Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Változás nincs, még fogsz ugyanígy járni.
    Az eszem megáll, hogy miért nem lehet egy játékot felhasználóbaráttá tenni.
    Egyetlen kattintással megy a levesbe egy terület amerikai és vérbükk valakinek, az szintén nem fogja áldani a játékkészítőt, ha meg hasonló felröppenőigényes event lesz, inkább nem csinálja, Pannizni sem fog, mert a piros x 14-szer is leuralja a játékot.
    Inkább ezt se írtam volna, úgyis megy ez is a levesbe, végül is nem a moderátorok, adminok tehetnek arról, hogy milyen a játék.
     
    laccem, farmerSS és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Jelentettem a hibát a központ felé. Mind a kettőt (megint).
    Korábban is volt már jelentve mindkét hiba, de érdemi előrelépés nem történt.
    Megsürgettem a hibák javítását.

    Többet nem tudunk tenni sajnos ez ügyben.
     
    aida2330, farmerSS és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Köszönöm az intézkedésed, megértésed.
    Remélem sikerrel jártok, mert ez a helyzet így valóban nagyon rossz.
     
    farmerSS, -gyöngy-581 és Ableotory kedveli ezt.
  4. kakukkszegfű

    kakukkszegfű Haladó

    A 39. szinten a gyopáron jött egy 17-szer aratható fa...
    Na ha az is áldozatul esik a pipa hol van hol nincs problémának....Nem kicsit leszek kiakadva...

    Egyébként az érdekes, hogy nem állandó a probléma...:music: - nem tudom azt írni, hogy x esetben van így, mert váratlanul történik...
    lehet csak tesztelik a figyelmünketxDxDxD csak ez is így ebben a formában undorító-.-

    A piros x:music:
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a továbbítást a Gyopáros erdőm nevében is (miatta csinálom még mindig a Gyopárt, a kedvenc területem), no meg az eszköztárban pihenő pannik nevében is :)
    Nagyon remélem sikerrel jársz és előbb utóbb kijavítják a hibákat :)
     
    Ableotory, farmerSS és Sagittarius69 kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Ha ezen gondok Ableotory révén valóban megoldódnak, talán mégsem volt hiábavaló a sok törölt kirohanásom tegnap.
    Remélem sikerrel jár, mert ha egy 17 x aratható fát törlünk majd ki, az nagyon komoly idegroncsoló hatással lenne. :)
    Viszont tényleg az van bennem, hogy a moderátoraink már annyi hiba miatt írtak nekik, hogy gyakran úgy érzem, mintha szélmalom harcot vívnának a bp-tal Don Quijote-módra.
     
    Ableotory, kakukkszegfű és farmerSS kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege


    Szia

    Nem tudom honnan vette a 17 x arathatóságot Holdfény az Ezüstfenyőnek
    [​IMG]

    mivel az 8x aratható. Eggyel többször, mint pl. a Szibériai.
    8.11:05-12x Gyújtófa
    3x Kis fatuskók
    3x Nagy fatuskók
     
  8. kakukkszegfű

    kakukkszegfű Haladó

    Ha megoldódik... akkor jó... A cél a lényeg... játszható és korrekt játék részesei legyünk... :music:
    Kapjunk minden változásról, NYOMONKÖVETHETŐ tájékoztatást!
    Pl ha valaki belenyúl a fórum szabályzatba akkor az legyen meghírdetve, megjelölve! Ne legyen országonként diszkriminatív...
    jelenleg nem így van... Igen ez is PANASZ!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.7.24
  9. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Tudom, hogy már mindenki olvasta, de néha nem árt az ismétlés;). Mert, aztán jön a csúnya radírpók és nem értjük, hogy miért.

    A Panaszkönyv szabályzata:

    1.: A Panaszkönyv-ben általában nincs moderátori válaszadás. Azért hoztuk létre, hogy elkerüljük a kérdések-válaszok részlegben a rengeteg "karbantartás van, nem tudok belépni" és "lassú a játék, csináljátok meg" jellegű hozzászólást, valamint az erről történő csevegést, ezeknek nem ott a helyük. Higgyétek el, ezekről mind tudnak a játék fejlesztői (akik mellesleg nem mi vagyunk, hanem egy német vállalat), felesleges a másik fórum-részlegekben több tucatszor leírni, hiszen mi itt úgysem tudjuk ezeket megválaszolni vagy azonnal orvosolni. Minden problémáról azonnal visszajelzést küldünk, és ami válasz érkezik, azt megosztjuk veletek is.

    2.: Itt sincs trágárság, káromkodás vagy sértegetés. Kerüljük egymás hergelését és a Farmerama elleni uszítást, ezt semmilyen más online játék fórumában sem engedik meg. Ügyeljünk a megfelelő hangnemre, kritikát vagy panaszt normálisan is meg lehet fogalmazni, ha a bankban vagy boltban a sérelmek miatt kiabálni kezdtek, ott is kivezetnek benneteket.

    3.: Aki ezeket nem tartja be, azonnali piros lapos figyelmeztetésben vagy kizárásban részesül, a hozzászólások pedig törölve lesznek, és nem a kritikai tartalom, hanem a minőség miatt. Mindennek megvan a kulturált módja.

    4.: A Panaszkönyv nem csevegő vagy megbeszélő topik. Társalgásnak, tapasztalat cserének és ötleteléseknek is megvan a szabott helye a fórumban. Az ilyen jellegű hozzászólások külön figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek.


    Panaszkönyv archivált hozzászólásai: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/panaszkönyv-archív.12398/
     
  10. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    A pipával kapcsolatban megérkezett válasz: ezt a funkciót így tervezték, a pipa automatikusan ott kell hogy legyen mindig. A felhasználó döntése, hogy kiveszi-e onnan a pipát vagy nem.
    Jeleztem, jobb lenne ha nem lenne ott automatikusan... de tapasztalat alapján, ez nem fog módosulni a közeljövőben.
    Sajnálom.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a gyors választ.
    Nálam a pipa nincsen bent, kivettem :(pont, ez a bajok forrása, hogy kiszámíthatalan időben a rendszer visszateszi a pipát, és ha túl gyors vagy figyelmetlen vagyok pipával együtt hagyom jóvá. Ekkor teszi a dolgát és csinálja a tarrvágást.
    De ha Te nem látsz más megoldást megtanulok vele együtt élni és viselni a következményeit, ha elnézem.. .
    Én is sajnálom :)
     
    Ableotory kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Ezzel így vagyok én is. Bár a csillagokat nem sajnálom, most is van kb 16000 db, amit semmire sem tudok felhasználni. A gyopárost egyáltalán nem értem, elkezdeni sem tudom, pedig megnéztem a videót is, de abból számomra nem derült ki, h hogy kellene ott játszani. Így aztán, bár első napon kiváltottam, azóta sem csináltam semmit sem ott. Emiatt fogalmam sincs, hogy lehetne "ráérezni" a gyopárosra! Kicsit meg is inogtam, talán tényleg gyagya vagyok:)
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Elvittem a hsz-ed ide: Gyopárvölgy ;)
     
    Sali~*.*.* kedveli ezt.
  14. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Ó, köszi! Én csak sima panaszkodásnak gondoltam!
     
  15. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Dolgoznak a páncél pannis hibán is.
     
    Luminary és Sagittarius69 kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    frissíts az oldalon, s rendben lesz már minden. Az egyik hivatkozást nem mentette el jól.
    Kérlek, ezt a jövőben ne Panaszkönyvbe írd be, hanem a bekezdés alján a Jelentéssel jelezd, úgy gyorsabban célbaér.
    Megértésedet köszönöm!
     
  17. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Most a belepéskor felugrott egy ajánlat névre szólóan, 71 % kedvezmény 400 sztáp, 10 Party pörgetés....., ám hiába kattintottam, semmi nem történt, frissítettem, de már sehol nem volt.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha esetleg segítséget, ellenőrzést szeretnél kérni, kérlek, gyere egy Segítségkérő topikba, Farm név és Farm ID megadásával.
    Elképzelhető, hogy egy tévesen megjelent ajánlattal találkoztál, amit a Központ visszavont, amikor észlelte a problémát.
    Megértésedet köszönöm!

    Kiegészítés 10:53-kor:
    Az ajánlatot megtalálod az alábbi néven az Akciók alatt, s innen meg tudod vásárolni:
    upload_2024-7-17_10-55-47.png upload_2024-7-17_10-56-36.png

    Nézz körül az ajánlataidban újra. Sok sikert!
     
    Utoljára szerkesztett: 17.7.24
    Swartsch és Lenczy kedveli ezt.
  19. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Mint írtam, sokkal több cuccot ajánlott, de sebaj, biztosan drága lehetett. Köszönöm a válaszod!
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem ajánlott sokkal több cuccot, csak nagyobb ábrában volt:
    upload_2024-7-17_12-38-47.png
    Megértésedet köszönöm, további jó játékot!
     
    Swartsch kedveli ezt.