Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Csak lesek, hogy milyen eventről írtok???, aztán nézem a Naptárt és tényleg ott van ez a Puzzle és Valdemár is.
    Azt hittem a Húsvéti ünnep alatt és után csak az eventes területen lesz event, ezekről fogalmam sem volt.
    Hűha!
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mert nem jársz a pletyisben ami öreg hiba, gyorsan pótold, hozom az event előzetes jósképeinek ezt és a másik linkjét . pill és ideteszem.
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Köszi !!!

    Pár perce már voltam ott "is" xDxDxD, meg a Naptárban is:cry::cry:
    Jó kis képszakadás volt nálam, pedig általában képben vagyok a dolgokkal, de ez a hónap most nem az én márciusom.
    Akkor tényleg jól össze kell hozni azt a pár napot, ami marad a farmra az ünnepek miatt.
     
    alex0824, Ms.AbyZu, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jól bizony, fel kell kötni a gatyamadzagot aztán amikor csak lehet és idő is van rá.. csinálni gőzerővel :D
    Túl korán van az idén tavasz... xD:cry:xD
     
    alex0824, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem tudom, miért, de most lefagyott az agyam. :D
    Húsvét a kereszténység legnagyobb ünnepe. Oké. Mit keres itt a nyuszi? :D Soha nem agyaltam ezen ebben a fél évszázadban. Most ez padlóra tett egy picit. Annyira azért nem. :D Próbálom össze kapcsolni a kettőt, de a tojás festésnél elakadok.....
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ezt találtam. Okosodj! :D
    A húsvéthoz szorosan kapcsolódó nyúl jelképe a germán mitológiából származik. Eszerint Ostara (Oestre vagy Eastre) volt a tavasz és a termékenység istennője, egyben a gyerekek legjobb barátja. Az istennő, hogy elkápráztassa a gyerekeket, az egyik madarát nyúllá változtatta.
     
    alex0824, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Köszi!
    Majd kíváncsi leszek, ha elérem a 60- at, akkor mibe botlok bele. :D Remélem nem a bilibe. :D
     
    alex0824, rencsike982, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Morbid maci, egy elvileg sokszor hangoztatott gyerekeknek készült játékban.
    Kedves, meg aranyos ránézésre, de az ihletet a grafikához, Stephen King, Pennywise adta, aki gyerekeket tépet szét és falt fel elevenen. Az "egyedi smink"(tagadhatatlan) és egyéb jellemzők egyezése bámulatos. Morbid azért, hogy pont Krisztus feltámadásának ünnepe utáni nap, egy, a megtestesült gonoszról, sátáni lényről másolt adaptáció bekerült ebbe a játékba!
    o_O
    [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.24
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem értem ezt az újfajta dolgot . :cry:

    Ha többször használjuk , kevésbé hat . De nem az a cél , hogy fogyjon minden ? :p
     
  10. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    1. Nagyon photoshoposok a képek.
    2. A banán és csillag árak nagyon nem életszerűek.
    3. Bolondok napja van.
    :)
    Egyébként jól átgondolva, nem lenne rossz a dolog. De ha lenne is ilyen, akkor azt inkább minimális farmaranyért tudnám elképzelni, az könnyebben beszerezhető ha van mit ráfordítanod a játékra.
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igen , igen , igen .

    De , 3 nap múlva kiderül élesbe , és én szeretném addigra a tökéletes tervet . :D:inlove:
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Jó pénzért csinálnának ilyen segítőket mindenhová, hó elején kiváltanád őket, hó végén meg benéznél hogy áll a farmod! Vagy év elején váltanád és év végén néznél be!
    xD
    Lehetne a fórumra is olyan segítő, aki hsz-eket írna helyettünk.
    Be lehetne állítani milyen stílusban íródjanak a hsz-ek.
    :D
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm, farmerSS és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól hangzik:p

    Mostanában nem néztem a listát , és megakadt a szemem ezen . :inlove:Jó ügyes lett az első .:D

    upload_2024-4-1_12-2-58.png
     
    alex0824, zsani_apja, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ti ketten pótolhatatlanok vagytok, nincs az a segítő aki ilyen hozzászólásokat tudna írni. Utolérhetetlenek, és utánozhatatlanok.
    De álmodozni jó, tehát szép álmokat kívánok. Viszont nem szeretnék alteregókat olvasni helyettetek :)

    ****
    Érdekes áprilisi tréfát kaptunk az idén... Ilyenre még nem is emlékszem, hogy lett volna... Nekem hiányoznak az elmúlt évek mókái és nevetései: víz alatti farm, a bogarak, a földből felugró állatkák stb.
    Ezt a mait csak egy kisfarmon tudtam megnézni, de hol van a nagy, a többi farm? Az induló 20 csillagot már kétszer is megkaptam, de utána semmi...:cry::cry:
     
  15. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Velem nem tol ki a BP ! xDxD

    Bekapcsoltam az animációt /évek óta nem tettem ilyet / és a pöttyösök meg a virágos dallamok izegnek-mozognak legalább a farmomon.
    Őket legalább nem kell keresnixDxDxD
     
    alex0824, Swartsch, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Iza kitett magáért.
    Napi 1,2-1,3 billió tp-t arat naponta az utóbbi időben, így március közepe óta szépen feljött az 5. helyről az 1. helyre.
    Lengyelek az élen a TOP10-ben.
    :)
    Már semmin nem lepődök meg a mai világban!
    Múlt héten vettem két rugóösszehúzó készletet az autókhoz.
    Kellett egy 40 cm-es és egy kisebb 20 cm-es.
    Az üzletben viszont azt tapasztaltam, hogy amíg a 40cm-es 7.990Ft, addig a rövidebb 11.990 Ft.
    Gondoltam jelzem az üzletben, hogy valami nem stimmel a rövidebb árával. Gondoltam arra is, hogy esetleg fel lettek cserélve az árak, de mivel a 40cm-es máshol is 8.000 körül van, így a kisebb árának a hibájára gondoltam.
    Szóltam a pénztáros hölgynek, de mivel nem tudott segíteni így szólt a főnöknek.
    A főnök meg is jött két férfi eladóval, a szárnysegédjeivel. Elmondtam, hogy mi a problémám, hogy mit nem értek.
    A főnök nagyon jó alkalmazottakat választott magának, nem volt nehéz erről meggyőződni, hiszen duóban álltak a főnökük mellé, hogy ez bizony jó árképzés, hiszen mivel a termék rövidebb , ezért "speciális" mert kisebb helyekre is befér az autóknál. Tehát jogos, hogy drágább!
    Imádom amikor a lojalitás, a főnökhöz való, ilyen olyan okokból történő dörgölődzés, megfelelési vágy(írhatnám másként is) felülírja a józan paraszti észt, és ez kollektív egyetértést kovácsol egy hülyeségben! Tipikus esete annak, amikor az alkalmazott érdekből hozzá hülyül a főnökhöz!
    Amikor az árkülönbségeket megláttam én csodálkoztam, de amikor mondtam, hogy jó, akkor mivel nem vagyok palimadár viszek két hosszabb készletet és az egyikből "speciálisan" kb 10mp alatt levágok 20cm-t flexxel, ezzel orvoslom a hülyeségüket és megspórolok 4.000Ft-ot, akkor meg ők csodálkoztak. Csak, hogy értsd, itt egy kép miről van szó:
    [​IMG]

    Még nem döntöttem el, hogy miket váltsak ki a boltból!
    Te miket váltottál ki? A piccolókból pld lehet farmaranyfa is.
    :D:p
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.24
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem akarom a pletyisbe vinni, mert ismerem a hírforrást és tudom, hogy csak álmodozik, vagy tréfál:
    Ellátogatna hozzánk a közeljövőben utazó eladó?


    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Álomnak szép lenne, kár, hogy minden álom egyszer véget ér, aztán felébredünk abból is :)
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csillagokat váltottam ki, abból nem lehet vita. :) Farmaranyfán kívül már nincs szükségem semmire, piccolót meg megitták a felugrálók. :D
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A hangya az mi a ládában , és mit tud ? :D
     
    GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]Kukoricaszüret Több TP/BTPTP/BTP bónusz (mindenre, tenyésztésre is) Bónusz mértéke: 250%01:0040:00A dekor további jutalma 8.700 TP/BTP
    Kukoricaszüret (+): ugyanez + 5X1 db Romantikaláda III A Gombafarm 2 event nyereménye
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.