Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. VéresDénes

    VéresDénes Junior szaki

    Panaszkodom!!!!!!!!!!!! Jó lenne ha csak egyszer jelenne meg az a ablakocska, hogy új projekt, vagy valami más.Nagyon nem jó, főleg vetés közben. Csinálni kellene már valamit.
     
    zigus46, Ms.AbyZu és Neni60 kedveli ezt.
  2. eva050

    eva050 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy a mester kurzusba 14 delfin tételt kért meg csináltam már 3 szor de nem fogadja el . cserélni már nem tudok , mert ez sajnos nem az első alkalom hogy így jártam . Tud valaki segíteni ? köszönöm ha válaszolsz
     
    zigus46 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    A meghatározott helyen termelted le vajon...:music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.4.26
  4. eva050

    eva050 Fórum-zöldfülű

    ITT az ültetvényen nincs meghatározva konkrétan , már az esőerdő, zuhatagsziget meg volt .
     
  5. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Az "Ültetvény" a Baha fő földterületét jelenti.


    [​IMG]
     
  6. Hegeniki

    Hegeniki Járnitanuló

    Tessék szíves mondani, hogy ez a rovat minek van? Ha teszünk egy panaszt, azt talán orvosolni kellene! Jó lenne ha valamit csinálnának az előugró ablakocskákkal, mert egy vetés közben azért 3x megjelenni az már azért kiván maga után valót. Már gondolkodom a játék itthagyásán.Tudom nem kötelező játszani, de meg lehet nézni, hogy mióta is játszom.Ennyire rossz még talán sohasem volt, mint az elmúlt időszakok.
     
    Neni60, _Ilona49_, Ms.AbyZu és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Itt kipanaszkodhatod magad, leereszted a gőzt és amúgy minden marad a régiben.
    Vagy amin változtatnak az csak rosszabb lesz, lásd a szomszéd ajándék küldés változásait.
    Soha nem volt egy játékos barát ez a játék az elején sem, de ez a helyzet csak egyre rosszabb lesz.
     
    Neni60, zsani_apja, .dina1. és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Sziasztok! A Városi projekt kérte: takaríts be 1 alpesi növényt, megtettem. Kérte arassak le egy fát, megtettem, de nem történt semmi? Mire gondolt a költő?
     
    zigus46 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    esetleg több növény és fa kell:music:
     
    Lenczy kedveli ezt.
  10. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    :D Vicces, ha az 1 nem 1! Azta!:)
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Nézegetem ezt az új event ismertetőt !
    Nekem továbbra se tetszik !
    A régi exel táblázat szerű azonnal áttekinthető volt, egész hónapra !
    Ez van ! Sajnos !
     
    zigus46 kedveli ezt.
  12. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

    Üdv. Farmerek. Már megint nehézséget okoz a területváltás, piacozás. Többszöri ki-belépés után sem változik semmi.:sleepy:
     
    zigus46 kedveli ezt.
  13. nwicky23

    nwicky23 Fórum-zöldfülű

    Hát kösz szépen farmerama!
    Annyira agyonfrissítettétek ezt a játékot, meg odafigyeltetek a kompatibilitásra hogy most szinte senki nem tud játszani vele!
    Nagyon kösz. Gratula
     
  14. lacass2

    lacass2 Fórum-zöldfülű

    A WOT ful grafikán megy a gépemen a farm pedig tiszta lag.Gratulálok kicsi biteknek nagyon ügyesek.
     
    cicimsincs és inanna11 kedveli ezt.
  15. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Megvolt a nagy frissítés újítás a játékban.
    Akár örülhetnénk is !
    Ezek a frissítések, újítások sajnos öncélúak.
    Nem a játékosoknak készülnek!
    Megint sikerült sok játékost kizárni a játékból mert régebbi tipusú géppel, rendszerrel játszanak .
    A játék sebessége viszont semmit se javult.
     
  16. vadlo66

    vadlo66 Járnitanuló

    Nem vagy egyedül a nemtetszéseddel.
     
    dinabius1 kedveli ezt.
  17. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Nálam nemcsak a fórum ,hanem a farm is nehezen tölt be !! Nem ma kezdtem ,mielőtt tanácsokat kapnék ! És alkalmas a gépem a farmhoz !!
     
    Anna051955 és benedekbobe63 kedveli ezt.
  18. imike915

    imike915 Utánpótlás-írogató

    Remélem, hogy időben elcsúszott a technikai fejlesztés, azért ilyen lassú a program. Mert ha ez a végeredmény, akkor ez egy katasztrófa.
    Megjegyzem reggel hét óra előtt minden ment, mint a villám.
     
  19. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató

    Nagyon lassú a játék , elég nehéz így haladni. :sleepy:
     
  20. Gobio55

    Gobio55 Fórum bárója

    Szerintem ostorral kellene ösztökélni a programozókat. Csak csinálnának valamit egyszer rendesen is. Mert ha a fejlesztés után valami rosszabb lesz, azt nem szokták fejlesztésnek nevezni! Annak egészen más a megnevezése!!!
     
    GA-BI-O-Farm és Neni60 kedveli ezt.