Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. feki13

    feki13 Fórum ezredese

    Mik nincsenek...:D
    Nem gondolnám amúgy, hogy bármi ilyen befolyásolná, masszív szerencse. Mindig amit akar az ember az tuti nem jön...:D
     
  2. apja_72

    apja_72 Aktív író

    Akkor megnyugtattál. Én is úgy gondolom. Régen szoktam FA- val bontani, de csak azért mert nem bírtam várni. Most meg nincs láda, amit bonthatnék. :D
     
    GA-BI-O-Farm, feki13 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. feki13

    feki13 Fórum ezredese

    Nincsen? :D Hova lett az a potom 400 db? :D Megnéztem, sajna hozzám egy darab se vándorolt belőle! :p
     
    GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nála nincs, nálam azért akad belőle. :)
     
    GA-BI-O-Farm, feki13 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kerestem a helyét ennek az infónak, remélem maradhat itt.
    A paysafecardról amit ma megtudtam, az a következő:

    A megvásárolt paysafecardok címlettől függetlenül 30 napig felhasználhatóak, ezután karbantartási díjat számítanak fel.

    "A karbantartási díj az a díj, amelyet a PaysafeCard előre fizetett kód kezelésével és karbantartásával kapcsolatos költségek fedezésére számítanak fel. Ha a PaysafeCard utalványt a vásárlástól számított 1 hónapon belül nem váltják be teljesen, karbantartási díjat számítunk fel. Ezt a díjat havonta levonjuk az egyenlegéből, amíg az 0,00 nem lesz. Az egyenlege azonban nem mehet negatívba. A karbantartási díj elkerülése érdekében egyszerűen költse el az összeget egy webáruházban a vásárlástól számított 1 hónapon belül.
    A karbantartási díj elkerülésének másik módja, ha regisztrál egy PaysafeCard számlát, és feltölti azt az előre fizetett kóddal. Ez lehetővé teszi, hogy az összes előre fizetett kódot egyetlen egyenlegben tárolja, és egyéb előnyök mellett magasabb limiteket használjon. A PaysafeCard számlatulajdonosoknak nem kell havi karbantartási díjat fizetniük a számlán feltöltött előre fizetett kódokért.

    Szolgáltatási díj: A 2. hónaptól havi 900 Ft szolgáltatási díj kerül levonásra a PaysafeCard feltöltőkód fennmaradó egyenlegéből."

    :cry:>:(:wuerg:
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez már jó ideje így van...:oops:
     
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Elég baj az.
    Ritkán veszek, ma is csak a weboldalukon bukkantam erre az infóra, de szerintem nem mindenki tud erről. Eddig én is az 1 év érvényességet tudtam. Sőt a napokban itt a fórumon is ezt olvastam egy kommentben.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Farmerama enciklopédiában külön fejezet foglalkozik a Paysafecard vásárlási lehetőséggel, a változásokkal, illetve ott található egy közvetlen link is a weboldalhoz.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    psc vásárlása: https://www.paysafecard.com/hu/

    További jó játékot!
     
    GA-BI-O-Farm, farmerSS és Baby72 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem 2024 január körül jött a változás:wuerg:
     
    farmerSS kedveli ezt.
  10. farmerSS

    farmerSS Fórum félistene

    Szia

    Köszi, hogy hoztad, mert erről a változásról én sem tudtam.
    Volt 1 vagy 2 éve egy olyan event, ahol nem tudtam bankkártyával fizetni, mert ha jól emlékszem 200 ft alatt lehetett valamit venni eventhez, kártyáról meg ilyen kis összeggel nem engedte a banki felület.
    Vettem egy 2 ezres Paysét és azzal vásároltam de maradt még rajta.
    Pár hónap múlva eszembe jutott, hogy van nekem ilyenem és ezzel akartam fizetni, de nem tudtam.
    Maradt a csodálkozásomxDxD, gondoltam hamar eltelt az 1 év xDés ennyiben is hagytam a dolgot.
    Szóval azért fogyott el róla a manika, mert levette a havi 900-at...
     
    Baby72 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Figyelni kell... bár nálam nem szokott gondot okozni az elköltése;)
    Most hogy kiderült rosszul számolta a napokat a dzsinn... még közel 2 hét van hátra... sokkoló magasságba sikerült kerülnöm nála:oops: magamhoz képest8)
     
    farmerSS kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Júliusban vettem egy 2 ezrest, maradt rajta kb. 500-600 Ft - gondoltam én. Még jó, hogy nem kerestek fel, hogy tartozom8):wuerg::cry:. Simán kiírta, hogy ezt a kódot már felhasználtad. Pedig ráírtam, mennyi maradt rajta.
     
    zsani_apja és farmerSS kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Othep kedveli ezt.