Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsuga0611

zsuga0611 Utánpótlás-írogató

Sziasztok.Én a hétvégi sms - sel nem tudok játékpénzt venni, szindrómában szenvedek.Kártyával nem tudtam vásárolni, csak az sms szolgáltatást tudtam igénybe venni .Szombat délelőtt még igen, közben el kellett utaznom, de este már nem működött ez az opció.Ezt most nagyon zokon vettem.Veszek én akkor is, ha két tápos a tenyésztés, de szerettem volna még tenyészteni, meg telerakni a vége előtt a kuckót.Most próbáltam sms- el játékpénzt venni, most sikerült, persze vége a tenyésztésnek.Ez nekem most nagyon rosszul esik.

2. illesregina

illesregina Fórum-zöldfülű

Engem nem boldogít az a kis ajándék ahhoz képest, hogy a hiba miatt kifutottam az időből a farmunkásokkal is és a +1 termesztett növénnyel is :(

3. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum félistene

Sziasztok!
    Szerintem nem igazságos az, hogy aki tegnap megvette az ötven ládát, az ma is megtudott venni ötven darabot. De aki ma vett ötven darabot, de tegnap egyet se, akkor ma is csak 50 darabot tud megvenni! Így van aki 100 ládát tud magáénak, van aki csak 50-et...

zsani_apja kedveli ezt.
  4. Zsuzsa1955

Zsuzsa1955 Utánpótlás-írogató

Szeretném ha már meghallanátok a panaszt ID: 3188344 . A mostani event nekem nem megy elvisz mindenemet és nem adja ki a tenyészállatokat . Abszolúte nem jó valami Kérlek segítsetek !!!!!

Goldros kedveli ezt.
  5. Zsuzsa1955

Zsuzsa1955 Utánpótlás-írogató

A vadon állatai - val küzdök !!!

Goldros kedveli ezt.
  6. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Amikor egy feladattal gondod van és segítséget kérsz, az nem panasz, hanem segítségkérés.
    Nem itt van a helye.

Most egy eventtel van gondod, aminek saját eventcsevegője van. Menj oda és ott kérdezd a moderátorokat és/vagy a játékosokat. >>KATT IDE<<, a beszélgetést ott folytatjuk.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Farm_Tadity_

Farm_Tadity_ Fórum biztosa

Na most aztán teljesen felháborodtam. Nemrég irtam, hogy milyen felháboritó, hogy olyan bónuszokat adnak nyereményként ami nem használható. Célzok itt a teliholdas gyémánt rekeszes bónuszokra (ól, fa, terményes ól). (Reklamációm: 2590 sz. hozzászólás. :) Hát ami még inkább kiveri a biztositékot az a következő:

Egy olyan teliholdas tp bónusz ami 2000%-os 24 órás. És milyen rekeszbe lehet tenni: hát gyémánt. Úgy őszintén megkérdezem: most hülyének nézik a játékosokat? Vagy azt gondolják, teljesen mindegy milyen ajándékot kapnak? Vagy már nem tudom mire gondoljak. Mélységesen fel vagyok háborodva. Én megértem, hogy ez játék, na de ennyire? Most sirjak vagy nevessek? Hát nevetnék, ha tudnék, de inkább sirni volna kedvem, hogy ennyire nem törődnek a játék szinvonalával. De az eddigiekből itélve, ez a kutyát sem érdekel.

Utoljára szerkesztett: 7.9.20
    Sauvage, senga77, Matold és még 1 ember kedveli ezt.
  8. zsuga0611

zsuga0611 Utánpótlás-írogató

Szép reggelt.Van még tíz óra szupertáp vásárlásból.Ma vasárnapi napot írunk.Sajnos megint nem lehet sms el vásárolni játékpénzt, mint a múlt hónapban sem tudtam.Azt azért a központ valahol jelezhetné, hogy akciók alkalmával mielőtt lejárna az idő előtte pár órával vagy bő fél nappal, ne próbálkozzon senki sem farmaranyat vásárolni sms útján, mert ezt ilyenkor megszüntetik.Ez már nem az első, nem a második, a sokadik eset.Nem mindenki tud kártyával vásárolni.Ha kell nekik a pénz, akkor ezt is figyelembe kellene venni.Most nagyon zabos vagyok ez miatt.Még 10 óra a lehetőség.Igaz vasárnap van, a mult hónapban hétfőre esett ez a nap.

9. Goldros

Goldros Aktív író

szép délutánt:)
    El nem tudom képzelni amit pénzért adnak el azt a hirekben feltüntetik de ami nagyon fontos lenne a játékhoz azt nem.
    pl. a rák nekem van böven a raktárba erre kiakarom rakni , nem engedik a saját raktárombol .. amit persze sok sok játékkal tudtam megszerezni. Milyen jogon zárolja a saját raktár készletem ... erre sürgösen keresem a választ. üdv.

10. BackOffice

Szia!
    A választ megtalálod.

https://board-hu.farmerama.com/threads/Újdonságok-a-bahama-szigeten-2020-szeptember.19912/

Kattints a zöld a sorra és olvashatod is, hogy a rák bekerült a normál bahás ólak közé.
    Ez nem az első alkalom, hogy ilyen történik, hiszen a cápa is így került be a boltba. Tehát nem ismeretlen számodra ez a menetrend.

Némi aranybanánért kiváltod a szentélyből a ráktavacska szobrot és annyi rák ólat tudsz venni csp-ért, amennyit csak akarsz. Eddig csak pár darabhoz juthattunk hozzá, de most sokkal könnyebben tudjuk a rákok számát növelni a pajtánkban. Nem kell 1-2 óllal kínlódni.
    Abban biztos vagyok, hogy aranybanánod van bőven, hiszen sok-sok éve játszol (a fórumra 6 éve regisztráltál). :)
    Amennyiben mégis gondot okozna az aranybanán mennyiség, a bahás gazdakörökből gyorsan ki tudsz szedni egy csomó aranybanánt. :)

Senki nem zárolt semmit a raktár készleteden. Egyetlen rákod sem veszett el.

Drukkolok, hogy mielőbb helyre álljon a rák helyzet a farmodon.

A képet most fotóztam a Hírek felületen. Tehát erről is van tájékoztatás, nem csak arról, hogy mit tudsz vásárolni.
    Te is megtalálod a saját farmodon.

upload_2020-9-7_20-27-24.png

Sárika555, -ágianyu33- és Wolf[Black] kedveli ezt.
  11. Goldros

Goldros Aktív író

Mikor irtam utána . kiraktátok addig nem volt!

12. BackOffice

Szia!

Nézd, sokkal szimpatikusabb, ha valaki azt mondja, "bocsi, ezt benéztem", mintha így visszaszól, ahogy te.
    Bárkivel előfordulhat, hogy a sok információ között nem találja meg, amit szeretne.
    Segítünk, ahogy tudunk, de azt nem fogadjuk el, ha valaki meghazudtol minket.

Semmit nem raktunk ki azután, hogy te írtál a panaszkönyvbe.
    A hivatalos hirdetmény szeptember 1-én jelent meg, a plakát pedig szeptember 2. óta szerepel a Hírek felületen.
    Te pedig szeptember 7-én, azaz egy héttel később írtál felháborodva a tájékoztatás hiányáról.

Jelen helyzetben a hiba "nem a mi készülékünkben" van.

Matold, Katka54, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum admirálisa

Szép napot.

3. alkalom ilyen egyedi ajánlat terén a mai, egyszer sem jelent meg a csírázó csomag.

Sebaj, már nem is reménykedek.

14. Minimaci

Minimaci Fórum ismerője

A gekkó tápjánál az az 50 paradicsom az valami egészen durva!! Az OK, hogy a Flashmentes játékkal foglalkoznak, de azért tönkretenni nem kell a játékot. Az ember örül, hogy megszerzi, aztán meg nem tudja etetni (félóra alatt elfogyott a piacról, és eventek mellett eleget termelni nem lehet), és ott poshad a pajtában. Mint a vidra is, pl... nem értem ezeket az agymenéseket...

15. kicsikécske70

kicsikécske70 Járnitanuló

Sziasztok! Az azert mar mindennek az alja, hogy a meg ebben a pillanatban is zajlo, titok ol kereteben megszerezheto gekkot, a Lee ba kereskedo mar keri is, mint beadando! Lehet azt mondani persze, hogy hagyd ki azt a feladatot, de akkor nem csak annak a feladatnak pontjait bukom, hanem a vegen a ladat is! Persze igazabol azokert a ladakert nem kar, ugy sincs bennuk semmi ertelmes nyeremeny, maximum bahas tp, ami kutyanak se kell, bar lehet valtozott azota vmi es a jatokosok szintjet a szigetes szint hatarozza meg, nem a fofarme, ahova 200 felett mar milliardos nagysagrendben ker TP-t! A kek szajkoval ugyanez a helyzet, pedig meg az is csak most jott be eppen a jatekba es ha nem veszel legalabb 100 titokolat, eselyed sincs beszerezni legalabb 1 nyomorult olat! A piacon beszerezni keptelenseg, a titok ol nem fogja adni meg egy darabig az tuti, uh szepen vagyunk! Nem baj en vagyok a birka, mert minden titok cuccbol 40 darabot megveszek tovabbra is, ami azert 600FA baratok kozott is, ennek ellenere csincsillam nem volt fel evig (!!!), azutan is csak 1 event nyeremenyekent tudtam szerezni 1 nyomorult darabot! ****** ID: 47909227

Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.10.20
  16. -iza52-

-iza52- Junior szaki

sziasztok, nem értem, ott vagyok a piacon, végre megjelenik a várva várt vizibogyó,mert csak 5 db kéne, de már eladva, hgoy a fenébe!!! hát ilyen nincs%%%%%% 21-es piac agyok.

17. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia -iza52-!
    Ezt az egész mérgelődést megúsztad volna 2 db Kacsa Kata szuper trágyával, ugyanis az 3 db plusz termést ad területenként.

-ágianyu33- és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. zigus

zigus Haladó

Nagyon sajnálom ,hogy nem ültethetem az event növényt ahova én tudnám mert így ki kéne szednem a szédült szántomról az összes állatomat és fáimat mert én úgy rendezkedtem be ,hogy a főfarmon van az ültethető részem és ez már mindig így van ,hogy nehogy mán én rendelkezem a területemmel akkor meg miért nem lehet az event mezőt ilyenkor felhasználni úgyis ott van parlagon nagyon bosszantó ,hogy így nem tudom az eventet megcsinálni ..azért így hogy lehet 24, órás eventet csinálni azért állandóan nem tartozkodom a játékba más dolgom is van nagyon szomorú... hát köszi csak ennyit akartam..

19. Steven.Segal

Steven.Segal Utánpótlás-írogató

Gazda: Steven.SegalID: 12569690 birka tegnap 14 én kivetem az ajándékot de most megint 14 mutatoa kérek kápotás hiba mijat

most 15 ket kéne mutani birka

Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.10.20
  20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szervusz Steven.Segal!
    A kollégám ellenőrizte a farmodon a Rackó ajándékainak átvételét.
    Megállapította, hogy folyó hó 09.-én, vagyis múlt hét pénteken elmaradt a napi ajándék kikérése.
    Azóta viszed magaddal ezt az egy napos csúszást, és tegnap nem a 14.-i, hanem a 13.-i ajándékot kaptad, ezért ma a 14. -i jutott, és nem a mai napi, ami a 15. napi lenne.