Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Sziasztok,szép jó reggelt kívánok Mindenkinek :)
    Tegnap sikeresen bealudtam az aratás előtt,így egy kimaradt. Sebaj már csak csemegézek úgy is csak a boltban.
    A szurikátás 6 db ólból megint 2 db narancs zsiráfot kaptam. Valami miatt nagyon szeretik a kertemetxD
    Most egy vadaskertet megpakoltam velük ha már ennyire megszerettek.
    Hoztam kávét és reggelit meg ami még elfért az asztalon,Mókuskának kávé helyett teát főztem. :)
    Szia Sali,jó reggelt kívánok :)
    Ha gondot okoz a tejtermék akkor tényleg érdemes szakemberhez fordulni és meg nézetned magad.
    Hogy ha nem eszel tejterméket és nincs gond mikor a két gyógyszert beveszed, akkor kicsi az esély rá hogy üti egymást szerintem legalább is.
    Jó lenne ha esetleg ezt a cuki lajhárt dekor formájában megkapnánk,biztos megvenném még ha semmit se adna:inlove:
    Szerintem sokan szerették őt,kár hogy kivették a játékból:(

ursa11, vízöntő, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Napcirógatós,:inlove: madárdalos, szép napot kívánok Mindenkinek!;)
    Micsoda terülj, terülj asztalkán Andika!:inlove: Köszönöm szépen.;)
    A probléma, hogy van gondom, amit akár az allergiás gyógyszer okozhat.:sleepy:
    A munkáskuponokat váltottam ki, a titok ólak következek és itt már vége nem lesz esély az agámalak kifejlődéséhez.
    Jó néha figyelembe venni a szerver üzenetét.;)

ursa11, vízöntő, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

Egészségedre Sali :)
    Hú akkor azt az allergiás gyógyszert lehet tényleg le kéne cserélni mihamarabb másikra.
    Én még kiszedem a partypöriket,aztán abba is hagyom,kiteszek olyan ólakat amiből már kevés állatom van és régen is tettem ki.
    Mondjuk sokáig biztos nem lesznek kint,hiszen nyakunkon a másik event ami egymásra fog épülni ráadásul :(
    Nálunk semmi nap nincs,olyan sötét van kint mint ha este lenne:sleepy:

Sali~*.*, ursa11, vízöntő és 2 más kedveli ezt.
  4. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Jó reggelt kívánok mindenkinek, Sziasztok!

Hűűűű! Van itt minden, kérem szépen.:) Kávé, tea, reggeli... Csodás.;)
    Végre már én is csak csemegézem a focis boltban!:D
    Megvettem a 2 x 3 db "Dóm" talányos tiki-tenyészet csomagot. Már csak a reménykedés van hátra.xD
    upload_2020-7-19_9-16-29.png
    Nézzenek oda!:music: Mind a 6 agáma lett.xDxDxD Pár óra múlva kiderül, hogy mi micsoda.:)

Legyen szép napja mindenkinek!

Sali~*.*, -Fülemüle-70, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Sziasztok. Jó reggelt.:)Köszönöm a teákat és a reggelit .:inlove: Jól esnek;):)
    Nappal eventezem még a szupitápokra gyűjtök nem olcsók de sose árt ha van.:)
    Éjjel dáliázom,lassan haladok ott is már csak az 5 gyémánt van hátra .:)

Szóval semmi különös;):)
    Drukkolok az Agámáknak.:)

Sali~*.*, -Fülemüle-70, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  6. vízöntő

vízöntő Fórumelemző

Sziasztok!
    No végre ide értem!
    Andi! Köszi a baglyot! (aggódást)
    Sali!
    Köszi az aggódást!
    Elég bolond hetünk volt, Szerelő volt minden nap nálunk, tegnap vendégeink voltak, ahogy elköszöntek , már itt is volt a bútorasztalos.
    Ezért nem jelentkeztem.
    Sali a találkozóra semmikép nem tudok elmenni, volt egy tervezett térdműtétem a tavaszon, de elhalasztották a korona miatt.
    Így most várom hogy mikor értesítenek, utána meg lábadozás.
    a mélykút.jpg Ez a kisváros ahol élek,Bajától 36km, Szabadkától 48Km-re , az 55-ös fő út szinte két részre osztotta a várost, átmenni az út másik felére hát nem semmi.Szeged felől ami jön autó és kamion forgalom az elképesztő! És eresztik rendesen. Persze azért vannak nagyon udvariasak is, de ez a kevesebb.
    Magamról, természetes szőke hajam rövid, zöldes kék a szemem, pár kilócska plusz mentségemre a mozgáshiány miatt a térdem végett, no meg a 62 év ráncaival.
    Nálam a kényelem az első öltözködésben, hajviseletben, a szőkeségem miatt nem nagyon lehet látni az ősz hajszálakat, pedig azért van , de nem festetem be,
    Az event kész, most már én is csak válogatok hogy mit is vegyek.
    Mókuska! letöltés (12) betegség.jpg Gyógyulgass!
    Szép napot Mindenkinek!!!

7. DevilMókus

:inlove::inlove::inlove:Igazán köszönöm, de semmi komoly szerencsére.:)Lányom köhög még, de javul.:)
    Sok sikert a műtéthez.o_O Anyukámnak is volt tavaly ( rosszul viselte 80 felet) ,de használt.:)
    Hát akkor jó válogatást.:)

Imi*, Sali~*.*, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  8. Katka54

Katka54 Fórum ezredese

Szia!

Valamiről lemaradtam? Nem hallottam róla, hogy találkozó lenne tervezés alatt

Imi*, DevilMókus, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  9. vízöntő

vízöntő Fórumelemző

Nem maradtál le semmiről, Sali írta hogy megismerne szívesen jobban is, hogy jó lenne egy találkozót szervezni, és hogy elmennék e?:inlove:

Imi*, Sali~*.*, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  10. Katka54

Katka54 Fórum ezredese

Köszönöm, az őszin ott voltam, és nagyon jó volt

Imi*, Sali~*.*, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

Szia Imi :)
    Drukkolok hogy jókat adjon a Dóm talányos és legyen benne Agáma is :inlove:
    Örülök hogy jól állsz az eventel,tudtam én hogy megoldod és még csemegézni is tudsz a végén :)
    Szia Mókuska:)
    Örülök hogy jobban vagytok:inlove:

Szia Erzsike :)
    Jaj de megörültem az írásodnak és természetes hogy aggódunk érted:inlove:
    Gondoltam hogy valami szerelő dolog miatt nem tudtál jönni, de azért a kisördög belém hogy beteg lettél.
    Képzeld észre vettem hogy egy piacon vagyunk,még ott is keresgéltem az árudat hátha látom, de nem jutottam sikerre,emiatt döntöttem úgy hogy eleresztem a baglyomat feléd.
    Majd ha megműtöttek és jól leszel akkor szervezünk valami találkozót,olyan kisebb fajtát mint tavaly szerveztek Imiék :)
    Most én se tudnék menni ilyesmire, az őszire meg nem is tervezem,terveztem egyszer se hogy elmenjek.
    Hoztam egy kis pogácsát,tudom hogy szereted s jut belőle mindenkinek.
    Aki édesszájú annak meg somlóit hoztam.

Utoljára szerkesztett: 19.7.20
    ursa11, Ribiszke, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Sziasztok! Szép estét.
    a Spolia talányos meghozta az imádkozó sáskámat...és jöttek a narancsólak is.:p
    Most hűl a riskó, a baracklekvár már az asztalon...ez van az én családom édes szájú...xD
    És még kaptam ígéretet, a héten anyósom csinál almás pitét.:Dmég 3 hét munka:cry: és utána végre szabi.

ursa11, Ribiszke, vízöntő és 5 más kedveli ezt.
  13. Katka54

Katka54 Fórum ezredese

Szia!
    Az almás pitét én is szeretem, de én ma csokis mandulás maffint kaptam a szomszédból. 7-en lakunk a földszinten, és mindig ha 5 családból csinál valaki finomat, kapunk mi is. Jó ez vissza felé is működik.
    Akkor már csak 15-öt kell dolgozni.

ursa11, Ribiszke, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  14. -Fülemüle-70

Szia Norbi :)
    A riskók nagyon finom,főleg házi baracklekvárral. Jó hogy írod,már rég nem sütöttem, a héten valamikor szerintem csinálok vacsira.
    Nálunk ma zöldborsó leves,csirkepörkölt nokedlival fejes salátával volt a menü. Édességnek meg bögrés mákost sütöttem, s egy
    magozott meggybefőttet beleszórtam elosztva. Holnapra valami főzeléket tervezek mert a pörköltből maradt még bőven.
    Mivel mi is édesszájúak vagyunk, így valami gyorsat megint sütök,lehet császármorzsát fogok.
    Jó is az a finom házi almás pite,túrós pite. :)
    Szia Katka :)
    De jó kis közösségben laksz. :)
    Nálunk a szomszédok erre felé igen zárkózottak, főleg azóta amióta van ez a vírus. Egyedül az egyik nem az,tőle kaptam paradicsomot,paprikát meg sárgabarackot mert sok termett neki,s mindet befőzni nem tudta volna. Én meg adtam neki helyette tököt,cukkinit és ha beérik a körte azt is adok neki,meg diót.

ursa11, Ribiszke, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Köszönöm a drukkolást, egy "véletlen" bekúszott, nagy a boldogság!;)
    Szia Erzsike!:)
    Örülök, hogy itt vagy, a problémák megoldódnak, lényeg az egészség!;)
    A találkozó gondolata csupán egy ötlet, nem lehet tudni, hogy alakul a helyzetünk.
    Szia Katka!:)
    És a tavaszin? Nem könnyű most tervezni, hisz nem tudhatjuk mikor jön a következő hullám.:sleepy:
    Andikám a pogácsából vettem, nagyoooon finom. Köszönöm szépen.:inlove:
    Szia Imi*!:)
    Hogy sikerültek a talányosok?
    Még ültetek, focizok, csemegézek, kihasználom az eventet, a gazdakör megvár.

ursa11, Ribiszke, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Bögrés mákos az nálunk is szokott lenni, de így magozott meggyel még jobban hangzik...így még nem ettem.:)

ursa11, Ribiszke, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  17. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!

A sok narancs ól között csak megbújt egy agámalak!:inlove:
    upload_2020-7-19_21-50-31.png
    Örömömben megetettem mindent amit kaptam.:D
    Kapálok még tovább a nyereményekért. Jó lenne kiszedni még a titokfákat, és a szurikátás titokólakat is.
    Toll legyezőt is vettem már kettőt.:inlove: (Aki nem tud már mit kezdeni magával, cserenapkor érdekelne ilyen dekoráció)
    Milyen gyorsan eltelt a hétvége!:music: Holnap hétfő...:cry:

További szép estét kívánok mindenkinek!

ursa11, Ribiszke, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

Sziasztok. Csak jöttek az Agámák;):DGratula.;)8)
    Ráérek itt elmélkedni mert nem hagy aludni a nátha:oops:Mostanában egyre többször akad gyenge készletem ,főleg farmos fákból ,de állatokból is akad.:oops:Nem fogy el de kritikus szám alá csökken ez-az.o_O
    Újra kell terveznem a fontossági sorrendet a szezon a gazdakörök a tenyészgetés +zöld csík és eventek együtt nem megy.:music:
    Valamit el kell engedni mert labilis kezd lenni az egyensúly.o_O
    1 körbe a tp mint fő célt engedem el( non kitehetők termőföldön) és a gazdakörökbe is lassítok. :music:
    Szezon hasznos azt megtartom :music:az a fix 1 jelenleg,:music: eventeket is erősebben fogom szűrni meddig éri meg teljesíteni.:music:
    Tenyészgetés is jelenleg hobbi szinten marad,amíg erősebb pajta nem lesz.:music:
    Ti hogy látjátok?o_O

ursa11, Sali~*.*, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  19. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Jó reggelt kívánok mindenkinek, Sziasztok!

Jó étvágyat kívánok mindenkinek.:)
    upload_2020-7-20_5-45-31.png
    Ma igen korai vagyok. Egyszerűen nem tudok aludni...
    Megetettem a galambokat,és kiengedtem őket egy kicsit.:music:
    Megpörgettem a szerencsekereket 10-szer egymás után:
    upload_2020-7-20_5-51-20.png , upload_2020-7-20_5-51-53.png
    A sárga tehenészet az mindig van és lesz is.xD A kuponoknak örülök. Azt ennyi.:cry:

Legyen szép napja mindenkinek!

Köszi.:)
    Én kisírtam magamnak(azt mondták és bejött).:D
    Nálam a pajtában levő titokállatok száma elég gyér. 9 sorom még a gazdakörben is megvan.:cry:
    Ennyit egyszerre lehetetlen. Csak szépen sorban megy a dolog.;) De én egyszerre szeretnék mindent.xD Valami miatt mindig megakadok. Akkor a növényes sorokról nem is beszélek. Növényt és állatot egyszerre termelni nem tudok, legalábbis én nem.8)
    A piros kosárból megveszem a napi adagot, ha nem felejtem el. Ha összejön a kellő mennyiség azt leadom. A 200. szint felett lévő gazokból nem veszek, mert nagyon drágák.-.- Lenne miből költekezni de akkor se.;) Majd termelek ha lesz rá időm.xD
    A szezonnal nem foglalkozom.
    Ha van felhő kapálok, ha nincs akkor nem kapálok.:)

ursa11, Kuzdern, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  20. -Fülemüle-70

Sziasztok szép jó reggelt kívánok mindenkinek! :)
    Nálunk ma végre kisütött a nap, a madarak is csiripelnek.
    Focizni még focizom,amit tudok még kiszedek.
    Azt hiszem én is elkezdek szelektálni az eventek között, mert így tényleg nem lehet ólakat kitenni és bizony a szezon sok állatomat elvitt,pótolnom kéne párat. Több vadaskertet nem fogok venni,akár milyen hasznos is. Van egy havi keretem amit nem fogok átlépni.
    Szia Sali :)
    Gratulálok az Agámádhoz:inlove:
    Ezek szerint csak kivetted a boltból és jól tetted hogy így döntöttél.
    Szia Norbi :)
    Egyszer érdemes kipróbálni, nem rontja el az ízét.
    Szia Mókuska:)
    Mindent egyszerre nem lehet, vagy dekorozol vagy eventezel. A kettő együtt nem megy jól gondolod. A gazdakörik is megvárnak hátha lesz egy kis pihi a farmon és akkor újra tudod gondolni mi az elsődleges cél akkor.
    Szia Imi :)
    Köszönöm szépen a reggelit :)
    Gratulálok az ólakhoz és az Agámához is.:inlove:
    Nálam maradt az egy db, azzal be is érem,úgy se tudom hova tenni már őket, a fákat meg nem bontom.
    Piros kosárból mindent csak a bahán veszek meg, a farmon az alacsonyabb szintű növényeket szoktam.
    Ó a sárga tehenészet és társai majd jók lesznek a gőzösre, a keréknél ha kapok már nem bosszankodom rajta. :)
    Én is elkezdek szelektálni most már az eventek között, sőt ha nem megérős a felhő azt is elfogom engedni.
    Kíváncsi leszek a holnapi kiírására ami 3 eventet fog átfogni. z ideiglenes terület jöhet,de az átfogó event nagyon hosszúra sikeredett.
    Remélem nem több ezer nagyságú növényt kell majd termelnünk, mert akkor szelektálni fogok az tuti.
    Jönnek a nublonok is, a pengő bolt lebutítva, arra se fogok így rámenni nagyon az biztos.

ursa11, Kuzdern, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.