Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Jó reggelt, kívánok mindenkinek!

    Mára nagy szükségünk lesz rá.;)
    [​IMG]
    Hajnali nyitogatás.:)
    upload_2022-12-7_4-49-18.png upload_2022-12-7_4-49-48.png upload_2022-12-7_4-50-8.png upload_2022-12-7_4-50-30.png

    upload_2022-12-7_4-50-58.png upload_2022-12-7_4-56-10.png upload_2022-12-7_4-56-32.png upload_2022-12-7_4-56-54.png upload_2022-12-7_4-57-14.png

    upload_2022-12-7_4-51-20.png upload_2022-12-7_4-54-17.png upload_2022-12-7_4-54-36.png upload_2022-12-7_4-55-8.png upload_2022-12-7_4-55-27.png

    upload_2022-12-7_4-51-38.png upload_2022-12-7_4-53-41.png

    upload_2022-12-7_4-52-15.png upload_2022-12-7_4-52-56.png

    Legyen szép napja mindenkinek!
     
    ladislaw11, DevilMókus, mimi és 4 más kedveli ezt.
  2. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Kedves vagy, köszönöm.:)
    Köszönöm a kávét, jól esik. Biztos neked is nagy szükséged van rá, ilyen korán ládázol, mondhatni éjjel-nappal. Jó, hogy hozod, majd ha lesz időm áttanulmányozom, ilyen nagy számokkal már jól látszik, hogy melyik mit ér, majd ez alapján cserélgetek ládát adó dekorokat, ha kell.
     
    DevilMókus, mimi, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!Sziasztok!
    A kávé mennyiség????? Hát ehhez az újdonságokhoz, még ez is kevés részemről, én még nem nagyon értem az egészet, persze lehet hogy csak én vagyok ilyen fafejű.
    Még több időt igényel szerintem majd a játék, no és nem utolsó sorban, még több kp-ét vesz ki az emberek zsebéből, ( már akiéből)
    Őszintén szólva, első nekifutásra nem tetszik.
    Egészen másra számítottam, úgy is mondhatom, ez egy másik farmera, összekötve a régivel.
    *********
    Hát ládikóid...... és ennyi.....:music: azért gratula az jár.
    ********
    Nekem most egy kis farmerama besokallás ál fent.
    ************
    unnamed (3)g.gif El húzták a nótámat.( még sem lett jobbkedvem) De ez csak az én véleményem, attól még más lehet hogy örül , és élvezi az új területet, és szórakoztatja is.
     
    DevilMókus, mimi, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szerencsés, szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Köszönöm a frissítő italokat, nasikat. Gratulálok! Látom csillaghullás volt nálad is. ;)Jók a nyitásaid.
    Editkém!
    Megérkeztek az legújabb állatok a gkörikkel együtt. Neked kedvez a szerencse csp-ért lehet az új ólakat megvenni a Gazdaboltban.
    Magas szintű tartalmi frissítés #167
    Szia Erzsike!
    Még meg sem ismertük, ne mondjunk le máris róla. Igaz ami igaz. Egyre több a játékra fordított idő. Menetközben kialakul, hogy tudjuk összehozni a meglévő területek művelésével az új területet.
    Legyen szerencsés napotok!;)
     
    DevilMókus, mimi, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Salikám!
    Én is kiváltom, meg is próbálom, nem mondok én le róla, de azért nem én vagyok a játékért, a játék legyen én értem.
    Lehet hogy nagyon is jó ötlet volt, de ez ügyben is kétségeim vannak, ha az utóbbi időket nézem.
    No majd látjuk . images (15).jpg Nálad járt a miki???
     
    DevilMókus, mimi, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Hidd el Erzsike menet közben alakul majd. Eventmentes időben max. 2-3 alkalommal lépek be. Persze csak akkor, ha más teendők miatt megtehetem. Eventes időben meg ha a farmon vagyunk talán belefér, hogy ott is tevékenykedjünk. Azt nem szeretem ha a játék miatt kell még több időt a gép előtt töltenem.
    Hó, hó, hóóóóóó! Járt bizony. ;) Jó egészséget kértem tőle, de valamit nagyon félre érhetett.
    Ezt a szutykos, ködös, párás időt nem szeretem.
    Neked milyen ajcsit hozott?:)
     
    ursa11, DevilMókus, mimi és 4 más kedveli ezt.
  7. delfin929

    delfin929 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Na, ehhez a kávé kevés xD. Lelkesen nekiálltam olvasni, majd kb. a 2 oldal után kíváncsiságból - hogy vajon milyen hosszú - elkezdtem görgetni, és görgettem és tovább görgettem...., majd úgy döntöttem, hogy ehhez most se türelmem se időm.:cry:
    Ráértek volna ezzel januárban is. Most készülődés, ajándék beszerzés, sok-sok év végi intéznivaló van. Ez majd megvár.
     
    ursa11, DevilMókus, mimi és 5 más kedveli ezt.
  8. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Hát Salikám ! Első sorban nekem is az egészséget kellet volna hoznia, de hát ..... nyilván nem voltam jó....:music::eek:
    De azért reggel ott lapult a papucsomban , egy szem Negró, ( a férjem) ő meg egy sport szeletet kapott.
    Olvastam hogy neked megy ez az új játék, én igazából még nem is mélyedtem bele.
    Tegnap du. óta nem tudtam bejönni a Fórumra, most is csak egy ki be lépés után.
    Mindenkinek további szép napot. 09312ebd50c9e7cdb68dedf4e376ef9a.gif
     
    delfin929, DevilMókus, mimi és 3 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Erzsike!
    Azért azt nem mondanám, hogy megy, csak döcög, van ami még csak tisztulni látszik.
    Szeretem az új dolgokat kipróbálni és ugye itt ez a két felhő, ami igazán megmozgatta a fantáziám.#3
    Elérem a 10-15 szintet a Gyopárvölgyben és majd utána eldöntöm, hogyan tovább.;)
    Legyen szép és tartalmas a Te napod is.:)
     
    delfin929, Samborg, -Palika17- és 6 más kedveli ezt.
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!


    Elég fárasztó napom volt...
    Nézzünk pár ládát.;)
    upload_2022-12-8_23-34-40.png upload_2022-12-8_23-35-47.png
    upload_2022-12-8_23-33-41.png upload_2022-12-8_23-34-17.png
    upload_2022-12-8_23-36-17.png upload_2022-12-8_23-36-47.png upload_2022-12-8_23-37-6.png
    upload_2022-12-8_23-37-33.png upload_2022-12-8_23-37-56.png upload_2022-12-8_23-38-16.png upload_2022-12-8_23-38-43.png

    upload_2022-12-8_23-39-34.png upload_2022-12-8_23-40-30.png


    Jó éjt kívánok mindenkinek!
     
    CoraQueen, ursa11, ladislaw11 és 9 más kedveli ezt.
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    sziasztok!
    Sali, Erzsi látom ti már beutaztátok az Alpokat. Én is megpróbáltam, de még az első fát se tudtam elültetni. Majd ha jobb napom lesz, újra tanulmányozom. Az egész érthetetlen még. De ma kibortítottam a fele kávémat, tehát :cry: >:(. A derék-térd combó nem örült az extra takarításnak.
     
    CoraQueen, delfin929, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  12. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Sziasztok!
    Valamikor volt farmszépségverseny. Ha lenne hozzáértő, és meg is szervezne egy karácsonyi mutasd meg a farmodat, nem is fontos hogy helyezettek legyenek, akkor még lenne idő a nem használt karácsonyi kütyüket cserélni, de akár gőmböt adó karácsonyfát, vagy rénszarvasistállót is.
     
    CoraQueen, Imi*, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  13. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Sali!:)
    Te már ki is váltottad a Gyopárvölgyet, mesélj, szép a környék?:D:music:
    Én mire összeszedek majd annyi csillagot, szerintem már mindenki rég leköröz szintbe.:D
     
    DevilMókus, CoraQueen, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Szia Imi*!
    Nem csodálom, vigyázz magadra mert jönnek a nehezebb napok ünnepek előtt.
    Mimikém!
    Már 2. napja bújom az Alpok hegyeit. A Gyopárvölgyben van most munka. Ismerkedem vele, próbálok haladni, de nehézségekbe ütközök.
    Gondoltam jó lenne a két felhő kipróbálom, de vannak még rejtélyek.
    Vigyázz magadra! Kérj segítséget inkább az extra dolgokhoz.
    Szia Palika!
    A környék annyira nem látványos, a farmról felnézve inkább az. Ne hogy azt gondold, hogy ott lehet száguldozni!
    Csillagot szívesen küldenék. Semmiről nem maradsz le, esetleg már több tapasztalat lesz.
    Ha rákattintasz a Sífelvonóra ami a Gyopárvölgybe visz akkor találsz az erdő szélén egy ismertető táblát. A kereten alul, középen van egy ? jel. Ha arra kattintasz kis videón meg lehet tekinteni a működését.
     
    DevilMókus, CoraQueen, -Palika17- és 6 más kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!

    Ma este a megrendelők ládáit bontogattam.:)
    upload_2022-12-9_20-10-8.png upload_2022-12-9_20-10-44.png
    upload_2022-12-9_20-11-9.png upload_2022-12-9_20-12-10.png
    upload_2022-12-9_20-12-59.png upload_2022-12-9_20-13-18.png
    upload_2022-12-9_20-13-39.png upload_2022-12-9_20-14-1.png
    upload_2022-12-9_20-14-22.png upload_2022-12-9_20-14-43.png upload_2022-12-9_20-15-3.png upload_2022-12-9_20-15-20.png


    További szép estét kívánok mindenkinek!

    Szia!

    Ez remek ötlet. De csak úgy is lehet téli/karácsonyi farmképeket készíteni és hozni.
    Nekem szokás szerint tervben van.:)

    Nekem is szükségem lesz még, néhány liter kávéra.xD

    Szia Palika
    Szép a környék. Érdekes.:)
    Nézz be a gazdakörbe talán sikerül pár csillagot összegyűjtened.
    Ne add fel.;)
     
  16. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Tartalmas napot nektek! Itt elég pocsolyás a város.
    Kezdem felfogni az alpesi világot. Azt még mindig nem értem, miért kell a fát kivágni, ha termel tovább is. (Egy posztban olvastam.) És még sok mindent tanulni kell. ;)

    Gyűlnek nekem is a ládák, de ha eljön a kedd, végül mégis bontom, már a szokás rabja letterm. :D
    Az event szépen halad a maga útján.
     
    DevilMókus, CoraQueen, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  17. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Hát azért nem lehet az Alpokban sem száguldozni, nekem nem is annyira érdekes, ültetgetem a fákat, 1-et véletlenül kivágtam idő nap előtt, nem baj, minden újdonságnál elszúrok valamit.
    Nem kell sietni,hát ha több ember több tapasztalatot oszt meg. Én is csak lépegetek. menő manó.jpg
     
    DevilMókus, CoraQueen, mimi és 5 más kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    DevilMókus, CoraQueen, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem már az előzők is olyan semmilyenek voltak. ;) Sztárnyuszi? Azt hiszem, az a neve. Most nem keresgélem, mert már herótom van ettől a sok frissítéstől. :D
    Reggel agyaltam, hogy Havasi kollégád jól eltűnt anno. Gondolom az új fejlesztésben vett részt. ;) Kár, hogy ezt nem tesztelték, mielőtt megnyitották a felvonót.
    Majdnem kedvet kaptam a láda nyitásokhoz, ahogy minden nap hozol, de rá kellett döbbennem, hogy nekem majdnem egyenlő a nullával a mennyiség. :D
    Szép napot!
    Itt már szállingózik a hó. Nagyon hideg van reggel óta fúj a szél. Északi szélesség 47°, Keleti hosszúság 17° :D ;)
     
    DevilMókus, mimi, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  20. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Erősen töprengek, vajon miért nem száguld a száguldó szánom?
    A beállításokon nem változtattam legalább 3 éve, Tavaly még száguldott. Szomorú vagyok.
     
    zsani_apja, Imi* és Samborg kedveli ezt.