Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Keresd vissza Kazimir írását! Elmagyarázta... a témát ha jól értelmeztem lezárta!
     
    alex0824 és zsani_apja kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megvan . :inlove:
     
    alex0824, zsani_apja és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mostanában nagyon el vagy veszve!:music: Merre tekeregsz?:D
     
    alex0824 és zsani_apja kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nyár van . :D Kint ténfergek , botladozom a kertbe a krumplibogarak pásztázása közben . xD:wuerg::cry::inlove:
     
    alex0824, -Holdfeny-. és zsani_apja kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    óóóó jajj... Nálad is szedegetni kell őket? o_O:eek:

    Héderváron van egy krumplibogár szobor:inlove: néhány hete jártunk arra... :music:
    Szoborként cuki volt...8) élőben nem annyira-.-:oops:
     
    alex0824 kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egyszerűbb ha seprűvel 5 percenként lehesegeted őket
    Egy idő után elfáradnak a visszamászásban , és éhen halnak .
     
    alex0824 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kertemben nincs krumlibogár...:D mondjuk krumli sem terem...:)
    Humánusabb leszedni és elszállítani megfelelőbb helyre;)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xD Ez komoly? Csak azt ne mond,hogy te ezt tennéd velük, elszállítani.. S hová? A szomszéd kertjébe átdobálni? :D
    A krumplibogár kártevő, nem védett állat. :p
     
    alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A szomszédomtól nem sajnálnám őket.... neki van krumplija is;)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hát ezen jót röhögtem. Elszállítani? xDxD Taxit ne hívjunk nekik? xD
     
    alex0824, HéricsBáró és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindent a cél érdekében:inlove:

    Ide pl jókedvért jövünk;) Ha megvalósul az már jó:inlove:

    Sajnálnám, ha kiszáradna az oázis.... locsolni kell8)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én benne vagyok a taxiba , de a fuvardíjat nem tudom ki fizeti , hisz annyian vannak . :inlove:
     
    alex0824, Ninett79 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Te vagy a sofőr?:D
     
    alex0824 kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Te is! Ha állandóan visszamászkálsz, hogy 5 percenként elhessegesd őket!
    xD
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Kitartó ember célt ér;) A krumpli bogaraknál is:p
    A gyerekeim szerint cuki bogarak....8) s amúgy is a krumplit nem szeretik:music: Egyszer valaki viccből azt mondta nekik, hogy ha sokat esznek belőle szőrös lesz a talpuk:oops: Azóta még kevesebb fogy ha véletlenül a menübe kerülo_O
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :D

    A mai napra hoztam ezeket a képeket:​

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    HéricsBáró, Swartsch és Kuzdern kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Állati jó a mottódxDxDxD
    Én most a gyopáron serénykedek... ebben a hónapban le kellene még dolgozni 8500 pontot...
    S jön a telihold is... ott sem lesz lustálkodás;)
    És közben füzeteket cimkézek... rajz, technika, matematika dobozokat pakolok össze... Unatkozás kizárt;)
     
  18. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Olyan ez mint egy autó karosszériája, ha mindig odafigyelsz rá, alvázvédőződ rendszeresen, üregvédelmet csinálsz, figyelsz a vakrozsdára, eltávolítod időben, tehát törődsz vele, akkor nagyon sokáig jó és kitartó társad lesz. De ha tojsz egy nagyot az ilyesmire, akkor 10-14 év alatt kirohad alólad a kaszni úgy, hogy nincs az a karosszérialakatos, aki azt helyrehozza. Itt folyamatosan voltak visszajelzések, javaslatok a játékosok és a moderátorok felől is. A reakció meg általában a nagy semmi volt a legtöbb esetben, vagy a teljes elzárkózás. Akik elhagyták a játékot az elmúlt években, azoknak megvolt erre az okuk. Ezeket a játékosokat pl pár pikkoló lehetőségével nem fogják visszacsábítani, az ilyen és hasonló ötletek már akkor halottak, amikor megszülik őket. Itt is anno megindult a rozsda már rég, nem figyeltek oda rá. Nincs az a technika , ami a rozsdából újra lemezt faragna. Vehetnek az utastérbe új üléshuzatot, vagy légfrissítőt, ez a lényegen nem fog változtatni. Persze minden változás lehet jó azoknak, akik még kitartanak a játékban, de minden ilyen változás, ami az inaktív játékosokat akarná visszahozni, egyszer ugye nagyon harmat gyenge, másodszor meg egy elég későn történő próbálkozás.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem gondolom, hogy ezzel visszacsábítanának bárkit is...:music: De még nem látjuk a folytatást...
    Picit biztosan adtak egy lehetőséget a kis farmoknak;)
    Nem vagyok autószerelő.... de a játékmesternek írtam már többed magammal pár ötletet.... Jó lett volna látni mi jut el hozzá...
    Mit tartottak érdemesnek a továbbításra... A legjobb az ötletmorzsáinkat szeretném felfedezni a jövő újításaiban.
    Többször jeleztem mit kellene tenni a játékos barát játékért /fórumért... 8) - Volt pozitív tapasztalat is...
    Nem lehet minden a kedvünkre való:oops: Időnként be kell venni a lesz...om tablettát....
    Ha már nem adja az autó amit elvárok tőle, akkor lecserélem...;) Ha a márkával - típushibával, van gondom... akkor kipróbálok másik típust másik márkát....
    Alapból márkahű embernek tartom magam... nem csapongok, kihozom a jelenből a saját elvárásaim alapján mért legtöbbet...
    Jelenleg, nem látok óriási hibákat....8) Nem azt mondtam, hogy nincs hiba... De némi toleranciával, simán játszható a játék...
    Sőt, apróságokat szoktam jelezni... S figyelnek rá:music: Pedig nem magam miatt jelzem... hiszen én ilyenekkel simán együtt tudok élini... De ha már találkoztam a hibával - hibának vélt dologgal... akkor adni kell egy lehetőséget a javításra!

    Légy már egy kicsit pozitív!:inlove: Kérlek;)
     
  20. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nem volt nagy dolog, egy kedvezmény azon a napon azoknak, akik piacolnak. Mondjuk úgy, hogy adó mentes nap, napok. De ezt is elvitte magával a piacösszevonás. Volt róla terv, leírás, meg a játékosoknak pletyi. Vártuk hónapokig, hogy na most, na most, aztán az lett belőle amit most látsz, azaz nem látsz.
    :)
    Teljes mértékben az vagyok ezért írtam. És remélem, hogy nem terhelik tovább a játékot feleslegesen.
    Pozitív vagyok és csak úgy gondolom, hogy ijesztgetés csupán bármi nagyon nagy szabású dolog.
    Mert engem inkább megrémít, mint megnyugtat.
    :D
    Nagyon tetszett a központ válasza a szomszéd kijelző miatt.
    Nem működik az átállás óta, évek óta. Egy valamilyen hiba miatt.
    Amit bármikor most kijavíthatnak!
    "-Drágám 1 éve kérem, hogy a pincében csináld meg a villanyt mert rossz. Nem látok a sötétben.
    -Értem szívem, de nem tudom mi lehet a baj!"
    5 év múlva:
    "Szívem mindjárt jövök, csak lemegyek kicserélem az izzót a pincében , mert holnap meg kell keresnem apád régi fűnyíróját, mert a miénk bedöglött!"
    Na! Van ilyen!
    xD:p
     
    Utoljára szerkesztett: 1.8.24