Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    3.Ha papírra van rajzolva:)
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    az komolyxDxDxD
     
    Kuzdern, Baby72, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  3. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia :)
    Nagyon ötletes és jogos is!!! :)

    Nem erre gondoltam, de el kell, h fogadjam!! :)
    Ügyes volt! :)

    Amire gondolta: Sehogy, mert nincs kecske egy kézzel! :D :D
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu és 4 más kedveli ezt.
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Húúú.. ezek most nagyon agyament találós kérdések lesznek! :D :D

    1. Mi az, pici sárga ( a régi időkben volt sárga, manapság már nem az ) és 2 fekete pötty van rajta?
    2. Mi a hasonlóság a síléc és az asztal között?
    3. Mi az? Nagy fehér és nem mászik a falra?

    Na, erre megírom a válaszokat..tuti nincs, aki kitalálná, mert nem is lehet, de én ezen "sírok" már vagy fél órája! xDxD

    1. Mi az, pici sárga ( a régi időkben volt sárga, manapság már nem az ) és 2 fekete pötty van rajta?
    C-vitamin napszemüvegben! xD

    2. Mi a hasonlóság a síléc és az asztal között?
    Egyikben sincs mazsola. xD

    3. Mi az? Nagy fehér és nem mászik a falra?
    Hűtőszekrény xD
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.26
    Baby72, GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu és 3 más kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia :)
    Ezt az egyet tudtam volna:)
     
    Baby72, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Igen, nálam is ez talán összejött volna...na, de a többi!!! xDxDSírtam a nevetéstől, mikor olvastam. xD

    Ez az a kategória, ami annyia sz...r , h már jó! :D
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu és 3 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nahh, erről az agyament rejtvényről lemaradtam, mert közben nézem Sthollt, hogy melyik öregasszonyt fogja választani. :D
    2. Mi a hasonlóság a síléc és az asztal között? Erre azt írtam volna, hogy a fa, mert régen a sílécet fából készítették. Úgyhogy nyertem. :D:D
     
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Bizony ügyes megfejtés! :)
    Vegyél egy víztartályt magadnak a nevemben! :D:inlove:

    Hol nézed? és mit? :)
    megtaláltam :D Nem mondod, h most ő nagy Ő :D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.26
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Hoztam egy kis laza fejtegetni valót:

    1. Minél többet veszel el belőle, annál nagyobb lesz.
    2. Melyik az a szó, amit akkor is rosszul mondasz, ha helyesen mondod ki?
    3. Van neked, van nekem, de ha kimondod, már nincs.
    4. Van, aki állva születik, fekve él, és halva utazik.
    5. Mi az, ami mindig előtted van, de sosem éred el?
    6. Mi az, ami akkor is a tiéd, ha mások többet használják, mint te?
     
    GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu és Swartsch kedveli ezt.
  10. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    1, gödör
    2, rossz
    3, csend
    4, ??
    5, jövő
    6, a neved
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mónika!:)
    A másodiknál figyelj a mondatban megadott szóra - és jó lesz.
    A 3. az akár lehet kettőnké is ;)
    A többit elfogadom!;)
     
    GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu és Swartsch kedveli ezt.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    rosszul , titok, 4, fa? :)
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Így az egész jó! Köszönöm, hogy játszottál velem. :)
    Hozod a következő csomagot, vagy hozzam én?;)
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  14. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm szépen! :)
    Hozzad csak, én már sokat hoztam ma. :)
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Feladvány:
    1. Mi az, amit mindenki keres, de ha megtalálja, rögtön továbbadja?
    2. Mi az, ami soha nem fogy el, mégis mindenki spórol vele?
    3. Mi az, ami akkor működik a legjobban, amikor semmi más nem működik?
    4. Mi az, ami minden nap új, mégis mindig ugyanaz?
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  16. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    1, megoldás
    2, idő
    3, humor
    4, nap
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sajnos nem, egyik sem jó.:sleepy:
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    :D :D szuper :D
     
  19. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Sw! Bocsi,eltévesztettem a házszámot.
     
    Baby72, Swartsch, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  20. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa

    Jó reggelt!
    Jaj de kár nem tudtam jönni fejtegetni xD
    Dóri a félelmet legyőzted, túl vagy rajta, gyógyulj hamar!:)

    Szép napot mindenkinek!:music:
     
    Baby72, -Holdfeny-., Swartsch és 2 más kedveli ezt.