Visszajelzés Nyuszikánaán - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 27.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 5.4.24.
  1. 1

    68 szavazat
    17.0%
  2. 2

    16 szavazat
    4.0%
  3. 3

    15 szavazat
    3.8%
  4. 4

    7 szavazat
    1.8%
  5. 5

    24 szavazat
    6.0%
  6. 6

    10 szavazat
    2.5%
  7. 7

    19 szavazat
    4.8%
  8. 8

    33 szavazat
    8.3%
  9. 9

    40 szavazat
    10.0%
  10. 10

    167 szavazat
    41.9%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a segítséget a csomag nyitással. Lehetne kérni esetleg mindkét csomag nyitását. Szerintem nem mindenki tud majd 100 db-t összegyűjtögetni. :)
     
    alex0824, PZoli64, GA-BI-O-Farm és 10 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    persze, hogy lehet: nyitok akkor 2 fordulóban: 10-t, 20-t, 50-t és 100-t és hozom délután az eredményeket.
     
    alex0824, mini76mini, Chate-farm és 31 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nagyszerű, hálásan köszönöm.;)
     
  4. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Ha már tesztelsz délután, akkor a felröppenőre is tudnál hozni adatokat 1x1, 2x1 és 2x2-es kockák esetében ?
    Az eddigiek a 2x2-nél voltak a jobbak, de nem volt ennyi területünk ezen az eventes részen, mint most. Köszi előre is.
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, -Erbrow- és 14 más kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, nézhetek azt is a teszten.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Kinyitottam a kért csomagokat a teszten, az alábbi eredmények születtek:

    2x 10 db Farmanyagos láda nyitás eredménye:

    upload_2024-3-27_12-42-43.png

    2x 20 db Farmanyagos láda nyitási eredménye:

    upload_2024-3-27_12-45-14.png

    2x 50 db Farmanyagos láda nyitási eredménye:

    upload_2024-3-27_12-52-26.png

    2x 100 db Farmanyagos láda nyitási eredménye:

    upload_2024-3-27_12-56-16.png

    A nyitások ebben a sorrendben történtek, s hangsúlyozom a tesztrendszerben.
     
    alex0824, bátorka, Kukackukac és 29 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jól meg kell tervezni az event lejátszását, mivel ezen a speciális területen a vízen + sima trágyán kívül semmivel nem tudjuk gyorsítani a növénytermesztést, kivéve, ha valaki megveszi a közepes és/vagy nagy ill. óriás méretű kosarat, melyekben 1-1 db Gyümölcsdzsemes palacsinta van, 48 óra hatóidővel. (Én inkább az unokáimra költöm azt a zsozsót is. :D)

    Természetesen az is sokat számít, hogy mikor mennyi időnk van foglalkozni az eventtel. Ezt mindenki maga osztja be.
    Az induláskor kapunk 40 db 1*1-es területnek megfelelő földet, amit a kezdő magokkal beültethetünk.
    A további területek megszerezhetősége érdekében Manyalókával kell kezdeni a játékot.
    Akinek nincs prémium tagsága az 10 maggal kezd a 40 "kiskockán".
    Mivel prémium tagságom van, a 15 magot úgy akarom kirakni, hogy ahogy szoktam, mindig a legnagyobb mérettel kezdem, vagyis 2*2 amennyi kifér, utána 1*2 szintén amennyit csak ki tudok rakni, majd a maradék területen az 1*1 földeket. Elültetem a Manyalókát, és a maradék földre a Színes tojásfát.

    A területek alakulása a megszerzések figyelembe vételével:

    NYUSZIKÁNAÁN eventmezők száma (1*1)beadandó Manyalóka, db teljes terület (1*1)
    indulás40040
    1. terület megszerzése404080
    2. terület megszerzése4070120
    3. terület megszerzése40100160
    4. terület megszerzése40150200
    Összesen200360200

    A teljes eventhez 11 malomtermék szükséges, amihez 1.100 db Színes tojásfát és 110 db tejcsokit (felröppenő) kell megtermelnünk.
    Amennyiben minden földet megszereztünk már, akkor
    - 44 db 2*2;
    - 5 db 1*2 és
    - 14 db 1*1 bevethető területünk lesz.
    Ez bruttó 263 termést ad, amelyből ezzel az elrendezéssel 63 vetőmagot kell visszaültetnünk, így marad nettó 200 db körönként.

    Minden Manyalóka aratás után szükség szerint átrendezem úgy a terepet, hogy a legnagyobb méretűvel indítom a tereprendezést, mivel a felhasznált vetőmag és a hozam aránya így a legkedvezőbb.
    (Csak az ifjabb játékosoknak szól, akik esetleg nem játszottak még az eventes területen: 1*1 területről learatható növény mennyisége 2 db; 1*2-ről 3 db; 2*2-ről 5 db; semminemű terméshozam növelő bónusz, de még a csatni is hatástalan ezen a játékmezőn. Időcsökkentő tényezők: víz és sima trágya.)
    Remélhetően összejönnek a röpik is, mire meglesz a malomtermékekhez szükséges Színes tojásfa növény.

    Időnk van rá bőségesen, és a gyakoribb felröppenők céljából bármikor átválthatunk más méretű területekre, ezért én most sem veszek kosarat.
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove:
     
    alex0824, Kata_rzis, Babuxx és 37 más kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Felröppenők tesztje - minden esetben Színes tojásfa volt ültetve a tesztkörnyezetben:

    - 200 db 1x1-es talajon: egyik aratásnál 6 db érkezett, a második aratásnál 11 db
    - 98 db 1x2-es talajon és 4 db 1x1-es talajon (így rakja tele a területet az Építőmunkás): 8 db illetve 9 db felröpi érkezett a két aratásnál
    - 44 db 2x2-es talajon + 5 db 1x2-es talajon + 14 db 1x1-es talajon (gy rakja tele a területet az Építőmunkás): 16 db és 15 db felröpi érkezett

    Hangsúlyozom, tesztkörnyezetben történt 6 aratást figyelembe véve hoztam a fenti adatokat
     
    alex0824, mamszi5107, Kukackukac és 38 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Megjött végre a kedvenc területem. :D Remélem tudok időben aratni, mert a felhő kell. ;) Kiraktam a varázsfákat a felrepiért.
    Sok sikert és türelmet. :)
     
    alex0824, Kukackukac, koricsabi és 18 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó terv:inlove: Nálam is ez lesz... csak még azt kell kitotózni mikor tudok majd aratni a húsvéti káoszban;) De megoldom majd:p
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Genka :)
    A szívemből szóltál, bár nekem nincs unokám, de kosarat venni nem terveztem, miért? egyszerűen nem akarom hogy a játék/pénz eventezzen helyettem.
    Véleményem az, hogy meglesz az event anélkül is. (Ha tévedek akkor még mindig hiánypótlásra ott van a lehetőségem a vásárlásra.)
    Nagyon szépen köszönöm a teszteket, azt hiszem jól éreztem azt, hogy azért annyira nem kényeztet el bennünket a láda piccolokkal.
    Igen csak szerencsefaktoros lesz, hogy kinél fut be, kinél sem az áhított piccolo, bár a többi nyeremény sem rossz, de csak akkor érdemes oda termelni a + jelhez, ha már minden mással végeztünk az eventben és még van/maradt rá időnk.
     
    alex0824, Kukackukac, jucus100 és 15 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az utóbbi variációval fogok próbálkozni... :music: Aztán majd meglátjuk ,, hogyan tovább!
     
    alex0824, jucus100, nolina1965 és 4 más kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Köszi szépen, akkor maradnak a 2x2-es földek, azokban eddig sem csalódtam felreppenő-ügyileg és a kezdő magokat sem kell 200-ig szaporítani azért, hogy telibe rakjam a területet.
    Hasonlóan gondolkodom én is vásárlásügyileg.
    Szombat-vasárnap nálam kiesik, csak reggel és este lesz 1-1 aratásra lehetőségem, mivel szabadtéri programunk lesz és amikor a természetben vagyunk, évek óta nem visszük magunkkal az "internetet". Ez egy családi szabály nálunk.
    Így is marad fél nap + 4 nap az eventre, ami bőven sok is arra, hogy végigvigyem.
    Látva a tesztet, nem veszítek semmit.
     
    alex0824, Fuhur, PZoli64 és 14 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ismét köszönöm szépen! Volt már ezen a területen hasonló felröpi arány, ahol többet hozott a kevesebb /2x2/ mint a sok 1x1 földterület.
    Valahogy itt kb. fordított az arány, mint a normál területeken.:)
     
    alex0824, Fuhur, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük....
    AZT hiszem egyesével fogom nyitni;) 2-3 piccolóval már elégedett leszek;)
     
    alex0824 és bactriaanus kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam a pénteki nap esik ki, mert elutazunk, de nem aggódok, ennek az eventnek készen kell lennie, a maradék időben is.
    Pénteken pedig reggel még aratni fogok, aztán estére, ha hazaértünk jöhet a következő kör. A telefonom alkalmatlan a farmozásra, ezt már amikor több, mint két hétig kórházban voltam akkor bebizonyosodott, úgyhogy nem álmodozom a napközbeni aratásról és különben is a családi ünnep nem a farmozásról szól amikor a kis unokahúgom 7 éves születésnapját fogjuk ünnepelni, azért pedig, hogy együtt legyünk utazom 250 km-t :)
     
    alex0824, juliannakoczkas, Caccus és 18 más kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!:)
    Nálunk is a Húsvét ünnepen kívül összevont családi ünnepek is lesznek: 3 névnap és kettő születésnap.
    Úgyhogy sütemények és két torta készítése is feladat még vasárnapig.
    Most már csak amiatt kell/lehet bizakodni, hogy nem lesznek komoly fennakadások az indulásnál, mert az eventes területen elveszett időt nem tudjuk bónuszokkal korrigálni.

    Emiatt időtervet készítettem, így az aratások között nyugodtan lehet sütögetni.
    Igaz, pénteken még bejön a Puzzle típusú event indulása is. Jó lenne, ha már most ismerhetnénk a paramétereit, de a BP szigorú, vonatkozó előírásai ezt nem teszik lehetővé, ki kell várnunk, hogy majd holnap közzéteszik.
    A terveim szerint (kosár nélkül is) péntek estefelé már a teljes terület rendelkezésre állhat, és a területnyi Színes tojásfa vetőmagok is (a 63 db).
    Onnantól kezdve már csak 5 környit kell ültetni. És akkor hol van még a szerda 22:00? ;)
    Ott vagyunk már?! :D:inlove:
     
    alex0824, jólóbarát, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Genka:)
    Nagyon köszönöm a megerősítést, én is úgy érzem, hogy ez az event simán és lazán teljesíthető lesz :)
    Jelenleg én is egy szülinapi epertortán ügyködöm, hiszen az ember csak egyszer lesz 7 éves és imádom az unokahúgomat :inlove::D:inlove:
    A kirakós eventen nem idegeskedek, az biztos, hogy meglesz, csak remélem, hogy nem egy területes lesz, hanem kettő, ott tudom használni az extrákat amiből van bőven és a rekeszes termékek/bónuszok is hatni fognak.
    De ez az event ahol csak víz és trágya áll rendekezésemre kicsit kibillent a megszokott formámból :)xD:cry:xD
     
    alex0824, PZoli64, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban nem kell sok növény;) Viszont az időterv az nálam csak elméletben játszik:oops: Soha nem érek ide pontosan aratni8):oops:
    Minél előbb szeretném azt a teljes területet... ;) Mert játszani jó:inlove:
     
    alex0824, nolina1965 és genka53 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia


    Csak 1 kérdésem van : Ha 10x megveszem a kosarat , az 100% érésidő lesz , vagy a 48 óra lesz 480 óra ? :D

    És akkor végtelen csokitojást tudunk gyártani , és a 4. feladatot végtelenszer megcsináljuk és picolo hegyek lesznek , és 12 területnyi farmaranyfánk lesz.


    Gyümölcsdzsemes palacsinta
    [​IMG]
    Hatása: 10%-kal csökken az eventnövény érési ideje
    Hatóideje: 48:00 óra
    Megszerezhető:

    • kosár vásárlással (közepes, nagy és óriás kosár 1-1 db-ot tartalmaz)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.