Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor már csak az a kérdés , hogyha jól látom , van sün tojás is , ami a kacsa kata szupertrágyára hat . :D
     
    GA-BI-O-Farm, alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Panellakó fáraóhangyának tűnik. Csíp ha kell!
    De persze lehet, hogy Gyöngynek van igaza!
    :D
    Egy területet, kicsit száj húzkodva, de beáldoznék rájuk.
    :music:
     
    Swartsch, HéricsBáró, farmerSS és 3 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Egyenlőre csak gyűjtöm a ládákat, meg sem nézem mennyi van. Annyi mindent zúdítanak ránk, hogy nincs idő a láda bontogatásra. :D
     
    Swartsch és alex0824 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt hittem értelmes játékossal beszélegetek itt, sajnálom, hogy csalódtam. Viszketegségben szenvedsz? Én nem vittem oda, mert tudom hogy a hír fals, és ezt le is írtam finoman ide... Erre Te mit csináltál?:eek::oops::mad:
     
    Swartsch, HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Semmilyen pletykát nem hagyunk cserben ! :D

    Valamikor , rendszerezni kéne a április 1 pletykákat , mert határozottam emlékszem , benne volt a hangya .
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem értek veled egyet, vannak olyan olvasóink akik nem tudnak szelektálni a pletykák között, ők ezt is készpénznek vennék és hiú ábrándot kelthetnénk bennük.
    Az április elsejei pletykák szerintem csak téged izgatnak, tehát csinálhatod a rendszerezést a saját kedvedre...
    Az aláírásodban bőven elférnek, aki akarja majd megnyitja onnét.
     
    Swartsch, HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A pletyka sosem készpénz:music: Ábrándozni meg jó:inlove:
    Lássuk;) Jók ezek az álhírek;)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Áthoztam a válaszomat ide, mert a pletyisben ez már OFF lett volna.
    A szinkronizáslás után is majd csak ott lehet megnézni a banki felületen. Remélem ez lesz az egyetlen macera vele és nem vonz be más hibát is az óra kivétele..
    Sajnos én többször is jelentettem az automata aratóval kapcsolatban hibát, ott aratott ahová be sem léptem.... Csak a felröppenők totemoszlopából láttam meg, hogy aktiválta magát és aratott.

    A felhőről tudtuk, hogy nem jó (hibás a besorolása, ezt javították ki és helyezték át a helyére. Én, ha neked annyira fontos figyelned azt a felhőt felléptetném a helyedbe az egyebek elejére akkor pontosan látni fogod, hogyha aktív.
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern és Swartsch kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nekem hiányzott, hogy nem látom a hátralévő időt, amióta bejött a plusz. Nekem az mínusz volt. :D
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :D nekem is az lesz.... már mint mínusz... hiányozni fog.:D
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Szerintem meg most van a rendes állapot, ami nemrég óta van így, hogy újra mutatja a hátralévő időt.
    Csak kicsit késésbe vannak az adatszolgáltatással.
    Nálam is aratott mindenütt a faarató, ha be volt kapcsolva, ott is, ahol nem is jártam, főleg ha a gyopin jártam és
    visszajöttem a farmra. Jelenleg szerencsére ez már megszűnt és remélhetőleg így is marad.
    Gondolhatod, hogy felléptettem az első helyre, csak miután nem tudtam a nevét, így elég macerás volt rátalálni, hova
    suvasztották be. Főleg hogy az egyeb vége felé, ott is felbolygatva, az addig sorba rakott sorokat, aztán a 130 akárhanyidik
    helyről kellett felléptetni az első helyre, közben emlegettem is őket rendesen.
     
    Swartsch, -gyöngy-581, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Egyszer, ha úgy lesz pénzem, három monitort szeretnék majd. Egyiken lesz a FARM, másikon ERA harmadikon pedig a MA :D
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.24, 16:35
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és Kisvöcsök kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezek szerint feldarabolod, csak el ne tévedj a sorrendiséget illetően.:)
     
  14. Jane_tt

    Jane_tt Fórum-zöldfülű

    halihoó!
    A ma szerzett információkból egyet kiemelnék. A világ legfiatalabb embere 62 éves. :D Mondjuk, hogy a víznek két alkotórésze van, az már nálam is kiverte a biztosítékot. :D Azt mondták a csajok, a víz, az csak víz. :D