Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Szia Erzsike!:)
    Jaj! Csak azt neeeeee! Nagyon figyel ez a bíró liba.:inlove:
    Most hogy mondod a szezonpontokat,.... már fásítani nem fogok, de eventnövényre majd felhasználok egyet, a tölgyesben a mamutok is megérnek 4 szezonpontot, a másik kettőt meg talán ha nullázom a röpik miatt.;)
    Én RACS-al számolok a két ültethető területen durván 400 db 1x1 az visszaültetés miatt 400x3=1200 egy kanyar.
    Ez elég kevéske.8)

ursa11, Kuzdern, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Szia. jó hogy mondod a 0 ás jobban megérheti:music:Jó ötlet.:)
    14 zsetonom van magasabb tp és eleve lesz 200% hozam:)röpi is fog kelleni az 1 terület miatt szinte biztosan.:music:
    Akkor a fákat hanyagolom zseton szempontból o_Ovan +3 bónuszom is és fabevételi is az elég lesz ha kell.:music:
    Nekem jackem nincs már sajnos ,:oops: de teljes bevételiből 3 is így nem sajnálok 1-et felhasználni:)
    Hát a felhő + szezon + titkos belefér raccsal is.:music:
    Hátha a nyári kalendárium is ad 1 kis hozamot;):)

3. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Örülök, hogy látsz fantáziát a nullázásban is.;) Én a + 3 bónuszt ugyan nem áldozom be.:)
    A nyári kalendárium bizony jól jönne, ha jönne. Adhatna egy kis szezon zsetont is, akkor a csillagos érmékkel mást lehetne kiváltani.
    Igen egy nap 4 aratással = 4800 ha 5 teljes nappal számolok akkor = 24000 gaz körül lehet.
    Ha nem elég a röpi még nullázásra is van idő.;)
    Jó lesz ez!:)

4. DevilMókus

Szia . Igen jó lesz. :)A növényes +3 azt én se;) ide nem kell, de a fákra is van ha úgy azt érzem kihasználom.:)
    Van pár dolog ami kifejezetten drága boltba szóval minden nem kell.:)
    Hát játékra fel Hajrá kékek!:):D

Ribiszke, ursa11, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Szép napot kívánok mindenkinek, Sziasztok!

Holnap rúgjuk a bőrt.:D
    Van egy jó kis felhő, focis bolt is van. Csak győzzük, szusszal.;)
    Lesz egy felhővásár is.
    Ami ugyancsak megérősnek tűnik.:music: Ennyi még beleférhet...
    Nektek mi a véleményetek?:)

További szép napot kívánok mindenkinek!

Ribiszke, ursa11, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

Szia . Nekem tetszik a felhő, de nem jött meg a kártyám.:cry:Ha megérkezik péntekig akkor jöhet.:)
    Gyékény elöltetve barkácsfelhők félre téve.;)xD
    Szép estét.:)

Ribiszke, ursa11, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  7. tina07141983

tina07141983 Fórumgróf

Szia!

Nagyon szépen köszönöm kedvességed :) :inlove:
    Péksüteményekből én csak a gm változatát ehetem , de a gyümisaláta ...:music::music:

8. DevilMókus

Boldog szülinapot.:)
    A gyümisali természetesen a tied .;):)

ursa11, jófarmerlány, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  9. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Jó reggelt kívánok mindenkinek, Sziasztok!

Hoztam egy kis harapnivalót a kávé mellé.;)
    upload_2020-7-15_7-38-42.png
    Gyékénnyel várom a két órát. Aztán majd meglátom...
    Már nagyon rúgnám a bőrt!:D

Legyen szép napja mindenkinek!

ursa11, Kuzdern, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  10. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Szia Tina!:)
    Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok!;):)

ursa11, Kuzdern, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Sziasztok,szép napot kívánok mindenkinek :)
    Munkám miatt voltam távol olyan sok volt hogy még hétvégén is itthon dolgoztam reggeltől estig nem csak hétköznap.
    Előző eventet csak a teliholdas részét tudtam befejezni, de hát az első a VV utána pedig a szórakozás.
    Látom mindenki foci lázban ég, én is elkezdtem ezt biztos végig tudom csinálni igaz csak a felhőig szeretném,aztán majd meglátjuk meddig lesz kedvem. Irodába most nem kell mennem így a napi 4 aratás bele fog férni.
    196 felröppenővel kezdtem, szerintem ez nem rossz.
    Kedves Palika utólagosan nagyon Boldog Születésnapot Kívánok:inlove:

Kedves Tina!
    Boldog Születésnapot Kívánok:inlove:
    Szia Imi:)
    Köszönöm szépen a kávét:inlove:
    Emlékszel arra az eventre amikor Zsu csinált nekünk egy külön tippelős oldalt?
    Mai napig nem felejtem el milyen jó kis társaság alakult ki és hogy szorítottunk mindenkinek hogy jó zászlót vegyen.

Ribiszke, ursa11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Szia Imi*
    Köszönöm szépen, a kávém megittam. Hajrá jó lesz az.;)
    Szia Andika!:)
    Hiányoztál, tudom a munka az első. Én is emlékezem, közvetítés előtt tippeltünk, jó is volt együtt drukkolni.:)
    Elkezdtem az eventet, bakival kezdtem, a pörgetéseim siralmasak, felszaporítás közben kicsit nulláztam. A felhő a cél, a többi jutalom.
    Jó játékot, szép napot kívánok mindenkinek!:)

Ribiszke, ursa11, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  13. -Fülemüle-70

Szia Sali keresztanyukám:inlove:
    Nekem is már nagyon hiányoztál,hiányoztatok.
    Ó akkor neked is megmaradt az emlékek között,remélem lesz rá még alkalmunk ilyenre ha ez a ronda vírus megszűnik és helyre áll újból minden:)
    A pörgetéseim nálam is siralmasak voltak,hiába ott volt a100% termésbónusz ráadásul 2x, vagy a 200% +100% mégsem ott állt meg, így abba is hagytam. Bónuszt nem áldozok fel ezért az eventért,azért annyit nem ér meg ez a bolt kínálat.
    Drágám milyen bakit vétettél?
    Hoztam egy kis gyümölcstálat :)
    Azért szerintem nem adja rosszul a felröpit jelenleg már ennyi van és csak egy területről jön:[​IMG]
    Nem null perceztem.

Ribiszke, ursa11, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Köszönöm a salátát, nagyon finom nyamiiiiiii. :inlove:
    Gondolod, hogy megszűnik? - szerintem együtt kell majd vele élni, mint más vírusos betegségekkel, majd jön az oltás....
    Tudod mindent jól előkészítettem, rekeszekbe beraktam a fehér ártatlanságot, kari sütit, paszulyon vissza a gesztenye bari, aratok, vetek, megszórom mindennel, mondom nullázok kicsit felszaporítás közben. A nullázás viszont nem indult, vissza a paszulyra, látom ám, hogy ugyan minden a helyén, de nem aktiváltam a felhőt. kb. egy órával csúszott minden.
    Tudom nem életbe vágó hiba, de igyekeznem kellene.
    Nálam a röpi most ennyi: [​IMG]
    Majd alakul, de már semmi szupert nem áldozok rá, hisz nem fogok ennyit kiszedni az eventből.:)

Ribiszke, ursa11, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  15. -Fülemüle-70

Jaj ilyet már én is csináltam,fogtam és töröltem a földeket mérgembe.
    Nem , nem fog megszűnni ezzel is mint bármelyik vírussal együtt kell élnünk így gondolom én is, csak ha már lesz rá oltás akkor az ad egy védettséget. Mondjuk én tuti kivárom míg több 1000 embert beoltanak vele, egyből biztos nem fogom magamnak beadatni.
    Aztán ki tudja az is lehet átment már rajtunk úgy hogy észre se vettük.

ursa11, Imi*, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

Sziasztok. Nézegetem hogy mit vegyek a boltból.o_OVan benne 4 kőris is:music:
    Van 9 kőrisfám holnap jön az új titkos szerintetek kelleni fog? o_Ovagy csak bekerült mert miért ne?:music:
    A szupik is elég drágák, szerintem a végére marad.
    A szezon-pontal kezdek mert olcsó:pAztán felhő. A kitehetőket szerintem csak 1* veszem meg:music:bár nem rosszako_O
    A fő cél a titkosak:)meg ami marad;):D:D
    Engem már nem érdekel a vírus csak a manó menjen iskolába mert ha itthon marad az nem tesz neki jót:cry:

17. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Ah, nem töröltem ki, sajnáltam a rászórt szupert és Kkatát, annyira azért nem sietek. :music:
    Egyformán gondolkodunk és addig is erősítjük az immunrendszerünk.;)
    Minek váltanál ki még kőrisfát? Rakd ki ami van, vagy vegyél, ha kell a piacról.
    A szezonokat veszem ki a felhő után, persze ha addig el is jutok. A többihez szerintem máshol is hozzá lehet férni, a dekorok meg nem mozgatják meg a fantáziám, a jelenlegiek zöme is a menübe porosodik.
    Pedig már rebesgetik, hogy marad az online oktatás előre láthatóan.
    Nem csak, hogy nem tesz jót nekik, de ki fog megint otthon maradni a gyerekkel?

Utoljára szerkesztett: 15.7.20
  18. -Fülemüle-70

Szia Mókuska:)
    Ne szedd ki a kőrisfát, cserenapon írj rám és küldök neked,56 db van belőle én meg ha ki is teszem max a 16 db xxl fákat szoktam.
    Hát pedig szerintem lehet egy második hullámra számítani és én is azt hallottam nem kizárt hogy marad az online oktatás.
    Amúgy holnap lesz a titokfa akció ismertetője,fákat csak péntektől tudunk venni.
    Titkosokkal úgy vagyok hogy nem létfontosságú egyből az új, meg előbb utóbb cserélhető is lesz.
    A másik meg hogy általában nálam nem az új ól szokott kifejlődni belőle csak nagyon ritkán.

ursa11, Imi*, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

Azt meg tudjuk oldani mert mindketten kötetlenül dolgozunk, de a kislány lelki beteg hogy nem találkozhat a kortársaival.
    8 évesen nehéz ezt megmagyarázni miért vannak zárva a játszóterek stb
    Igen jobban tanul itthonról ,de engem az érdekel főleg hogy boldog legyen

Ribiszke, jófarmerlány, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

Szia Andi. ugyan ne törd magad inkább megígérem nem szedem ki.:)
    én is ajándékoztam kőrist, csak kósza ötlet volt , nem használnék annyit.:)
    Fel van halmozva a farmon vagy 50 titkos, gondoltam gyűjtök hozzá.:music:

Utoljára szerkesztett: 15.7.20
    Ribiszke, jófarmerlány, ursa11 és 4 más kedveli ezt.