Nyugdíjasok

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Gobio55, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Boldog, szép karácsonyt kívánok!
    [​IMG]
     
    Sali~*.*, mimi, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Áldott, békés karácsonyt kívánok Neked és Szeretteidnek!

    [​IMG]
     
    mimi, Nagyii58, Sali~*.*.* és 3 más kedveli ezt.
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    karácsony.jpg Áldott békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!!
     
    mimi, Sali~*.*, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  4. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Békés, boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok Nektek:)

    [​IMG]
     
    mimi, Sali~*.*, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Boldog karácsonyt kívánok!
     
    mimi, zsona416, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  6. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden író és csak olvasó gazdatársnak! [​IMG]
     
    mimi, zsona416, bündihugi és 5 más kedveli ezt.
  7. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok Mindenkinek!

    Hoztam egy kódot ha valaki még nem látta. XMAS2022 kód beírásával kaphattok egy "Forró életelixír" dekort.
    A kód farmonként egyszer beváltható 2022.12.24 (szombat) 10:00-tól 2022.12.26 (hétfő) 23:59-ig.
     
    mimi, zsona416, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  8. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Köszönjük a kódot.

    Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
     
    mimi, zsona416, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  9. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szép Napot kívánok:)

    Merre vagytok?...csak nem az ünnepeket piheni ki mindenki?xD Mi ugyan nem vagyunk nyitva, de meló van rendesen...ilyenkor tartjuk az egyikét az éves nagytakarításnak és leltározni is kellett...hála az égnek szépen végeztünk mindennel, már nincs akadálya az évzárásnak sem.

    Gyopárossal haladgatok...nyavalyás 5 ATP hiányzik a 10. szinthez...cukorkát nem vagyok hajlandó ezért beáldozni, így várnom kell még cirka 3 órát a következő vevőre és léphetek...most van 4 jelvényem...2 kell az új területhez, a másik kettőt pedig valamelyik fa kiváltására tervezem elhasználni...nagyon agyalok a bükkön...a másik jelvényhez kell majd a termése...

    Mai event elkezdve, a másikkal még elég sok lejátszani valóm van...egyenlőre annyit kockáztam, hogy a felhőt és a rávalókat ki tudjam váltani...illetve a piccolót is kiszedtem...ma ki is raktam 25 db-ot a hajótöröttek szigetére...mivel még mindig van valami gubanc a játékkal azóta minden területen piccolókat látok...xD majd ha beértek hozom az eredményt.

    Szia:)

    Tényleg nagyon szép...amikor először láttam havasban hirtelen nem találtam meg, hogy hol kell felkapaszkodni a libegőre....:DxD
    Gratulálok a kiürült gazdakörödhöz...szép munka volt:)

    Szia:)

    Nem beszéllek le a pozsonyi kifliről, mert nagyon finom lett...anyukám utána mondta, hogy nem kellett volna vacakolnom a méregetéssel...ki kellett volna nyújtanom a tésztát és nagyobb pogácsa szaggatóval pikk-pakk meg tudtam volna oldani...azokat is lehet utána még oválisra formázni...majd legközelebb.

    Szia:)

    Hogy vagy? Sikerült valamit intézni a műtéttel kapcsolatban?

    Elsején ne felejtsétek el az ajándékcsomagot átvenni a hírek oldalon.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-a-hírek-felületén-2023-január-elsején.23161/
     
    mimi, Nagyii58, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  10. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Nem volt nagy ünnepi fáradalom...
    Végül lúdláb torta, hókifli, zserbógolyó, kalács és sajtos ropogós lett.
    Azért az nagy műsor, mikor egy pasi akar kelt kalácsot sütni, akinek fogalma sincs a dolgokról és még a fakanál se áll sehogy a kezében.... [​IMG] Főzni néha szokott, de az mégse kelt kalács... A végeredmény azért jó lett, de kellett az irányítás...
    24-én a lányoméknál voltunk, 25-én csak ketten a fiammal, 26-án pedig egy rövid rokon látogató túra volt.
    A szilveszter a szokásos lesz, nem szoktam menni sehova, lefoglalom magam ezzel-azzal. A tv-ben is van ilyenkor nézni való.
    Hókifli még maradt, mellé rétest sütök és a szokásos gyümölcs saláta lesz. Újév napján főzök egy lencsefőzeléket és hipp-hopp kezdődik is a 2023-as év.

    A gyopároson haladgatok, szép nyugisan. A hetedik szint kétharmadánál járok.
    Három meggy, egy bükk és hat barackfa van kint folyamatosan. Ha nem siettetek semmit, akkor nem telnek be a tárolóim. Egyelőre a fást fejlesztettem 18 darabosra.
    A felreppenőket kár, hogy nem lehet beadni, csak a megrendelőknek. Ezért már muszáj volt törölni pár virágzó ágat, hogy biztos elférjenek a kulcsok, amik repkednek. Azok hasznosak, igaz, csak az újrahasznosítónál váltom ki a második ablakot, a többiből elég egy is.
    A bükkfát azért tartok egyet kint, hogy szaporodjon lassan a termése, mert olvastam, hogy a 2. szintű arborista jelvényhez majd kell, addig pár darabot kérnek a megrendelők is.
    A meggyfának megvan az összes rúnája, a barackéból az utolsó hiányzik, a bükkből még kettő. A fenyőt kiváltottam ugyan, de nem foglalkozom vele.
     
    zsona416, mimi, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    [​IMG]
     
    zsona416, mimi, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  12. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Először is szeretnék Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet kívánni Mindenkinek!:inlove:
    Próbáltam képet beilleszteni, de ez nekem nem sikerül.:cry:
    Van egy másik kód is.
    A kód: NEWYEAR23

    A kód farmonként egyszer beváltható 2022.12.31 (szombat) 14:30-tól 2023.01.02 (hétfő) 23:59-ig

    Sokat leveleztem az igazgatóval. Sok mindenre hivatkoztak választ viszont nem kaptam egyetlen kérdésemre sem.
    Azóta megváltoztatták a NEAK listát. Az új időpontom 2023.01.27. Már nem merem elhinni, majd csak akkor ha már biztos lesz.
    Nagyon nehéz volt ez az időszak. Csak arra tudtam koncentrálni, hogy túléljem a napokat.
     
    zsona416, mimi, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok![​IMG]
    Vas Zoltán
    Gondolatébresztő új év köszöntő

    Ím, ismét itt van már
    az új évszámos pohár,
    s megint köszöntésre vár.
    Mit hozzon ez az esztendő?
    Sokkalta jobbat, mint az előző.
    Ehhez ki-ki gondolja magában át,
    hogy mit kell jobban tennie ahhoz,
    hogy meglássa a várva várt csodát.
    Segít ebben: a pozitív gondolkodás,
    meg még a reményteli fohászkodás.
    Töltsük fel ezekkel életünk poharát,
    s hörpintgessük az egész éven át!
    - Kívánom, hogy mindenki elérje
    és megélje azt, amit szeretne!
    Mindezt vidáman s nevetve
    - búját, bánatát feledve
    élhessen békében
    ez évben!
    - Ámen!
    (...)
    I2I
    I0I
    I2I
    I2I
    (...)
    BÚÉK
    neked és nekem!
    És még kinek? Mindenkinek!​
     
    zsona416, Sali~*.*.*, mimi és 3 más kedveli ezt.
  14. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    [​IMG] Boldog új évet kívánok mindenkinek aki bekukkant ide! [​IMG]
     
    Nagyii58, zsona416, mimi és 4 más kedveli ezt.
  15. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok!

    Kívánok mindenkinek sok szeretettel, nagyon vidám, boldog új évet!
     
    Nagyii58, Sali~*.*, zsona416 és 3 más kedveli ezt.
  16. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Örömben gazdag új évet kívánok!
     
    Nagyii58, janici, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  17. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Mindenkinek boldog új évet kívánok!
     
    Nagyii58, mimi, janici és 4 más kedveli ezt.
  18. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Egészségben, boldogságban, sikerekben gazdag Boldog Új Esztendőt kívánok:)
    [​IMG]

    bővebben majd talán már holnap...xD
    ............................................................................................................

    Sziasztok, Szép Napot kívánok:)

    Először is gratulálok Editnek a sikeresen befejezett gazdakörhöz...aztán még egy gratuláció jár Elzemarikának a különdíjához a karácsonyi fórumjátékon írt meséjéért...sok szép kép is született ott...

    Egész héten 10-15 fok között van...nagyon fura...remélem nem megint majd később kapjuk nyakunkba a telet, mikor már nagyon a tavaszt várjuk...

    Szia Nagyii:)

    Akkor már nem sokat kell várni, hogy megműtsenek...erre felé is nagy katyvasz van...sajnos családtag miatt érintettek vagyunk mi is...ha finoman akarok fogalmazni, akkor úgy mondanám, hogy nem kapkodják el a dolgokat...ismerős orvos mondta, hogy higgyük el, sajnos nem csak rajtuk múlik...de az ember ugye kívülről csak annyit lát, hogy az idő múlik és érdemi dolog a beteg gyógyításának érdekében nem igazán történik...addig is próbálunk mindenféle alternatív megoldást találni.

    Szia Erzsike:)

    Azt a kalácskészítést azért megnéztem volna...xDazt vettem észre, hogy a pasiknak valahogy úgy tűnik, hogy a konyhában csak anya csettint egyet és pikk-pakk kész az étel...az uram szokta mondani, mikor Ő főz, hogy csak úgy összedobál mindent...és nála ezt szó szerint kell venni...ezért volt az, hogy az általa készített paprikás krumplinak halászlé illata volt...xD

    Gyopároson haladok szép lassan én is...a rúnák kiváltása kicsit háttérbe szorult most, mert lassan a 2. szintű arborista jelvények kellenének, viszont ahhoz még kevés a bükköm...ráadásul én félre is értelmeztem a jelvény készítését, mert azt hittem, hogy az első szintű jelvénnyel csak ki kell váltani a kettest...aztán a készítésnél leesett, hogy minden második szintűhöz kell egy első szintű is...a felröppenőket én is folyton törlöm, hogy a kulcsoknak legyen hely...nem értem, hogy miért nem lehet legalább az átalakítóba beadni őket...így nem sok hasznuk van. A faterméseknél és a fáknál már én is bővítettem...ahol néha még szorít a cipő az az anyagok...fatuskóból pedig szinte állandóan hiányom van...szóval még mindig kicsit káosz van nálam....
     
    Nagyii58, zsani_apja, mimi és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ne feledjétek, holnap kezdődik a hétvégi küldetések utolsó része, nehogy valaki e miatt csússzon le a felhőről.
    Ezúttal az event a főfarmon játszódik, itt kell ültetni és a felröpi is innen érkezik.
    • Az event 3. részének kezdete (várhatóan): 2023. január 06. (péntek), 10:00 óra
    • Az event 3. részének vége (várhatóan): 2023. január 08. (vasárnap), 22:00 óra

    Eventes gaz: Fagyöngy össz. mennyiség 2264
    Felröpi :Ajándék szalag össz. mennyiség 210
    Malom :Ünnepi fagyöngy 22
    További szép napot, jó tenyésztés, bő termést kívánok!;)
     
    Nagyii58, zsona416, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  20. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Ma meglepődve vettem észre, hogy van egy ismeretlen szomszédom.
    Nem tudom, hogy mikor és hogy került a szomszédomba, de itt van.
    Ha nem küld ma ajándékot észre sem veszem. De ha már küldött akkor viszonoztam.

    A gyopároson sincs semmi tennivaló, tele van a raktár.
    Csak annyi gyümölcsöt tudok leszedni amennyit elvisznek a megrendelők.

    Tenyésztős evet pillanatok alatt kész lett, még a tenyésztési időre sem kellett várni,
    mert 0 perc alatt tenyésztett.

    A kockázós eventet sikerült végig vinni, sőt még tovább is lehetett játszani.
     
    bündihugi, Nagyii58, mimi és 3 más kedveli ezt.