Visszajelzés Nyuszifüles tojáskörözés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. drszj1973

    drszj1973 Utánpótlás-írogató

    csak szeretném jelezni a kérdések kapcsán,hogy " a húsvét előtti pénteket hogyan hívják?" a nagypéntek válasz nem megfelelő...ez tévedés
     
    Varázslat6869 és Ribiszke kedveli ezt.
  2. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Angol nyelvterületen "Jó péntek" néven ismerszik az elnevezés és a játék készítői is ezt a formulát használták.
    A csevegő első oldalán megtalálod a helyes válaszokat.
     
    ulmo12, Gio és Kincsem-birtok kedveli ezt.
  3. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Délelőtt írt ládákkal kapcsolatos "bosszúságomat" a meglepetés tojás most felülírta :)

    4 db 1 órás farmmunkás kupon ( szeretem, mert ha rohanok reggel akkor nagyon jól jön ) :) , 1 db TP-s láda.
     
    maszilva, ulmo12, sidere és 3 más kedveli ezt.
  4. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Már az őrület határán vagyok.
    Hajnalban megyek melózni, utálom az ilyen eventeket, bánom hogy elkezdtem.
    Nem elég hogy termeljem a rengeteg gazt, utána még órákat üljek a gép előtt .
    Már csak lépkednék hogy a felhő meg a rávaló meglegyen, de nem egyszerű az sem.
    Akad a játék, 2x-3x csinálom meg ugyan azt a feladatot és csak várok hogy valami történjen :oops:
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia vm68!
    Sajnos a megnövekedett net forgalom is hozzájárulhat a játék akadozásához, de az is elképzelhető, hogy a gépeden nagyon felhalmozódtak a sütik.
    Nagyon sokat tud javítani a helyzeten, ha időnként egy Ccleanerezést lefuttatunk, vagy egy másik böngészőre átváltunk.
     
    vm68, ulmo12, sidere és 2 más kedveli ezt.
  6. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Sajnos idő hiány miatt nem lesz meg a felhő sor , 786 érmém van mit érdemes kiváltanom ?
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem a felhőt mindenképpen . A többi dekor meg már egyforma áron van .
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  8. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    Ha valakinek hiányzik a felhőre kitehető, egy kiváltására még van lehetőségem.
     
  9. mari5151

    mari5151 Járnitanuló

    A elem.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép jó reggelt mindenkinek!Kész lettem nagy nehezen!!!!!!!!!xD
     
  11. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok!
    Ha valakinek hiányzik kitehetője a felhőre és reménye sincs, hogy meglesz, akkor irjon. Kiváltom és cserekor küldöm.
     
    Kuzdern, .schara., jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Hihetetlen mennyire segítőkész kis csapatunk van!!!!!!!!Na ezért jó játszani köztetek!;)
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  13. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    szerintem is nagypéntek és hibásnak írta! Akkor hogy hívják???
     
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Ha jól emlékszem jó péntek,csak azt nem értem hogy a játék német és angol megfelelője a jó péntek
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Azt csak nem írhatták, hogy "bajpéntek" :D Egyébként annyi az egész ördöngösség, hogy az informatika munkanyelve legtöbb esetben angol, ezt a nyelvet ismerik és beszélik a legtöbben. De már jó lesz, ha vége lesz az eventnek, és lezárják ezt a topicot, mert kezdem unni, hogy itt spamelem ezt a fordítós cuccot szinte minden oldalon, mert sokan visszaolvasás nélkül háborognak (jobb esetben udvariasan kérdeznek) ezen nem csak itt, hanem egyéb topicokban is, ahol nálam a témában sokkal jártasabb emberek is már többször leírták, mi történt, hogy van, mi a magyarázat; ott van minden oldalon, a kvíztárban, a táblázatban.... Abbahagytam.:D Jó játékot Mindenkinek! ;)
     
    rozo52 és kovacstne kedveli ezt.
  16. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia! :)
    Gratulálok! Már azon voltam, hogy megkérdezlek hogy állsz, amikor olvastam a hozzászólásodat.
    Ezek szerint jól szorítottam :inlove: ( + egy huncutka baris smile :D )
     
    Kuzdern, kovacstne és Bucukipocica kedveli ezt.
  17. nmari

    nmari Utánpótlás-írogató

    Szia sajnos nekem himestojásfestö nem sikerült
     
  18. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia !Írok neked.

    Szia !Írok neked.
    Szia Hrózsa !
    sikerült összekapni magam így meglett a felhősor. :)

    Sziasztok !
    Meglett a felhősor meg a kitehetők. Sikerült kipörgetnem 2db. 100% - os termény bónuszt, így kacsa katáztam, meg szuper trágyáztam. Örülök neki hogy mégis csak össze jött.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.4.20
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sikerült!!!!!!!! Köszi a kérdésedet!!!;)
     
    Kuzdern és Kincsem-birtok kedveli ezt.
  20. cskatica66

    cskatica66 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Sajnos nem sikerült a csokigyárat kiváltanom, mert erre már nem futotta az érmékből.
    Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.