Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórumszaki

    Sziasztok!
    Az igazi megoldás az lenne, ha a gyopárost is lekapcsolnák kísérletképpen egy időre, felőlem akár végleg is. Amióta betették, az F5 gomb folyamatos használatban van. Laikusként úgy gondolom minden egyes F5 gomb megnyomása újabb teher az egyébként is leterhelt szervereknek. A kezdetek óta játszom, de 14 év után azt mondom, ideje elválni. Már nem érdekel a kárpótlás, ami egyébként is nevetséges az okozott károkért és kellemetlenségekért. Ma megkezdem a szomszédaim értesítését, hogy a továbbiakban ne számítsanak rám. Azt hogy visszajövök-e még valaha, nem tudom, de nem valószínű. A dolgok állása szerint a "türelmeteket kérjük, a hiba elhárításán dolgozunk" korszaknak korán sincs vége. Kitartás azoknak, akik még hisznek a mesékben, én 74 évesen végre felnőttem. Biztosan találok valami kényelmesebb elfoglaltságot, amennyiben feláldozható szabadidőm lesz.
     
    Dana64, holdbarát, kármar és 7 más kedveli ezt.
  2. DTM11

    DTM11 Utánpótlás-írogató

    Szasztok!
    Levelem igazából a főnökségnek szól(na). Jó ideje megint élvezhetetlen a játék, márpedig sokan azért jövünk ide, hogy jól érezzük magunkat, ezért nem vagyunk restek sokan fizetni is, sokan nagyon sokat. Nekem óriási szégyen lenne, ha ennyi elégedetlen ügyfelem lenne. Nem tudom mi az oka ezeknek a sorozatos hibacunamiknak,. Pénzhiány, hozzánemértés, nemtörődömség, meggondolatlanság? Olyan mintha senki nem értene hozzá, laikusként így látom.
    Egy biztos, amíg nem javul a helyzet én biztosan nem áldozok be egy kanyilót sem. Car dologért a boltban sem fizetek.
    Bezzeg a vásárlási ajánlatok hiba nélkül jönnek!
    A kárpótlások, a kommunikáció pedig nevetséges. Ez az event is valami botrány volt az elejétől és most a vége felé kapcsolják le?xD
    Gondolom nem vagyok egyedül a gondolatmenetemmel. Régen egy nagyon jól felszerelt farmot már töröltettem a folyamatos hibák miatt, sokáig nem is játszottam.
    Nektek kedves Moderátorok pedig kitartást kívánok, mindig rajtatok csattan az ostor, ti viszitek el a balhét, sajnálom:(
    Nem véletlen, hogy nincs tolongás...
     
    Ms.AbyZu, holdbarát, kármar és 8 más kedveli ezt.
  3. dömieszti

    dömieszti Fórum-zöldfülű

    Jó napot! Érdeklődni szeretnék, hogy hova tűnt a szülinapi event. A naptárban jan.31,22óra van írva mint befejezés. Ehhez képest jan.29.-én délután 15 órakor eltünt az event. Az, hogy folyamatosan lefagy meg hab a tortán.
     
  4. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Most, hogy kivették az eventet, gondoltam legalább az alapjátékkal játszhatunk nyugodtan. Hát ez ma már csak álom. Lassú, mint a tetű minden területen,állandóan frissíteni kell.De persze a kínálat naponta jön, hogy akit még be lehet húzni a vásárlásba az legalább fizessen, ha nem is tud játszani.
     
    kármar és melcsi67 kedveli ezt.
  5. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Engem nagyon felháborít hogy folyamatosan tolják a képünkbe hogy vásárolj, vásárolj. Vegyél minél több dolgot amiért nem adunk semmit csak bosszúságot. Tényleg nem értem miért nyomatják folyamatosan az eventeket amiket nem lehet megcsinálni mert hiba-hiba hátán és tényleg nagy türelem és sok idő kell ha valaki végig akarja vinni, habár ez a mostani eventnél reménytelen. Ideje lenne már rendbe tenni az egész jártékot, vagy feladni és megszüntetni mert ennek így semmi értelme. Most komolyan elgondolkoztam azon hogy végleg abbahagyom ezt az egészet, mert sem időm sem idegem nincs hozzá, pedig 2010. óta játszom. Ha nem lesz változás akkor ha lejárnak a munkásaim bontom a farmot és itthagyom, talán majd időnként benézek és ha már azt olvasom hogy szuperül működik akkor újra visszajövök. És még egy dolog. Kaptuk a születésnapi felhőket legalább egy lehetett volna a háromból ami normál tp-t ad, mert sokan már régen túlléptük a 800-as szintet ezért semmi haszna a felhőknek, csak annak jó aki még nem érte el a szintet.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.24
    holdbarát, kármar, fankostepsi és 6 más kedveli ezt.
  6. csilla1865

    csilla1865 Utánpótlás-írogató

    Reklamáció A boldog születésnapot nem tudom folytatni elvették miért? szerdán 22-ora volt kiirva és nem tudok vetni semit teljesen eltunt köszönettel Ilona
     
  7. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Nagyon laikus vagyok az informatikában,de nem lehet, hogy néha a központi gépeket és szervereket is takarítani,frissíteni,vagy esetleg cserélni kéne?Mert nekünk játékosoknak általában ez a javaslat.:)
     
    Ms.AbyZu, holdbarát, Neni60 és 8 más kedveli ezt.
  8. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    Lehet, hogy le kéne venni a gyopárost a játékból. Részemről semmi értelme, kiváltottam, de nem használom. Jobb lenne, ha a napi ajándékba lehetne választani, mert én inkább a farmos dolgokat kérném. A bahamát is fejleszthetnék már, mert 800 szinten megállt a tudomány. Szerintem ezért a sok hibáért, ami mostanában van, a minimum lenne mindenkinek egy Farmarany fa.
     
    böbe764, holdbarát, Neni60 és 2 más kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hivatalos tájékoztatót itt találod a témában:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tájékoztató-a-játékkal-kapcsolatos-problémákról.24499/#post-1370165
    És itt is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-14-születésnapi-event-2024.24469/#post-1370270
    Az újabb információkat is ott fogjuk közzétenni, javasolt ezeket a topikokat olvasni, megértésedet, türelmedet köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.24
    Sali~*.*, -ágianyu33- és alex0824 kedveli ezt.
  10. zigus46

    zigus46 Aktív író

    Hát tényleg jó lenne az eventeket leállitani és a játékot pedig éjszaka javítgatni, nappal pihenjenek a fejlesztők , így valamelyest lehetne haladni a farmmal is .....
     
    Ms.AbyZu és Pincsyyy kedveli ezt.
  11. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Sok mindent megértek, hogy az új dolgok nem működnek mert tesztelni kell, de ami eddig működött a vetés,aratás, állatok ellátása ,farmmunkások , a piac, a magtár,,gazdaköri leadások, ajándékok kibontása , stb. miért nem működnek..????
     
    alex0824, böbe764, holdbarát és 3 más kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én sem kezdtem az eventbe, de a bosszúság az egyre csak nőtt.Ilyen rossz állapotban még nem volt a játékmező!! Sehol nem lehet folyamatosan learatni,
    csak f5 10xi lenyomásával,és ki be lépéssel.A kurzol állandó pörgő napraforgóval jelenik meg.Nem lehet aratni sem mindig,de ha lehet,akkor meg folyamatosan nem rakja le a növényeket stb,stb.Azt hiszem rövidre veszem ezt a játékot.Ha "unatkozom" néha azért be-be nézek!
     
    alex0824, Ms.AbyZu, böbe764 és 7 más kedveli ezt.
  13. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Szerintem az eventnek semmi baja sem volt! Csak a játék nem úgy működik,ahogy kellene,de már jó ideje.xD:p;)
     
    alex0824, holdbarát és Neni60 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Fel vagyok háborodva.... Kaptunk egy jó eventet... - alapból tetszett! amiről kiderült, hogy lassítja a játékot...
    Minden nehézség ellenére megcsináltam... Hogy ez könnyebb legyen... Vásároltam... Elértem a felhőt....
    Erre azért amiért dolgoztam... aminek a gyorsabb eléréséért fizettem... kiveszik a játékból indoklás nélkül...
    Erre még az Ászf.ben sincs kiskapu.... Ez gusztustalan... Inkorrekt...
     
    sutimami57 és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  15. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    BP Vezetőség!
    Az amit az utóbbi fél-egy évben a Farmerama játékkal művelnek, kritikán aluli!!! Nyomatják a vásárolj, vásárolj, vásárolj, ilyen-olyan akciókat, és kapunk a pénzünkért egy rakás @art a nyakunkba!!! Megszégyenítő "kárpótlásnak" titulált csomagocskákat, ami a töredékét sem fedezi a befektetett farmos és és valódi javainknak/pénz, idő, energia!!! Olyan dolgok fejlesztésével, átnevezgetésekkel foglalkoznak aminek semmi jelentősége! Eventek sokasága egy azon időben, elavult technikai háttérrel, szánalmas!!!
    Persze tudjuk jól, hogy nem kötelező ezzel a játékkal játszani, de ha nem lesz játékos, lehúzhatják a rolót nyugodtan!!!
    A pénzemért jól működő stabil, megbízható játékot, és játékélményt akarok kapni, nem pedig idegbajt!!!
    El kéne gondolkodni azon, hogy a problémákat hogyan tudnák megoldani, és nem kéne a játékosokat hülyének nézni!!!!
    Tisztelettel:
    Egy még fizető játékos
     
    alex0824, sutimami57, levi5 és 9 más kedveli ezt.
  16. holdbarát

    holdbarát Junior szaki

    Érdekes! A vásárlásokat meg tudják hosszabbítani, meg be tudják most újból dobni a farmmunkásokat, de azon a nyomorult teliholdon nem tudtak hosszabbítani... >:(
    Addig nem vagyok hajlandó költeni a játékra, amíg nem működik elfogadhatóan. - szerintem ez nem nagy elvárás :p

    A boltokban / üzletekben sem veszünk meg használhatatlan vagy hibás terméket. Vagy ha mégis, akkor van megoldás, oda vissza tudjuk vinni / juttatni, ha nem megfelelően működik... És itt??? o_O:oops:
     
    Somika56, böbe764, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  17. _gergo16_

    _gergo16_ Fórum-zöldfülű

    Vajon mi történne, ha egyetlenegy hónapig senki sem vásárolna a bp-től?
    Mindenki csak háborog hogy odaveszett a vásárolt munkások, ilyen-olyan előnyt kövácsoló biszbaszok, de ha picit is javítanak a játékon / nem, nem megjavítják teljes mértékben/ majd mindenki rohan vásárolni a legújabb eventhez valókat FA, ilyen-olyan kosár, stb. ezek után minek is végeznének jó munkát?!
     
    Pityipanggg, Somika56, alex0824 és 9 más kedveli ezt.
  18. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    Üdv!
    "Továbbra is dolgoznak a Kompenzációs csomagon, illetve,..." - ez olvasható a közleményben.
    Nos..., kezdek félni, hogy néhány szuper-táppal, 1 - 2 db egy órás farmunkás kuponnal, néhány értéktelen dekorral, kiszúrják a szemünket.
    Számunkra hasznos dolgok (pl.: FA fa, egy havi előfizetés, legújabb ólak / fák, min.500 db sz.táp, stb) no ilyenek biztos nem lesznek! Mert ők is tudják, hogy ha valamennyire is gatyába rázzák a játékot, egy - két hét és ismét jönnek a folyamatos problémák! Tutti! Mert Murhy-vel is számolni kell.

    Csodás nyugodt estéket!
     
    adry_02, alex0824, sutimami57 és 9 más kedveli ezt.
  19. njOoy

    njOoy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Most, hogy így nagyon ráérek, kiraktam az úgymond ajándékba kapott ólakat, fákat. De, hogy mennyire nem meglepő! Semmi olyan ólam, sem fám nem lett, amit szerettem volna, ami még hiányzik. Miért is van ez így? Tudnám leírni, ha szeretném, de inkább nem. A kerekkeréken is lehet keresni a szerencsét, hát nagyon nem hoz örömet. Annyira jól be van állítva minden is, csak játszani nem lehet.
     
    adry_02, alex0824, zsani_apja és 11 más kedveli ezt.
  20. Mari210761

    Mari210761 Junior szaki

    Jó reggelt!
    Ha még a lebutított klienst használva is baj van az alapvető dolgokkal (gondolok itt egy sima aratás-vetésre, vizezésre, malom használatára stb., a Gyopárosról már nem is beszélek), mi lesz, ha délután elindítják a problémásnak vélt eventet? Érdekes módon a vásárlásokkal kapcsolatos elemek kiválóan működnek... Vegyél ezt, vegyél azt, aztán ha nem is tudod használni/kihasználni, az már nem érdekes. A kompenzációs csomagokról ne beszéljünk, amiket kapni szoktunk, semmi ahhoz képest, amit a játék rossz minősége miatt veszítünk. A pénzért megvásárolt felhősorok bónuszai, a pénzért megvásárolt dekorok bónuszai, a trágyával, pénzért vett több száz szupertrágyával, Kacsa-Kata trágyákkal előkészített földek termése, a pénzért vett titokfákból kifejlődött fák, amiket nem lehet learatni, a pénzért vett szupertáppal etetett, pénzért vett titokólakból kifejlődött ólak termései, stb., stb. Ilyen szituációban egy "elnézést kérünk, megértéseteket kérjük" szöveg nevetségesen hangzik.
     
    adry_02, alex0824, sutimami57 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.