Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok! :inlove:
    Kukorinak és Iminek köszönet a hasznos útmutatóért, matekért! ;):inlove:
    Piros kosárból beszerezhető mennyiségeket kér és a röpi is elfogadható!:p
    Jó játékot mindenkinek! :inlove:
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az igazat megvallva, picit irigyellek a gondjaid miatt... jó ideje annyi banánom van, hogy aranybanán pálinkát tudnék főzni:music:
    Remélem sikerülnek a terveid;)
     
  3. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

     
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Jajj, már megint! ;) Írtam már, ne azt nézd mibe kerül, henem mit nyersz vele. Növeli a csíkodat farmon és bahán egyaránt.
    Tehát gyorsabb szintlépés, több csillag, több banán, a csp meg bármikor pótolható és a gazdaköri is megvár. ;)
    Írj, mit tudok segíteni:)
     
    ursa11, Fätum, szekulagábor és 10 más kedveli ezt.
  5. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Én már a pajtámban lévő cuccok mennyiségét szeretném növelni de nem sikerül.De ez is új event számomra ezt se akarom kihagyni.De így a pajtám üres marad eventről eventre cammogva.Még vissza kell rázódnom ebbe a ritmusba.De majd csak sikerül.Két hónap nem olyan nagy idő készletezésre nulláról indulva.
     
  6. tündéranna

    tündéranna Utánpótlás-írogató

    A cukorcserje = cukoralma?
     
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Nem egy növény 10 óra az alap érés ideje. Amúgy én is úgy látom laza lesz aztán majd menet közben kiderül. Hibiszkuszom kevés van most holnapig letermelem a többi nagyjából megvan.Sok sikert mindenkinek.
     
  8. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Nem.A cukorcserje a szentély negyedik kamrájából váltható ki.Bambusz után következik a sorban.
     
    -Fülemüle-70 és Nagyii58 kedveli ezt.
  9. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az eventek általában mindig pozitív mérlegűek - főleg a Te szinteden, és akkor is, ha a fanyalgók úgy gondolják, hogy nem. Ezek általában magas szintű, régi, öreg gazdák, akiknek már egy "közepesen" ütős felhő is felejthető, míg Neked egy fél szintlépést jelent ugyanaz a kapott TP.
    A Gazdaköröket hanyagold, mert annyit még egy nagy gazda sem tud(na) termelni, hogy elég legyen a szezonra, a nulláról kezdett gazdakörikre, az eventekre meg még nem-tudom-már-hová is kell. Illetve tedd őket most pihenőre, és mindig csak azt nézd meg, hogy mi az, amire nagyon-nagy szükséged lenne (pl. szupertrágya, ilyesmi) és megéri-e annyi cuccot beáldozni azért, hogy onnan juss hozzá. Időnként vannak resztli idők, amikor tudsz pajtát tölteni, és majd azokból nézd meg, hogy miből lett egy beadáshoz elegendő, ill. - újra csak - hogy megéri-e? Én 10 év után jutottam oda, hogy pl. arany állatokat hajlandó vagyok beadni, és sosem lesz üres a gazdakörim. De nekem nem fáj. Mondok nagyobbat: Sokáig a Fő-modink volt egy lány, nagyon magas szinten, nagyon top-on volt a játék ismeretében, és még neki sem a gazdakör volt a legfontosabb! Azok ugyanis gyakran aránytalanul sok cuccot kérnek. Pl. azért, mert 8-10 éve teljesen mások voltak az arányok, a termelhetőségek és az itemek (klf.játékelemek). Akkor volt (sarkítva) 20 növény, 10 fa, 10 ól és 3 terület. Most van 80 növény, 100 fa, 60 ól, és kb. ugyanaz a 3 terület maradt. Az alapszántóról, szédültről és BT-ről beszélek. A pavilonok csak kis segítséget jelentenek (vadaskert és társai). Akkor alig vártam, h. szintet lépjek, mert szintenként csak 1 gazdaköri volt, max. 1 növény és 1 állatos. Most??? A 8 ó növény már lehetetlenül hosszú idejű volt. Most???
    Anno az volt a nagy virtus, h. legyen minden veteményből 10e db a pajtában. Most a rövidekből 50-100e kéne, a hosszabbakból 10e, + a nemesítésre is kéne - nem lehet győzni.
    Ha egy felhőt megszerzel, akkor azért az 1 melóért utána már folyamatosan termel Neked, ingyen, munkamentesen. Akármit ad, azt már csak aratgatni kell. Én mindig így néztem őket. És azért is szeretem, mert nem kell egy korlátozott helybe nyomorítani, hiszen égig ér, a karok simán tudnak növekedni, mindig van hely újabbaknak. Nekem nincs időm 2-hetente rendezni a kergéket, így valsz. nem optimális a TP-gyűjtésem. A paszulyokat nem kell rendezgetni...
    Szóval hajrá, ne csüggedj, számolj és kapálj :) Egyébként a cukorcserjét én "valami proteaféle"-ként ismertem a szakmából (virágkötő vagyok), jó messziről szállítják, talán ausztrál v. dél-afrikai.
    KERESTETIK a 3. piacon egy segítő szándékú gazda!!!
     
  11. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Elég sok feladat van amit hanyagolok gazdaköriben.Pont azért mert számomra is sokat kér beadásra.Főleg azokat kerülöm ami titokfás,titokólas mennyiségeket kér.Persze van pár darab ilyesmim amiket termelek is,de azok nem elegendőek.Szezonra szoktam gyűjtögetni főképp és lehetséges most is sikerülni fog összeszedni annyit hogy eljussak a 39-ik sor végéig.Legalábbis eventből kiszedett pontokkal együtt.Most még beáldoztam annyi cspt hogy kiváltsam hibiszkuszt.Léptem hét szintet így már 258-s szinten tapicskolok.El is ültettem zuhatagok szigetére a piros kosárból vett hibiszkuszt.Eddig majdnem minden olyan feladatot sikerült elvégeznem amiből hasznot húztam.Farmmunkás farmpengős szupitrágyás stb.Mivel pénzt nem költök játékra így szerzem be ezeket a dolgokat.Most már lassabban megy mert fogynak a lehetőségek a feladatokkal.Tenyésztősöket nem nagyon csinálgatom max. negyedik feladatig.Ez az event új nekem és meg is akarom csinálni.Na meg vannak az időre menő termelések.Azok még várnak sorukra.De ezt az eventet nem szeretném kihagyni,de ha elkezdem akkor megpróbálom fullra vinni.
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Naponta megveszed a piros kosárból a gazokat, farmon, bahán, most 1-1 terület foglalt, a többin azt ültetsz amit akarsz;)
     
  13. tercsi

    tercsi Aktív író

    Szia.
    Bontható ládákkal, hogy állsz? Sok láda ad TTp-ét és lehet, hogy szintet ugrasz vagy vannak Csp-t, AB-ét adó ládák is. Az infó gomb megmutatja, hogy melyiktől mit várhatsz és ha esélyes akkor bontsd ki.
    Valamikor én is küzdöttem az AB ért, aztán rájöttem, hogy ha van nem kell mindig kiváltani valamit, hanem legyen mindig tartalékban 100-150 pont az ilyen eventek miatt.
    Ne add fel!
     
  14. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Kövezzetek meg, de azt hiszem elvesztettem a fonalat ....... :wuerg:
    Lécci csak annyit írjon meg valaki holnap hol lesz felröppenő :)
     
  15. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos


    Szia!
    Termékekkel tudok neked segíteni,csak ird meg bagolyba mire lenne szükséged.
     
    -Fülemüle-70, Fatther, Namiamano és 5 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A főfarmon lesz csak növényből.
    Felröppenők

    Szirom
    [​IMG]
    • HOL? Főfarmon.
    • MIBŐL? Növényekből.
    • Szükséges: Az eventablakba történő beadáshoz.
    • Visszaváltási érték: 29 TP, 20 CSP / 1 db
    • Napi ajándékként küldhető. Napi ingyenes mennyiség felett 2 FA / db áron küldhető.
    • Varázsfa NEM adja.
    • Gazdaboltban farmaranyért is vehető:
     
    genka53, jófarmerlány, Fätum és 10 más kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Igen, lesz felröppenő.
    Szirom
    [​IMG]
    • HOL? Főfarmon.
    • MIBŐL? Növényekből.
    • Szükséges: Az eventablakba történő beadáshoz.
    • Visszaváltási érték: 29 TP, 20 CSP / 1 db
    • Napi ajándékként küldhető. Napi ingyenes mennyiség felett 2 FA / db áron küldhető.
    • Varázsfa NEM adja.
    • Gazdaboltban farmaranyért is vehető:
     
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző



    Köszönöm :)
     
  19. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Bontható ládák nem igazán szoktak kedvezni mint ahogy zömében a pörik sem.
    nyuszi63 köszi,de most egyenlőre összehoztam a dolgot.cápafog-eset gazdaköri is pipát kapott.De most már tartalékolni fogom a banánokat.Lassan már úgy is oda jutottam hogy nem marad olyan bahás gazdaköri amit tudnék csinálni.Pont abból kifolyólag hogy még nem tudtam kiváltani azon dolgokat melyek kellenek.Remélem lesznek olyan eventek is mostanában amihez nem kellenek bahás dolgok.Legalábbis olyan ami még kiváltásra várnának.Na de ezt az eventet már legyűröm ha sikerül.Röpiket viaszvirággal és szegfűvel fogom várni.
     
  20. gyongyinagy56

    gyongyinagy56 Járnitanuló

    Na megint egy szivatás az event alatt karbantartás 5 óra. Bravó.
     
    inanna11 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.