Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Még a végén számokat kapnék betűk helyett.. az lenne észbontóxD.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Írtam, hogy nem rakom be. :D De az agyacskánkat szinten kell tartani, különben eventkor azt se tudjuk, hogy mit csinálunk. :D
     
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    ha tippelhetek helyette másikat, akkor: R
     
    Sali~*.*, Kuzdern, macimami1958 és 5 más kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem baj, majd Toma rendet rak a fejünkben :)
     
    Sali~*.*, -BombadilToma-, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Na, még egyet.. nem jó sajnos.
     
    SnéDóri, macimami1958, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  6. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Szia Kuzdern!
    Hallgattam rád és sikerült kinemesíteni a krókusznál a "trágyaimédat együttes csomag"-ot. Bután fog hanzani, de mit is kell csinálni? A másik kérdésem az, hogy ez a bónusz minden növényre hat?
     
    Sali~*.*, SnéDóri, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Akkor ma az utolsó? B
     
    Sali~*.*, Ms.AbyZu, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Amíg nem találod el, írhatsz még.. pl. most - mert ez sem talált.;)
     
    Sali~*.*, Ms.AbyZu, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  9. szöszi50

    szöszi50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Déletőtt egy kicsit elvesztem a konyhában,de most itt lennék egy tippel,harmadik sor második betű L .Nagyon szépen haladunk!Mindenkinek szép hétvégét,és szerencsés játékot kívánok!Holnap nekem is szép napom lesz mert jönnek az unákámék,hozzák a drága kincsünket a legkisebb dédunákánkat.Akki már hét hónapos,és egy tüdér királyfi.
     
    Sali~*.*, SnéDóri, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  10. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Beszállnék a rejtvényfejtésbe Baby az 1 mondat 8 betűje I. Ha meg van valamelyik szó,azt nemlehet bemondani? Csak 1 betűt?
     
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jó babázást holnapra!:)

    Az egészet ha tudod, akkor jár a nyeremény.1 szót felesleges mert azzal esetleg másnak segítesz.
    Nem jó betű, írj másikat kérlek.

    Közben módosítottad a hsz-t? Most a 8. betű? Ide jó az I betű, betettem.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.26
    Sali~*.*, Ms.AbyZu, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  12. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Igen.elszámoltam.
     
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Már azt hittem, nálam van valami gond a fejembexDxD;).
    Így most rendben van.
     
    Sali~*.*, Ms.AbyZu, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  14. szöszi50

    szöszi50 Fórum parancsnoka

    Akkor nem jó a tippem?
     
    Sali~*.*, Swartsch és Baby72 kedveli ezt.
  15. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Én nem a nyereményért játszom. Bárki elviheti. Úgy gondoltam, hátha segít valakinek akinek szüksége van a kitehetőkre. Úgy érzem az első 6 szót tudom. "Csak úgy érzem"
     
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    De. Be is tettem.

    Nézd:

    MIND__KI_E_ J_GA VA_ AZ É_ETÉT Ú__ ____, A____ ______.
    __M___ ____E__EN__.
    ÉLJ_N M__Y_ROR_ZÁG!
     
  17. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    B
     
    szöszi50, Sali~*.* és SnéDóri kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezt most hová szeretnéd mert az előbb is B betűt írtál.
     
    szöszi50, Swartsch és SnéDóri kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De nem Tomának kellene kiszámolnia, hanem neked. :D:D:D
     
    szöszi50, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Akkor készíts be magadnak jóóóó sok kávét :)
    Toma majd az eventnél csinál rendet a fejünkben, így értettem a posztomban.
     
    szöszi50, Sali~*.*, Ms.AbyZu és 3 más kedveli ezt.