Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pelzsu

    Pelzsu Utánpótlás-írogató

    Már nagyon bosszant hogy a moziban mindig csak a Pallas Ludens jön elő. Tűnj már el!
     
    zigus kedveli ezt.
  2. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    A bahás tápkeverések idejét nem akarják rendberakni? Elég "vicces" hogy 100 flamingótáp keverési ideje 82,5 óra. Így is állandóan megy a bahás tápkeverés, de ha behoznak még ide is 20 titokólat, akkor fizikai képtelenség lesz tápot keverni hozzájuk.-.-
     
  3. zigus

    zigus Törzsjátékos

    OK, kitörölték a válaszom nem is baj, de most még leírok egy hibát ami nem lehet a gépem vagy a net hibája és másoktól is tudom ,hogy nem működik már elég régen az ajándékok küldését nem lehet a kis kék kockával megoldani mert nem nyílik ki így be kell menni a városba és onnan küldeni vajon miért is ???
     
    orchidea6969 kedveli ezt.
  4. Entgirl

    Entgirl Fórum-zöldfülű

    Helló! Általában mennyi ideig kell várni arra, hogy mentor legyek? A mentorrendszer hónapok óta nem aktiválja a jelentkezésem, hogy pontosan mióta, sajnos már nem tudom..Vagy mindenkinél több hónapig tart az aktiváció?
     
    orchidea6969 kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem tudjuk megmondani, hogy mikor lehetsz mentor.
    Nagyon sokan várnak erre, sőt a csibék érkezése is bizonytalan ...kevés a kezdő játékos, aki aktív is.
    Türelmesen várj, kérlek.
     
  6. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    tetszik, hogy a játékot folyamatosan újítják
    és igyekeznek minél szórakoztatóbbá tenni a számunkra: köszönet érte.:inlove:

    Tudom, segítő szándékkal, de néha történnek olyan újítások is,
    melyek fölöslegesek, sőt esetleg rontják a játék élvezetét.

    Ma meglepődve láttam a kijelzőn, hogy ... M csengőpengőm van.

    Minek a rövidítés? Látni akarom, pontosan mennyi van a bukszámban,
    nem csak akkor, ha az M-re viszem az egeret.

    Az újítás szerintem fölösleges, nem tetszik: szeretném visszakapni a normális régi számkijelzőt.

    További jó munkát, jó játékot kívánok!:)
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A ...M kijelző a csengőpengő vagyonunk esetén a milliós értéket jelöli. Rövidíti, mert tizedestört értékben írja ki számunkra a rendszer a csengőpengő vagyonunkat. (Sok játékosnál a száz- és ezer-milliós vagy annál nagyobb érték a sávban már zsúfolódik, ezért próbálták ezt a Milliós jelzést mutatni - a sáv hossza karakterekben véges, a csp vagyon viszont végtelenül gyarapodik).
    Ha rákattintunk, akkor a teljes értéket látjuk -- nem elérhetetlen a látvány, csak kattintás kell hozzá.
    Talán megszokható lesz ez is ...
     
    sziszi1965, Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    sziasztok!
    Örülök,hogy a kerék pörgetése 5-ről 10 tárhelyre bővült!
    De egy fejlesztéssel miért kell egy másikat elrontani?
    Miért kellett a csp értékét tizedes vesszővel írni? Szerintetek látom,hogy mennyit ír jóvá a csp-t adó dekorációk aratásakor?
    Jah, ez a bizalom... én bizzak meg bennetek,de ti nem bíztok bennem,mert ha eltűnik valamim,akkor nekem kell bizonyítanom, hogy volt...
    bocs,de ez ki kívánkozott,mert egyre rosszabbak a fejlesztések... a gazdakör is olyan maradt, amilyen... senkit nem érdekel a panaszunk?
    szép estét...
     
  9. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!
    Nagyon zavaró a csp- sávot ért változtatás!
    Szeretném visszakapni a régi változatot! Nem szeretném ezt megszokni.
    Köszönöm, ha továbbítjátok.
     
  10. J.Zoli

    J.Zoli Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! a léghajón keresztül cserét bonyolítottam le.tejfát adtam egy huangpi fáért. a fa hozzám nem érkezett meg többszöri frissítés után sem.irtam üzit a megjelölt cserepartneremnek ő megkapta a fát.J.ZoliID: 18464297 köszönöm ha vki válaszol mi lehet a hiba
     
  11. P6tron

    P6tron Fórum-zöldfülű

    Nekem kiírja a teljes pengőösszeget, illetve ha ráviszem az egeret, akkor egy fehér buborékban ismét megjelenik, de nekem csak 7 számjegyű pénzem van. Ahol nyolc számjegyű, ott már kerekít, és akkor sem működik, ha ráviszem az egeret.
     
  12. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!:inlove::)
    Szeretem látni a kis vagyonkámat.:oops::p Nagyon zavaró, hogy nem látom. :mad:Nincs időm piacozás alatt tételenként a szövegbuborékot előcsalni, főleg, ha csak frissítés után látszik egy rövid ideig. :eek:>:(Legalább a buborék legyen tartósan elérhető.....;) A pénztárcámban is látom a pénzt:p, na jó azt csak a buborékban látnám ott is csak az utolsó pár számjegyet:D
    Kérjük szépen:inlove:, ezt is lehessen egyedileg szabályozni egy bizonyos összegig:). Reggelre visszakaphatnánk a régit?:D Köszönöm!!! ;):p:)
     
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Szeretném visszakapni a régi Csp-számlálót. Az újítással a piacozás alatti Csengőpengő fogyást nem lehet követni. Márpedig aki sokat vesz/elad, ez fontos szempont.
    Javaslom a Csp-számláló "meghosszabbítását", akkor beleférne a 100milliós összeg is.
    Köszönöm szépen !!!
     
  14. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia!

    A kommentelgetés eddig is és eztán is ki lesz törölve - nem csevegő, nem kontrázgató, nem egyetértő, nem hozzáfűzögető stb topik.
    Panaszkönyv - ennyi és nem több.
    Első hozzászólás tartalmazza a használati feltételeket.
     
    sziszi1965 és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. hadebuda

    hadebuda Fórum nagymestere

    Sziasztok! Nekem sem tetszik az új csp jelzés. Az sem minden esetben működik, hogy tartsam rajta az egeret és akkor majd mutatja. Kérlek továbbítsátok, hogy a régit szeretnénk vissza. Köszönöm!
     
    Marcsifarmja, heureca3, Farmer*54 és 7 más kedveli ezt.
  16. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Kérem vissza a régi csp számlálót! :mad:
    Igenis, hiába kattintok, vagy viszem rá az egeret, nem látszik a pontos összeg. Sütit pedig nem fogok minden egyes belépésnél törölni. Engem nem zavart a sok szám egymás mellett, és ezzel nem vagyok egyedül. -.-
     
  17. bobita

    bobita Junior szaki

    Ez már megint borzasztó újítás! Nem elég a rossz gazdakör, akkor most azt sem lehet látni, hogy mennyi CSP-t gyűjtünk vagy éppen költünk a piacon! Ennek megint mi értelme! Érdekel ez egyáltalán valakit?!
     
  18. vmuki04

    vmuki04 Aktív író

    Frissítés után kb. 5 percig működik a teljes CSP összeget mutató buborék. Utána se kattintás se az ha ráviszem az egeret semmit nem eredményez. 5 percenként frissítsek?????????????? Rossz ötlet (újítás??), és nem is működik. Nagyon nem tetszik!!!
    Javasolnám a régi változat visszaállítását, vagy akinek milliárdjai vannak, az át tudja kapcsolni a mostanira.
    :mad::mad::mad::mad:
    M
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mielőtt nekiesik Mindenki a Moderátoroknak , gondoljatok arra , hogy ők is Emberek , érző lények.;)
    Beszéljetek úgy Velük , ahogy szeretnétek , hogy Veletek beszéljenek.:p
    Nem ők a Játékfejlesztők , így amit Ti mondtok , azt csak továbbítani tudják a Központ felé . :)

    Szóval jelezni szeretném a Moderátorok felé , hogy értesítsék a Központot , hogy Szerintem ez most Nem jó fejlesztés.:cry::cry::cry::cry::cry:

    Kitartást kívánok Maguknak , ezt a hatalmas panaszáradatot kezelni Maguknak. :oops:
     
  20. zorcso

    zorcso Aktív író

    Sziasztok!
    Nálam sem működik, hiába kattintok, nem mutatja a CS pontos összegét.
    Hiába megyek rá a CSP összegére, akkor sem jelenik meg a szövegbuborékban.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.