Visszajelzés Nyuszifüles tojáskörözés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Sokszor van úgy, hogy vagy ez, vagy az - jönnek a lapok. a végén így is, úgy is kapsz 15 érmét, bár szintedből kiindulva a dekorok és a szezonpontok, tehát a csillagos érméért kiváltható cuccok már meglehetnek. engedd él a festést vagy keresést, és legyen a trivia a prioritás, hogy arra mindenképp rálépj. Így számolgatva akár eddig nem használt mezőkre is ráléphetsz, ami sok random felröppenő ajándékot is generál, ami az ismertetőben is volt. Velem jó fej volt a játék, több 1M tp, egyszer-egyszer partypörgetés és talányos tenyészet is jött ilyenből! :) Más "okossággal" nem igazán tudok szolgálni. ;)
     
    ulmo12 és achmed1122 kedveli ezt.
  2. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Én is kettővel találkoztam, az ismertető is annyit ír, szóval több, mint valószínű ;)
     
    ulmo12, mingo826 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor szipi szuper . :inlove:
     
    -ágianyu33-, mingo826 és Bucukipocica kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Köszönöm:) 1M tp az szuper:) nem tudom te hol jársz..:) de ha kicsike vagy akkor tudsz neki örülni:p :D
     
    ulmo12 és mingo826 kedveli ezt.
  5. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Újrakezdő...Mondjuk, hogy van hova fejlődni, kb 5 hónapja játszom, 92-n vagyok. Igen, örülök neki, de a talányosnak köszönhetően meglett az első rózsaszín ólam.:D Nem tetszik a színe, de tény, hogy jó cucc. :D
    Hajrá Neked a trivia kitakarításában! ;)
     
    ulmo12, mingo826, sidere és még 1 ember kedveli ezt.
  6. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Meglesz köszi:)
     
    ulmo12, drunyi és ildiko44 kedveli ezt.
  7. sidere

    sidere Utánpótlás-írogató

    Én sem látok többet..
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.20
  8. banzsu61

    banzsu61 Járnitanuló

    Szia! Kérdezni szeretném a MEGLEPETÉSTOJÁS ajándékot hol találom?
     
  9. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Szia!
    Ha kiváltottad a felhősort és a rávalókat, valamint be is üzemelted, a felhősor adja 70 óránként. Váza ikon, dekortárgyak alatt lesz. :)
     
    Gio és sidere kedveli ezt.
  10. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Sziasztok!

    Egy kör és végre kész a felhősorom. ( 5 felröppenő hiányzik ) :)

    Viszont egy kicsit szomorú vagyok. Trivia pontokkal 3 db csodák ládája még adott valamit. Fa és ólmániás vagyok.
    2 db csillogó láda csak 40 X ezer TP :-(
     
    Kuzdern, imi010, Gio és 2 más kedveli ezt.
  11. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Most lettem kész a felhővel, amit lehet még kiszedek.
     
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Nagyon rezeg a léc, de reménykedem!!!Az első kitehető még nincs meg 150-160 érme hiányzik!!!
     
    Kuzdern, Linden, imi010 és 2 más kedveli ezt.
  13. judorf

    judorf Haladó

    Sziasztok!
    Minden bénázásom ellenére megszületett a felhősorom. Így viszont elbénáztam a szezonpontokat. Hajrá annak aki még csinálja! Azért még én is csinálom.
     
    ulmo12, Linden, Bucukipocica és 2 más kedveli ezt.
  14. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia!
    Szorítok neked! :)
    Nekem az event növényem bőven meg lett tegnap, így rengeteg fát, meg hagymát ültettem és mára a felröppenők is meglettek.
    Szerintem simán megcsinálod :)
     
    mingo826, Kuzdern, Linden és 2 más kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok
    kitettem a meglepetés tojást, learattam, ahányszor lehetett és csak úgy eltűnt. így működik? o_O

    Az még 7 játék, ha mindig megszerzed a 23 pontot. 3 aratás kb. Szurkolok! :)
     
  16. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Hol lehet megkeresni,hogy a ládák mit tartalmaznak,amit a boltba lehet venni triviáért ?
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szis
    A ládáknál , ahol kiváltanád őket , jobbra felül van egy i betű . Arra rákattintasz , és kiadja az információt
    Vagy , innen is megnézheted : Minden, amit egy láda rejt
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  18. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia! :)
    Igen, így működik.
     
    ulmo12, Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  19. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Nekem valószínű egy kitehető a felhőre nem lesz meg, de cserenapon hátha meg tudom szerezni! Ha nem akkkor így jártam!
    A triviális érménél kiváltottam párat azért. Gratulálok, akinek sikerült!
     
    mingo826, ZitaGAZDA03 és kovacstne kedveli ezt.
  20. papjud

    papjud Utánpótlás-írogató

    Meg van nekem is a felhőm :) plusz a dekor is :) pedig azt hittem ,hogy nem fog sikerülni :) az elején figyelmetlen voltam ,gyorsan elköltöttem a szezonzsetonokra aztán meg csak lestem ,hogy hoppá , kéne még 960 a kitehetőkre :D és ma reggelre meg is lett :D
    Jó kis játék volt :)
     
    ulmo12, drunyi, mingo826 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.