Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Paradicsom-küldetés

    Üdvözlünk mindenkit az event csevegőjében!

    [​IMG]
    • Az event 1. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 14. (szerda), 14:00 óra
    • Az event 2. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 17. (szombat), 14:00 óra
    • Az event vége (várhatóan): 2021. április 20. (kedd), 14:00 óra
    • Az event jellege: Ültetős, felröppenős, különleges kellékes, pajtából beadós, teliholdas, "felfedezős / térkép tisztítós"
    • Az eventhez elkezdéséhez szükséges minimum szint: 3. farmszint, Bahamarama megléte
    • Az eventhez teljes befejezéséhez szükséges feltételek: 66. farmszint (Rózsa); Jovellana, Hibiszkusz, Ráncos sárkányfüzér, Cukorcserje szobrok kiváltása a Maja majmok szentélyében
    Az event ismertetőjét >>>ITT<<< találod.
    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az eventsegédlet rendelkezésre áll.


    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:


    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől! Erre külön topikok állnak rendelkezésre. Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik. Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani. Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend
     
    jucus1976, maszilva, ljanika6 és 13 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Tetszik a felhő;) A beadandó mennyiség nem vészes... :music:
     
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nevettem egy nagyot, mert a kért virágokat a főfarmon mostanában szaporítottam fel, mert már mindegyikből nagyon kevés volt. :) És a Bahán is már elkezdtem a szaporítgatást. Eddig még nem nagyon játszottam olyan eventtel, ami Teliholdason (is) zajlott, talán egyszer, de ez a felhősor tetszik, szerintem most belevágok, teljesíthetőnek tűnik külön extrák igénylése nélkül.
    Mindenkinek, aki így tesz, sok örömet és sikert kívánok a játékban! :)
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Akkor mostanában a teliholdas növényekből jön a felröpi ? Szegény kriptáimat feleslegesen gyűjtögettem ?
    Na mindegy , ez van .

    A felhő az jó , az tetszik .

    Csak arra kell vigyázni , hogy ez az event meg a szezon egyszerre ér véget , szóval aki a teliholdas részből szedi ki a szezonyzsetont , figyeljen arra , hogy nem sk ideje van használni.
     
    Éva0315, gomboc58, Fatther és 18 más kedveli ezt.
  5. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A felhő el lesz a többi közt ha sikerül befejeznem az eventet!
    Ja és kapunk még 5 Farmaranyat is, és 1 db Piccolo ládát, emmán valami! :sleepy:
    A szezonzsetonok miatt megcsinálom, mert szeretnék egyet nullázni, persze ha el nem felejtem az üvegházat kiüriteni megint....
     
  6. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Sziasztok!
    Hol a felhő??? - vagy csak én nem látom?
    A 200 horrorparadicsom, az elég érdekes, mert egy-két ólból a 200??? - szinte lehetetlen, pedig nekem van, talán egy pályán van összesen egy. Vagyis, vagy szupitáp, vagy nincs 200 horror paradicsom. Tévednék?
     
    Éva0315 és ildiko44 kedveli ezt.
  7. szabi003

    szabi003 Fórum-zöldfülű

    Szia, mármint vámpírparadicsomra gondolsz? Abból több ezer van mindenkinek ;)xD
     
    Éva0315, Döbi65, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Összetévesztetted a vámpírparadicsommal.
    Érési idő 10 perc.
     
    Éva0315, -vadocka70-, Döbi65 és 8 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam is kevés növény ... no de majd megoldom a felreppenőt....:music:
     
    Éva0315, barbi021951, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  10. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Igen, közben újra bogarásztam, megvan a felhő is... - bocsi.. :D
     
    Éva0315, -Fülemüle-70, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. judorf

    judorf Haladó

    A bahás fősziget az az ültetvény, ugye? Már nem emlékszem, melyik volt előbb.:) Vagyis kérdésem lényege, hol kell ültetni majd a bahán?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt lehet ültetni

    [​IMG]
     
    Éva0315, PalMa, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  13. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Igen, a bahás fősziget az ültetvény
     
    Éva0315, máriamargit, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Eventnövények darabszáma:
    Főfarmon ültetendő Útjelző bokor 8260 db
    Bahás ültetvényen termelendő Tiki útjelező 10400 db
    Teliholdas főterületen vetendő Útjelző tüskebokor 5530 db

    Szerintem fontos még kihangsúlyozni, hogy az eventablakból beszerezhető Napfényes virág 10 óránként aratható (és nem összekeverendő a pecázós event 23 órájával!!!), de csak az első bevételezés utántól kezdve (!!), tehát egy átlagos felhasználó számára naponta maximum kétszer! Ebből összesen 16 db kell, ha teljes végigvitel a cél.

    Az első feladatsorhoz felröppenő nem szükséges; a harmadik feladatsor csak szombaton nyílik meg a Teliholdas területtel együtt (és vetőmaggal Útjelző tüskebokorból).
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.21
  15. szabi003

    szabi003 Fórum-zöldfülű


    A teliholdas meg 72 órát lesz nyitva, aki hétvégén nem tud pontosan aratni, annak nehézkes lesz :(:oops:
     
  16. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Hát ez az event sorozat nem nekem lett kitalálva így el is felejtem.Pár gazból hiánycikkem van így azokat is le kéne termelnem vagy cspért megvenni amit nem fogok.De a mutatvány nálam már ott bukott hogy nem fogok csp milliókat beáldozni 44 AB-ért hogy kiváltsam Hibiszkuszt.És hát egazból se kevés kell így figyelmen kívül hagyom az egészet.
     
    Éva0315, rudcsi24 és Evita-55 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A piros kosárból napi 300 növény vehető . Aranybanánt tudsz szerezni a tollas ballépésből .
     
    Éva0315, csopke1, gomboc58 és 9 más kedveli ezt.
  18. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Piros kosárból még csak 100 növényt tudok kivenni naponta.Tölgynél nincs kiváltva a + növénymennyiség,mert a kupakiváltás elvitte a csillagjaimat.Tollas belépés gazdakörit már rég elfelejtettem.Annak teljesítése is közrejátszott abban hogy jelenleg 251-s szinten vagyok bahán.Az előző eventhez is elköltöttem jó pár millát hogy kiváltsam anakondát és tevét.Még nincs csp százmillióm hogy csak úgy szórjam.Így azt a csp mennyiséget inkább most tartalékolom.Nem tudok eventről eventre 10-20 millákat kidobni AB-re.
     
    Éva0315, rudcsi24, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A farmárudában a különleges kategóriában van 800 FP ért 30 AB , és 1150 FP-ért 120 Csillag .
     
    Éva0315, csopke1, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  20. szabi003

    szabi003 Fórum-zöldfülű

    Nem kell milliókat költeni, miért is? Ha egy területet telepakolsz a legtöbb tp-t adó dekorokkal, adsz neki egy kis tp növelőt, akkor naponta tudsz egy szintet lépni onnan, ahol vagy, így egy hét alatt akár 50-70 aranybanánt szerezhetsz csak szintlépésből, ami ingyen van ;):D:music:
     
    Éva0315, zamenik, máriamargit és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.