Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 53rozsa

53rozsa Utánpótlás-írogató

Szeretném ha segitenétek A vidám állatos láda amit a Kutyavilág felhősor ad hol keressem ?Köszönöm a segitséget előre

2. Nildia

Nildia Fórum elő legendája

Szia!

A menüdben, a dekor elemek között (váza ikon) az elhasználódók között.

3. gymikii

gymikii Fórumlakó

Sziasztok!
    Megvettem az új felhősorokat, de nem kaptam meg őket...
    Ja! De :) Csak elbújtak...

4. éva1953

éva1953 Törzsjátékos

Sziasztok!Megvettem a felhősorokat,de nem kaptam visszajelzést,megvannak a felhősorok,de nem tehetek rá semmit.ID:10303055

5. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Célszerű a kérdésedet feltenni egy help topicban, hisz ez a panaszkönvy, itt alap esetben nincs moderátori reakció. Ellenőrzéses esetekben meg kell adni a felhasználói nevet és az User ID számot, hisz csak ennek segítségével tudunk bármit is ellenőrizni.

HéricsBáró kedveli ezt.
  6. éva1953

éva1953 Törzsjátékos

Kipróbáltam a supportot,semmi reakció,banki rész jön ki,mindent beírok és nem fogadja el.éva1953 vagyok ID:10303155

7. |Tamás|

Milyen fizetési módot választottál? Support is biztosan választ fog adni, amint lesz illetékes kolléga, de neki is sok információra lesz szüksége.

8. éva1953

éva1953 Törzsjátékos

Fizetés Maestro segítségével.

9. |Tamás|

Nem kaptál hiba üzenetet? Mert most ránéztem, nem látom, hogy vásároltál volna.

10. éva1953

éva1953 Törzsjátékos

Nem.Megpróbálom újra!

Megpróbáltam most,19:34 perc-kor.Ezt írta ki.Ez a csomag jelenleg sajnos nem jeleníthető meg.Ennek oka az lehet,hogy már megszerezted ezt a csomagot,vagy az országodban ez a csomag nem rendelhető meg.

Ebben a pillanatban kaptam meg az értesítést a felhősorok vásárlásáról.Tehát az első vásárlásom volt jó.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.11.16
  11. |Tamás|

2016-11-14 19:32:34-kor sikerült megvenned a novemberi felhősor csomagot. Játékból ki és belépést követően ellenőrizd.

12. éva1953

éva1953 Törzsjátékos

Ellenőrzöm,és köszönöm a türelmét!További szép estét kívánok Önnek!Éva

13. kegyesand

kegyesand Aktív író

Sziasztok! Milyen számlaszámra kell utalni? Azért kérdezem mert a megadott számlaszámra azt írja ki hogy a számla szám nem létezik. Valami el van írva mert ott ugyanaz a IBAN kód is. ez van megadva sz.számnak ez számszakilag sem lehetséges. HU65120106110011418300100003, mert ott csak 18 szám adható meg.

Utoljára szerkesztett: 14.11.16
  14. |Tamás|

Szia!

A számlaszám elejére nem kell a 65, ezt le kell hagyni.

Hivatalos tájékoztatót itt tudod elolvasni

15. Maki-gazda

Maki-gazda Járnitanuló

Gratulálok, hogy ismét sikerült semmibe venni a játékosokat a mai napi karbantartásnak nevezett ámokfutással.

MG

16. |Tamás|

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy rosszul élted meg. Valóban, késve indult, így késve is került befejezésre a karbantartás, de 4 napja kiírásra került, hogy ma karbantartás várható, mindenki úgy intézze a gazdálkodást. Sajnos technikai problémákba ütköztek, ezért volt ennyire hosszadalmas a karbantartás.

https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/karbantartás-2016-11-17.14475/

17. Dana64

Dana64 Aktív író

Sziasztok !
    Mik ezek az új feladatok ? Valami vicc ? Se csillag sem semmi értelmes ! Igaz nem is kell leadni szinte semmit !!! Ezért kár volt az egész délutánt elpocsékolni !!! El nem bírom képzelni ezen mennyit kellett ötletelni !!! Ez a mondat akár lehetne zöld is !!!

18. |Tamás|

Szia!

Nem is a Te szintedhez készültek a feladatok, a karbantartás pedig nem "csak" ezért volt, más miatt is szükséges volt.

Hivatalos közleményt arról, hogy új oktató feladatok érkeznek a játékba, itt tudod elolvasni.

Dana64 kedveli ezt.
  19. Nesztor1978

Nesztor1978 Utánpótlás-írogató

Szia!
    A prémium tagságról lehet már tudni valamit?
    Az enyém pont ma járt le és nem lehet venni.
    Köszönöm
    Nesztor1978ID: 29712751

20. Firecats

Firecats Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Még nincs időpont az új bónuszrendszer bevezetéséről.