Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Alexandra0727

Alexandra0727 Járnitanuló

Sziasztok!

Ha lenne egy olyan topic aminek a neve "jól panaszkodjuk ki magunkat" akkor oda írnék! Mivel nincs ilyen, így kénytelen vagyok ide írni!

Írnék is meg nem is, hisz tudom, hogy a kóbor birkát nem fogja érdekelni, arról nem beszélve, hogy tudom, hogy a mennyi munkájuk van az itteni csapatnak, de sorokba fogom foglalni a mérhetetlen csalódottságom okát!

Nem árulok el nagy titkot, nekem is van kisebb farmom független attól hogy a "fő" farmom is egy kis szintű farm, de rengeteg időt energiát és lehetőségeimhez mérten pénzt fektetek a fejlődésbe olykor ha van egy-egy jó ajánlat.
    Elképesztően sokat bújom a forumot, régi tapasztalt gazdák "stratégiai" módszere után, hogy fejlődni tudjak, eventeket tudjak teljesíteni...
    Mondhatni meghatározó színfoltjává vált ez a játék a mindennapjaimnak.

Ma reggeli aratás során azt tapasztaltam, hogy a "mellék" farmomon egy olyan ajánlat kínálkozott, aminek nagyon megörültem.

"JÓKEDVŰ BETAKARÍTÁS CSOMAG 359.,FT-ért
    300FA
    150 SZP.
    150 KK.
    150SZT.
    és igen amiért mérhetetlenül csalódott vagyok az egy FARMARANYFA

Nyilván megvehettem volna a mellék farmomra is,de mikor vissza mentem a főfarmomra akkor szembesültem vele, hogy bizony ott
    nincs ez a lehetőség...

Annyira csalódott lettem, miért kell kivételezni, megkülönböztetni, az embereket, miért kell ilyen sunyi alattomos módon kicsalni a pénzt az emberektől, arra buzdítva őket, hogy fellendítsék a kisebb farmjukat?...
    Miért kell ilyen gusztustalan módon elvenni az ember kedvét a játéktól, egy kikapcsolódási formától, ami kizökkenti az embert abból a sok mindennapi *** amiben élnie kell az életét...

Miért nem lehet egységesíteni, hogy mindenki egyenlő esélyekkel induljon egy ilyen vásárlási lehetőségnél, hogy mindenkinek legyen öröme, jókedve mint a csomag neve is jelzi...

Mondjátok meg mikor fog az a játékos egy FA.fát szerezni aki kis szinten van? Mikor fog olyan szinten lenni mint, aki 10éve játssza a
    játékot és bőven 200-as szint felett tevékenykedik? különböző bónuszokat adó dekorokkal ellátva, hogy ha fehér hollóként néha egy eventbe kerül ilyen ritka dolog, akkor megtudja szerezni?... Tudom én hogy ők is a semmiből kezdték, és kemény munkájuk van benne, de sorry nem tudok vissza ugrani az időbe 5-6 évet, hogy meglegyenek azok a felhőim dekorjaim amivel ma könnyebben boldogul egy játékos....

Nekem valahogy elment a kedvem, pedig vártam még sok eventet, de gusztustalanul nem korrekt ez a játék, ami a különleges ajánlatokat illeti...

Szebb, napot

A.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.10.20
    Neni60, Dana64, .sylvia72. és 4 más kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Ms.AbyZu!
    Ez nem csevegő, és nem kérdezz-felelek topik, tehát itt ne várj választ.
    Az itt leírt dolgok továbbításra kerülnek a központba.
    De, az Adatvédelmi nyilatkozat témája nem BP kitaláció, hanem nemzetközi előírás. Bármely más weblapra rámész, ott is elébed tolják, és el kell fogadni.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Ms.AbyZu

Ms.AbyZu Járnitanuló

Mint irtam panaszom....
    Igen világos az adatvédelem, viszont az nem , hogy minden egyes belépésnél kéri, és ott marad.
    Egyszer el fogadtam, és nem jegyzi meg a beállitast....érdekes csak a farm nem ilyen okos.
    Másnál pl google nem kéri feszt.

Nem csevegtem, panaszként jeleztem.
    köszöntem a továbbitast.
    Szép estet!

zigus kedveli ezt.
  4. dundi61

dundi61 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy tegnap este óta miért nem tudok ráktápot készíteni? Egyszerűen eltűnt. Kösz

5. Alinee2

Alinee2 Haladó

Sziasztok. Unity verzió, a pékségen már a 4. végén jártam, talán 25 ezer hiányzott az 5. szinthez. Beadtam 5 darab croissant a haladás miatt, és vissza lettem dobva nullára, most 150000-et kell újra beadnom. Pékárut keverni nem tudok, újra beadni sem mert az van kiírva, hogy egy nap csak 5 pékárut használhatok a fejlesztéshez. Ez a rész még döcögős.

Most nézem amit már régebben jeleztem, a vidámpark még mindig nem jó. Lassú. Régen azzal jól játszottam, most csak egy zsetont használtam mert nem szeretném pazarolni. A vidámpark játék túl lassú, akad is.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.10.20
  6. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum parancsnoka

Kuzdern kedveli ezt.
  7. vízkirálynője

vízkirálynője Járnitanuló

szia modi.a sütemény a sötétség event 5/12 es szint egyik oldal teljesítése után nem kaptam meg a sütizsetont és ez biztos!!a medve után kellett volna kapni de nem adott. ID: 20808601

8. panda65

panda65 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Tegnap,2020-10-24.én délelőtt sikerült a Vándor Vidámparkban játszanom.
    Több mint ezer zsetonom lett.Kiváltottam az 1000-zsetont érő Katicabogár-pete kitehetőt.
    Tegnap nem volt helye ahova kitudtam volna tenni.
    Ma viszont sehol nem találom.Mindent átnéztem.Hogy tűnhetett el egy nem keveset érő kitehető elem?
    Szeretnék választ kapni,és remélem meg lesz a dekor is.
    Várom a választ!Köszönöm!

9. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A dekorok alapesetben a Láda / Váza / Dekorációs tárgyak fülön találhatók.
    Mindenképpen Flash verzióban keress, hiszen a Unity még hibákkal teli, béta-verzió.
    Lényeges, fontos dolgokat csak Flash-ben végezz!

A Panaszkönyvben azonban rossz helyen van a bejegyzésed.
    Itt ritka a moderátori jelenlét, mivel az csupán a visszajelzések helye.
    Ha kérdésed van, segítséget kérsz, a Segítségkérő topikokat kell használni.

Ha ellenőrzést kérsz, farmnevet és ID-számot (na és persze a problémát) hozz például ide: https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/

Kuzdern kedveli ezt.
  10. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Ez a panaszkönyv, nem a segítségkérő topik. Ha kérdésed van, ellenőrzést kérsz, akkor ne ide írj legközelebb. :) Hanem valamelyik segítségkérő topikba.
    Mindezek ellenére, megnéztem, mi a helyzet nálad.
    Éppen az ötödik szinten tartasz. Egyik "sütitorony" készen van, a másiknál még kettő beadás hiányzik.
    Az utolsó (legfölső) beadással kapod meg a zsetont.
    A kép nálad készült:
    upload_2020-10-25_14-45-39.png

upload_2020-10-25_14-43-47.png

Ahogy a sütiket alulról adod be, a képet is alulról kell olvasni. Azaz az első beadás a 60 db datolyaszilva volt és a legutolsó lesz a 160 db-os gránátalmás. (De ahhoz még kell egy csokis malomtermék.)
    Remélem, így sikerült tisztázni a helyzetet. :)

11. panda65

panda65 Utánpótlás-írogató

Köszönöm a választ.Pont a Flash verziót használtam.Akkor megyek tovább a panaszommal.1000-zseton nem kevés hogy veszni hagyjam a dekorral együtt.

12. Lenczy

Lenczy Fórum veteránja

Szia! A vasárnap/ma/ 10 órától kezdődő szupertáp csomag FA-ért nem jelent meg a hírek felületen, csak a pénzért vásárolható kosár. Szerettem volna vásárolni. ID6689151

13. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A Hírek felületén az Akciók fülön lehetséges, hogy először a Boldog bébik napja hírre kell kattintanod.
    Ekkor is tudsz már szupertápot vásárolni farmaranyért, de ismét végiglapozva a Híreket (ha kell többször is), már megjelenik a Szupertáp vásárlási akció hír is.
    De megtalálod az akciót az eventórában, illetve a Piros kosár / Aratógép / Szezonális árucikk fülön is.

EVENTÓRA.png GAZDABOLT.PNG

Azonkívül Te már régi játékos vagy és bizonyára tudod, hogy a kérdéseknek és a segítségkérésnek nem a Panaszkönyvben van a helyük!
    Kérlek, legközelebb valamelyik Segítségkérő topikot használd, ha gondod akad!
    Köszönöm!

Utoljára szerkesztett: 25.10.20
  14. Lenczy

Lenczy Fórum veteránja

Köszönöm, és igazad van, boxa-bocs, elnézésedet kérem!!! Pár óra múlva megjelent a kosár, tudtam vásárolni.

Othep kedveli ezt.
  15. oncogito_

oncogito_ Junior szaki

Sziasztok!
    Csak én lennék egyedül a véleményemmel?
    Miért ez a sok halott kultuszt idéző játék? Szerintem ízléstelen, gusztustalan és tapintatlan.
    Akkor is, ha játék. Egy hónapban egyszer is sok- én egyáltalán nem játszom a teliholdon - de hogy egy hónapon keresztül ez menjen, szerintem túlzás.

16. szivarvany20000

szivarvany20000 Járnitanuló

Szerény véleményem szerint nem több terület, szigetre volna szükség,
    hanem ugyanazon szigetbe többet lehessen beletenni, így is sok már a terület.
    Van bizonyos határ, melyet nem lehet követni,
    sajnos az egyszerűsége a játéknak nem az erőssége.
    A Bahama is sok, és a területek is már túlléptek egy normálisan követhető szintet. SZERINTEM!

zigus, kedvenc62 és vízöntő kedveli ezt.
  17. matezsu1011

matezsu1011 Utánpótlás-írogató

Elfogyott a trágyám, a rendszer a piacon jelzi van, de mégis üres ablak jelenik meg, mintha totál üres lenne a piac.Alul mutatja 114 van felrakva.

18. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ha belépsz a trágya ablakába, akkor lapozz egy következő oldalra, ott már tudsz vásárolni.
    Sajnos megjelenési hiba van a játékban.

19. zigus

zigus Haladó

Sziasztok...nagyon jó lenne ez a kerék akció, csak hát annyi 1-2 db os hiányom van gondolom más is így járt ,hogy annyi F. Arany nincs a világon.. és ugye előtte boldog bébik napja is volt elment a FA a szuper trágyára és a kitevők elég drágák is ...van olyan felhő sor ami nem is éri meg ,hogy megvegyem ..és azt viszont sajnálom ,hogy van olyan kitevő amiből 4 db is van és miért nem lehetne a csere napon , cserélni ..mert ugye nekem van belőle négy másoknak meg másból van négy és ebből egy se ...ja tudom mert ebből van a bevétel , de ha nem tudunk rá kitevőt venni akkor jó lenne egy idő után felszabadítani a sorokat , hogy mást is lehessen tenni a hiányzó helyett...hát csak ennyit akartam , mert ugye nem mindenkinek van rá pénze.... és csak játszani szeretne ....köszi...

20. Bendaanna

Bendaanna Utánpótlás-írogató

Első problémám hiányoznak nöovények a piacon ill. a saját pajtámban ssem találom pl a Maracuja hová tűnt?