Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nagyon egyszerű oka van annak, hogy a hozzászólásod és játékostársad hozzászólása tegnap törölve lett.
    Jelenleg is a Segítségkérő topik Technikai kérdések al-topikjába írtad az észrevételedet, kérdésedet - ami a törléssel kapcsolatos és továbbra sem tartalmaz segítségkérést. Ahogy tegnap is, most is a gondolataidat szeretted volna megosztani velünk - amit értékelünk, amennyiben a megfelelő helyen teszed. Lehet az a Játékosok területén belül a Panaszkönyv, vagy egyéb eszmecserére alkalmas topik.
    Idézem a Fórum szabályzatból az ide vonatkozó passzust:

    Ha valaki csak panaszkodni szeretne valamire, annak a panaszkönyv áll a rendelkezésére.

    -------------------------------------

    Amint látjátok ez egy "help" alfórum. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ide kérdéseket, hibajelzéseket várunk, és nem megengedett a társalgás (csevej) egy adott témáról. Ezért mindenkit megkérnék arra, itt csak kérdését tegye fel.

    Minden más jellegű hsz OFF nak minősül, és törlésre kerül. Gondolunk itt elsősorban a következőkre:

    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése
    - moderátori válasz kommentálása

    - stb.

    A fórumra vonatkozó előírásokat itt találjátok meg:
    A fórum szabályzata
    Netikett
    Kérünk mindenkit a szabályok betartására, a sikeres és hatékony fórumozás érdekében.
    Köszönjük!


    -------------------------------

    Ha hibát vagy egyéb abnormális jelenséget észleltek: egy kép készítése igen hasznos és jóval gyorsabban tudjuk a hibát továbbítani, így annak javítására hamarabb sor kerülhet.

    A teljes Javaslatot - Útmutató a Technikai kérdések alfórumhoz - elolvashatod itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Útmutató-a-technikai-kérdések-alfórumhoz.2218/, de a Fórumszabályzat mindenhol érvényben van. Ezen belül az alfórumok első oldalán találsz egyéb instrukciókat, ami tartalmazhat új elemet is. Ilyen például, hogy a segítségkérő topikban mindig meg kell adni a farmnevet és a farm Id. számot.

    Megértésedet köszönöm, további jó játékot kívánok!:)
     
    Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  2. kissandras29

    kissandras29 Járnitanuló

    A telehold miért nem kezdődött el a kiírás szerint,27.én 0ó 00 perc.
     
    Synodendron kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  4. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Árulja már el nekem valaki, hogy ha nincs event /abban a pár órában/ akkor egyszer sem fagy le /Farmerama (Nem válaszol)/, de amint elkezdődik az event, akkor azonnal sz....k! >:(>:( Mielőtt a nagy okossággal jönne valaki (mit tegyünk, a lassulás ellen) mindent megcsináltam, ami írva van, és már most 10 perces farmozásom alatt 3!!! azaz MÁR HÁROMSZOR!!! lefagyott a játék! Szóval ne hárítsátok már légyszi a játékosokra a játék hibáját, mert most nekem bizonyosságot nyert, hogy NEM a mi gépeinkben van a bibi!! Jó lenne, ha csinálnának ezzel valamit, vagy ne legyen ennyi rengeteg event. Lehetne legalább 1 hét szünet két event között, de hát akkor ugye nem lehetne annyi kosarat eladni! Ez a felháborító, hogy a pénzt azt be tudják szedni, de ezért adni ... pfff
     
    zigus46, Neni60 és sosoump kedveli ezt.
  5. wrola

    wrola Utánpótlás-írogató

    Szeretném jelezni, nem lehet belépni a farmara, csak kínkeservesen. Nálam egyébként is folyamatosan lassú a játék, piacra kitenni valamit nagy kihívás. Gondolom sokunknál fenn áll ez ugyanígy. Mivel már ezt törvényszerűnek gondoljuk, annyira mindennapos, nem is jelezzük a problémát. Kérem, akinél szintén problémás rendszeresen a játék, nyomjon ide a tetszik gombra , mert azt gondolja a központ, hogy ezek csak itt ott egyedi jelentéktelen apróságok.
     
    zigus46 kedveli ezt.
  6. VéresDénes

    VéresDénes Járnitanuló

    A mai belépés az valami "csoda". Jelzem, hogy 12:30-tól egy kííííínszenvedés ez a játék és már itt vagyunk, hogy 15:05. Van olyan szántóm amit 4x vetettem újra, de hát ne is mondjam a többi farmot sem.Kilépés belépés és talán lehet valamit csinálni.Nagyon érdekes és ez már nem először fordul elő.Jó lenne valami csinálni. Én nem értek hozzá, csak csinálom, de ez már szerintem egy kicsit veri a lécet.
    Nagyon régen játszom már több mint 10 éve, de azelőtt ilyenek nem fordultak elő sűrűn, mint most.
    Egy kis javítás az eszközökben vagy egy kicsit nem annyira bonyolult eventeket kéne kitalálni, talán akkor javulna a helyzet.
     
  7. Klein86

    Klein86 Fórum-zöldfülű

    A legnagyobb poén hogy természetesen az erre a célra kifejlesztettem programból teljesen lehetetlen a belépés, míg böngészőből nekem többször is sikerül. Ahogy az előttem szólók is jelezték, vicces hogy már 4 órája lehetetlen a saját programból belépni. Böngészőből is csak lassacskán működik a játék.
     
  8. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Köszönjük a visszajelzést, továbbítva lett a központ felé. Tudnak a problémáról, keresik a hiba okát. A hiba elhárításáig türelmeteket kérjük.
    Köszönöm:)