Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ma Farmpengős tenyésztés nap van: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmpengős-tenyésztés.19714/#post-1110783
    Baby-boom tegnap volt és holnap lesz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/baby-baby-boom.19716/#post-1110788

Érdemes figyelemmel kísérni a Központ/Eventek részt a Fórumon, mert ott adunk hírt az aktuális eventekről, illetve az eventórában is megtalálhatod őket.

Kérlek, ha problémád van, vagy kérdést szeretnél feltenni, ne a Panaszkönyvbe írj, hanem valamelyik Segítségkérő topikba, mondjuk ide: https://board-hu.farmerama.com/thre...láltál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/

A Panaszkönyv a visszajelzések helye, itt ritkább a moderátori jelenlét.
    A Segítségkérőket viszont szinte állandóan követi valaki.

2. papjud

papjud Utánpótlás-írogató

köszönöm

-Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. farmer199705

farmer199705 Járnitanuló

sziasztok. A baby boomnak nem most kellett volna elindulni?

Ribiszke és _Ilona49_ kedveli ezt.
  4. Othep

Szia.

Késve bár, de a boom elindult 10 órakor.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/baby-baby-boom.19716/#post-1111300

Kérlek, ha problémád van, vagy kérdést szeretnél feltenni, ne a Panaszkönyvbe írj, hanem valamelyik Segítségkérő topikba, mondjuk ide: https://board-hu.farmerama.com/thre...láltál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/

A Panaszkönyv a visszajelzések helye, itt ritkább a moderátori jelenlét.
    A Segítségkérőket viszont szinte állandóan követi valaki.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  5. gréta201105

gréta201105 Fórumprofi

sziasztok! nagyon panaszolom amiért megszüntették a pengős állandó vásárlási lehetőséget, nem mindenki akar HUF-ért vásárolni amikor van megfelelő mennyiségű pengője. KÁR volt.

6. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Megnézted a limitált fül alatti kínálatot?

Minden eddigi állandó ajánlat odakerült, de csak havi kétszeri vásárlási formában.

Még lehet vásárolni farmpengőért, igaz, nem korlátlan mennyiségben.

Ha a változtatás nem is volt "szerencsés" lépés, még van mit kiválasztani.

Higgy abban, hogy az elmarasztaló vélemények eljutnak a központba!

A döntés nem rajtunk áll! ((Sajnos a visszaállításnak nincs körvonalazható esélye.))

Sauvage kedveli ezt.
  7. KISHONŐR

KISHONŐR Fórum ismerője

Sziasztok! A bagoly fája aratás után ma pl. nem 29 percről indult, hanem 23-ról. 10 perc a hatóideje. Ilyenkor hány percig érvényes? 23 -10, azaz 13 percig? De indult már 27-ről is. Köszönöm a választ.

8. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    10 perc a hatóideje, ezt nem változtatja semmi. Azt, hogy mennyi idő múlva tudod újra aktiválni, több felhő is befolyásolhatja, amelyek a dekortárgyak érési idejét csökkentik. https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907833

9. KISHONŐR

KISHONŐR Fórum ismerője

10. Farm_Tadity_

Farm_Tadity_ Fórum biztosa

Én egy kritikát szeretnék megfogalmazni. Sokáig vaciláltam rajta, tegyem-e vagy sem. Lehet rossz helyre irom (átnéztem a fórumon de nem találtam jobb helyet) és lehet rosszul is fejezem ki magam, de nagyon fel vagyok háborodva emiatt. Sok egyébként érthetetlen és értelmetlen dolog van a játékban, de szerintem ez a legnagyobb. Már az is érthetetlen volt számomra, hogy behozták a gyémánt rekeszes bónuszokat. Amikor a gyémánt rekeszből csak egy van az aranyból kettő, akkor hogyan lehet olyan bónuszt adni ami gyémánt rekeszt foglal el. Főleg úgy, hogy csak állatokra és fákra lehet vagyis érdemes használni, hiszen a növényeknél pontosan annyit jelent mint a csatni. De a legnagyobb hibának azt itélem meg, hogy mig ez a bónusz részben értelmetlen, amit a teliholdashoz behoztak az meg aztán tényleg felháboritó és végképp értelmetlen. Ha már bónuszt kap az ember akkor legalább olyan bónuszt kapjon ami használható is, nem pedig csak azért van, hogy adjon valamit a játék ami a sok felesleges dologgal együtt ott heverhet a raktárban és ráadásul dühitő is, hiszen van bónuszom csak éppen használhatatlan. Értem ezt a teliholdas területen kapott gyémánt rekeszes bónuszokra, legyen az akár fára, akár terményes ólra akár ólakra ható. Először is általában teliholdas event havonta egyszer van, elvétve néha kettő. Megkérdezném, hogyan is gondolták ezt? Amig a teliholdas területen dolgozunk, akkor a farmos és bahás területeket ne használjuk, mert oda ezek a bónuszok használhatatlanok. Viszont elfoglalják más értékes használható bónusz helyét. Vagy elégedjünk meg azzal, hogy ott az alap jószágot vagy növényt kapjuk? Vagy próbáljuk esetleg más bónuszokkal növelni ott a termést (ha van)? Vagy minden területet tegyünk tele fákkal mert az akár van bónusz akár nincs adja a 4 termést? Vagy tegyük addig tele tp-t adó tárgyakkal? Vagy ültessük tele hosszú érésű növényekkel? De akkor is használhatatlan mert ezek a bónuszok ugyebár 24 órásak. Addig ne arassuk le a termést? Vagy szüntessük meg a bónuszt? Akkor minek van, mi az értelme? Amikor majdnem mindig van event? Egymást érik az eventek, mellé behozták ezt a teljesen értelmetlen szezonozást? És akkor egyik eventnél kapunk jutalomként olyan teliholdas bónuszt amit csak gyémánt rekeszbe lehet tenni. Ha esetleg kettő gyémánt rekesz lenne, egy szót sem szólnék, de igy? Mi értelme van a teliholdas gyémánt rekeszes bónuszoknak? Még az arany vagy ezüst rekeszes használható. De a gyémánt egy felesleges és dühitő bónusz. Jó lenne talán kicsit elgondolkodni, vagy változtatni ezen, vagy a rekeszek számának növelésével, vagy az ilyen bónuszok megszüntetésével.

Utoljára szerkesztett: 14.7.20
    franyo121, Matold, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  11. maya0726

maya0726 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Valaki meg tudja nézni hogy miért nem kaptam meg a felhőt az eventnél? 10 perccel a játék vége elött váltotam ki telon játszva és még ellenöriztem is hogy biztosan ki legyen váltva. gazda:18040127

12. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos nem történt meg a felhősor kiváltása a farmodon.

Az ellenőrző panelen nincs leadás ehhez a feladathoz.

Kérlek, legközelebb a segítségkérő felületen jelezd, ha problémád lenne, ellenőrzést kérve.
    Köszönöm!

13. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    A teliholdas +2000%-os TP bónuszok - ha ezekre gondolsz - aranyrekeszesek.

14. Farm_Tadity_

Nem, nem arra gondolok. Hanem a teliholdas ólbevételi bónuszra. Ez gyémánt rekeszes. És van teliholdas fa bevételi bónusz gyémánt rekeszes és van teliholdas terményes ólbevételi bónusz gyémánt rekeszes. Én ezekre gondoltam. Ez mind a három 24 órás és + 2 termést ad mindegyiknél. És mindegyik gyémánt rekeszes.[​IMG]

Utoljára szerkesztett: 15.7.20
    Matold, Sauvage, Kukackukac és 2 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Sziasztok. Én is kapisgáltam már ezt a témát az új teliholdas felhőnél. Az aranyrekeszeseket se tudtam kihasználni eddig , erős a gyanúm ezután se fogom.:music:Nem zavarnak a bónuszok elférnek a többi mellet , de nem értem mire gondolt a költő.:music:
    2000% ok szépen hangzik, de 31 óráig vagy 24 h ha nem pinkizem nem él semmi más.:music:
    Toma megerősít ha gondolja,;) de nem hiszem hogy érdemes feszegetni hogy akár 1 db 100% vagy 200% bónusz többet ér kitehetőknél, mint ha tegyük fel tele van a 2 terület Állatokkal a teliholdon ami nem valószínűo_O
    De valóban ha nyítva van a telihold akkor minimum 1 démoni , de leginkább eventes gyorsítókat használunk, ami mellet nem igazán érdemes ezt életbe léptetni.:music:
    Hát a gyémántot inkább hagyjuk, nehezen képzelem el hogy a teliholdon él- a bahán és a farmokon pedig kitehetők vannak mert max ez az eset lehet sanszos.:music:

16. Farm_Tadity_

igen valóban akkor talán megérné kitenni a teliholdason ezeket a gyémánt bónuszokat, (mert nem csak ólra hanem növényre és term. ólakra is kaptunk gyémánt rekeszest) akkor max én is csak a kitehetőket tudnám elképzelni a többi területeken. De sajnos még azt sem, hiszen folyamatosak most már az eventek. És legtöbbször inkább az eventet csinálja az ember. Vagy ha azt mégsem akkor sokan a gazdaköriket, vagy a pajtatöltögetést csinálják. Szóval olyan bónuszokat kaptunk aminek nincs semmi haszna. És ez nagyon dühitő, mert becsapva érzem magam.

Matold, Sauvage és DevilMókus kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum ezredese

Sziasztok!
    Kövezettek meg, de..... Leárazásroham.
    Alapból 8.990 Ft lenne? Hagyjuk. 750 FA 4490 Ft, de egyébként a banki felületen 800 FA 4.339 Ft (ahol be lehet írni saját mennyiséget).
    Na már én szerintem az a 100 szupertáp meg 25 PP sehogy se ér több mint +4 ezer pluszt (ugye 8.990 Ft...)!

Értem a lényeget... minél később veszed meg, annál nem megérősebb! És csak az első 2 maximum 3 órában éri meg csak!
    De az a 8.990 ft túlzás.

Utoljára szerkesztett: 16.7.20
  18. Tigrislady

Tigrislady Fórum admirálisa

Sziasztok!

Nem mától van a páncél panni akció? Úgy volt meghirdetve, hogy azokon a farmokon jelenik meg, ahol a vásárlás pillanatában kevesebb, mint 5 db van... Na már most nekem 1 darabom sincs, nem hogy 5... mégsem jelenik meg az akció se eventórán, se máshol.. Akkor most hogy van ez??? o_O:mad:

https://board-hu.farmerama.com/threads/páncél-panni-a-boltban.19782/

Anna051955, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  19. szokeerika13

szokeerika13 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Eddig mindig tudtam vásárolni a Mastercard-ommal farmmunkást, ma pedig nem engedi. Mit tegyek?? ID: 6286667

20. Othep

Szia.

Milyen hibajelenséget tapasztalsz pontosan?
    Hol akad el a vásárlási folyamat? Részleteznéd?
    Kérlek, hogy ne ide a Panaszkönyvbe válaszolj, mert ez csak a visszajelzések helye, hanem valamelyik Segítségkérő topikba, pl. ide: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-észlelése.19465/