Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gaba5555

    gaba5555 Fórum-zöldfülű

    Sajnos ez nem megy!!!!!!!!!!!!!
     
    zigus kedveli ezt.
  2. guruzoli

    guruzoli Aktív író

    Tiszteletlen BP!
    Két hete szívunk ezzel a játszhatatlan játékkal(f@ssal). A bárhová írok, csak türelmet kértek. ELFOGYOTT!!!! A mai nap folyamán is több órán keresztül nem tudtam belépni, miközben elhasználtam az érésgyorsítókat! Most ismét kapunk kárpótlásként 2xparti pörgetést, meg valami t@k@m tudja varázsládát????? Azt hiszem ez rohadtul nem ferr!!!!!!!

    Most is bármire klikk, egy nagy nulla!!!!
    Bármit szeretnék tenni, frissítés nélkül nem megy!!!!
    Ez már mint régebben írtam, csak a pénzlehúzásról szól.

    Minden tiszteletem a modiknak!!!! Sajnállak benneteket!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.20
  3. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Végre beengedett a játék, egész délután sem Chrome, sem Edge nemtudta betölteni, keresztet kaptam tőlük a fehér képernyőre. Most már csak az a bajom, hogy amit tegnap kipörgettem termésbónuszt, az szépen elúszott kihasználatlanul mert nem engedett be a játék.. Na ez az, amit nem fog tudni kárpótolni a BP. Szerettem volna mielőbb túllenni az event nagy részén, erre nem hogy előredolgozni, hanem belépni sem tudtam, mikor mások meg már be is fejezték a termelést az egyik területen pl.. Na ezt hogy akarja a központ kompenzálni?

    Modik, nektek minden elismerésem! Amit Ti itt kaptok hideget-meleget a játékosoktól a játék miatt, nem irigyellek Benneteket. Nem rátok haragszok természetesen én sem, csak ez már sajna nem az a játék, ami kikapcsolja az embert 1 órára a szürke hétköznapokból, hanem csak idegesíti... :S

    Üdv. Tl
     
  4. LelkesZsuzsa70

    LelkesZsuzsa70 Utánpótlás-írogató

    Végre beléptem, oda a szupertrágyám, és a kipörgetett kétszer +1-és bónuszom, ez csak kínlódás.
     
    -KarinaGazda-, zigus és guruzoli kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyetlen dolgot pontosítok csak.
    NINCS éves prémium előfizetés. Senki nem tud egyszerre egy hónapnál többet megvenni.
    Be lehet állítani a banki felületen, hogy automatikusan levonják az árát és ne kelljen havonta erre figyelnie a játékosnak. De csupán ennyi a lehetőség.
     
  6. LelkesZsuzsa70

    LelkesZsuzsa70 Utánpótlás-írogató

    "Néhány játékos lassulásra, belépési, betöltési problémákkal találkozott az elmúlt napokban. Ezt egy bot program okozta, amely hatással volt az általános teljesítményre. Észleltünk néhány adatbázis problémát, de most sikerült azonosítani a bot programot. Letiltottunk minden olyan farmot, amely használta ezt a bot programot.

    Ismét felhívjuk a figyelmeteket arra, hogy szigorúan tilos külső programokat használni. Ezek nem csak a szabálytalanok, hanem befolyásolják a normál játékmenetet.

    Folyamatosan figyeljük és tiltjuk le azokat a farmokat, amik megszegik ezt a szabályt.

    Mivel ártatlan játékosok is szenvedtek ettől a helyzettől, egy ajándékkódot készítettünk számotokra.

    Bízunk benne, hogy minden tisztességes játékos zavartalanul élvezheti az ünnepi időszakot."


    Értsük úgy, hogy a központ letiltása miatt szenvedett a tisztességes játékosok egyrésze, és vesztette el a bónuszait, szupertrágyáját?
     
    Dana64 és Tigrislady kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Minden panaszt és hibát továbbítunk.

    Külön köszönjük a hozzánk intézett kedves szavaitokat! :inlove: És minden biztatásból erőt tudunk meríteni a harchoz. Sajnálom, hogy ezt a kifejezést kell használnom, de már eljutottunk a harcig. :(
    Nagyon jól esik mindannyiunknak, hogy belátjátok, nem mi tehetünk a mostani állapotokról.
    Újra és újra elmondjuk: mindannyian itt vagyunk veletek és tesszük a dolgunkat, amíg csak bírjuk. Tartsatok ki és ahol csak tudjátok segítsétek ti is egymást!

    :inlove::inlove::inlove:
     
    Kukackukac, szida57, Matold és 8 más kedveli ezt.
  8. zigus46

    zigus46 Aktív író

    Hát nem tom ,nem tom, mindent kétszer, kétszer kell kattintani kattintani, és sok minden nem látszik vagy nem lehet leszedni ez borzasztó borzasztó ...ez nem játék ez nem pihenés . ez nagyon idegesítő szomorú vagyok ..2010. óta játszom.... sajnos de ha így marad akkor én elbúcsúzom, elbúcsúzom ...hát ennyi volt ..köszi köszi,,,
     
  9. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    Gratulálok a bigpoint fejlesztőinek. Egy ekkora rakás bugos, szerencsétlenséget összekendácsolni mint ez az új unity verzió, és a kliens párját ritkító az internetes játékok világában. Eddig reggelente 15-20 perc alatt megcsináltam a farmot és irány a meló. Most 45 perc alatt sem sikerül megcsinálni, mert váltogatni kell az egyik szerencsétlenségről a másikra. Egy örökké valóság míg megnyitja, kidob, nem enged betakarítani, nem engedi a jutalmazó tárgyakat áthelyezni egyik mezőről a másikra, és még sorolhatnám. Szinte nincs a játéknak olyan eleme ami ne hagyna kívánni valót maga után. Ami miatt most "pennát" ragadtam, az inkább nevetségesen szánalmas, azonkívül hogy még bosszantó is. Mellékelten küldöm a képet is. Arra lennék kíváncsi, mikor akar a bigpoint végre pontot tenni ennek a bénáskodásnak a végére, és minőségi szolgáltatást nyújtani, mert vannak akik valódi pénzt tolnak ebbe a játékba és így olybá tűnik nekem, hogy ez csak lehúzás nem más. Kitaláljátok-e hol a hiba a képen? BUG.png
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia Modi !
    Most "off" leszek !
    Ez nem egy válaszolós topik, de megmondom.
    A hiba az, hogy Bahás állatok vannak a farmon. /Hibás a betöltés.
    Ez a Flashnél is többször előfordult már. Nem újdonság számomra és többek számára sem.
    A többi rész számomra nem releváns. Egyelőre.
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia bigbrandy!
    A ki-belépés, frissítés segít ezen a megjelenítési hibán.
     
    Kukackukac és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. monster_02

    monster_02 Junior szaki

    Hát sajnos de igaz amit írnak... nagyon sok a hiba és a ki be lépés így is van, mert közben le is fagy ...jó lenne ha végre már jó lenne, mert ez így nagyon bosszantó...és amíg ilyen a játék jó lenne mindennap adni egy db 1. -órás farmmunkást vagy kupont, kárpótlásra mert a többi kárpótlás semmit nem ér....ez legalább segítene egy kicsit ...hát ennyi...köszi...
     
    Sarolta1954, Sauvage és Koppi kedveli ezt.
  13. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Nem tudom lett e- már jelezve a hibáknál de pl egyes fák, ólak vagy egyáltalán vagy félig látszanak vagy rózsaszinü kocka takarja el és a kitevős tárgyakat ajándékokat is ...és a malomnál a kitevős különlegességeknél a magtárnál meg állandóan visszalép a legelejére kiboritó az egész .. remélem a fejlesztők megkapják a hibák sorát ,hogy tudják javítani... hát most csak ennyi .. köszi..
    ID: 16372496
    Magyarország
     
  14. Tyúkudvar

    Tyúkudvar Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Nem tudom,hogy hova kellene írnom,de nem hiszem el,hogy csak én nem kattintottam a karácsonykor kapható két felhősor elfogadására.Természetesen 27.-én olvastam,hogy én miért nem kaptam meg.A kérdésem a következő:Erről most tényleg lecsúsztam,vagy valamikor később lesz-e még lehetőségem megszerezni?
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Bár ez nem csevegő, sem segítségkérő topik, de most kivételesen válaszolok rá, hátha annak is hasznára lesz az információ, aki ugyanígy járt, és erre vetődött.
    2020.12.23.-án került kiírásra a közlemény a karácsonyi ünnepi ajándékcsomagról. Ennél többet mi nem tudunk tenni, ha méreg, ha nem, hogy sajnos így jártál.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Ünnepi-ajándékcsomag-a-hírek-felületen-2020-karácsony.20451/
    Részlet a leírásból:
    Az ajándékcsomag átvehető:
    2020. december 24. (csütörtök) 00:01 órától
    2020. december 26. (szombat) 23:59 óráig


    Az ajándékcsomagot a hírek felületen tudjuk átvenni.
    [​IMG]
     
    zsani_apja, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  16. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Helló..kiraktam tegnap 4.db talányos fát a főfarmra..semmit nem mutatott na jó vártam rá ,hogy megérjen ma mikor beléptem a megérés kis tábla látszott de semmi a leszedtem semmit nem mutatott most sem...átléptem a Flashbe szerencsére még beengedett és jé ott meg voltak a fácskák, na mondom szét nézek akkor ,hogy amit a Unitybe nem mutat , itt meg van -e - hát tényleg ég és föld a két játék tudom várni kell még de ha elmúlik a Flash akkor nagyon sok mindent egyáltalán nem lehet majd látni és leszedni ,, jó lenne ha végre jó lenne ,ha lassabb is de legalább az animáció és a dolgok , látszanának rendesen...hát ennyi ,,remélem,hogy a fejlesztőkig is eljutnak ezek a panaszok.. mivel máshova nem lehet a hibákat jelenteni...köszi....köszi...
    ID:3073889
    Magyarország
     
  17. zigus

    zigus Törzsjátékos

    B.Ú.É.K. Mindenkinek boldogabbat az ideinél....
     
    Kukackukac és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  18. RegiHU2011

    RegiHU2011 Járnitanuló

    Sziasztok, szörnyű ahogy megy illetve nem megy a játék. Ma du. 2-től nem lehet egy feladatot rendesen megcsinálni, mert vagy nem enged be a játék vagy kidob. Amennyiben sikerül mégis belépni, rettentően lassú. Ez így már nem játék és szórakozás! Ez nem függ össze a gépem vagy az internetem sebességével. Normál körülmények között nálam fut a unity is. Felelőtlenül lett elindítva egyszerre több event. Van egy közmondásunk " a kevesebb néha több". Ide pont illik szerintem.
     
  19. rongyostaxis

    rongyostaxis Fórum-zöldfülű

    Miért nem működik rendesen a játék?
     
    zigus és adry_02 kedveli ezt.
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Egyet értek az előttem szólókkal, hogy egyszerre minek két eventet indítani, amikor mostanában nagyon sokszor egyetlen event indítása után is összeomlott a rendszer. Lehet ezt karbantartásnak nevezni, de a gyakorlatban a hirtelen terhelést nem bírta ki az ingatag lábakon álló új módi. Nem csoda, hiszen napi szinten vannak vele problémák. Előre borítékoltam, hogy ez lesz, kiszámítható volt. A probléma az, hogy az örömöt és a lelkesedést veszi ez el. Az pedig végképp nagyon gáz, hogy ki van írva, hogy mostmár megy, lehet játszani, de eltelt két óra, és nem megy, hanem néha megy.

    Nagyon megköszönöm a felénk kommunikáló "személyzetnek", hogy megteszik amit tenniük kell, hiszen nem ők azok, akik "fejlesztenek", a nép haragját mégis ők látják. Voltam ügyfélszolgálatos, behajtáson is, szóval respect!

    Azt is tudom, hogy nagyjából mindegy, hogy ide leírom, amit már előttem is, hogy összetett technológiájú, grafikájú eventet, ami csak terhel, nem kellene indítani. Szerintem ha szavazásra bocsájtanánk a kérdést, mindenki lemondana egy ideig az eventekről, ha cserébe tényleg működne. Kettőt aztán meg végképp gáz indítani. Sokkal nagyobb ügyfélvesztéssel jár a folytonos ügyfélcsalódás, mint amikor alap, de működő szolgáltatás van és ki kell várni az extrázást. És amikor ez egymás hegyén-hátán következik be, akkor már senkit nem érdekel a kompenzáció. Eddig örültem én is neki, hogy "jaj, de jó, lesz valami". Mostmár én is kezdem azt érezni, hogy ennek nem lesz belátható időn belül vége, és akkor az egésznek, tényleg, de tényleg nincs értelme.

    Biztosan van közgazdász, pszichológus (külön van már fogyasztói és marketing irányokban is), gazdaságis is a BP csapatában, nagyon, de nagyon kellene rájuk hallgatni. Vagy jó lenne, ha kicsit a döntéshozó(k) vegyülnének a fogyasztókkal, mert nagyon más perspektívából nézelődünk. És igen, ez egy játék, és felesleges dühöngeni, mert nem a világ dőlt össze, ez így van. Ezt én is így gondolom. De akkor, amikor ez a fórumon is ki van írva valamelyik moderátor által, akkor átgondolom, hogy valójában mi a francnak vagyok itt. Végülis szenvedni nem kötelező, jobb, meg aztán tényleg nem lesz még egy darabig.

    (Itt jegyzem meg külön, hogy a csere event alatt nem működött a tétel visszavonása gomb. Kértem javítást, megtették és mellé fűzték, hogy minek vonok vissza napi 27 alkalommal, gondoljam át, hogy mit akarok kitenni. Nagyon, nagyon normális hangvételű levélben köszöntem meg a segítséget, értettem egyet azzal, hogy a problémáról egyikünk sem tehet és köszöntem meg a tanácsot, amit nem kértem. A levél visszajött, mivel a hibajegyet lezárták. Oké. Akkor itt visszakanyarodok az előző bekezdéshez: ha valami nem működik, ne már az legyen a tanács, hogy hagyjam a francba. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg a csere alatt cseréltem, tehát jó okom volt visszavonni tételeket ha más felületen értékesítettem őket. Kössz a tanácsot, életszerű volt. Ezzel azt akartam kifejezni, hogy igen jó lenne, ha a hivatalos felületről sem az jönne felém, hogy ha nem működik, minek használom és legyek szíves miatta érdektelenséget tettetni. Lassan tényleg menni fog.)
     
    cb83, -KarinaGazda-, zigus és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.