Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Úgy véltem, ha már az eventet el sem érdemes kezdeni amíg a jelenlegi állapotok vannak, talán pár kis farmon érdemes lenne átvenni a születésnapi közösségi ajándékcsomagot, de olyan gyakori a 45 és 88 %-os betöltési probléma, a lefagyás és az ismételt betöltés szükségessége, hogy ezzel sem érdemes foglalkozni.
    Így viszont ezt a lehetőséget is meg kellene hosszabbítani, mivel csak ma van rá mód, sőt, jobb lenne, ha olyankorra tennék be, amikor a játék már játszható.
    Remélem sikerül megoldaniuk a problémát, bár ha most azonnal sikerülne, már akkor is késő.
    Az már szinte megszokott, hogy majd' mindig van valami gond, de az, hogy a születésnapi event is így menjen, az hatalmas felsülés.
    A másik problémám a boldog szülinapok ajánlatokkal kapcsolatos.
    Legalább ilyenkor, amikor szülinapjuk van, akkor tehetnének be olyan csomagokat, melyeknél nincs sorrendi kötöttség.
    Most azért nem veszem meg meg a 2. és a 3. csomagot, mert az elsőre semmi szükségem.
    Az ilyesmikre saját érdekükben is figyelhetnének.
    Köszi, ha jelzitek feléjük.
     
    vazulneni8, adry_02, fankostepsi és 9 más kedveli ezt.
  2. vargatom

    vargatom Fórum-zöldfülű

    Röviden és tömören:
    K A T A S Z T R Ó F A !
     
    holdbarát, adry_02 és Arrah kedveli ezt.
  3. timororororo

    timororororo Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A a gazdakor, a szezonos event sem mukodik. Nagyon elkeserito.
     
    NagyG1950 és Tavirózsa kedveli ezt.
  4. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Maradjunk annyiban, hogy szinte semmi sem működik csak az ajánlataik, amit belépéskor azonnal a képünkbe tolnak! Már ha betöltődik végre a játék!!! Ma szinte az egész napomat itt töltöttem, annyira lassú volt. Nem is tudom, megéri-e ennyit idegeskedni egy vacak játék miatt? A gyopárosra be sem mertem lépni, mert onnan visszalépve mindig történik valami fagyás vagy lassulás. Megérné 2 napra bezárniuk a kaput és minden erőfeszítéssel megoldani a már hetek óta (sőt hónapok óta ) tartó problémákat, amiket szerintem nem csak mi magyar játékosok tapasztalunk. Nem tudom mennyi ész kellene ahhoz, hogy ezt megértsék végre már ott fent?
     
    tina07141983, adry_02, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Gyerekek!

    Elképesztően viccesnek találom, hogy fél óra alatt sem sikerül pár nyomorék műveletet végrehajtanom.
    Elképesztően viccesnek találom, hogy 14 év tapasztalat után is előfordul a BP-nél ilyen, pedig hát van pár év a hátuk mögött, hogy kellene normális játékot csinálniuk.
    Nem érdekel, mi okozza.
    Nem érdekel a kompenzáció.
    Normális játéksebességet akarok, ha már 14 éve nyőgöm velük.
    Elképesztő profik. Jaa. Nem.
     
    Cincilke, Kuzdern, Arrah és 6 más kedveli ezt.
  6. julcsi26

    julcsi26 Utánpótlás-írogató

    Hali. Nem akar működni semmi. nem kapom meg a tárgyakat csak napok után. Jelenleg ami fút Event a puzles össze vissza dobál be dolgokat. Kiakasztó!!!!!! Id: 27848189 julcsi26 gazda. Köszi
     
    farmer_puma28 és holdbarát kedveli ezt.
  7. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve, hogy mióta váltás volt a BP-nél (az sem érdekel, ha törlik a bejegyzésem) jóformán nuku a karbantartás. Régebben legalább havonta egyszer volt kb. másfél-két óra karbantartás, melyre külön felhívták a figyelmünket. Születésnap alkalmából rettenetes a játék, ezáltal ez az event is. Bele sem merek kezdeni a puzzle kirakásába, mert folyamatosan frissíteni és sok-sok percet kell várni, mire eltűnik a forgó virág. Egyenlőre termelem a gazt, aztán meglátom mi lesz. Reméljük sikerül valamit csinálni a központban dolgozóknak és valamennyire fel tudják gyorsítani a játékot.-.--.--.-
     
    holdbarát, -kaktuszable-, vihence és 3 más kedveli ezt.
  8. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    azt irják meghosszabbitják a játékot jövö héten amivel sok ember szó szerint kitörölheti mivel a legtöbb embernél a hétvége ami szabad hétköznap dolgozik az ember reggeltöl estig este fáradtan haza ér mikor ültessen éjszaka nem nagy segitség ez a kompenzáció sajnos ez már csak rosszabb lesz elgondolkodtató már abbahagyni a játékot
     
    holdbarát és fankostepsi kedveli ezt.
  9. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Helló!Botrány ami itt megy,ja nem megy mert egy nagy rakás k..a a játék,gyakorlatilag semmit se lehet csinálni párperces müvelet alatt töbször kell frisiteni.Vannak egyáltlán informatikusok ennél a cégnél,én igy végezném a dolgom úgy kirugnának hogy a lábam se érné a földet.
    Szulinapi even,minek nem müködik rendesen a játék,szép kis szülinap:(
    Közöségi ajándék 1 napra be tenni mikor ilyen kinkeservesen müködik az egész:(
    Nevetségesek vagytok a sok elnézéset kérünk miatt,meg kell javítani a játékot és nem lesz miért folymatosan elnézést kérni.
    Szánalmas az egész,de a pénzem az jó úgye????
     
  10. a1a4

    a1a4 Haladó

    Teljesen felesleges további türelmet kívánni, mert már olyan régóta türelmesek vagyunk, hogy már elfogyott. Az enyém biztosan, de számos szomszédomé is. Nem ez az event hibás, hanem az utóbbi hónapokban majdnem mindegyik, csak ez kiemelkedően rossz, bosszantó, vacak. A boldog születésnaptól ez olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.
     
    julcsi26, holdbarát, fankostepsi és 3 más kedveli ezt.
  11. yoobogyókavisszatér

    yoobogyókavisszatér Utánpótlás-írogató

    sziasztok.
    Hát mit ne mondjak a játék minőségéról? Tényleg az volt a legnagyobb probléma a játékban, hogy a pinkie sütit át kellett nevezni? Belépni nem lehet, ha mégis sikerül akkor csak tölt a játék... minden területet újra és újra... ma a fő farmot 50 perc alatt sikerült munkásokkal learatni... eventet évek óta nem csinálok... hiába a sok bónusz kód, ha élvezhetetlen a játék.. láttam a szülinapi ajánlatot rá is kattintottam, amit kb harmadszorra be is töltött... igen jó árban volt a 15-15 titok fa, a szupertáp és a többi,de még ilyen csekély árat sem adok már ennek a játéknak... ez a játék évek óta egy fityinget sem ér már... már a napi 1 belépést is sokallom...igy is rengeteg időt vesz el az életből... lásd a mai gépel aratás 50 perc... kösz, hogy kiírhattam magamból, bár a helyzet ettől változni nem fog...
     
    julcsi26, holdbarát és fankostepsi kedveli ezt.
  12. Tundeati

    Tundeati Utánpótlás-írogató

    25 perc kirakni 1 képet ! Hogy csináljam meg az egészet? Itt rohadjak 1 napig a gép előtt? Hihetetlen h 2 nap alatt se juttotak semmire , még mindig borzasztó lassú! Én fizetek a játékba és ezért szeretnék kapni valamit, de nem idegösszeomlást! Bezzeg a vásárlási oldalakra elég ha rágondolok már fel is dobja! Pénzéhes Bohócok !
     
  13. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    érdeklődnék hogy a 10 bites szerver elérést mikor akarják végre normális ennyi játékoshoz min. 10Gbitre cserélni ami a problémák min. felét megoldaná

    https://www.speedtest.net/result/15807412120.png

    ha ezzel is akad akkor mások be se tudnak lépni

    amúgy 2GBit le 1Gbit fel 2 router mögött nem tudok Gbit felett mérni.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.24
  14. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Sziasztok!
    A rengeteg hibára mindig azt a választ kapjuk, hogy tudnak a problémáról, dolgoznak rajta, és remélik, hogy hamarosan megoldódik.
    Ezt a választ kapjuk már hónapok óta! És semmi nem változik. Lassan semmi nem töltődik be normálisan, teljesen mindegy, hogy min játszom ill. melyik böngészővel.
    Itt nem egy-egy event nehézségeivel bajlódunk, hanem az EGÉSZ játék döglődik.
    Hosszú hetek óta semmi javulást nem érzékelünk, az ígéretekkel tele a padlás!
    13 éve játszom, nem sok olyan nap volt, amikor nem léptem be, de kezd elegem lenni. Közel a végleges befejezés, mert jelenleg semmi élvezet, csak bosszúság vár.
    Lehet, hogy éppen ez a cél???
     
  15. Rozalindaneni

    Rozalindaneni Járnitanuló

    Sziasztok hát ez már katasztrófa gyerekek ami itt folyik türelem az már rég nincs hiába írják minden nap meg Mi nem tudunk segíteni frissítés meg stb unalmas szöveg Én befejeztem a játékot nem csak az eventet hanem végleg akinek van valamire szüksége csere napkor írjon rám sajna nem lehet elajándékozni
     
    holdbarát, kovácspissti és Arrah kedveli ezt.
  16. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Jó reggelt!!!!
    Már aki nem a tegnapi napraforgózást látja ma reggel 1/2 8-kor is!
    Ezek szerint a programozók jól aludhattak, mert nem hogy javult volna a játék, hanem még inkább romlott a helyzet.
    Tegnap legalább aratni, vetni lehetett, ma reggel azonban csak 1 területet sikerült learatnom a napraforgózás előtt. >:(>:(>:(

    Ha így haladnak, nem 1-2 nappal kell majd meghosszabbítani az eventet, hanem 1-2 héttel, neadjisten lehet hogy 1-2 hónappal?! ;)
     
  17. borász12

    borász12 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Ilyen szégyen, hogy még a saját születés napjára sem tudtak összehozni egy működő eventet! Szomorú, dühítő? Már el sem tudom dönteni.
     
    holdbarát, dinka, BlackPanther és 7 más kedveli ezt.
  18. jani8888

    jani8888 Fórum-zöldfülű

    Szintén 25 perc kirakni 1 képet ! Nem lehet haladni . Csak forog a napraforgó. Nem lenne rossz event tetszik a kirakós téma , de így nem lehet élvezni ... a egész játékot belassítja , nem csak az eventel vannak gondok ...
     
    holdbarát, dinka, apranax41 és 4 más kedveli ezt.
  19. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Nem is tudom, van-e értelme még írni valamit is. Katasztrófa a játék. A kerek keréktől kezdve minden lefagy, pörög a virág, nem lehet haladni. Elvileg játék lenne, ami kikapcsol, szórakoztat, így viszont ahogy most működik, szánalmas és idegesítő. Kedves BP, valamit kellene tenni, nem csak a rengeteg "vásárolj ezt-azt, kosarat, stb...." az arcunkba nyomni.
     
    holdbarát, dinka, suba_klara és 6 más kedveli ezt.
  20. gazda2431

    gazda2431 Járnitanuló

    Jelenleg élvezhetetlen a játék. Néha megy rendesen, néha percekre lefagy.
     
    holdbarát, dinka, apranax41 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.