Oázis | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Oázis téma archívuma.​
     
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Ennek örülök!
     
    Kuzdern, eva151986, mimi és 10 más kedveli ezt.
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia Imi!

    Gart az ötlethez! Ha meg engeded, csatlakozom:)
    Csak egy pillanatra bekukkantottam, mert még van egy órácska munkám mára, eddig húztam, halasztottam, de most már nincs menekvés.
    Jövök még.
     
    Kuzdern, eva151986, mimi és 8 más kedveli ezt.
  4. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Szia,
    én is csak bekukk egy pillanatra szekrényrendezés közben. De még majd jövök.
    Nagyon gondolkodom a tenyésztős harmadik körén a TP miatt. Te hogy vagy vele?
     
    eva151986, mimi, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok nagyon örülök mindenkinek gyertek csak bátran!:)

    Szia!
    Én még aznap megcsináltam igen jó kis TP-t adott át is vittem a szintem igaz fele már megvolt! :)
    Sokan írták, hogy alapállatokkal csinálták meg (fókákkal) én is ezt tettem volna de nagyon elenyésző a fóka készletem, a piacon meg elég drága! Így ha már tenyészettem akkor megoldottam tenyészállatokból! :)
    Szerintem érdemes megcsinálni!
     
    varga1234, eva151986, mimi és 13 más kedveli ezt.
  6. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Az én fóka készletem nem üti meg a 100-at, már valamennyi dobtam be belőle. Elég sok koalát dobtam be, abból is alig gyűlt vissza olyan 100 darabnyira. Még nézelődöm és meglátom, hogy milyen állatból van sok, aminek jó a pajtaértéke, illetve (esetleg) milyen tenyészállatot vagyok hajlandó feláldozni. A piac nálam is drága.

    Sajnos nálam a tenyésztés nem adja jól általában. Tegnap megdobott egy erdészhóddal. Rég ez volt a legnagyobb ugrásom.
     
    eva151986, mimi, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot kívánok Mindenkinek!
    Gratulálok Imi a saját topikodhoz! ;) Nagyon jó ötlet, elképzelhető, ha lehetséges, :) itt lesz a törzshelyem! :inlove::p
    [​IMG]
     
    eva151986, parrahviki12, mimi és 11 más kedveli ezt.
  8. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Imi gratulálok a topikodhoz!Találkoztunk már egy kettőben,és olvastam a jó ötleteidet!Ide Drága Szomszédom Sali hívott,egy csupa szív segítő Ember,és nagyon meg szerettem!A mostani eventek készen vannak nekem,csak még evező hiányom van.Remélem,hogy össze jön még az is, az utolsó kitehető ami még jó ha van!Tenyésztettem is meg nekem is a fókák segítettek!Jó játékot,és sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    eva151986, mimi, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Éppen kicsiben pontosan 4-l tenyésztem a kakukkokat és hát nézzétek egyből benézett hozzám!:p
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20180721v00ow4zqc.jpeg
    A kakukkokkal mindig is szerencsés voltam!:)


    Sziasztok!
    Köszi a teát Sali!:p
    Örülök nektek is!
     
    eva151986, parrahviki12, mimi és 9 más kedveli ezt.
  10. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok, szép estét kívánok Mindenkinek !:)
    Kedves Imi szívből gratulálok a saját topikodhoz.:inlove:
    Köszönöm szépen a meghívásodat, természetesen szeretnék én is csatlakozni.
     
    eva151986, genka53, rencsike982 és 6 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nocsak új topikot nyitottál? Gratulálok! :)
    Az én véleményem az,hogy nem új topikok kellenének, hanem a meglévőket kellene benépesíteni. Sajnos egyre több topik haldoklik. :(
    De sok sikert, félre ne érts! :) :inlove:
     
    eva151986, mimi, *-ToFarmer-* és 10 más kedveli ezt.
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Jaj de jó Andika is idetalált!;):inlove:

    Régi álmom volt bevallom!;)
    Ezzel persze nem az a szándékom, hogy az összes meglévő topikból átcsalogassak mindenkit, pusztán annyi, hogy vannak még köztünk olyanok akik szeretnének írni de eddig nem tették meg remélem páran most megteszik!
    Úgy vannak vele, hogy nem "rontanak" bele egy jól összeszokott társaságba!
    Persze ezt Én gondolom így!8)
    Várok mindenkit akárkit!:inlove:
    És Neked is köszönöm, hogy benéztél!:inlove:
     
    jammm70, eva151986, parrahviki12 és 15 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szerintem nagyon jó kis csapat lesz itt!!!;)
     
    eva151986, genka53, szöszi50 és 8 más kedveli ezt.
  14. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szépségeset mindenkinek!

    Szia szomszikám! gratula a topic nyitásához..:)ha ráérős napjaim lesznek és nem bánjátok, néha benézek..látom Fülike barátosném is itt van,...ennyire örülök neki..:inlove::inlove::inlove: és persze mindenkinek...

    Eventeket kivégeztem,most szupifákat pakoltam ki...

    Üdv minden betérőnek..
    .
     
    eva151986, Ribiszke, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Értem én,persze. :) Ha tudok jövök. :) :inlove:
     
    eva151986, szöszi50, kamylla64 és 6 más kedveli ezt.
  16. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Szép estét Mindenkinek!

    Egyetértek Ninettel, én is úgy érzem elég kevesen vagyunk minden topikban.Én az Épelméjüekbe szoktam írogatni(néha), de ha nem bánod, és időm is engedi ide is benézek.
    Sok sikert!
     
    eva151986, genka53, Koppi és 7 más kedveli ezt.
  17. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia! Én is megcsináltam a harmadik kört, a TP miatt is, meg csak egy polipkám volt, de most már van párja, van kivel csevegnie neki is.
    Igazából szerencsém is volt, néhány hete tenyésztettem néhány napig fókát és koalát, nappal lemegy három kör koala és éjszaka fóka. Az egyik raktárházba narancs fókák vannak fogalma sincs mióta. Így nem volt gondom a beadandóval. Most már csak azt kellene kitalálni, mikor töltöm vissza.
    Gratulálok az erdészhódhoz! Én már kezdek leszokni a tenyésztésről, mert nem igazán jönnek be az utóbbi időben a keverések. Talán ha 50-60-t tenyészhettem most, gyűjtögettem a tápot, majd megtudom mire.:music:
    Ó, van még két és fél nap, simán összejön a felrepi.:) Biztosan előbb kész leszel, mint én, még le kell termelnem 4.000 növényt. Csak csütörtök délután szaporítottam fel.
    Szép estét!
     
    eva151986, Ribiszke, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét!
    Üdvözöllek Kamy gyere csak amikor csak tudsz és persze ez mindenkire vonatkozik!:)
    Most arattam csipkebogyót a farmon és most lettem meg az örvényes felhővel, de még nincs megállás mert a sor végi kütyü kell a kúriámba!
    Cirkuszi füzér is gyűlik szépen 1.362 + van már!:p
     
    eva151986, genka53, kamylla64 és 6 más kedveli ezt.
  19. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Drága Barátosném. :)
    Olyan jó hogy Te is ide találtál, annyira örülök neki.:inlove:
    Az eventeket én is kivégeztem, folytatom a gazdakörit tovább amit elkezdtem, meg tenyésztek egy kicsit, bár nálam nincs olyan ugrás mint Iminél, de hátha megtörik egyszer a jég.
    Jók ezek a könnyű eventek így nyáron, nekem a focis is tetszett.
     
    eva151986, genka53, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  20. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szia!

    Gratulálok, én is jövök!

    Az eventeket általában szeretem végigvinni, ezeket is végig fogom.
    A tenyésztőst épp most fejeztem be. Csak fókákat adtam be, ill. mindig eggyel kevesebbet, mint amennyi kellett volna, és a maradékot másból tettem be, minél pontosabban.
    A másikból még kell pár felröpi, a gaz már megvan.
     
    eva151986, parrahviki12, genka53 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.