újévet,kiváló egészséget,sikeres játékot....minden szépet és jót.
    A magam nevében ugyanezt kérem.Ne feledjétek:a játék, a jó kedv, nevetés biztosítja a fiatalságot.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.24
  17. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szép estét mindenkinek!Látom senki sem jár erre felé,elég hűss van itt,találtam még egy kis fát,és begyújtottam,főztem egy teát.Vártam még egy cseppett,de rossz egyedül!Remélem jól vagytok régi jó barátok,és aki erre jár?Legytek jók,és szerencsés játékot kívánok!
     

    Csatolt fájlok:

    _Ilona49_, Bonnbonn, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  18. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Látom csak benéztek ide,és nem mond senki semmit,igaz ha nincs kinek akkor minek%Salikám mi újság felétek,vagy nagyon elragadt a VV,és nem érsz rá!Képzeljétek el a drága dédi babánk oviba megy,pedig minha mosz született volna!megyek én is mert egyedül nem jó.A tűzet nem hagytam kialudni!

    Ilona,az egyik kedvenc virágom a bannered,ki készítette!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.1.24
    Sali~*.*, Bonnbonn és zsani_apja kedveli ezt.
  19. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Szép estét!
    Unatkoztam otthon, gondoltam meglátogatlak benneteket. Kint hideg van, bár már nem tudom mikor voltam kint utoljára.
    A tüzet én is megraktam, a tea finom volt.
    Az eventet sikerült vasárnapra befejeznem és várom a következőt. Ez az egyetlen szórakozásom, bár ezt már egyre nehezebben viselem.
    Az írásaitok legalább egy kicsit kikapcsolnak, örömmel tölt el és szeretem a szép képeket amiket küldtök.
     
    zsani_apja, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Bizony hideg -10° van, de mit akarunk januárban...tűzre rakni...további szép napot ;)
     
    zsani_apja, Nagyii58 és Sali~*.* kedveli ezt.