Visszajelzés Nyuszirománc - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik mondattal értesz egyet leginkább?

  1. Taktikus, teljesíthető event. Ilyen jellegű tenyésztős event jöhet máskor is.

    604 szavazat
    72.4%
  2. Teljesíthetetlen event. Irreális beadandók, nem megérős ajándékok.

    219 szavazat
    26.3%
  3. Neki sem álltam, mert számomra érdektelen volt.

    11 szavazat
    1.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    ezt találtam a kiírásbán: valaki lefordítaná? mert nem értem koszi

    NAGYON FONTOS!!!!!
    Az eventben nyerhető egyik felhőre alap Kacsaól* dekor kell a másikra pedig 3 szintű fejlesztés, azaz Pompás kacsaól.
    Ha valaki mindkét alap Kacsaól* dekorra tesz fejlesztést, akkor soha nem tudja használni a felhőket.
    Tehát: CSAK az egyik Kacsaól* dekort szabad fejleszteni, de azt teljesen, a másikat NEM.
     
  2. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Értem, várok. :) Kombinálni fogunk megint xD
    Az összeépítős dekor szerintem nem túl szerencsés ebben a formában, össze fognak zavarodni sokan...
    A dekorok tulajdonsága jó, azt viszont nem értem, miért erőltetik a Tp-t a tenyésztéseknél, szerintem a legtöbbünknek nem túl vonzó, az ólak jobbak lennének, de az a 2 óra nem túl sok, főleg, hogy oda kellene figyelni az aratásra plusz a felhőre, nekem ez nem szokott sikerülni.
     
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia Tamás.

    Ezt az event gondolom egy-párszor igen .
    Jó tudom minden farm más és más
    s nem is konkrét választ várok.
    Viszont egy átlagos farmon meglesznek e elégedve
    a felszálló röpik minőségével?
    Vagy ez is olyan hogy a bronz a gyakori az ezüst a ritka
    az arany a legritkább??
     
  4. b.andi41

    b.andi41 Junior szaki

    Sziasztok! Bocs ha nem ide tartozik, de hol találom az állatok értékét? Köszi
     
    Swordfish és cseresznye69 kedveli ezt.
  5. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Ez az 50 millió nagyon merésznek tűnik első blikkre.. én naiv meg azt hittem előtte hogy a 6000 koalámmal jó vagyok :D :D
    Ha csak aranyállatokkal számolok is kell belőlük vagy 10db..nekem meg van 4.. amit 3 év alatt kapartam össze. Remélem jól repkednek majd a medálok, mert ez így necces lesz. Továbbá a bájitalban is bízom, egyelőre azt fogom termelni.. de megvárom a másik event ismertetőt mert gondolom hogy újratervezés lesz ebből. :D
     
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan azt jelenti, ami oda van írva.
    Más szavakkal:
    Azt NE tedd, hogy kiteszed mindkét alap dekort a területre és egyikre is teszel függönyt és a másikra is!
    Azért, mert így elrontod a felhőket. Az egyik felhőre CSAK alap dekor tehető ki. Tehát, ha mindkettőt fejleszted, bukod az alap dekoros felhőt.
    Ha elhasználod a fejlesztő függönyöket két dekorra, akkor bukod a másik felhőt is, hiszen nem lesz elég a függöny a másik dekor teljes fejlesztéséhez.

    Így már érthetőbb?
     
    újfarm53, Fatther, bota493 és 21 más kedveli ezt.
  7. bakfis

    bakfis Fórumszaki

    Szia! Például a farmodon, a pajtában, de itt csak azokat, amikből van legalább egy darabod. Mindjárt utána nézek még :)
    A tenyészállatok értéke az Enciklopédiában a Tenyésztés fül alatt van, az állatokét keresem még.
    Szerk: nem találom, de nemzsu aláírásában az a remek leltáros táblázat szerintem tartalmazza az összes állat pajtaértékét. Az nincs meg neked véletlen?
    De biztos hogy van az enciklopédiában is valahol, csak én nem találom... :(
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.18
  8. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.

    Kettő alap kacsaólt kapsz.
    Mindkettőre helyezhető fejlesztés.
    Az-az tudsz olyat is csinálni hogy az egyik
    alap+1fejlesztés a másik alap+2fejlesztés.
    S ezt nem szabad mert akkor ugrik a felhő.
    A felhőre csak így mehet alap, alap+3fejlesztés
     
    magdalena1967, fabatka, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  9. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Igen! Valahogy az event beadást kérő nem igazán a pajtában nézi az árakat;)xD
     
  10. b.andi41

    b.andi41 Junior szaki

    Szia! Köszi, de igazán az érdekelne, amiből nincs a pajtában.
     
    -Fülemüle-70, bakfis és cseresznye69 kedveli ezt.
  11. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Az első felhőre megy ha jól értelmeztem a kettes feladatba nyerhető sima kacsaól a második felhőre a tizes feladatba nyerhető kacsaól erre tesszük a fejlesztéseket ez lesz a pompás kacsaól a második felhőn! Nem biztos de többszöri olvasásra így értelmeztem! Várom kukori80 és Leho gazda tanácsát ők profibbak ebben!
     
  12. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Cyra akkorát nevette
     
    -Fülemüle-70, Cyra65 és cseresznye69 kedveli ezt.
  13. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    Sziasztok rég jártam a fórumban,influenzával tüdőgyuszival szenvedek,itthon a gyerek kikészit a farsanjával,jelmeze még nincs én meg azt sem tudom milyen állatot kell tenyészteni ehhez az eventel egy jóakarót kérek feleljen,de ne az eventleíráshoz küldjön,hálás köszönet/ja egy-két hét és jubilálok.100-as leszek.
     
    Ribiszke, inanna11, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  14. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! A felhők jók, bár nem a tenyésztési Tp miatt! Ha csak azt adnák, nem érdekelne egy pillanatig sem. A tenyésztéseket nem kedvelem, amióta a feladatokhoz ad " valamiket" azóta nekem nem jön be. Csak addig tenyésztek, ameddig meg szerzem a kellő mennyiségű "jelvényt" vagy valami mást. Sok sikert kívánok miden Gazdának!!
     
    fabatka, Fatther, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  15. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Bármit tenyészthetsz nincs kikötés.

    Jobbulást s grat a 100-hoz majd


    Szia.

    Igen nem kell a feladatba.
    Viszont a királynőhöz biztosan kell majd ezért még
    várni kell egy picit hogy mit szeretnél majd.
    delux bájitalt készíteni vagy pedig kocsit tologatni:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.18
    újfarm53, Ribiszke, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  16. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok , jól értem , hogy magába a feladatba nem kell az eventnövényt beadni ? Így korlátlanul lehet az új bájitalt keverni ?

    tehát míg tart az event , addig érdemes eventnövéyezni ?
     
    alpha58, -Fülemüle-70, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  17. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Lehetne..lehetne.. ha nem kérné a királynő event is. :D
     
    fabatka, -kaktuszable-, kekmaci75 és 11 más kedveli ezt.
  18. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen.
     
    -Fülemüle-70, heureca3, Gio és 2 más kedveli ezt.
  19. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Bevallom felkeltette az event az érdeklődésemet, pedig én vagyok az a játékos aki kivétel nélkül az összes eddigi tenyésztős eventet kihagyta, ugyanis utálom őket :D Valószínűleg nekikezdek, de kizárt dolognak tartom hogy végig is csinálom. Jutok ameddig jutok. Még nem kezdtem el taktikázni. Előbb megvárom a karneválkirálynő ismertetőjét.
    Érdekel mennyire fog felbolydulni a piac. Lehet inkább eladom a féltve őrzött állatkáimat :music:
     
    Ribiszke, fabatka, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  20. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igen! lehet hogy most húzom meg a vonalat, hogy ne kezdjek minden eventet. Nagyon soknak tűnik a beadandó:p Még gondolkodom és figyelem a véleményeteket;):DxD
     
    ho-hoboy, Ribiszke, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.