Visszajelzés Nyuszirománc - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik mondattal értesz egyet leginkább?

  1. Taktikus, teljesíthető event. Ilyen jellegű tenyésztős event jöhet máskor is.

    604 szavazat
    72.4%
  2. Teljesíthetetlen event. Irreális beadandók, nem megérős ajándékok.

    219 szavazat
    26.3%
  3. Neki sem álltam, mert számomra érdektelen volt.

    11 szavazat
    1.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!

    Egyelőre teljes a homály minden szempontból, ugyanis ebben a pillanatban értem haza...olvasgatni is csak később lesz időm, de a farmot muszáj átrendezni holnapra, szóval egyelőre gondterhelten vakarózok, hogy hová mit tegyek ki, hogy mindkét eventet jól kezdhessem. Bekonak láttam kutyafuttában egy hsz-ét, hogy ő mivel várja a holnapot, azt megpróbálom visszakeresni és az okosabbra bízom magam;)
     
    fabatka, heureca3, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  2. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Hagyományos Bájitalom, jelenlegi száma 85.040db, a mostaniból fogok keverni. Még elképzelésem sincs róla, hogy mennyit, de törekedni fogok pár darab legyártására. Tesztelem a hatását, mennyire csökkenti a tenyészállatok tapadását.Lesz ugrás vagy nem, ha most nem lesz, akkor is gyártok. Mert később még jól jöhet, valamire majd jó lesz alapon.
     
    Cyra65, Gio, inanna11 és 13 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Jöttem aláírni a jelenlétit.xDValamit nem értek, hiába forgatom a kerekeimet.
    Luxus bájital
    [​IMG]
    Szükséges szint: 21.
    Hatása: növeli az esélyét annak, hogy a tenyésztés egy szintet ugrik.
    Például: 4 alapállat esetén nem első szintű, hanem második szintű tenyészállatot eredményezHET a tenyésztés.
    Egy szintet eddig ugrott,akár hármat is,ha akart.xDNa meg az eredményezhet kifejezés nem tetszik!! Ugrik vagy nem ugrikxD
     
    Evita-55, bogisaci60, Cyra65 és 25 más kedveli ezt.
  4. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Azt hiszem, ennek az eventnek az ideje kevés lesz hiteles teszt végzésére. (kevés lesz rá az idő és a luxus bájital is, nem is beszélve a szupertáp mennyiségéről.

    Bennem más kérdések is felmerülnek. Marad-e a baby-boom ahol eddig számíthattunk ugrásra is, ha csökkenő mértékben is az utóbbi időben. Most az ugrás megszűnik, csak luxus bájitallal lesz lehetséges?
    Milyen lesz a hatás, ha tenyésztésnél nem egyfajta bájitalt használunk?
    Hogyan hat ezután a tenyésztésre ha nem egyfajta állatot tenyésztünk - esetleg még a bájitalt is keverjük?

    Megannyi kérdés!

    Ha egyáltalán nekifogok Beko elébb írt tervét fogom követni én is.

    (Azt hiszem most egy kis csendespihenőt iktatok be, azután újratervezés?)
     
    Cyra65, Samborg, -Fülemüle-70 és 16 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Végre valami ütős tenyésztős event ugyanis 1-6 az összes t.állat szürke a piacon!:inlove:

    Azon gondolkodom, hogy keverjek-e delux bájitalt de azon vagyok, hogy most inkább másra figyelek nem erre!;)
    Szépen kér értéket, de azon vagyok, hogy megcsináljam mert kell a felhő!
    Sok sikert mindenkinek és NAGY ugrásokat!
     
    Cyra65, Gio, iboly54 és 13 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Nyuszika!
    Ha erre gondoltál máris itt van!

    #3 én is rábízom magam!
     
    Cyra65, Gio, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  7. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Pont ezen gondolkoztam én is, nem úgy írják, hogy tuti, hanem lehet esetleg , mint a farmpengőstenyésztés, nagy az esélye , de nem ad 132 -őt, jó esetben max . 50-60 között.
     
    Cyra65, Fatther, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  8. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A Baby Boom az lehet, hogy maradni fog, de kérdéses még az is, hogy mit tenyésztünk majd. Ha pajtákban semmilyen állat nem lesz. Nálam 7év alatt, nagy szintűek nem voltak, 1x, 1x egy jobb, de az is ritkán. Ezért is hanyagolom a tenyészállatok beadását, a G- körbe, 7. szint körül tartok, még a Tyúkosnál is. Lehet elsőre jó lesz a LUXUS Bájital, de sokat nem tudunk felhalmozni belőle. Majd ha kell, akkor venni kell belőle, de az nem én leszek, az tuti. A Bájitalok keverésére gondoltam már én is, de szerintem, fölhígulna és nem lenne, csak mellékhatása. Ismeretlen folyadékkal, csak óvatosan, bőrre és szembekerülve ártalmas is lehet. Főképpen a szemnek árthat!:D;) UI: A hagyományost fogom alkalmazni, ameddig csak lehet, módszerem az most is, a hagyó. A kihagyó technika, ebben nem csalódom soha.Hanyagolom majd a tenyésztéseket, de egyes eventeket, majd csinálom ha megéri.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.18
    -lasa9-, bogisaci60, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  9. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Azon gondolkodom, ha készítek 1 szuper bájitalt, az csak 1 db tenyésztésre lesz hatással?
    Más: ha többet keverünk, az máskor is használható lesz?
     
    -lasa9-, Cyra65, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  10. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Természetesen csak 1 tenyésztésre lesz hatással.
    Nyugodtan keverhetsz bármennyit, nem fog elveszni a többi.

    Az event után is játékban marad, tehát az elkészített luxus bájital a későbbiekben is felhasználható.
     
    Cyra65, Gio, alpha58 és 11 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    És már most fogadok bárkivel, hogy 3--4 hónapon belül, de legkésőbb nyár közepéig, lesz láda is, ami ilyet ad.
     
    bori, gyuluska, -lasa9- és 23 más kedveli ezt.
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Drága vagy, köszönöm szépen! Jó lesz ez a dupla event, ugye? Kezd a taktikám kikristályosodni, kiraktam egy rakás ólat meg terményest, néhány fát meg egy terület tarlórépát, hogy lássam, mégis hogy jön a kosárka. Pörgetésem nincs most sok, 24/16, de ha kevés lesz, tudok venni fp-ért, csillagos érméért, bízom benne, hogy lesz valami bónuszom. Röpit a pannikkal összekukázom az eventgazból, letarolom a 3 farmos területet és termelek , mint állat;) Talán még egy kosarat is megengedek magamnak, szupit most nem kell vennem, 800-nál több van, de a felszaporítás egy részét jó lenne megspórolni.És 18000 bájital várja hogy delux bájitallá lényegülhessen át, persze kipróbálás után...de azért párszáz darabot abból is jó lenne legyártani. Lesz dolgunk, de jó lesz!
     
    Cyra65, Gio, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  13. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ha elinditok egy tenyésztést 4 bájitalt dobok mellé, a luxusból 4-et mellédobni kicsit luxus lenne, lehet igy már nem is érné meg, esetleg ha 5-öt vagy még nagyobbat ugrana, de szerintem ez kizárt, ha meg csak a kötelezőt adja, akkor meg pláne minek a luxus
    tudom véletlenszerű az ugrás, csak ilyen zavarosan agyalgatok most, hogy mi legyen az elkövetkező napokban, persze kellenek a felhők is mind, mint mindig
    Persze a farmon hógolyóval várom az eventet, ha már a vv-ben nincs hozzá szerencsénk amit nem nagyon bánok, bahán fával, esőerdőben állatokkal és terményesekkel, remélem jönnek a röpik.Nullázni is fogok, mert elfogyott a hagymám, mindig ilyenkor szoktam pótolni,aztán piacra dobom.
     
    Cyra65, Gio, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  14. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos


    Szia Leho!
    Beko már jelezte azt is, hogy a késöbbiek folyamán eventnyereményként is szerezhető majd! ;)
    Úgyhogy szerintem érdemesebb a kosárkákra termelni a gazt!
    Na de azért kipróbálom a sárga lötyit is, sok bukó tenyésztés után remélem rózsaszínból arany, pirosból rózsaszín(esetleg arany) lesz.

    És hogy ne legyek off, 50milliós pajtaértéket nehéz lesz bedobálni...ahogy jönnek az aranyak, úgy mennek is:wuerg:
    Meglátjuk, holnap tervezgetek:D
     
    Fenyvesi1010, Cyra65, Gio és 11 más kedveli ezt.
  15. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!
    A fa nem ad felreppenőt, úgy hogy csak óvatosan! Esetleg a zuhatag soron

    (Bocsánat, most olvasom,hogy a fák a nyusziknál valóban nem adnak felröppenőt, de a karneválnál igen. Fene se érti ezt. Nem akarok megkeverni senkit!!)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.18
    ERZSI051949, Cyra65, Rebcsok és 4 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Engem valami nagyon izgat. Prémtag vagyok és alapból kapok egy normál bájitalt a tenyésztéshez. Ez érdekes hatással lehet arra, hogy lusxus bájitllal tenyésztek..(ebben nem vagyok biztos, de kíváncsi lennék rá)
    Engedni fogja a rendszer azt hogy négy luxust tegyek be?
    A GYIK-ban ezt olvastam, de bizonytalan vagyok benne. Külön fülről indítva luxussal nem zavar be a + ajándék bájital?
    "Tenyésztésenként maximum 4 luxus bájital használható fel. Elvileg így a hatása is magasabb.

    A tenyészterep jobb oldalán nyomon követhető, hogy az adott tenyésztés(ek)hez mennyi luxus bájitalt adtunk hozzá."
    (Reggel óta most léptem be, van olyan GYIK amit még nem olvastam, ha jelent meg még erről bővebben valami elnézést kérek a felesleges kérdésért)
     
    Cyra65, Gio, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  17. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok.
    Nagyon nem tetszik a delux bájital mivel csak a kövit vagy a 2 szintest adja , azt is lehet üzennódba , a tölgyön a runa ufyan ezt adja sőt ha szerencsés valaki akár aranyat is kaphat . Nem vész madárkodni akarok de nekem nem tetszik , de remélem a gyakorlat megcáfol.
    Ólakkal, terményesekkel készülök és meglátjuk mi lesz .
    Sok medált , sikeres ugrásokat .

    -Doktor úr ha leveszik a gipszet, tudok majd zongorázni?
    -Igen, persze.
    -Az király, mert eddig nem tudtam
     
  18. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Én ezt a luxus bájitalt nem értem. Eddig is volt, hogy a következő szintnél magasabb tenyészállat fejlődött. Így van 009-es ügynököm sima kutyából, több állat második legnagyobb tenyészállata sima alapjószágból. Lehet, hogy ezentúl olyan nem lesz, csak ha ezt a francot használjuk. FA-ért vehetsz a boltban ! Most készíthetünk a malomban, de mivel a hozzávalókat beváltják, utána nem. Föl van adva a lecke, hogy gyártsunk annyit amennyit bírunk, és tartalékoljunk, vagy hagyjuk a fenébe. Ha arra fordítjuk az energiát, mi marad a 2 eventre?
     
    rencsike982, Cyra65, Rebcsok és 5 más kedveli ezt.
  19. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, ;)

    Nem tudom miért, de úgy gondolom nem annyira érdemes a mostani event alkalmával belevetni magunkat a luxus bájital gyártásba. (Mert máskor is lehet majd, erről lentebb.)

    A francia és német GYIK szerint a luxus bájital a játékban marad, de szürke lesz az ikonja, mindaddig amíg nem lesz olyan event/esemény vagy időkorlátos gazdaköri amikhez engedélyezi a BP a használatát.
    Azaz nem használhatjuk ezeken az "időszakokon" kívül a most legyártott luxus bájitalokat.

    Az ismertetőnkben az áll, hogy eventnyereményként juthatunk hozzá. A többi ezzel egészíti ki:
    Amikor olyan event lesz, ahol használhatjuk akkor nagy valószínűséggel akkor is gyárthatunk ebből a bájitalból a malomban. Szó szerint: "Malomban előállítva az ideiglenes eventek során (a hozzávalók eventekkel párhuzamosan változó)"

    Tehát amúgy se használható a most letermelt luxus bájital, csak akkor amikor olyan event lesz.... melynél pedig nagy valószínűséggel ismételten gyárthatjuk majd a malomban az eventkellékekből. -------> nincs értelme a virágos kosaraktól elvenni az eventgazt. Elég lesz ha akkor fekszünk rá a luxus bájitalra, amikor csak arra való az eventnövény.

    Remélhetőleg magyar modi is megerősíti a fenti három hivatalos tájékoztatásait. :)


    A lengyeleknél ez a teszt GIF született (látszik, hogy mit kapott ebből a négy tenyésztésből, és az is, hogy milyen a váltógomb a bájital és luxus bájital között)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Akkor én kenném a mézet a madzagra ezerrel!xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.