Visszajelzés Pávák parádéja csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 7.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tess6308

    tess6308 Haladó

    Az eventet reggel befejeztem ! Az titkos állatkáimat kitettem !
    Ime az eredmény : -Retro lajhárvacok ++ ,-Sárga szőnyegcsomozó,-Narancs makitomboló,- Narancs pandakuckó:( (tele van velük a pajta )
    Az utolsó nyitása előtt arra gondoltam szomorúan : Hát nekem már nem jár semmi jó !
    Ekkor bejött utolsónak egy RÓZSASZIN pandakuckó !!!:D:D :DKÖSZÖNÖM !
     
    taga1, .barbi1., drunyi és 2 más kedveli ezt.
  2. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    A pávák bűvölete megtörtént. Eventet 100%-ban befejeztem. :)
    Ez az egy örömöm leltem benne, mert nyeremények a trágyával lettek egyenlőek. :)
    De mivel szorgalmas farmer vagyok, így nem hagyhattam befejezetlenül az Eventet :)
    Pedig sajnos a Farmszomszédaimmal együtt többet érdemeltünk volna. De látszik nem vagyunk elég szorgalmasak :)
    Akár ingyen munkálkodunk akár plusszal gazdálkodunk. Többet nem érdemlünk látszik :)
    Csak reménykedhetünk hogy talán a következő Eventnél majd értékelnek minket majd farmtársaim :)

    Így kívánok sok gratulációt akik befejezték velem együtt az Eventet. Aztán pedig kitartást akik még csinálják. :)

    Üdv: DRAGON86
     
    Gio és .barbi1. kedveli ezt.
  3. hami-mami

    hami-mami Utánpótlás-írogató

    Hát ezt nem hiszem el 190.000-ből megvan 127400 és hiába tettem ki a piacra áron alul sok mindent semmi nem kelt el hogy tudnék még pávát venni hogy az utolsó is meglegyen. Egy darab szivárványos pávám van de azt nem fogom betenni.
    Hát ezért buktam az utolsót:(
     
  4. hami-mami

    hami-mami Utánpótlás-írogató

    Most hogy vége az eventnek tele vagyok csp-vel mert érdekes módon minden elkelt.
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event a végéhez ért, találkozunk a következő eventnél.
     
    Gio, .barbi1., HéricsBáró és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.