Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Jó reggelt kívánok mindenkinek, Sziasztok!

Hoztam mindent amit csak tudtam.:)
    upload_2020-7-18_8-17-57.png
    A sok szaladgálás és passzolgatás után jólesik egy kis étel.;)
    Még 65 csillagos érme kell a felhősorra valókhoz, utána jöhet a csemegézés... A matricát se hagynám bent.
    Gondoltam, hogy pörgetek párat, hátha mellém szegül a szerencse.:music:
    upload_2020-7-18_8-22-53.png
    39 pörgetés után meguntam.-.- Igaz, hogy nyertem egy +1 termést de azt is a fákra!:D
    Viszont a tegnap induló akciós ajánlatra egyből lecsaptam.:) Vettem is két vadaskertet. Pár nap és a 3. is összejön.
    Most legalább értelmes dologra vertem el az aranyat.
    Ez a fa az új kedvencem!:inlove:
    Kívánságfa. Termésének neve: kívánság xDxDxD
    Amúgy tényleg tetszik!

Legyen szép napja mindenkinek!

Szia.:)

Én kimásolom a hozni kívánt képet. Megnyitom a Paint-ot. Beillesztem, körbevágom, átméretezem. Majd megint kimásolom, és ide hozom.:)

ursa11, DevilMókus, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Sziasztok,kellemes hétvégét kívánok mindenkinek:)
    Rózsákat még ültetem holnapig aztán vagy lehet hétfőig,aztán befejeztem a focizást.
    Imi hozott reggelit,kávét én hoztam nektek egy kis gyümölcsöt,van benne minden.
    Szia Imi :)
    Örülök hogy jól haladsz az eventel és még csemegézni is fogsz tudni:inlove:
    A vadaspark tényleg hasznos,sok helyet lehet vele megspórolni.
    A party pörgetéssel már nem próbálkozom,nem pazarlok rá többet,kifosztani a boltot nem terveztem.
    Tegnap nekem is sikerült elcsípnem az akciót,vettem belőle titokfa csomagot mind kettőből.
    A kötelezőn kívül is volt a csomagban,teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel :)

Imi*, Kuzdern, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Szia Andi!:)
    Ha fényképezésre a telefont használom az úgy van beállítva, hogy felrakja a képet a kijelölt felhőbe. Onnan bármikor előtudom hívni, egy képfeltöltő segítségével már kész is.;)
    Próbáltam tollast küldeni hozzá, de azt írta nincs ilyen gazda.:sleepy: Attól félek, hogy a pár napja neki adott válaszom félreérthette?
    Köszönöm szépen, ez azon kívül, hogy nagyon dekoratív finom is.:inlove:
    Szia Imi*!
    Köszönöm szépen a finomságokat!
    Tudod kicsit tovább gondoltam ezt a termést kívánság. Ugyan mit kívánhatunk vele?:music: Kifogytunk a fa fajtákból?
    A kerékről majd később hozom a "telitalálatokat". :(Ideje lenne kicsit megreformálni ezt is.
    Legyen mindenkinek tartalmas, szép hétvégéje.
    Nagyon lájtosan haladok az eventtel, így terveztem. Volt egy pályám /ez az első/ nem sikerült a kapura rúgás! Siralmas!:cry:

Imi*, Kuzdern, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  4. -Fülemüle-70

Szia Sali :)
    Telefonon vannak a képek, de én a laptopomra szeretném feltetetni.
    Majd délután a fiam biztosan segít és akkor hozok párat:)
    Mikor nem tudtam jönni vissza olvastam és nem találtam semmi sértőt ami miatt nem jönne Erzsike.
    A farm neve más, ma majd röptetek neki egy bagolyt. Az is lehet megint nincs nete és csak amiatt nem jön.

Imi*, Kuzdern, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  5. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Sziasztok.2 nap lázroham,:oops: kezdek jobban lenni:)
    Lányommal elkaptunk valamit a gyerekbulin.:sleepy:
    Gratulálok Norbi az új ólakhoz, nálam semmi érdemleges 9 domból, de a farmon is csak régiek..
    Majd legközelebb.:)

Imi*, Kuzdern, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

Szia Mókuska :)
    Csak lázatok van? Nem kéne elmenni orvoshoz vele? Ne hogy az a fránya vírus legyen.
    Jobbulást kívánok mindkettőtöknek!
    Hoztam teát neked frissen főzve.

7. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Köszönöm. Tea Leves az most jól esik.:)
    Hát köhögés végtagfájdalom lehet az is.:sleepy:Sumetrolim dupla .;)
    De már javulok.:)

8. -Fülemüle-70

Mókuska ha rosszabbodna akkor kérlek ne vedd félvállról és hívj ki ügyeletet,nehogy nagyobb bajod legyen belőle.
    Reméljük tényleg csak egy sima vírust kaptatok el.

9. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Sziasztok! Szép hétvégét kívánok Mindenkinek!:)
    Köszönöm szépen neked!:inlove: Remélhetőleg nincs más ok.
    Mókuska! Ez nem jó ilyenkor, mielőbbi gyógyulást kívánok mindkettőtöknek!
    Ne is mondd az ólakat! - ennyiből semmi! - nálam sem!:( Pedig nagyon bíztam a szezonban.
    Egy kis "gyógyleves" nektek, viszont ne feledd a C-t ezerrel.
    :)

Imi*, ursa11, -Fülemüle-70 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. ursa11

ursa11 Fórumfelvigyázó

Hoztam én is, hátha segít:)
    Gyógyuljatok mielőbb!

DevilMókus, Sali~*.*, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

Szia Sali :)
    Elküldtem a bagolyt, de válasz még nem jött rá:(
    A C vitamin mellé Mókuska ehetne hozzá D vitamint is,hamarabb meggyógyul.
    Influenziás időszakban ezt a két kombót egyfolytában szoktuk szedni, még ha lebetegedtünk is.
    De gondolom Mókuska tudja ezt. :)
    Amúgy újból végig olvastam a topikot és tényleg nyugodj meg mert semmi bántót nem írtál, szóval vagy net miatt,vagy elfoglaltsága miatt nem jön. Betegségre inkább ne is gondoljunk.
    Kiváltottam ma a DÓM talányosokat, meglepődtem mert a raktáramban már 11 db lapult.
    1 óra és beérnek,kiváncs leszek nálam miket ad. Nagy reményeket nem fűzök hozzá mert általában tele szór sárga ólakkal.
    Még focizom, a partypöriket kiszeretném venni, aztán maj eldöntöm a többit míg játszom.
    Matricát a végére hagyom úgy döntöttem.

ursa11, Imi*, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Szia! legyen agámád...én szorítok neked.:)most jöttünk haza vidékről, ázva, fázva, sárosan./temetős dolgok voltak/:sleepy:
    Én is a mézes meleg teát kortyolgatom...vigyáznom kell magamra...no vírus.:wuerg:

13. -Fülemüle-70

Köszönöm Norbi :)
    Jaj a temetés nem jó, sajnálom és részvétem :(
    Nálunk is olyan hideg van, igaz eső nem esett. Üdítő helyett csipkebogyó teát ittam ma. Éjszakára meg elő vettem a vastagabbik paplanomat, nekem sem szabad lebetegednem. Sőt az őszi ruhákat is előszedtem,reggel nagykabátba mentem a piacra vásárolni.
    Állítólag jövő héten meg jön a meleg, iszonyat ez az össze - vissza időjárás.

ursa11, Imi*, _Ilona49_ és 2 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

És gondolj bele a fele nyár már elkopott...majd figyeld meg a Szeptember lesz a nyár...:)
    A párom és a lányom flanel pizsibe kezdte az estét, én még bírom...mi fagyosak vagyunk.xD

ursa11, Imi*, -Fülemüle-70 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Drukkolok,:inlove: hogy sikerüljön amit szeretnél. Még nem adtam fel, de ahogy fogynak a talányos ólak, vele fogy a remény is.
    Még én is rúgom a labdát, majd a végén beváltom, ami attól is függ mennyi érmét sikerül begyűjtenem.;)
    Szia Norbi!:)
    Mindenkinek vigyáznia kellene, hogy ne lehessen baj. A méz is nagyon egészséges minden évszakban.:)
    A temetős dolog látogatás, vagy esemény?:sleepy:
    Szia Edit!:inlove:
    Ez is nagyon jól néz ki. A méz nagyon egészséges.
    Az én teám citromfűből készült. Szeretne valaki?

ursa11, Imi*, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Szia! hidd el nekem jobban kell magamra vigyázni mint nektek...eseményre mentünk, inkább anyósomat vittük.

17. -Fülemüle-70

Rajtam is pizsi van napok óta. Ha ciki ha nem én bizony felveszem mert féltem a vesém. Genetika anyukám álltal,sokszor volt már hogy nyáron is vesemedence gyulladásom lett. Emiatt nincs itthon légkondi mert azt se bírom. A kocsiba nagy melegbe se vagyok hajlandó bekapcsolni. Ha férjem vezet akkor meg képes vagyok felvenni egy kardigánt,ő neki ez az idő amit szeret és a meleget nem.
    Lehet igazad van és szeptemberbe jön el majd az igazi nyár,mondjuk én nem bánnám ha akkor is jó idő lenne:)
    Szeretem a citromfű teát. Nincs olyan tea amit ne innék meg. Tejjel viszont nem szeretem,kóstoltam már de nekem nem ízlik.
    A teát ugyan úgy mint a kávét cukor nélkül iszom.:)
    Hát beértek a titkosaim. Agámám nem lett,így marad az egy darab ami volt.
    Ami érdemleges a 2 db sáska,1 db mantarája, 2 db narancs zsiráf, 1 db narancs axolot és 1 db narancs tukán. A többi megy majd a gőzösre ha valamikor befut. Most kitettem a 6 db szurikáta talányost,kíváncsi leszek az mit fog adni.
    Na ezért nem szoktam venni titkos ólakat mert a kötelezőn kívül semmit se adott és drága is a csomag.

ursa11, DevilMókus, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Elhiszem neked, nagyon sajnálom, együttérzésem.:sleepy:
    Tejet soha nem iszom teával, a tej miatt.
    Andikám ezek a narancsok azért nem rosszak, de gondolom már van belőlük. Legalább a szurikáták ne okozzanak csalódást.
    A titkosak vásárlásáról már rég lemondtam. Az újonnan bekerült titkosak csak egy ideig újak, megjelennek a legújabbak és akkor majd sok is lehet belőlük. Nem sietek sehová a játékban, a gazdakörik megvárnak amíg lesz majd beadandó is.:)

19. -Fülemüle-70

Egyszer vettek rá hogy kóstoljam meg tejjel,bún rossz:(
    Csak nem te is laktóz érzékeny vagy? Próbáltam a kókusztejet, meg mandulatejet azok nekem nem ízlenek,viszont az M betűs laktózmentes tej nagyon finom.
    Salikám azért írtam hogy érdemleges ólak. A narancssárgának szoktam örülni, sőt aretró ++ ólaknak is. Jó ha van, mert ha hamar kell letermelni pl. majd a lajhárt sokkal hamarabb érik be. Talán egyszer az is tenyésztésre kerül.
    Amúgy meg ennyi ólat ami van lehetetlenség kitenni mindet, sok vadasparkot meg nem veszek, elég az a három ami van bőven.
    Amúgy se vagyok nagy állattartó,inkább fák vannak a bahán kint és közöttük a vadasparkok,meg egy-két ól.

20. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Nem tudom még pontosan, de egy idő óta problémát okoz a tej, tejtermék fogyasztása. Majd megyek valamikor allergia vizsgálatra, ám az is előfordulhat, hogy csupán 2 gyógyszer üti egymást.
    Andikám! Ezt a cuki kis táblácskával járkáló lajhárt szerettem nagyon, oly annyira hogy most felkutattam.
    Jó rá emlékezni.:inlove: