Oázis | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Hello!

    Engem az újdonságokból a házikedvenc futattó és a gyár érdekel. A tp nem mozgat, de tetszik a gyár, és csp-ért megvehető, ez jó. A fejlsztésekért FA-at nem adok, de egyéb módon szépen lassan beszerzem majd, amit lehet.

    A tojásos terület is jó lesz, bár nekem nincs túl sok tojásom, de amim van, és lehet,azt odapakolom. FP-m van rengeteg, régóta gyűjtögetem, nem költöttem el apróságokra. Csak a különleges ajánlatok közül vettem meg egy-két dolgot, így most több mint 5000 FP várja a gyárat ill. egyéb jövőben elkövetkezendő újdonságokat.

    Katica nekem nem kell, ezek a raktárházak sem, én a Vadaskerteket gyűjtöm, annak látom legtöbb értelmét, abból pedig már megvan a max db-szám
     
    furmint111, kamylla64, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Ezeken túlmenően, illetve beelőzve a fentieket, mai indulási dátummal a FA együttes csomag is befut 14:00-kor!
    Valami gyűjtést kellene lassan szerveznünk, annyi mindent kínálnak, csak hogy jobban, könnyebben tudjunk haladni a 300 felé! :p;):D
    Holnap 2-kor azt sem tudjuk mivel kezdjünk? xD:D:inlove: Jaj, ott vagyunk már?! xD:D:inlove:Azt hiszem megint el kell mennem boltba bevásárolni, és negyed 3-ra időzíteni a hazaérkezést, és akkor biztos nem lesz fennakadás, rendben elindul minden. (Remélhetően.) :D:inlove:
     
    furmint111, kamylla64, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Genka:)
    Jaj de jó hogy hoztad, ez már ki is ment a fejemből. :(
    Tegnap este voltam csak gépközelben és nagyon fáradtan olvastam el mindent, erőm meg már hogy írjak is nem volt. :(
    Azt hiszem én is így fogom tenni, később jövök fel a farmra holnap, túl sok minden jön egyszerre és hát ugye voltak már fennakadások emiatt sajnos. :( Csak bírjam ki, mert már nagyon várom, szeretem az újdonságokat.:inlove:
    Visszajöttem.
    Genka ezekből a golyórágósból Te szoktál venni? Melyiket érdemes megvenni, vagy egyáltalán érdemes ?
    Én még csak kárpótlásként kaptam, egyszer se vettem, emiatt kérdezem csak.
    Remélem nem baj hogy megkérdeztem?

    Azta mennyi FP-d van, én költöttem belőle, így most majd pótolnom kell mert 1200 körül van csak.:(
    Igazad van, a Vadaskerteknek nagyobb értelme van.
    Már úgy is tervezem régóta hogy megveszem azokat szépen lassan amiből nincs meg mind.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Betűrendbe szedtem az Excellel, a Házi kedvenc futtatóra kirakható, a
    jelenlegi Közleményben megadott listán szereplő dekorokat. :)
    Szerintem így áttekinthetőbb. Íme akit érdekel:


    A bagoly fája
    Albínó vámpír barlang
    Albínó vámpír tojás
    Bagolytojás
    Boszorkánytojás
    Bőregérítő
    Cicakuckó
    Cica-pereputty
    Dilis pipi
    Ernyős patkány teáskanna
    Ernyős patkány teáskanna-tojás
    Faház
    Felhőpalota
    Gesztenye király
    Gombalámpa
    Gyümölcszóna
    Harkályfészek
    Harkálytojás
    Házi sárkány
    Hódok péksége
    Ízléses kacsalak
    Kalózpapagáj hajó
    Kalózpapagáj tojás
    Katicabogár-pete (hamarosan)
    Katicabogár-szállás (hamarosan)
    Kék lagúna
    Kócos fülű nyúl háza
    Kócos fülű nyúl tojása
    Korallhal tojás
    Lajhártojás
    Lecsúszni a szivárványon
    Majomkirály palota
    Majomkirály tojás
    Makkos mókus
    Modern gyár 1-től minden fejlesztés
    Multitaszking zseni
    Neon egér
    Neon macska
    Neon medve
    Nosztalgiafilm
    Pillangóbáb
    Pillangópete
    Piñata házikó
    Piñata tojás
    Pompás kacsalak
    Postagalamb állomás
    Postagalambtojás
    Rainbow Dash tojás
    Rénszarvasbölcső
    Repülő mókus fészek
    Repülő mókus tojás
    Repülő rénszarvas
    Robbanó bogyólé
    Romantikus egér tojás
    Róza malacka tojás
    Sajtpalota
    Sárkánytojás
    Szalmaház
    Szerelmi alagút
    Szivárványos tyúk háza
    Szivárványos tyúk tojása
    Táltos tojás
    Táltostorony
    Téglaház
    Tukánbungaló
    Tukántojás
    Tyúklak
    Tyúktojás
    Űrcsigusz kilövőállomás
    Űrcsigusz tojás
    Valentin-napi maci
    Varjúfa
    Varjútojás
    Viking szauna
    Vulkánbungaló
    Vulkánbungaló fejlesztés
    Sikeres új "honfoglalást"! :inlove::inlove::inlove:
     
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Köszönöm Genka, így tényleg jobban áttekinthető. :)
    Jó lesz ez az új terület, főleg hogy olvastam 20 db bagoly,varjú tojás lehet.:inlove:
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  6. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    ha egyszer nagyon unatkozol a nevük mellé kiírhatnád a hatásukat is :) én ezekkel és a százalékaikkal , meg mire kire hat , állandó bajban vagyok :)
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  7. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia vadócka70.:)
    Csatlakozom hozzád, mert már én sem bírom követni mi mire hat, mennyi % stb....
     
    kamylla64, genka53, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia -vadocka70-! :)
    Az ötlet nem rossz, majd ha lesz időm meg is csinálom, most perpill. nem igazán alkalmas. ;):)
    Addig is nyugodtan használhatjátok Beko
    dekoros online táblázatát. Időnként én is előkapom, nem szégyen az. ;):D
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Előre is köszönjük szépen. :)
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  10. Pepe101966

    Pepe101966 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Ma az egyik láda adott egy királyi dzsemet!Nem találom sehol!
    Tudja valaki mire jó?Köszi a segitséget.
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Pepe:)
    Az egy köztes termék ami önmagában nem elég mert a lekvárfőző 5. szintnél kell a Húsvétilekvárhoz,
    Hibiszkuszlekvárhoz,Eukaliptusz-zseléhez,Törzsfőnök lekvárjához.
    Szóval mielőtt szeretnék pl. egy Eukaliptusz-zselét gyártani , ahhoz kell gyártsak egy királyi dzsemet. Olyan köztes termék mint a RACS-hoz az Alapcsatni.
    Ide hoztam a linket ahol többet is tudsz olvasni a mesterségek völgyén belül a lekvárfőzőről:https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-lekvárkészítés-mesterképzője.1926/
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    kamylla64, genka53, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája


    Köszi Genka így tényleg sokkal átláthatóbb az egész! :)

    Andi ezt annyira szeretem benned!:inlove:
    Hogy neked mennyi pengőd van!:p
    Én mindig elköltöm valamire, de egy ideje már gyűjtöm de nagyon nem hozott lázba, hogy területet vegyek rajta...:music:
    Majd még meglátom nem fogok sietni semmivel se!

    A téglaházam marad a kincses szigeten mert jó pontot ad és másra most nagyon nem tudnám lecserélni, de a baglyok és varjak mennek oda és még azok amik nem adnak TP-t csak %-t!:)
     
    kamylla64, genka53, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Micsoda nap...micsoda újdonságok...ez a tojásos terület tetszik, majd ezt-azt átteszek, aztán kiderül, kell-e egyáltalán rögtön a plusz terület. Passz.
    A katica cuki, még gondolkozom rajta, hogy kell-e...passz.
    Ez a gyár:!:!:!:! Naaa ez az igazi passz. Még keresem benne a nagy bizniszt, de egyenlőre inkább Leho után sunnyogok, aki röhögve távozott valamelyik csevegből. ;) Vegyek fél milla csp-ért egy dekort...Szerezzek rá 100 fejlesztést...40 alatt értelme sincs az egésznek...kb.xD...jippi, lesz 2 a teliholdas eventben, am ugye lepkepuki, több kell!...legalább 40...de 250 Fa-ért vehetek 10 fejlesztést, máris a 12-es szinten lesz a gyár és ad egy sima pörit...isteni üzlet;)
     
    kamylla64, zsona416, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia nyuszkó!:)
    Nem csodálom tényleg egy szégyen ez a valami...-.-
    Néha megkérdem magamtól, hogy mi ez a játék mert Én ugyan nem erre regisztráltam még évekkel ezelőtt...:sleepy:
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  15. csillag

    csillag Fórum mestere

    Sziasztok

    Én megvásárolom a katica pete tojást. Most sokat segíthet a célom -200-as szint- elérésében. Nem vagyok nagy vásárolgató, ezért úgy döntöttem, hogy a jövő hónapra nem veszek munkásokat -használom a kuponjaimat - ennek árából vásárolom meg a katicát.
    Jelenleg kicsit türelmetlen lettem, szeretném "húzni"a zöld tp. csíkot.
     
    kamylla64, genka53, -vadocka70- és 8 más kedveli ezt.
  16. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    De váááárjál...van még! Ez ugye egy dekor...majd ha már elég fejlett lesz, ami gondolom bele fog kerülni vagy 750 FA-ba, ládát fog adni, mint annyi más dekor...előtte meg sima pörit egy ideig, mint más egyéb dekorok...amik mind mehetnek a kincsesre vagy a kergére vagy a kúriába...ez a durung 2x2-es dekor viszont csak termőterületre mehet, dekoros területre még véletlenül sem:wuerg: A tojásoknak megszületik a tojástartó, örülsz 2 percig, hogy de jó felszabadul vagy 30-35-60 1x1-es kockám:D és akkor belédcsap a felismerésxD...megvan a csapda...:cry::cry::cry:...nem csak tojásos terület született, hanem újfajta dekor is-ráadásul jó nagy...- amiről még unikáink is csak suttogva mernek majd beszélni, mint valami farmos voldemortról, hogy "emlékeztek? egyszer régen volt az a furcsa gyár...ami dekor volt, mégsem lehetett dekoros területre kitenni.xD:cry:8)-.-
    Update: Vagy várjál, nem is...majd úgy emlegetjük : Tudjukmi.... az a gy.... -jaj, ki ne mondd!!!! A dekor...ami nem is volt annyira dekor....úgy nézett ki... azt tudta... de mégse...segítséééééééééééééééééééééééééég
    Már csak az érdekelne, hogy mennyire nem dekor és mennyire mégis az? Nevezetesen, ha kiteszem a tölgyesre és mondjuk event van és pannizok, akkor a melóst vajon megtéveszti ez a ravasz tudjukmi??? Vagy minden aratás után vissza kell pakolni, mert a pannikkal együtt landol majd a ládában?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    kamylla64, zsona416, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Akkor csak óvatosan kérlek Benneteket mert az a "kéz" mindenhova elér!
    Már teljesen kiábrándultam a játékból is...:oops:
    És sajnos igaz amiket írsz...:eek:
     
    kamylla64, Sali~*.*, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  18. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Jó sokat kellett olvasnom.... hát itt van egy nagyon lelkes csapat, de van más is..
    Nekem is sok ez így egyszerre..... lázba azért nem jöttem.... kellene a havi fizetés fele,
    és akkor meglenne minden.
    Egyedül a katicán gondolkodom, de a kúrián, és a kincsesen sok dekor van, és arra a
    bónusz nem vonatkozik... sajnos..
    FP-m van , szerintem sok..... meglátom, hogy s mint... lehet kiváltok valamennyi területet,
    valahogy most ettől nem vagyok annyira feldobva...:music:
    Helló Imi! Én a trabant, és a kis polski között vacilálok..... egyikbe biztos beleülök.. :)
     
    genka53, Sali~*.*, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Gizus Engem se hozott lázba a "tojástartó"...
    Nekem nem sok háziállatom van így elég lesz nekik egy rész oda bőven elférnek!
    A való életben persze rengeteg van!:inlove::inlove::inlove:
     
    kovacstne, genka53, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  20. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én azért úgy vagyok ezzel az egész bővítéssel, hogy majd ha odaérünk és élesben próbáljuk úgy mint eddig most is jobb lesz a véleményünk utólag. :)
     
    kamylla64, genka53, Fatther és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.