Visszajelzés Otthonülők csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 10.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Örülök neki, hogy tudtam segíteni :)
     
  2. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Eddig 13 lépés van meg az 54-ből. Elég lassan haladok, de talán majd most hétvégén sikerül begyorsítanom! Még elég sok idő van, meglehet ez!
    Mindenkinek vírusmentes jó játékot és kicsit jobb időt kívánok, mint a mostani!
     
    Ms.AbyZu, imi010, nyuszi63 és 5 más kedveli ezt.
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Az eventet befejeztem. Minden területre szükségem van, az ültetvény is ezek közé tartozik.
    [​IMG]
    Mindenkinek sok sikert kívánok az eventhez.
     
    cskati01, imi010, steve223 és 17 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez tetszett. 600 almát elkérni 3 ződ pörgetésért. Nagy bót. Jöhet belőle vagy 30 mandragóra.
    De eladnék egy disznót egy Ferrariért!
     
    briguka, bobszi_0, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  5. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Köszönjük szépen, hogy ebben a nagyon nehéz időszakban is gondoltok ránk.:inlove:

    BTW, most kezdtem el csinálni, termelni a növényt, szerintetek van esélyem még nyereményeket szerezni vagy inkább felejtős?:eek:
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Leho69! Szép vasárnapot Neked:inlove:

    Milyen igazad van. Nekem fel se tüntxD Az viszont feltünt, hogy késöbb 20 birkagyapjút es 40 rénszarvast kell
    beadni>:( hurrá... nekem van 3 narancs ólam. Fejlödési idejük egy fél vegtelenség:cry:
    Ès ahogy a BP ismerem több mint valószínü, hogy rövid idön belül egy újabb eventben is beadandó lesz.
    A birkagyapjút mérgemben meg se néztem xD
    Èn most kiszaladok a piacra hátha kapok ezt azt;)
     
    -kaktuszable-, Fatther, Ms.AbyZu és 4 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az event nagyon hosszú még.

    Ha nem is érsz végig, vagy a felhősorig, akkor is minden beadással szerzel valami apróbb-nagyobb dolgot, amit a farmod fejlesztésére fordíthatsz.
    A nyereményekért olvasd át kérlek az ismertetőt: https://board-hu.farmerama.com/threads/otthonülők-2.20254/
     
    Éva0315, Ms.AbyZu, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Vasárnapot!
    A 4. zöld csíkom lett meg az imént...van még mit csinálni:)
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  9. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Nekem is a mandragóra jutott eszembe. Inkább lennének szerényebb nyeremények, csak a virágdrótot és ezt ne látnám.
     
    Ms.AbyZu, bobszi_0, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Ha mindig azt nézném mikor mit kell az eventbe beadni, soha nem eventeznék.
    Azonban számomra nem számít mit kell beadni, hanem az élmény, hogy megtudtam csinálni.
     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! ez a te szinteden már nem szabad problémának lenni...már nálam se az;)
     
    Ribiszke, inanna11, vihence és 5 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha a játékosok egy picit is figyelnének ilyenekre, nagyon gyorsan lehetne fejleszteni az eventkészítési képességüket. Minden kritikánál többet érne.
    Az ember bármit meg tud csinálni, ha akarja, és megfelelően áll hozzá. Csak az a kérdés, hogy megéri-e? Én rengeteg olyan dolgot csináltam a farmomon, ami másnak eszébe sem jutott. Ha elmondtam, azt mondták, hogy nem lehet.
    Amikor 4 éve leírtam, hogy 24 óra alatt bármely farmot 40es szintre viszem, piacától függetlenül és egy huncut fillér nélkül, egyesek hazugnak neveztek. Pedig tucatnyi farmmal kipróbáltam. És akadt olyan is akkor, nem egyszer, amit bőven 12 órán belül teljesítettem.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.20
    Éva0315, Ribiszke, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    [​IMG]Túl vagyok az eventen.
    Reggeli aratással kész lettem,megjött a felröpim,már arra vártam csak.
    Jó éjszakát mindenkinek.
     
    Éva0315, Ribiszke, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  14. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sikeresen befejeztem az eventet! xD
    További jó munkát kívánok mindenkinek! :)
     
    Éva0315, Ribiszke, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Ez így van. Én össze is gyűjtöttem az évek alatt több, mint 200 almafát, hogy legyen egy földnyi, mert sok kell. De hosszú idő van még, szerintem le tudod termelni. Nézd meg előre a táblázatból, hogy mi kell még (a #9 hozzászólásban Gyöngy összesítette). Amíg gyűjtögeted a molyhos virágot és a szappanokat, van idő a többit is letermelni, esetleg piacról beszerezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.20
    Éva0315, Ribiszke, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  16. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Hehe...!

    Jól benéztem ennek az eventnek a végét, a tegnap kiforgatott 2 bónuszra szupertrágyát és KK-t nem kímélve termeltem mint az őrült..
    Kicsivel 2 óra előtt készen lettem, erre látom, hogy még 335 óra van hátra..
    :):):)
     
    nyuszi63, Hahacska, ulmo12 és 6 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha kevés az alma , van szerencsére olyan láda , amiben lapulhat .

    318 db Téli csemegés láda II

    [​IMG] [​IMG]


    216 db Almás láda

    [​IMG]

    204 db Mikulásos láda

    [​IMG] [​IMG]

    A fagyos móka láda adhat Téli csemegés láda II -őt .
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.20
    maszilva, Ms.AbyZu, BackOffice és 7 más kedveli ezt.
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nem is néztem, mit ad, csak adogatok befele. xD
    ....most megnéztem a nyereményeket. Csak a Fényfesztiválra emlékeztem, :p, de nem rossz a többi sem. Vannak ilyen sima pörik meg kis izék is, de azért ha például valakinek sok kiváltani valója van a Bahán, akkor innen szerezhet jó pár banánt. :) Én szeretem a titkosakat is, hátha kijön belőlük valami, ami kéne.:p:)
    Megnéztem, 471 almafám van. :inlove::) Gondolom, vettem két területre valót, aztán még lettek hozzá. :) Néha tényleg termelek sok almát, mert nagyon utálom, hogy olyan sokba kerül a piacon. :eek:
    Gratula! xD Legalább már használhatod másra a területet. :) Én 28 beadásnál járok. :)
     
    Fatther, Éva0315, Ms.AbyZu és 7 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezen jót kuncogtam, mert én is beruháztam három területre való almafát valamikor még régen az ősidőkben :D Aztán elfeledkeztem róla, megvettem újra, így elég sok almafa boldog tulaja lettem :D xD:cry:xD

    Az eventtel végeztem, köszönöm a játékmesternek ezt a nyugodt, aranyos kis játékot ami még a piacot is megmozgatta egy kicsit :D

    Hasonló sikereket mindenkinek aki még csinálja :)
     
    maszilva, Ms.AbyZu, Hahacska és 8 más kedveli ezt.
  20. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    A 40. lépésnél tartok.
    Szép,nyugodtan haladgatok.
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.