Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A többnapos támadások miatt csak érdeklődnék a "Csak tejshake! VI." event hosszabbításáról mikor lesz döntés.
    Nagyon remélem, hogy nem kedd 22 órával végződik a több napos kimaradások után.
    Jó lenne ezt a központtal tisztázni, mert eddig erről néma csend volt-van!
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. Hbelushi

    Hbelushi Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ.

    Tehát másod- , harmadállású moderátorok, éppen ha ráérnek akkor tudnak foglalkozni a játékkal és a jónéppel.
    Valószínűleg már nincs annyi játékos, hogy megérje főállású moderátorokat fizetni.Lehet , hogy sosem volt, csak úgy gondoltam.
    Megértem. Nem az én dolgom ezt meítélni.
    Régebben talán ez is jobb volt, mint minden más.
    A javaslatom, hogy a fórumra be lehessen lépni külön is , ha akad a játék, hamvában holt.
    Mindegy. Amíg megy a játék, játszunk, ha nem megy nem játszunk :)
     
    fankostepsi és juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Szerintem ez a válasz nem helyénvaló. Legalább a minimális tiszteletet ad meg nekik ha többre nem vagy képes. Tudomásom szerint egyrészt, sosem voltak főállású moderátorok, ők mindig is a szabadidejükben dolgoztak. Másrészt, nem kellene bántani őket, hiszen ők mindent megtesznek ami lehetséges, hogy a játék zökkenőmentesen, hiba nélkül menjen, és mindent megtesznek azért, hogy segitsék a játékosokat. Az hogy a BP nem ad kellő felvilágositást, az nem az ő hibájuk. Én csak köszönni tudom a munkájukat, hiszen a szabadidejüket feláldozva segitsenek nekünk. És a türelmüket is csak köszönni tudom, hogy elviselik azt, hogy játékosok sokszor minden dühüket rájuk zúditják, sokszor úgy, hogy nincs is alapja a reklamációnak, hanem mert sok játékos inkább támadja őket, ahelyett, hogy elolvasná akár a leirást, akár az értesitést.
     
    Marika312, alex0824, aida2330 és 15 más kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Már volt ilyen észrevétel valamelyik topikban, és akkor az a hivatalos moderátori válasz jött rá, hogy ezek a kísérőszövegek ugyan random jelennek meg a választékból, de szervesen hozzátartoznak az oldalak betöltéséhez, akár belépésről, akár területváltásról van szó.
    Én is szoktam bosszankodni rajtuk, de hát ez van.
    ..................................
    Más bosszankodni való is van, mint amit fentebb a játékostársak leírtak.

    Azt sejteni lehet, hogy lehetséges, hogy a BP-nél senki nem farmozik, mert különben nem követnének el olyan orbitális hibákat, hogy a játékban kétfajta érmét vezetnek be, amelyekből az egyik, a csillagos érme szerezhetőségének mértéke szükségtelen ebben a formában, ahogy a mostani event-mechanika tartalmazza.
    Konkrétan, mivel gyenge másfél nap alatt megvolt a bónuszok révén a felhő a rá való dekorokkal, de még tartott a bónuszok hatása is, értelemszerűen tovább szaporítottam az eventnövényt, a Turmixbár (event-bolt) fosztogatásáért. Kiváltottam a még kivehető plusz dekorokat is, és így is maradt jelenleg 115 db csillagos érmém. [​IMG]
    A cseresznyés érméket folyamatosan be is váltottam az "egyéb" fülön, de bosszantónak tartom, hogy a csillagos érmék meg csak szaporodnak potyára. Ezeket nem tudjuk hasznosítani, ha már nincs mit kiváltani a "főnyeremények" fülön, s azt is tudjuk, hogy a játékosok
    általában nem a visszaváltásért játszanak. :)
    Javaslom, hogy legközelebb, ha ismét lesz ilyen event, akkor csak egyfajta érme legyen, vagy ha mindenképp kettő fajtát akarnak megtartani a játékban, akkor át lehessen váltani a csillagost cseresznyésre. Sokkal hasznosabb lenne, mint beváltani az event végén TP-re, CSP-re.
     
    Marika312, aida2330, alex0824 és 15 más kedveli ezt.
  5. melcsi67

    melcsi67 Haladó

    Sziasztok! Teljes egyet értés az előttem hozzá szólónak a "kárpótlásért", ettől sokunknak sokkal nagyobb a veszteség! Nagyon méltatlan alamizsna! A befektetett pénz ellenére én is gondolkodom 11 év és sok-sok vásárlás után a távozásra! Sok mindent meg lehet érteni,de ez már nagyon durva sorozatban! Még a szerencsekerekek is tele vannak kacattal,mind a normál,mind a party,még onnan sincs igazán lehetőség az elvesztett bónuszokat pótolni.Köszönöm! (Kinek nem inge,ne vegye magára!) Melcsi gazda
     
    alex0824, fankostepsi, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Most komoly??? Ez a kompenzáció?? S a hibák még mindig nem oldódtak meg, mert fennállnak, sőt... Erre kiszúrják a szemünket ezzel a nevetséges csomaggal.. Hát ez már mindennek a teteje...:mad:Jah most csöndbe kellene maradni, mert kaptunk "valamit"...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.23
    Marika312, BÚÉK2011, Dana64 és 13 más kedveli ezt.
  7. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! Mennyire hálásak...ez látszik. Amit kaptunk, az még a semminél is kevesebb. Ha ennyit érünk, akkor felesleges itt játszani.
     
    Marika312, BÚÉK2011, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Itt is csak ennyit tudok írni, ami szalonképes.

    Ezt a központban komolyan gondolták?!
     
    Marika312, BÚÉK2011, Kukackukac és 12 más kedveli ezt.
  9. Apuci33

    Apuci33 Fórum-zöldfülű

    Nem kell csöndben maradni, ez a sokak által felhasznált (és/vagy kipörgetett) bónuszokat nem adja vissza.
    Kedves Adminok!

    Jelezzétek a központ felé, legyetek szívesek, hogy ne nevettessék már ki magukat ezzel a valamivel, amit adtak a még itt lévő játékosoknak!

    S nem a magam nevében beszélek, pedig tehetném, mert nekem 12 órás 200%-os bónusz nagyobb időrésze és 12 órás farmmunkás veszett kárba, (megjegyzem ennek ellenére az event kész). Azok nevében beszélek, akik ennél is többet buktak.

    Külső támadás... oké, de a játékosok játék iránti kedvét inkább ösztönző kompenzálással kellene javítani. Szerintem.
     
    Marika312, BÚÉK2011, Kukackukac és 15 más kedveli ezt.
  10. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!
    Most már biztos vagyok benne hogy odafent elment az eszük és tényleg csak önös érdekük tartja még életbe ezt a játékot. Komolyan jobb lett volna ha nem adnak semmi kompenzációt mert így csak lejáratják magukat. Szégyen amit a játékosokkal múvelnek, mindenkit elkarnak üldözni? Akkor miből fogják a játékot tovább életben tartani?
     
    Marika312, Kukackukac, alex0824 és 10 más kedveli ezt.
  11. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! Azokból a sok ezer forintos vásárlási ajánlatokból, amit minden nap a képünkbe tolnak. Csak azzal nem számolnak, hogy a játékosoknak meg van az eszük, és ami itt van, meg a nagyra értékelésünk méltó kimutatása után csak az költ még a játékra, akinél nem csak el mentek otthonról, hanem el is költöztek.
     
    Marika312, Kukackukac, alex0824 és 9 más kedveli ezt.
  12. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató

    sziasztok! mint varható volt NEM ERŐLTETTÉK MEG MAGUKAT!!!
    -30 db Szupertrágya,
    -30 db Kacsa Kata szupertrágya,
    -20 db szupertáp,
    -1 db Farmmunkás kupon (1 óra) és
    -1 db farmmunkás kupon (3 óra)

    viccnek jó! NEVETSÉGES!!!
     
    Marika312, Kukackukac, alex0824 és 10 más kedveli ezt.
  13. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Mindig írjátok,mondjátok,fenn a BP-nél is úgy gondolják,hogy a gyopáros,szerves része a farmnak.
    Az ilyen kompenzációból,miért marad ki mindig a gyopáros.Oda se tudtunk belépni.
     
    Marika312, aida2330, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  14. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Minek számolnának vele?xD Hisz jó néhány évente menetrendszerűen érkezik a több napos leállás stb.
    És még mindig nagyon sokan játszanak, napról napra vásárolják a FA,-t szupertápot, szupertrágyát, ilyen-olyan kosarakat.
    Tudod ameddig van lósz@r addig van veréb is ;)

     
    Marika312, Kukackukac, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
  15. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok Kedves Modik!

    Kérlek továbbítsátok elégedetlenségemet a központ felé!

    Ezek a hétvégi belépési problémák a sok idegeskedésen kívül, komoly veszteséget is okoznak a játékosoknak, nem csak amit a nevetséges ajándékkódjukban adnak.
    Jack-ek, több száz sz.trágya, gyakran több 100 party pörgetés eredménye megy a kukába 1-1 éjszaka alatt.
    A munkások előfizetéséről ne is beszéljünk. Jelzem, az egy szolgáltatás amiért előfizetünk, és a központ nem teljesíti a feltételeket.
    Értem, hogy külső támadás, meg minden, de ezt a központnak kell megoldani, nem nekünk játékosoknak.
    Jó lenne, ha kicsit legalább sejtetnének a játékosokkal, hogy mit is kívánnak tenni a támadások ellehetetlenítésére, mert így nagyon úgy tűnik, hogy semmit se.
    Nem mellesleg a Gyopáros is érintett volt, oda múltkor sem jött semmi kompenzáció.
    Ennek tükrében javaslom nekik átgondolni a mai ajándékkódjuk tartalmát,
    Jahhhhh.... Nem ajándékra, hanem kárpótlásra várunk.

    A modiknak pedig köszönet a munkájukért, és türelmükért, ahogy igyekeznek nyugtatni a kedélyeket.
     
    zoldert, Marika312, BÚÉK2011 és 20 más kedveli ezt.
  16. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Én csak azt nem értem mi van azokkal a játékosokkal akiket nem foglalkoztat hogy mennyire megalázó kárpótlást kaptunk és tervezik a következő eventet, vásárolgatnak és úgy csinálnak mint ha nem történt volna semmi. A játék megbízhatatlan ezért nem értem miért indulnak be egy-egy eventnél. Lehet ma, holnap működik de az is lehet hogy holnap nem indul az event. Tiszta lutri ez a játék, erősen gondolkozom azon hogy lebontom a farmomat kiárulok mindent és itt hagyom az egészet. 2010. óta játszom folyamatosan de már elegem van, sajnálom az időmet az idegeimet és már pénzt sem fektetek be, eddig a munkásokra költöttem csak. Régebben amikor még normális eventek voltak és nem volt ennyi hiba sokat költöttem erre a játékra. Szomorú vagyok.
     
    Marika312, BÚÉK2011, Dana64 és 10 más kedveli ezt.
  17. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos

    szia én is 2010. óta játszom,és ossztom a véleményed,ezmegalázo ez a nyomorult kárpotlás csak aratoba többet buktam mint amit adtak!jaaa és a sok növény és a többi amit napok allat buktam,ez nem kárpotlás!
     
    rudcsi24, *goldfarmer*, -ujcivis- és 10 más kedveli ezt.
  18. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia igazán kedves vagy!
    Na ami a modikat érinti én más véleményen vagyok!! Szerintem a modik értünk vannak a mi édekeinket kellene, hogy
    képviseljék. Engem nem kell megnyugtatni különösen nem egy móderátortol. èn nyugodt vagyok míg a játék/event fut
    Igen elégedetlen vagyok! Hetek óta. a mai "adomány"........... csak nekem felhábotrító?????
    Na ez a pofon csattant:wuerg::cry: 30 ez az hihetetlen!
    Csak adjátok a tetszikeket. Nekem eddig és nem tovább. minden nap amig be tudok lépni tenni fogom.... legalább a napi aándékot
    megkapnixD:wuerg::cry: többet az úgynevezett kompenzácíok sem adnak:wuerg:xD:cry:
     
    BÚÉK2011, bjudit01, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
  19. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Sziasztok, ritkán írok ide, de ez a kárpótlás néven adott alamizsna nálam is kiverte a biztosítékot. Megalázó a játékosokkal szemben.
    Van még ennél lejjebb?? Végig gondolták, hogy ez a több napos, többszöri leállás mennyi kárt okozott a játékosoknak??
     
    rudcsi24, *goldfarmer*, bjudit01 és 16 más kedveli ezt.
  20. simi1955

    simi1955 Haladó

    Nálam már semmi nem veri ki a biztosítékot itt.
    Majd úgy járunk mint az egyszeri vonat, kórház,suli stb. Nem működik: zárjuk be !
    Ehhez a kommunikációjuk is passzol.
    Most mondjam azt, hogy kár érte? NEM
     
    sutimami57, -ujcivis-, szöszi50 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.