Panaszkönyv archív

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bogisaci60

bogisaci60 Fórum hercege

Hiába mozgatom, hiába rángatom, hiába próbálom több böngészőn, hiába takarítom, akkor sem írja ki, hogy pontosan mennyi CSP-m van :mad:
    Nem, nem akarom megszokni, megszeretni ezt az újítást! Pontosan tudni akarom, hogy mennyi pénzem van! :cry:

2. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

3. hóóvirág

hóóvirág Fórum félistene

Sziasztok!

Az új hír a csp-sávról engem cseppet sem vidít fel, szépen kérlek, továbbítsátok, hogy kérjük vissza a régi változatot, mert én is hiába tartom ott a kijelzőn az egeret, nem és nem jön elő a buborék. Hiába teszem az M-re, hiába a számra, semmi. Ez így nagyon nem oké. Hát csináljanak helyet a kilencjegyűeknek is! A csillagnak minek akkora hely? Abból sosem lesz tízezres nagyságrend, azt nem lehet lecsökkenteni?
    Ez így nagyon béna.
    Köszi, ha továbbítjátok továbbra is.

4. drixon

drixon Aktív író

Sziasztok! Olvasgattam a hozzászólásokat és arra döntöttem, hogy nem írom le sokadjára én is a Csp-sávról a véleményemet mivel ez nem segít az eredetire való visszaállításhoz, viszont a jelenleginek én is ellene vagyok és kérem a visszaállítást.
    Köszönöm.

5. kiscicuka

kiscicuka Járnitanuló

Akkor most azok vannak büntetésben, akiknek 9-10 jegyű a vagyonuk?
    Firefoxot használok, mégis akadozik, nem mutatja ha ráviszem az egeret. Annyiszor kell ki-be lépnem, ahányszor látni akarom:((( Mire jó, hogy az első 5 számjegyet látom, semmi többet? Szeretném vissza a régit, nekem szimpibb volt ha az egészet láttam, kivéve a "filléreket". A FA-nak és a csillagoknak minek akkora hely???

Utoljára szerkesztett: 30.9.16
  6. pokroc

pokroc Fórum-zöldfülű

Sajnos bárhova húzom - vonom az egeret nem látszik a pengő összege, és!! nem kilenc számjegyű a vagyonkám :-( a farmerama önkényurai, így akarják csökkenteni a játékosok számát? nálam ezzel betelt a pohár :-( minek töltetnek véleménykérőket, ha utána nem javítják, hanem csak rontják a játékélményt???????????????????????

7. mamarygen

Sziasztok!

A 2016. szept. 29-i hivatalos kiírásban az is szerepel, hogy a "felülvizsgálat" ill. módosítás a következő szinkronizálást követően lesz látható.

*-ToFarmer-* kedveli ezt.
  8. pormacska1

pormacska1 Fórumfelvigyázó

Ne csak panaszkodjak,hanem dicsérjek is,köszönöm,hogy ilyen hamar elrendeződött ez a CSP mizéria KÖSZÖNÖM.
    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

9. zzanya

zzanya Utánpótlás-írogató

szia ma reggelre el tunt a csp volt 101 milliom es 12 milliot hagytak meg es afoldrol ket europai borz kerlek nezetek utana zzanya id 53533562 koszi nagyon banatos vagyok

10. mamarygen

11. Gereblye

Gereblye Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Már megint amiatt írok mint korábban és tényleg rettentően idegesítő megy az event és kéne a "trágya" , drága pénzért megveszem (most csak 50-100szoros de a 6-800 szoros ár is előfordult már!) , vagyis csak megvenném de nincsen mit! :((
    Ez így fog menni minden termesztős eventnél , mert nem találtok rá megoldást?! Korábbi ötletem bemásolom:
    """Volt egy ideig hogy korlátlan volt a vételi lehetőség de akkor meg folyamatosan az egekben volt az ára ! Nincs valami arany középút amikor nincs kellő mennyiségű "termésfokozó" akkor generálódna az átlagáron egy ideig, (amíg magához nem tér a piac)!"""
    Erre kéne megoldás DE nagyon szerintem sok sok gazda fellélegezne ha megoldanátok valahogy!?
    Nagyon köszönöm! :)

üdv: Gereblye ID: 1878204

Sziasztok!

Kicsit részletezem a "régi és mostani" helyzetet, ahogy tudom!
    Az a legjobb az egészbe hogy nagy nehezen be kell jutni a "belső" körbe ahol ki kell választani az ajánlatot és amikor valaki épp nem nyomkodja a frissítést 1000 -el akkor rálehet talán nyomni az épp bedobott "kupacra" már hogyha a -sorban álló/k közül valaki- meg nem volt gyorsabb éppen! De az elején a "belső körbe" is csak úgy juthatsz be ha valaki 1-1 db ot fel tesz eladásra piacra, de mivel a már említett belső körben ott vannak mire belépsz már rég elvitték!! :((
    Nem tudom szerintem nem voltam elég világos de aki szeretne tr. venni az tudja miről beszélek! :(

Köszönettel egy "még kitartó" játékos!

üdv: Gereblye

Összevont hozzászólások!

Ne feledd kérlek, ez a panaszkönyv, és nem a "fejlesztési ötletek" topic!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.9.16
  12. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia! Mert az már archív. Le van zárva!

13. zzanya

zzanya Utánpótlás-írogató

elnezest de meg nem kaptam valaszt hogy szeretnem ha meg neznetek hogy ki garaznalkodot a farmomon halehet a masik oldalt azt irtak hogy a szuportnal lehet koszi nagyon bant id 53533562

14. mamarygen

Ismételten kérlek, olvasd el az első helyen feltett gondodra adott választ!
    https://board-hu.farmerama.com/inde...se-Ól-fa-dekor-elem.13098/page-63#post-578852

Itt, a panaszkönyvben is írtam, nem tehetünk semmit a fórumon a problémád megoldásáért!

A support közreműködését kell kérjed!

Tedd meg a biztonságodért a legfontosabb lépéseket, cseréld le a jelszót, és az e-mail címedet is!
    Kaptál hozzá segítséget!

Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  15. baby

baby Utánpótlás-írogató

szia
    segitséget szeretnék kérni.
    az eventnél a 4körben kiválasztottam a kórus, zenekar, dal és nem akar tovább engedni.
    valahogy nem tudom tovább csinálni igy az eventet, a másik farmomon semmi hiba. ezért gondolom nem a gépemmel van a hiba.
    gabriell72
    ID:17446152

16. mamarygen

Szia!

Nem igazán a megfelelő helyen kérsz segítséget!
    Ez a topic a Panaszkönyv, a panaszok lejegyzésére készült.

A help topicoc valamelyike (kb 30 van) a megfelelő erre a segítségnyújtásra.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php#segitseg.275

A jelzésedre egy javaslat:
    Ellenőrizd, biztosan kiválasztottad-e a kórust, a zenekart és a dal ikonját!

A zöld gombot kellene a jobb alsó részben megnyomni!

Ha akadályba ütközik, nem tudod működtetni, akkor zárd be az event felületét, majd frissítsd a böngésződ címsorában az aktuális oldal újratöltése ikonnal a játékot!
    A frissítés után lépj az eventablakba, és folytasd a feladat teljesítését!

17. moric67

moric67 Haladó

melósok vásárlása:
    ezen a birtokomon át llítodott a zászló
    más nyelvre
    nem tudok vásárolni bankkártyával
    suppottod nem érem el
    moric67
    ID10901150
    aki tud segíteni
    KÖSZÖNÖM!

18. mamarygen

Szia!
    Tudnál segíteni abban, mi a gond a support elérhetőségével??

Kapsz hibaüzenetet? Mi áll abban??

A support elérhetősége, https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/
    [​IMG] Az általános kérdések témakört választottad??

19. moric67

moric67 Haladó

szia
    leírom a gondomat
    beírom a kódot
    és megállt a tudomány általános témakört választottam
    hibaüzenet nincs
    másik farmon működik minden
    farm magyar nyelven van
    vásárlásnál más
    nem tudom magyarra állítani

20. mamarygen

Te nem is fogod tudni a vásárlásnál látható zászlót átállítani!

Ehhez kell a support segítsége. Ezért kell számukra írni, megindokolni, mit látsz, mi történt, jártál-e külföldön, stb..

Kérlek, pontosan add meg, mikor írtál, mikor akartál először a supportra írni levelet?

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.