Oázis | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Imi lehet igazad van.... majd kiderül, hogy milyen az a terület..., hogy mit lehet kitenni,
    majd át kell újra böngészni......
    De jó Neked, hogy a VV-ben sok tojásod van... akkor egy párat küldhetnél nekem a bagollyal.:p
    Biztos szépek, és frissek.
     
    genka53, Fatther, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Milyet kész Gizus nagy a választék?
    Kacsa, tyúk estleg galamb?:p A galambot viccnek szántam de van az is!8)
    Igazi falusi vagyok ám!;):inlove::inlove:
     
    kovacstne, genka53, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Imi én azért látok benne fantáziát, bár nekem sok tojásom van és ki tudja még mennyi lesz XY idő alatt. Egy külön terület ami csak erre van talán nem lesz rossz. Majd élesben meglátjuk.:)
     
    kamylla64, genka53, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  4. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Andi én is örülök, hogy végre a szántóföldön vethetek és nem kell őket kerülgetnem...
    Talán jobb is, hogy egy helyen lesz az összes!
     
    kamylla64, genka53, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Így igaz, jobb lesz ha egy helyen lesznek, nem kell össze vissza kolbászolni míg aktiválod őket, itt egy a lényeg, ha olyan tojás van amit időzíteni kell, azt nem szabad lekapni az új mittudémhogyhívják munkásokkal. Én ezeket a tojglikat majd egy helyre fogom tenni , sőt szerintem itt sokszor fogok kézzel aratni.
    Szia csillag:)
    Végül is nekem is van sok kuponom és ha most nem veszem meg kibírom nélküle és az árából meg megvan az a kis katicabogár tojás . :)
    Bár még alszom azért rá egyet, mert valahogy tényleg csepp a tengerben nálam már mert a zöld csík csigatempós nagyon-nagyon. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    kamylla64, genka53, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  6. csillag

    csillag Fórum mestere

    Szia

    Igen, megértelek, 200 után már nagyon nehéz a haladás. A szintek ilyen mértékű megemelésével Én személy szerint nem is értek egyet. Ez nagyon durva. Gondolom a bűvös 200-as szint elérése után már engem sem fog érdekelni a szintlépés. Számomra olyan elérhetetlennek tűnt a bűvös 200-as szint elérése is. Akkor kapott el a szintlépési "kényszer", amikor a 160. szint körül jártam, de ennek ellenére a farmos területen soha nem dekoroztam, pedig tudom, hogy ezzel gyorsabban haladhattam volna.
     
    kamylla64, genka53, -Encyberama- és 4 más kedveli ezt.
  7. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Szia, Imi! :)
    Gratulálok a topikohoz. Mindig szimpatikus voltál itt a fórumon, sok sikert kívánok!
    Nekem mostanában nem sok idő jut a farmra. Van, hogy naponta csak egyszer tudok aratni. Eventek sem mindig sikerülnek. Már ha egyáltalán belekezdek.
    Átfutottam ezt a pár oldalt, de nagyon sok mindent nem értek. Sok mindenről lemaradtam, de majd igyekszem pótolni.
    Szóval írjatok jó sokat és hasznosat!
     
    kamylla64, genka53, -Encyberama- és 7 más kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Jaj a kütyük mindenhol azt én sem bírtam sokáig, én inkább a fákat részesítettem előnyben. Most meg amióta elérhetetlenné tették a 300. szintet elkezdtem gazdakörizni, állatokat tartani. Még sajnos nem találtam meg a célt a farmon amit kitűzzek magam elé, de majd csak meglesz. Most úgy elvagyok, vetek, aratok . :)
    Szeretem ezt a játékot nagyon, de szerintem más játékostársaink is pont emiatt vannak még itt mert játszani jó.:)
     
    kamylla64, genka53, -Encyberama- és 5 más kedveli ezt.
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Óóóó ilyet is ritkán hallok nagyon szépen köszönöm és viszont kívánom!:inlove:
    Gyere amikor csak tudsz szeretettel várunk!:)
    ***

    Ha már úgy is örömködöm mesélek valamit!
    Volt egyszer egy meseíró pályázat!
    És hát én úgy gondoltam, hogy írok egy mesét!:music: Itt
    Bocsánat de nagyon beteg lehettem ekkor...xDxDxD

    Igaz nem sikerült "nyernem vele" de tudjátok kaptam egy baglyot ez ügyben, a levélben gratuláltak nekem és azt írták, hogy az én versem volt a legjobb...:music: Számomra ez többet jelentett bárminél!
    Ja és a legszebb az egészben, hogy egy "ismeretlentől" jött az a bagoly!:inlove:
    Köszönöm még egyszer Neked!;)
    ***
    Bocsi de ha belekezdek regényeket tudnék írni!:wuerg:xD:p
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    kamylla64, genka53, CoraQueen és 7 más kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    jó, hogy nyitottál egy beszélgetős topikot. :) Sok sikert hozzá!
    Én úgy találtam ide, hogy előtte egy másik BP-s játékkal játszottam, és ott a fórumon elég sokszor írták, hogy milyen jó a Farmerama, hát benéztem, hogy milyen. Ez volt 2012-ben. Azóta nézem, és még nem unom. :)
     
    kamylla64, genka53, -Encyberama- és 6 más kedveli ezt.
  11. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen!:)
    Én már kétszer meguntam de hamar észhez tértem...:wuerg:
     
    kamylla64, genka53, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Olvasgattam nálatok és pár dolog eszembe jutott.
    1. Leho törlése a csevegőből: Leho kedvenc kifogása a moderátorok munkájában az, hogy a csevegőt hagyják szétoffolni. Aki őt törölte, azért tette, mert nem az eventcsevegő témájához kapcsolódott az írása. Nagyon nem. A többi hsz, ami csak a gyárról szólt, szintén ezért lett törölve. A radírozó kollégám nevében határozottan kifogásolom azt a megjegyzést, hogy csak a pozitív írások maradhatnak. Egyébként nem is rossz ötlet, hiszen a nem pozitív írások helye a panaszkönyv és nem a csevegő. Talán jobb is lenne, ha a moderátorok ezt a szabályt is következetesebben megkövetelnék. Legyen ott minden, ahol annak a helye van. Nem igaz?
    2. Apropó hely: a gyár a 40. szinttől kihelyezhető lesz a tojástartóba. Akkor fog bónuszt adni. Tehát jogosan lesz helye ott. Addig sima dekor. Elnézést, ha ezt nem emeltük ki nagyon! Tamás listájában egyébként szerepel a Modern gyár név.
    3. Nem vagyok mai csirke a farmon (sem), de olyan dekor, ami 12 órára 1x1-re 1875 TP-t ad, elég kevés akad játékban. Ennyi az alapgyár tp-je. (Fejlesztéssel lépésről lépésre még több.) Ezért pedig csp-t kell fizetnünk. Nem farmaranyat, nem értékes csillagot, AB-t, farmpengőt, hanem csp-t. Amit minden bizonnyal kényelmesen összepiacozgat akár búzával, vagy kölessel is egy alsó középkategóriás gazda is max egy nap alatt.
    A most FA-ért megvehető fejlesztés csomag ott marad a boltban. Senkit nem sürget, főleg nem kényszerít semmi, hogy most, vagy később megvegye.
    Jött egy érdekes új áru csengőpengőért a játékba és első nap megy a fintorgás. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy ebben a játékban már nem lehet a mélyen tisztelt játékos közösség kedvére tenni.
    -----------
    Ne haragudj Imi! Nem ilyen antré-t terveztem nálad. :(
    Nem oly' régen megfogadtam, hogy a fórum olvasást meghagyom a fórum moderátor kollégáimnak és én teszem a dolgomat a háttérben tovább. Imi kedvéért olvasgattam. Talán mégsem kellett volna. :(:(
    Megyek is vissza a fórum aktualizáláshoz és a táblázataimhoz. Ott talán hasznosat tudok "alkotni".
    -----------
    Tudjátok a moderátorok mivel vannak elfoglalva most a nemzetközi csevegőben? Hogy a görög kollégáink biztonságban vannak-e a tűzvész idején.
    Látjátok? Ugye mennyire más gondok ezek, mint hogy a gyárat hová lehet kitenni és hová nem?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    DevilMókus, kamylla64, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Tényleg ennyire ilyen ... vagy, vagy súg valaki?

    Az írásod azért lett törölve, mert a témája a gyár volt és semmi köze nem volt az eventhez.
    Teljesen mindegy, hogy jót vagy rosszat akartál írni róla, a törlés oka nem a panasz volt, hanem az OFF jellege.
    Remélem így már világos.
    Ha nem, kérdezzél nyugodtan.
     
    DevilMókus, kamylla64, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Beko!
    Sajnálom azt hittem ide nem érnek el az "ilyen dolgok"!:sleepy::cry::cry:
    Szerintem mindenkinek megvan a maga véleménye még nekem is de Én inkább a szomszédokkal osztom meg nem itt nyilvánosan "nyávogok" meg szenvedek mert néha sajnos ezt látom!
    Köszönöm szépen, hogy benéztél jól esik!:inlove:
     
    DevilMókus, kamylla64, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  15. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Húúú, de nagyok vagytok, én még csak rövidnadrágos 121/377 vagyok, de ígérem holnapra 122 leszek. :)
    A tojástartó nem gond, bőven van rá FP, a gyár is ok, de szegény katica felejtős, pedig nagyon aranyos.:(
    Két hónapig kuponozok, nem veszek munkást, mert most vettem meg az aranyeső felhősort a rávalókkal. Szigorúság van, így is túlléptem a két havi keretet.
    Én tudnék még örülni emeletes kergének, kincsesnek.
    Az álmodozás megvolt, akár mehetek is aludni.
     
    DevilMókus, kamylla64, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Mióta hazaértem egész napos utamról,gondolkodom, hogy elmondjam-e a véleményem. Bíztam a topik földobó erejében. De letört, amik "születtek" a távollétemben.
    Amit szerettem volna mondani, Beko szavai pontosan tükrözik.
    Írtam már a törzshelyemen/Tiszántúl/ véleményt, és nem dicsőítés volt. DE: most is ott van.
    Rossz szájízzel olvasom azokat a kritikákat, amikből ömlik a negativitás, a cinizmus. Hogy belépek időnként csak azért, megpróbáljak a sárga földbe döngölni mindet, amiért valakik nagyon megdolgoztak. Mindegy, hogy tetszik-e nekem, vagy sem.
    Az, hogy a lehetőségeket nem tudom vagy nem akarom kihasználni, nem jelenti azt, hogy mindent és mindenkit kíméletlenül megbírálok. Aztán megint várom, mikor "csaphatok" le.
    Sajnálom, hogy korán megindult az a folyamat itt, amiért a pletykáról szabadságoltuk magunkat sokan!
     
    kamylla64, ursa11, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szia!

    Gratula, jó szórakozást kívánok!
     
    kamylla64, ursa11, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  18. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    .
    Ursa ezt be kéne írni az ötletesbe,mert én is tudnék örülni ilyen emeletes dolgoknak amit írtál. :)
    A katicán meg törpök még mi legyen vele, vasárnapig van még idő bőven. :)
    Szia mebajah, szép estét kívánok. :)
    Sajnos mindig is voltak és lesznek ilyen negatív hozzászólások, legyen az bármilyen topik is. :(
    Azért remélem nem lesz itt mindig ilyen hangulat,lehet ma front van.
    Meg túl sok újdonság jön egyszerre és sokan nem látják a jó oldalát még.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    kamylla64, ursa11, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Na akkor tegyük csak rendbe a dolgokat mert úgy látom van mit!
    Idejött az egyik szomszédom (nyuszika215) akit nagyon szeretek, leírta a véleményét de használta a szép zöld színt is!;)
    Első nap is jött a támadás elég volt majd ha majd ti csináltok valamit majd megyek és tiszteletem teszem ígérem!8)
    Elég volt komolyan mondom miért kell civakodni? Lassan mindenki elnémul...
    Mindig kell keresni valakit és ellene kell menni?
    Ismételten mondom én nem veszekedni szeretnék meg áskálódni mások ellen és kértem is, hogy ne itt tegye senki...
    Szerintem a topikom nem tehet semmiről én legalább is így gondolom a likeok alapján járnak ide olvasni szépen... De nem is kell írnia senkinek se nem csatatér kérem szépen!
    Levegőzöm kicsit...


    Szijaaa Drága!:inlove:
    Köszönöm szépen!

     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.18
    DevilMókus, kamylla64, terika01 és 9 más kedveli ezt.
  20. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Sziasztok, megvagytok :D Feltúrtam az egész fórumot, hogy megtaláljam, hogy hol beszélgettek az újításokról :)

    Szia Imi! Gratula a topikodhoz, jó a csapat, jó a buli :D:inlove: (most olvastam vissza, látom vannak ünneprontók) :(

    Látom, nem csak nálam verte ki a bisztit a szuper gyár. Én biztos, hogy nem költök rá egy fillért sem, mert nekem nem éri meg, sőt ki sem váltom mert úgy is a raktárban porosodna. Gondolom a további fejlesztéseit is FA-ért lehet majd megvenni, így a végső fejlesztésig lazán 2000 FA lenne az ára és mindezért majd 1 év múlva ad 25% TP bónuszt meg 1 nyamvadt ládát, ami az esetek 90%-ban 2 szabadpörgetést ad. A TP hozama nem rossz, mert nálam kb. 200.000 TP jönne az alapra naponta, de mivel 2x2-es és csak termő területre lehet kihelyezni, így ez sem hat meg. Az eventből kiszedem a fejlesztéseket, és ha egyszer meggondolnám magam, még mindig megvehetem :)

    A tojástartó viszont nagyon tetszik, ha ki lehetne váltani egyből az összes területet akkor is kitehetném rá a megtelt táblát. Körbe néztem a farmon és én lepődtem meg a legjobban, hogy mennyi tojás szerű kütyüm van :D Nálam is kézzel aratós lesz, mert géppel sok lenne a TP veszteség. A baglyok, és varjak számát maximalizálom, remélem kapunk hozzá hamarosan akciót.

    A füvészkertet megveszem, a bahás manufaktúrát viszont nem, mert a bahán nekem nem éri meg terményezni, ha meg egyszer szükség lenne rá, megvár az a gazdaboltban :)

    A Katicát megveszem mert: 1. Nagyon cuki :inlove: 2. A kergére hat, és ott vannak a nagy TP-s kütyüim.

    A rágóadagolós csomagot megvettem, mert a raktárház, meg Katica miatt úgy is vennem kellett volna farmaranyat, így meg jött vele 4 kütyü, aminek nem rossz a TP-je és ki lehet tenni a kúriára, meg 100 szupertrágya, 100 kk trágya, 100 farmpengő és 50 FA jön le róluk 10 nap alatt, tehát nekem megérős.

    Tegnap meglett végre a Sárkányom a Nefelecs gazdaköriből :D:inlove: a harkályfészekkel várok egy kicsi mert kemény lelki traumát okozott az a 250.000 gaz, amit le kellett termelni a sárkánykáért, ezt ki kell hevernem. Most már csak abban reménykedem, hogy a teliholdas event nem fog 200 szint fölötti növényeket kérni, mert van, amiből csak 10 darab van a pajtában, mivel a sárkány projekt miatt nem értem rá mást termelni :cry:
     
    kamylla64, ursa11, genka53 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.